Raduš.ka

23.12.2011

Holky, berete současně s AD i antikoncepci? Podle letáku by to mělo být v pohodě, lékárnice taky říkala, že v pohodě, ale už jsme četla názor, že obojí je driják a současně by se to brát nemělo.

podle mě to nevadí
pokud se jedná o driák, tak to je antina, má spoustu vedl. účinků, AD nejsou návyková
např. u paralenu, který je doporučován i v těhu a při kojení bylo zjištěno, že má rakovinotvorné účinky a neblahý vliv na játra... tak si pak vyberte, že :s:

já beru taky oboje a moje psychiatrička říkala že to nevadí, tak nevím, zatím na sobě nepozoruju, že by to mělo nějaký negativní účinky.

Ahoj,
můj psychiatr mi jen řekl, že má trochu obavy, aby AD nesnižovaly účinky hormonální anti. Ale nesnižovaly :) Myslím, že na psychiku je fajn mít v pohodě hormony, já když neberu antikoncepci, tak mám PMS a u toho změny nálad a vztek. s antikoncepcí se to upravuje. Já si taky chtěla trochu ulevit od chemie, tak jsem přestala brát hormonální antikoncepci, ale na oplátku se mi udělaly cysty. Takže jdu zase do HA. Tak papa

14.12.2011

Ahoj, holky, chci se zeptat, máte zkušenosti s kapkami Seropram?

In reply to by Janulka Kubik

Zkoušela jsem Sédatife PC, chvíli to pomáhalo, ale když jsem se dostala do fáze, ve které jsem nemohla jíst, bylo mi zle od žaludku, tak užna to Sédatife nestačil, i když jsem se díky němu mohla alespoň najíst, to je fakt. Až doberu Seropram, chtěla bych zkusit Novopassit.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka