klarka

01.03.2018

Ahoj holky, jdu si po dlouhé dobe pro radu. V utery jsem byla na pohotovosti kvuli pocinajicimu zanetu v prsu. Mela jsem vys. horecku 38,5 vse me bolelo a prs jsem mela cerveny a tvrdy a nedalo se na to sahnout jak to bolelo. Dostala jsem antb. Zinnat 500 po 12 hod. Vse ustoupilo ale zustala mi tam mala tvrda boulicka. Neboli, jen je tam neprijemna. Nevite co by to mohlo byt a za jak dlouho to asi vse odezni? Moc dekuji

Kliknutím vložíte smajlíky:
21.06.2017

Ahoj holky, tohle nevypadá jako duch co? Testovala jsem dnes ráno, den před očekávanou MS. *smile*  Po skoro ročním snažení nám to vyšlo *smile* Od rána se tetelím radostí *smile* *smile* *smile* 

Tohle není asi duch :-)
24.05.2017

Ahoj holky, chtěla jsem ze zeptat. Po kolika neúspěšných pokusech o otěhotnění jste zašli k dr.? S manželem se snažíme zatím 7 měsíců a nějak nám to nejde. První se nám povedl hned na poprvé. Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, strašně záleží na vašem věku. Pokud ti ještě nebylo 30, tak buď v pohodě a zajděte klidně až například v roce a čtvrt. Pokud ti je víc, tak bych asi zašla po roce. My jsme to řešili mnohem později, a pak utíká čas...

Nevím, co se doporučuje, s mužem jsme se snažili cca rok a nějaký měsíc. Je lékař, tak to nehrotil. Pak se zadařilo.

04.04.2013

Tady je to celkem dobře vidět jak ho má propadlí.

Foto pro Veronika88

jejda, přesně tohle má bratránek :(
kdysi řekli jeho rodičům, že s ním mají rehabilitovat, vyprdli se na to (dá se to plaváním a cvičením vyklenout, ale tak do 15 let)... předloni (bylo mu 21) byl na operaci, kdy mu voperovali kovovou vzpěru na 3 roky a musí ty 3 roky plavat a cvičit, aby se mu svalový korzet zpevnil natolik, aby až mu to vyndají, mu to zpátky nespadlo...

In reply to by klarka

to chce plavat často...
a taky vymýšlet hry, při kterých hodně poleze po čtyřech - aby zpevnil břišní a zádové svaly... hrajte si každý den 20 minut na pejsky a hoňte se po čtyřech po bytě... až bude větší, tak trakaře apod...

In reply to by Kytiii

tak po 4 leze každý den snad hodinu, honí se takhle se psem. Prcek je stále v pohybu zastaví se jen když spí a někdy ani to ne :-) Bohužel není čas chodit pravidelně plavat opravujeme baráček za chodu a někdy na to po pravdě nejsou peníze.

04.04.2013

Tady je to celkem dobře vidět jak ho má propadlí.

Foto pro Veronika88

Jé můj manžel má taky tak propadlej hrudník,zdědil to po své mamce.Určitě je a bude i tak pěknej borec...jako ten můj :s:

05.02.2013

Hezký večer, měla bych jednu přiblblou otázku :-)
Chtěla jsem se zeptak kam všude musím zajít když budu chtít ukončit rodičkák dřív a jaké papíry musím mít sebou? Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

určitě lze rodičák ukončit dřív. řekla bych, že stačí dojít na příslušný úřad (spadá pod ÚP) a nahlásit, ke kterýmu datu chceš ukončit. určitě jim podepíšeš nějaký lejstro. jakmile ukončíš, měla by sis ohlídat placení zdravotního a sociálního - jestli nastupuješ do zaměstnání, tak to zajistí zaměstnavatel, jestli budeš OSVČ, tak ti potřebný informace dá OSSZ.

05.02.2013

Hezký večer, měla bych jednu přiblblou otázku :-)
Chtěla jsem se zeptak kam všude musím zajít když budu chtít ukončit rodičkák dřív a jaké papíry musím mít sebou? Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Kamoška to ted delala. Nevim od kdy jsi na rodičáku, ona nastupovala v r 2010 ješte na starý system, tak ted šla na nový system a upravila výši příspevku (dostavala vic, tudíž měla vyčerpáno dřív).

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Pokud je dítko starší 2 let, tak se na nový systém přecházet nemusí, i kdyby šlo do školky na "plný úvazek" a maminka do práce.
Přechod na nový systém se vyplatí jen v případě dalšího dítka, že se stihne vyčerpat aspoň těch 220 tis.
Jinak platí cos napsala, je možné pobírat zároveň rodičovský příspěvek a mzdu a to v jakékoli výši.

03.02.2013

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat kde darovat kostní dřeň, nejlépe Praha a sev. čechy. Už dlouho o tom přemýšlím že bych zkusila někomu pomoci tímto způsobem. Hledala jsem na internetu, ale nějak se v tom všem nevyznám. Darovala jste některá? Jestli ano co vše je zapotřebí. děkuji a přeji hezkou neděli :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, jsem registrovaná uz 9 let a nikdy se mi ještě neozvali, ze bych byla s někým shodná. Čím víc nas bude v registru, tím lip :one:

My všichni "mladí" (tedy do 35ti let) z rodiny jsme se registrovali už před pár lety.
V IKEMu, sestra brala jenom dvě zkumavky, vyplňovali jsme formulář, toť vše.
Za tu dobu, i když jsme věk.hranici přešvihli, zůstáváme tam, ale zatím nikoho z nás nekontaktovali.
A tak ráda bych pomohla.
Jsme i dárci krve, já než jsem otěhotněla, měla jsem skoro čtyřicet odběrů.

Máš můj velký obdiv. Jak já bych se taky chtěla zapsat,ale jsem takovej srab,já jen vidím v televizi cokoliv z doktorského prostředí,tak omdlívám a dělá se mi hrozně zle. Chtěla bych darovat krev,zapsat se do tohoto registru.....achjo. manžel by šel hned,ale je alergik,každý den užívá léky a to nesmí být :(
Snad se jednou přemůžu a půjdu do toho taky :(

17.01.2013

Hezký večer, tak mě napadlo zeptat se jakou velikost bot kupujete nebo jste kupovali svým dětem ve věku 2,5roku? My kupujeme většinou 26-27.

Kliknutím vložíte smajlíky:
06.01.2013

Ahoj holky, mám takový problém s malým 2,5r. v noci se mi začal budit s brekem že ho bolí nožičky. Není to každou noc, ale i tak si nemyslím že by si vymšlel.

nedávno jsem tu řešila to samé http://www.mojetehotenstvi.cz/rustove-bolesti-3-roky - teď už pár týdnů se to nestalo, ale na podzim trpěl dost. To i plakal ve dne, když měl větší fyzickou zátěž. Měla jsem to jako malá, strašně to bolelo, mamka mě masírovala, taky jsem brečela a to už jsem nebyla malá. Myslím, že takhle malé děti jak hodně rostou, tak to logicky může bolet... miminka to ale třeba neřeknou

ahoj, znám to u obou dětí. Vždy jsem dala sirup na bolest aby mohli spinkat. U Ondry jsem to řešila s dr. a ta mi řekla že je to v tomto věku běžné a stačí dát sirup. Pokud by byla bolest hodně moc častá tak by nás objednala na rentgen :-)

Pamatuju si za sebe, jak jsem jako malá častokrát brečela, jak mě bolí nohy, někdy ruce. Mamka mi říkala, že rostu. U ortopeda jsem tenkrát byla a krom plochých nohou,myslím nic zvláštního nenašel. Provázelo mě to i celé dospívání,jen už jsem nebrečela a zdůvodnila si to tím růstem....proč to tak je, nevím. Mám 164 cm, takže žádný extra růst to nebyl.

ahojky, Taky si živě pamatuji jak jsem trpěla na kolena. To jsem celé moci prožvala jen teplo mi trošku pomáhalo . No tím si projde asi každý.

Ahojky.
Řešili jsme to shruba ve stejné době jako teď vy.Malej se přesně tak budil a ráno když vstával,tak že ho bolí taky...Nějak sem to neřešila,protože sem si říkal,že to je jak roste.Ale pak se přidalo kulhání...Dětská nás poslala na ortopedii na ultrazvuk kyčlí a tam zjistili,že má malý výpotek v kyčli.Nedá se to moc léčit,jenom tlumit lékama bolest.Asi 14 dní jsme byli na ibalginu,což mi bylo proti srsti a tak sem dávala jen poloviční dávky než nám dr určil.Malej nesměl skákat a běhat.Po 14 dnech jsme šli na kontrolu a výpotek zmizel.Takže opravdu neberu bolest nožiček po této zkušenosti na lehkou váhu.Raději si áme klídek doma,jdem třeba do bazénu... :h:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka