Rradunka

12.10.2017

ahoj holky, je to už deset let, kdy jsem rodila a nepamatuju si, jak to probíhalo. Vysadila jsem ted prášky a s přítelem měli styk ani ne týden zpátky první po vysazení. První otázka, je to možné tak brzo otěhotnět, když jsem brala prášky skoro 20 let? Dělala jsem si test, na který je ještě asi brzo, takže negativní, ale od té doby mně bolí vaječníky, jakoby tahají. Může to tak brzo být? Nebo je to spíš to, že jsem vysadila prášky? Děkuju vám :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Asi si hodně přeješ miminko a vsugerovala jsi si to. Bolest můžeš mít i z vysazení antikoncepce, častějšího sexu a z jiných příčin.

Myslím, že na tohle už asi nemá nikdo sílu odpovídat. Na podobných diskuzích se takových dotaz a odpovědí spousta. Zkus zamířit tam nebo na google. Moje odpověď by zněla můžeš a nemusíš. Musíš vydržet. To by bylo spekulací, na to by ti ani lékař neodpověděl a UTZ by nic nevyděl.....Tak držím pěsti, ať se brzo zadaří.

20.12.2010

ahoj holky, nevíte jestli můžu jet pryč při očr? při nemocenský je to jasný, to mmůže přijít kontrola, ale při ošetřování člena rodiny? já jsem přeci zdravá a když bude už doma manžel...nevíte, jak to je? nenašla jsem to na netu.díky moc

Kliknutím vložíte smajlíky:
23.08.2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli s tím máte zkušenost. Denisce budou ted 3 roky a udělaly se jí stroupky na hlavě. jsou místy, je jich třeba 5 na celý hlavě. nejsou to ty stroupky, co bývají od narození, to už máme za sebou,dávno je nemá. tyhle jsou vystouplé a pod nimi je boulička, jakoby tuková kulička, když jí ho sloupnu, tak i s ním vypadne třeba 7 vlasů. nesvědí jí to prej a ani o nich neví, dokud je neobjevím. neznačí to nějakou nemoc? nevíte, co by to mohlo být? jsou cítit i když jí jen pohladim po hlavě, jsou fatk vystuoplé....díky za odpovědi

Kliknutím vložíte smajlíky:
21.05.2010

ahoj holky, dělám permanentní make up a o víkendu je svatební výstava, kde se bude líčit, nehty, vlasy, masáže, půjč. aut, kytky, výzdoba...vše, co se týká svatby a já tam bude taky. potřebuji pomoct vymyslet nějaký "slogan". musím do čtvrtka vymyslet, co o mě řeknou moderátoři a chtěla bych nějak upoutat. mám na mysli něco jako třeba " nemusíte být krásná jen ve svůj svat. den, můžete být krásná pořád" nebo něco podobnýho, akorát to nějak hezky dát do věty. kdybyste měly jiné nápady, třeba co napsat na slevový kupon...budu ráda. díky moc holky :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Co všechno můžeš dělat místo každodenního líčení ;) ? Perm. make-upem ušetříš 30 minut denně, 3,5 hodiny týdně, 15 hodin měsíčně, něco málo přes týden ročně. Stále krásná, ve dne v noci, netřeba šminek ku pomoci.. Ráno jste taková, jakou si Vás večer hýčkal.. Ušetříte nejen čas.. Až vás omrzí, prostě ho vyměňte (náš perm. make-up) :D.. Jinak se Vás pevně bude držet.. Je rozdíl mezi make-upem, nemejkapem a perm. makeupem? Jaký? Stejný, jako manželství.. Jedna jde večer spát s krásným mužem a probudí se s pupkatým smradlavým chlápkem, druhá se spokojí s tím, co našla v putice a třetí je každý den spokojená s pozorným, milým, hezkým pracovitým mužem! Jakého jste si vybrala vy? Máte malá prsa nebo krátké nohy? Nevadí! Přinuťte ho dívat se Vám do očí - permanentně!

Stačí???? Třeba se Ti něco hodí..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Sem myslela, že jde věta jedna po druhý, neoddělila jsem to odstavcem nic, tak jestli se v tom vyznáš..

Nebaví Tě vstávat dřív, aby sis vytořila obličej? Představte si, že k Vám každé ráno dorazí kosmetička a udělá Vás krásnou, zatímco Vy spíte.. že to je nesmysl? S permanentním make-upem ne..

Probděná noc? Z flámu rovnou do práce? A vy jste si nevzala svůj make-up? Není problém: Permanentní make-up a nemusíte na to myslet..

22.04.2010

ahoj holky, od kdy si myslíte, že může dítě jezdit na bruslích? nebo pokud máte starší dítě, od kdy jezdilo? díky

Kliknutím vložíte smajlíky:

denče je 2,5 roku. já říkám koupit, manžel je proti, že je ještě brzo, ale já bych jí samozřejmě přidržovala :) nenechala bych jí jezdit samotnou :) nechci ale nechávat na příští rok to, co by už zvládla ted. připadá mi, že bych jí tím o něco ochuzovala :)
http://studiodeni.wgz.cz/

Já koukala, že dětské brusle jsou už od velikosti 23, takže si myslím, že může jezdit od chvíle, kdy to zvládne, a protože každé dítě je jiné, je nejlepší to vyzkoušet...

vetsinou tak kolem 4 let .. co se tyka brusleni, lyzovani apod...

ale videla jsem samotnou bruslit 2,5 letou holcicku :-)

22.04.2010

ahoj holky, od kdy si myslíte, že může dítě jezdit na bruslích? nebo pokud máte starší dítě, od kdy jezdilo? díky

Asi se ptáš na kolečkové ale je to asi na stejno.My začali na ledě jen tak asi po roce.Malá totiž chodila už od osmi měsíců.Navlíkla jsem ji do kšírů z kočárku abych ji měla za co držet a nadzvedávat a pomalu jsme klouzali.Samozdřejmostí však byli chrániče a helma.Navíc se ji to líbilo což je podstatné.

07.04.2010

ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jak si mám udělat reklamu...dělám permanentní make up. nemám salon ani nechci, dělám to doma nebo jedu za zákaznicí domů, to je lepší, protože zák.

Ahojky, na netu je důležitý být zaregistrovaná ve vyhledávačích (i když většina si tě časem najde sama) a vytvářet odkazy - to znamená registrovat se do katalogů, vyměňovat odkazy s dalšíma stránkama, dát si odkaz třeba jako podpis do diskuzí atd. Dále je důležitý tzv. ranking, který získáváš jednak těmi odkazy, optimalizací stránek (pokud máš stránky generovaný třeba estrankama nebo webnodem, tak to vůbec nemusíš řešit) a pak hodnotou obsahu - tj. unikátní texty s klíčovými slovy.
Seznam katalogů včetně automatický registrace najdeš tady http://odkaz.pridat.eu/ - akorát pozor - popis stránky se stahuje automaticky z tvých stránek, je lepší to dělat ručně, abys maximálně využila možnosti katalogů. Je to docela dost časově náročný, ale čím menší konkurence, tím rychlejší vzestup. Já jsem tohle dělala pro eshop a to byl děs! Ale třeba nekomerční a více "textový" stránky se vytahujou docela rychle.

Ty letáčky jsou podle mě nejefektivnější. Vůbec to není blbý. Lepila bych to po zastávkách, ke vchodům na sídlištích, v některých obchodech jsou reklamní nástěnky a vůbec bych to vyvěsila všude možně :)
Tak ať se daří!

Ahojky,dívala jsem na stránky a je to fakt krása!!Škoda,že nebydlím poblíž..:(Já bych reklamu dala kde se dá,možná bych poprosila i nějakou kosmetičku,která by zákaznice informovala,nebo dala k nim do salónu nějakou upoutávku.Záleží na domluvě.Tam chodí nejvíce ženských...:)Jinak pak můžeš i na sbazar,mimibazar...tak se také dát reklama...ale spíš bych obešla ty salóny...

07.04.2010

ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jak si mám udělat reklamu...dělám permanentní make up. nemám salon ani nechci, dělám to doma nebo jedu za zákaznicí domů, to je lepší, protože zák. pak nechce někde chodit nebo jezdit, doma se cítí i jistější...to dělá málo kosmetiček, většina má salon někde. ale jak si udělat reklamu? mám stránky, ale pokud o nich nikdo neví, nenajde je na seznamu...myslíte, že si mám třeba navěsit reklamu do autobusů? aby to nevypadalo zase blbě, že nemám lidi a musim si dávat reklamu do MHD nebo mám zajít s letákama třeba na gyndu a zeptat se tam? nebo do restaurací a dát to tam na stoly? nemáte nápad, jak to udělat? díky za odpovědi
studiodeni.wgz.cz

Kliknutím vložíte smajlíky:

právě začínáme s přítelem rozjíždět e-shop a máme webovky pronajaté,neplatili jsme ty velké penízky.
A přítel kontaktoval právě to www.seznam.zboží a já nevím co ještě,a když se tam pak zadá jméno našeho webu nebo popis moto-oblečení,tak tam mezi ostaními vyjede i naše stránka.
Jestli chceš zeptám se ho přesně jak to dělal a napíšu ti osobní zprávu.
Alča

Udelat si normalne webove stranky...kdyz si pak zadam permanentni makeup...tak mi vyjede tvuj web v nabidce...teda podle me :?

23.03.2010

ahoj holky, tak jsem dneska zjistila, že namáme šanci nikde ve školce :( jsme z vesnice a všude mají přednost děti ze spádový oblasti, pak z města a pak my. je tak narváno, že i naše spádová je plná dětí a my jsme vlastně ještě o 3 vesnice dál, takže zase na posledním místě. prej nám nikde šanci nedávaj, někde nám řekli,at ani přihlášku nedáváme, že už ted je jasný, že nás nevezmou, podle toho, kolik dětí se hlásí...co ted? já si nemůžu dovolit být zadarmo rok doma. prej můžeme podat žádost příští rok a budeme mít trošku větší šanci, že nás možná vezmou tim, že jsme žádali už tenhle rok. ale já chci do práce. za prvé si to nemůžem dovolit finančně a za druhý mi doma j...e. máte nějaký nápad, jak to řešit? babička ještě pracuje a hlídat nemůže, na chůvu nemáme ani jí nechci nikomu svěřit... :(

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, tak bohužel s tímto ti neporadim. se školkama je to všude hrozné. Kdy jsou dítku 3 roky? máš ještě velkou šanci umístit dítě v říjnu nebo listopadu. Jsou dětičky které odpadnou. Určitě k zápisu jdi. Neposlouchej nikoho že to nemá cenu-jen umožňuješ jinému dítku že se do školky dostane místo vás. Nikde nemáš psáno že zrovna vás nevezmou. Je docela zajímavé že u vás mají přednost děti z okolí a ne vy-které tam bydlíte. Asi je to na vesnicích trošku jiné než ve městě. Samozřejmě příští rok máš větší šanci.
U nás se berou dětičky předškolní, 4 leté a dětičky samoživitelek. No a až na konci jsou dětičky 3 leté.

čau Radu, nečetla jsem teda komentáře, ale nemáte někde poblíž vesnici, která školku má? nedávno jsme se bavily s kamarádkou, která je právě ze vsi, a aby školky splnily počet dětí, tak berou často i mladší tří let. tak to zkusit touhle cestou, nemusíš dítě dávat do "spádový školky" a jestli nemáš problém dítko někam vozit...

In reply to by Tesa

školka je právě v březový, to je cestou do města, ale ta je narvaná k prasknutí a pak je směrem na druhou stranu, než budem jezdit do práce, to je hodně z ruky a když budem chtít jet nakoupit do města, tak už vidim, jak jedu 20 km za město pro denču, pak zpátky do města a pak zase domů...školky jsou fakt narvaný
http://studiodeni.wgz.cz/

In reply to by Rradunka

tak to je k ničemu :-(
sakra, mě uplně vytáčí do běla, jak se stát chvástá tím, že podporuje rodiny s dětma....super, že můžeš být s dítětem doma tři roky a dostáváš příspěvek, to fakt většina států nemá.... ale to je tak jediný, čim rodiny podporují

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka