Naděnka

25.09.2015

Dobrý den, dlouho jsem tu nebyla, koukám, že je to tady dost změněné, tak snad píši tam, kam mám.... Je tu někdo, kdo pojede prvně do Františkových lázní? Mám několik poukazů na 1 000,- slevu, můžu ji poskytnout, bude to oboustranně výhodné, nový host ušetří a já dostanu bonus na další pobyt. Kdo chce, ať se mi ozve na mail pecna79@seznam.cz.

Kliknutím vložíte smajlíky:
19.07.2014

Ahoj, holky, doma mi zbyly nějaké léky na IVF, neměla byste některá zájem? CAR je zpět nechce a mně zbytečně leží doma ve skříni. Je to Menopur, jedna krabička nerozdělaná a druhá skoro celá. Pokud si nebudete píchat nějaké extra velké dávky, mohlo by vám to stačit na celou stimulaci.

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj naděnko ,ja jestš nevim jake leky mi daji ,jake jsi budu pichat naposled jsem totiz mela gonal pero ,ale ted chci prejid prave do jineho caru na ivf ,tak ja bych si to kdyztak rada vzala,ja bych se jeste ozvala podle toho co mi daji! pokud teda nebude chtit nekdo predemnou:-)

26.11.2013

Ahojda, holky, narazila jsem na pár docela dobrých dokumentů o IVF, nedonošených dětech, dětech z DD atd. Ještě jsem je všechny neviděla, říkala jsem si, že je sem dám, pro inspiraci.
A zároveň vás prosím, neznáte nějaké další zajímavé dokumenty? Prioritně o IVF a malých dětech, ale nepohrdnu čímkoliv. Sem s nimi!
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10180374428-nevitani/20856226885/
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1072666074-vytouzene-deti/
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10267494493-nejtezsi-volba/210562269…
http://www.csfd.cz/film/243640-moji-milovani/
http://www.csfd.cz/film/249022-deti-z-krabicky/
http://www.csfd.cz/film/309079-deti-samotaru/
U těch, co mám jen odkaz na csfd, budu ráda, když mi dáte odkaz přímo na dokument. Díky.

Kliknutím vložíte smajlíky:
04.11.2013

Ahojda, holky, dotaz mimo hlavní téma, ale přesto to zkusím. Máte některá účet na VOYO? Nabízejí 7 dní zdarma, ale je to tak, že zaplatíte registraci na měsíc nebo tři a oni vám první týden neúčtují. Když pak předplatné nezrušíte v průběhu těch sedmi dní, tak si to asi nechají či co. Bojím se to zaplatit předem, kdoví, jaké budou podmínky zrušení... Máte s tím zkušenost?

Kliknutím vložíte smajlíky:

co se týče platby, v pohodě. Problém byl spíše v nekvalitních službách - časté výpadky - šlo o období letošní srpen a září. Co říkal kamarád, v říjnu na tom byli dost podobně.
A žádná omluva nebo kompenzace z jejich strany...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ono to řešilo i pár známých na FC otázkami, komu to aktuálně blbne taky. Malá tam sjížděla vybrané filmy, museli jsme to nakonec pořešit stáhnutím z uložto.cz Takže za nás to byly vyhozené peníze :00:

In reply to by Elishka

o problémeh vůbec nevím nám to švagrová jen chválila a když jsme k nim přišli - jet to docela často a bylo to zaplé - u nich skoro pořád, tak jsem problémy taky nezaregistrovala

ahojky, taky jsem se o to zajímala, má to švagrová a jsou spokojení ... ty se zaragistruješ a 7 dnů máš zdarma, teprve pak to myslím že říkala, že platíš, oni to platí každý měsíc přes mobil. Ale právě že říkali, že když se ragistruješ už jsi tam pořád, musáš se když to hceš zrušit odregistrovat, prý asi sms přes mobil, že je to jednoduché říkali

03.11.2013

Ahojda, holky. Ne všechny si mě tu asi pamatují, ale zkrátka se snažíme o potomka pět a třičtvrtě roku. Podstupujeme IVF, nemáme ale žádný zdravotní problém. A teď to, co mě trápí. Čím déle se s tímto problémem potýkáme, tím více se dozvídám od svého okolí, že to mám samozřejmě v hlavě a že to asi tak mělo být, že bych se s tím měla smířit a děti prostě nemít, pokud neotěhotním přirozeně.

Ahojky...Píšu ,protože tohleto ,jsme řešili taky...snažili jsme se 5 let a až po vyšetření diagnoza..manžel ok, až nadprůměr :00: a já laparoskopie dvakrát...nějak nanic nepřišli,vejcovody průchodné ,tak mi nařízli jen blanku u vaječníků,protože byla silnější,tím pádem vajíčka se nemohli moc prodrat... :O ..´po první laparce jsem otěhotněla po 3 měsících,ale bohužel se to neudrželo.. :r: a po druhé laparce,kterou jsem si vydupala,byla tedy až po roce,po různých vyšetření a braní hnusných hormonů jsem šla po druhé na zákrok a bylo to samé...a světe div se otěhotněla jsem ani nevím jak...doktor mi řekl,že jsem otěhotněla bez měsíčků :00: ...a ted máme 1,5 letou holčiku...ted se snažíme o druhé,ale bohužel menstruace zase nedochází tak jak by měla,tak doufám,že to nějak vyřešíme s doktorem...Chci se zeptat jestli ,jsi byla též na laparoskopii a hysteroskopii? ...Moc bych ti přála,aby vám to vyšlo a co se týče okolí,něco podobného jsem taky zažila..já to pak hodila za hlavu a už jsem to pak ani neřešila s lidma, kteří nevědí jak to je...neví jak se cítíš co ti koluje v hlavě...Vím ,že je to o psychice to je samozřejmě,člověk by se stím nejprve měl vyrovnat a hlavně srovnat...a pak na lidi.....víš co... :///: Budu na tebe myslet,hlavu vzhůru,bude určitě dobře...moc držím palce... :one: ahoj Lucka...

30.08.2013

S manželem se více než pět let snažíme o prvního potomka. Oba jsme bezdětní a naprosto zdraví. Prošli jsme oba všemi dostupnými vyšetřeními, přičemž žádné z nich neodhalilo příčinu neplodnosti. Z anatomického hlediska jsem také naprosto v pořádku, přesto se nám ani po třech IVF cyklech s přenosem embryí a dalších šesti kryoembryotransferech embryí jedničkové kvality nepodařilo otěhotnět. Největším „úspěchem“ bylo jedno mimoděložní těhotenství po prvním embryokrasferu, které bylo odhaleno až v šestém týdnu a nevyžadovalo žádný vnější zásah, jednalo se pouze o biochemické těhotenství, se kterým si tělo poradilo samo.
O náhradní mateřství jsem se začala zajímat teprve docela nedávno a vím, že tato možnost tu existuje pro ženy, které nemohou donosit vlastní dítě, ale musí se jednat o anatomickou poruchu. Ráda bych zjistila, zda a jaké možnosti v mém případě existují. Pevně doufám, že i pro takový případ, jako jsem já má medicína nějaké další možnosti třeba právě v náhradním mateřství. Máte s tím některá zkušenost? Doopravdy musím být neschopná své dítě donosit (což není můj případ) nebo by mi to na některé klinice byli schopni zařídit?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Zkuste se obrátit na kliniku reprodukční medicíny ve Zlíně a konkrétně se informovat na možnosti. Nevím, jestli jste někde psala, že chodíte do Reprofit Brno? Chodím tamtéž a jsem maximálně spokojená, ale ohledně náhradního mateřství jsem četla velmi dobré recenze na Zlínský CAR.

irena1111

O náhradním mateřství bohužel nic nevím, ale ráda bych tě povzbudila abys nevzávala naději na vlastní dítě. Moje kamarádka zažila něco podobného jako ty, o mimi se snažili 7 let bez úspěchu, několikrát podstoupila IVF, dvakrát se povedlo ale v obou případech kamarádka potratila. Ze zdravotního hlediska byli s partnerem taky oba naprosto v pořádku. Nakonec se přestali o mimi snažit a zažádali si o adopci. A když jim oznámili, že jsou zařazeni do seznamu čekatelů na adopci tak ona přirozeně otěhotněla. Dneska má dva zdravé kluky jako buky.
Psychika v tomhle hraje opravdu velkou roli.

25.08.2013

Tak mám za sebou již devátý transfer. Je to neuvěřitelné, ani neznám nikoho, kdo jich měl tolik. Každopádně, co nadělám, že...

Devátý transfer tentokrát i s obrázkem :-)

Nadi je mi to moc líto :-( vůbec nevím co ti napsat. Já naštěstí čekala jenom dva roky. Musí to býo nervy a určitě ještě posloucháš okolí, proč už nemáte dětí co ?
A ty vždcky zkoušís jenom jedno embryo?

In reply to by pavlinka77

Ahojda, Pavli, já už jsem tak otupělá, že už je mi to snad i jedno. Okolí se už neptá, začali jsme říkat, že chodíme na umělé a ono se to dost rychle rozkřiklo, takže máme klid.
V prvních dvou stimulacích jsme dávali po jednom, abychom měli nárok na čtyři stimulace a teď vlastně taky, nemůžeme si dvě děti dovolit. Chtěli jsme jen jedno dítě....

In reply to by Naděnka

za tím panem doktorem Texlem.(do toho Heliosu)Aspoň na ten pohovor a rozhodnutí zda se ještě poukusíte je na Tobě.......................Já opravdu věřím,že Ti pomůže...... :a: :a: :a: a pokud by jsi tam šla určitě mi napiš budu zvědavá a napnutá,jako kšandy.

28.07.2013

Ahoj, holky,
máte některá zkušenosti s centrem IVF Cube Praha? Účastnila jste se některé té jejich studie?

my se snažíme už taky strašně dlouho a ted teprve vím proč nám to nejde. ny umělém jsme byli jen jednou. Ted půjdeme do druhého. Můžeš mi prosím prozradit co je to za společnost? to je jako taky CAR nebo něco jiného? díky moc deni

In reply to by tuki

Ahojda, pamatuju si Tě, mrzí mě, že ještě nejsi těhotná. Ale alespoň tu někoho k sobě mám ;) Co vám našli jako důvod?
IVF Cube je CAR. Na jejich stránkách píšou, že hledají neplodné páry na nějakou novou studii. Mají ale dost přísná pravidla, no, mrkni na to, třeba je budeš splňovat. Já ale mám velmi špatnou zkušenost, poslala jsem jim veškeré papíry, které údajně nedošly (já je měla v odeslané poště), nikdo mi nezavolal a nechali mě přijet, aby mi doktor po pěti minutách (ano, déle jsem tam fakt nebyla) řekl, že mě nechtějí, protože jsem měla mimoděložní. Sice na stránkách píšou, že nesmíš být předtím těhotná, ale tohle bylo biochemické a navíc jsem si myslela, že to z papírů vyčetli a že je to v pohodě, když mám přijet. Takže jsem mu řekla, jestli to myslí vážně, že ty papíry si prohlíží až přede mnou, proč si je nevzal dřív a proč mi nezavolali, že je nemají a práskla jsem s dveřma. Jela jsem až z Pardubic v těch největších vedrech vlakem a MHD, no, prostě paráda. Jinak asi budou fajn, nevím, já mám bohužel jen tuhle zkušenost.
http://www.ivf-cube.eu/aktivity/klinika-ivf-cube-hleda-neplodne-pary-pr…

já můžu jedině doporučit!!!!!Díky jejich studii máme krásnou roční princeznu.IVF vyšlo napoprvé!Personál je úžasnej a paní doktorka se sestřičkou milionové!!!!Jdi do toho! :one: :a:

26.07.2013

Stačí odpovědět na 9 otázek a výsledek je na světě. Je to sice v angličtině, ale není to těžké pochopit. Já teda mám je 23,6%...
http://www.ivfpredict.com/

:a: mě vyšlo 43% !!! v úterý jdu na transfer, tak snad se to podaří :one: nemůžu se dočkaaat :///:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka