Monika Císařovská

Ahoj holky, kolikrát jsem tu četla, jak cvičíte to třicetidenní cvičení, bohužel nevím, jak se to jmenovalo a podle čeho cvičíte. Chtěla bych to taky zkusit. Moc díky za rady :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Je to 30 DAY SHRED od Jillian Michaels. Má to 3 levely, každý se cvičí 10 dní! Doporučuju na to kvalitní obuv! Bez bot opravdu necvičit!

Ahoj holky, zas mám dotaz. Mám začít brát antidepresiva a četla jsem, že tluměj účinek antikoncepce. Tak nevím, jestli je něco, co se dá kombinovat, nebo si nechat zavést nehormonální tělísko. Prosím, kdo má podobný dilema, nebo něco podobnýho bere, poraďte mi. Teprve za tejden jdu na psychiatrii a k tomu na gyndu, tak ať vím dopředu, co chtít a co ne. Moc díky :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

zeptej se gynekologa i psychiatra, ať ti daj něco na míru
ono všeobecně anti.tbl. jsou nevhodné, jsou po nich časté trombozy, nedávno přestali vyrábět Diane z toho důvodu, takže se zeptej radši odborníka
podle mě by se to ovlivňovat nemělo

irena1111

Ahoj, já beru AD už víc jak 10 let, beru Sertralin, antikoncepci teda neužívám, ale co jsem koukala na příbalovej leták tak současné užívání není problém.

In reply to by irena1111

Tak dlouho? Psycholožka mi říkala, že to bude jenom na přechodný období kolem půl roku. Kamarádka je taky bere už několik let. Je oblbnutá, jako by neměla reální úsudek, nemůže spát a pořád přibírá. Moc se toho bojím, ale jak zjišťuju, potřebuju se hodně rychle zklidnit. Jak to působí na tebe?

irena1111

In reply to by Monika Císařovská

Já mám s AD jen kladné zkušenosti, oblbnutá rozhodně nejsem, ba naopak se díky nim zklidním a lépe se soustředím. Spím naprosto v pohodě a po AD nepřibírám. Je možné, že kamarádka nemá ty správné které by jí sedly. AD je mnoho druhů a každému vyhovuje něco jiného. Někdy chvilku trvá než člověk dostane ta správná AD.

Ahoj holky, docela rychle to uteklo, Domčovi byl v pátek rok. Je moc šikovnej. Přesně na den v devíti měsících se pustil a udělal první kroky sám. Od tý doby pořád trénuje a od deseti měsíců chodí.

Už je nám rok
Už je nám rok

In reply to by Tez

Holky moc díky. Dlouho jsem tu nebyla, neměli jsme internet. Máme tu problém s připojením, tak jsme dostali mobilní, je to za trest, fotku sem vkládám deset minut :00: . Ale bydlíme na klidným místě, tak to za trochu záporů stojí. Moc mi všechny chybíte, občas sem zas vlezu.

Je to tři měsíce a kousek, co jsem tu byla naposled. Koncem listopadu jsme se stěhovali a celou dobu jsme se stresovali, zabydlovali, bojovali a do toho mi umřela máma, jsou to tři tejdny.

Dlouho jsem tu nebyla

můj půroční syn.Dr.to diagnostikovala jako ekzem,mě se to ale nezdá.Jestli teda není tvýmu malýmu jen horko.

Holky moc dík za podporu. Sice jsme to čekali, ale nějak mě to vzalo. Hlavně mě dostala ségra, hned v den mámy smrti se zajímala o dědictví, teda spíš její přítel a ona s ním souhlasila. Je to sprostý a jsem ráda, že zbydou jenom dluhy. Přijde mi, že snad smutnim jenom já. Písla bych vám víc, ale jsem tu přes mobil, od včera jsem se sem konečně dostala až teď. Bydlíme v prdeli světa a neni tu signál na net. Snad se v létě dočkáme :-)

Moni, s maminkou je mi to líto...ale vy jste to čekali. Dětičky jsou krásné-nikdy dřív jsem si nevšimla, že jedna holčička má kudrnaté vlásky a druhá ne... :? :)
A přeji všechno nejlepší Dominikovi!

Ahoj Moničko,upřímnou soustrast.. :h: :h: :h: myslela jsem na tebe,že jsem tě tu dlouho neviděla o stěhování jsem nevěděla,ale o mamince jsi tu psala mockrát a myslela jsem si že to tak dopadlo když nepíšeš..moc mě to mrzí kočko,nevím co povzbuzjícího říct,přej jen ať se bolest otupí a ty na maminku budeš moct vzpomínat s lásko v očích a usměvem na rtech,ona se na tebe z nebíčka určitě kouká,já na tohle obrovsky věřím a věřím že i moje lásky na mě koukaj.. :k: :k: :k: drž se..

Tak nevim, doktorka byla vyvalená. Domča má 9230 g a 75 cm, to je normální, je tak akorát. Tak s ním stojím u stolku, on stojí a hopsá, doktorka píše do počítače a ptá se:
už dělá letadlo?

tak to je hodně hodně dobrý :D - to si doktorka nevšimla, že vedle ní stojí? :D
a mlíko má ještě od tebe?

In reply to by Kytiii

No jo teď mi došlo, že se ptala a přitom ho viděla :). Už ho nekojím asi čtrnáct dní. Kojila jsem ho už jenom v noci, když se vzbudil, usnul mi u prsa a pak jsem ho šoupla do postýlky, ale jak začal kousat, tak jak vždycky začal vrčet, tak jsem to čekala a mlíko se mi samo zastavilo. Pak ho bylo málo a on byl hladovej, tak jsem mu šoupla flašku. Vzbudí se, dám mu UM, uhoupu ho a je to nejdýl na půl hodinky. A spokojený jsme všichni :)

Ahoj tety, jsem pěknej rarášek. Už říkám máma, táta jenom někdy a chodím za ručičky. Včera jsem začal trénovat sám, vždycky se postavím u postele a pak se pustím.

8 měsíců
8 měsíců
8 měsíců

No konečně fotky, na kterých jsi i ty :s: :dance: No letí to jak voda, už 8 měs., nedávno jsi ho donesla z porodnice. Já sama si říkám, že nám už bude 1 měsíc :s: , ale taky si říkám, už aby nám bylo aspoň půl roku, abychom se vyspali. Závidím každé, co se může v noci vyspat. Snad se toho taky brzy dočkám.

Ahoj holky, moc sem už nepíšu, spíš jenom občas čtu.

Ahoj, je to situace na ho*no, co na to říct :( . Ale je opravdu SUPER, že budete mít domeček a mamku si vezmeš k sobě!! Strávíte spolu hodně času, budeš jí oporou, ona bude víc v klidu, páč se o ní bude starat dcera a to je 100x lepší, než přítel, nemocniční personál apod. a hlavně jí budou obletovat vnoučata!!! Je to krutý, však už jsme si psaly v osobce... Držím moc palce, aby jste to tak nějak se ctí zvládali, hodně sil a jestli je to s mamkou opravdu tak zlé, tak jí přeju hlavně to, aby neměla bolesti :k: .

Moni, teď když to po sobě čtu, vyznívá to divně, promiň. Hlavně přeju hodně síly to všechno zvládnout. Je mi to líto s mamkou :(

In reply to by indoska

Vůbec to nezní divně, všem moc děkuju. Jsem pořád v permanentním šoku, ve stresu, v běhu, myšlenky se mi nezastavěj, v noci se budím a myslím na všechno a dohromady jsem úplně mimo. Přítel na mě kolikrát kouká a ptá se, na co myslím a já ani nevím, že čučím do blba a nevnímám. Myslím na všechno a v hlavě mám prázdno. Není nic, čeho bych se chytla, neni pevnej bod, od kterýho se můžu odrazit, nevím, kde začít, co dělat, jak se chovat, bojím se mámy. Fakt se jí bojím, co jí říct, jak se k ní chovat. Vždyť ona neví, že to vím. Ještě k tomu má ty blbý vývody z ledvin, nemůžu jí ani pořádně obejmout. Bojím se jí jenom dotknout. Do prdele. Musím jí to říct, ségře taky, za pár dní rodí, tak ještě tak po šestinedělí radši počkám. Pak mi bude vyčítat, že jsem jí to neřekla. Má na to právo. Je to necelý dva měsíce, její skoro tchýně na rakovinu umřela. Ani se nedočkala vnučky. Fakt ještě že mám toho malýho, holky mě sice držej, ale on je tak hodnej, tulí se, mazlí se, je zlatíčko, asi se měl narodit. Kolikrát se k němu přitulím, protože to potřebuju a on drží, jako by to věděl. Asi se narodil schválně. Ještě že ho mám.

Moni, teda...nemáš to vůbec lehké, a máš toho docela dost v aktuální životní fázi!
Je mi to s mamkou líto...
S přítelem budu držet palečky, snad to bude ok!
:k:

Ahoj, tak jsem ráda,že s přítelem se to zlepšilo....už to určitě bude dobré!
A s mamkou je mi to líto...rakovina je svinstvo...snažte si užít ten zbývající čas co nejvíce spolu....bude to těžké, nebude to pěkné....ale ten čas je poslední....drž se

Ahoj tety, jsem pěknej ďáblík, maminka radši pořád dává pozor, aby na podlaze nebylo něco, co by mi ublížilo, sestřičkám schovala všechny malý hračky, protože si chodím hrát k nim do pokojíčku.

Zejtra nám je 7 měsíců
Zejtra nám je 7 měsíců

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No já si myslim, že zeptat se může člověk na cokoli, když je kde a tady snad od toho lidi jsou, aby poradili. Nebo se na to tady můžem vysrat a jít si kecat jinam, když je někdo tak citlivej a vybírá si, o čem se tu bude nebo nebude mluvit. Teda radši to číst nebudu, už tohle mě vytočilo. Až ty "citlivky" budou mít nějakej problém, tak se snad budou bát se tu na něco zeptat, aby po nich někdo nešel? Blbky to jsou, přesně takový lidi nesnášim. Jsou to u mě slepice. Jsem holka z vesnice a takový ty řečičky o tom, kam si zajít na manikůru a kde maj dobrý kafíčko nepochopim. Tak ;)

Nejsem si jistá, jestli jednám správně. Před dvěma lety jsem od bejvalýho utekla do utajenýho azylu, kde mi pomohli se sebrat a všechno vyřešit. Děti mám ve svojí péči, alíky už mi taky platí, zatím se chová dobře. Holky si sice nebere, ale jezděj k mojí mámě, která bydlí hned vedle, tak je vídá. Teď se budem stěhovat a on se ptal, kam přesně. Nechci mu to říct, samozřejmě se nasral. Do teď neví, kde bydlíme, tak to nemusí vědět ani dál. Pro můj klid. Musí to vědět podle zákona, nebo po tom, čím jsem si prošla, mu to nemusím říkat? Děti mu nezapírám, dovezu je kamkoli a může je mít, jak dlouho chce. Jen nechci, aby k nám jezdil.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Malýmu bude sedum měsíců a pozoruju, že na mě pořád visí. Dneska už to bylo moc. Kdykoli potřebuje utěšit, uklidní se jenom u mě. Vzbudí se, tatínek ho vezme do ruky, je to dobrý, jak vidí mě, musí ke mě. Když je u mě starší dcera, tak ječí, dokud neodejde a pak je spokojenej. Ještě ho tak napůl kojím, může to bejt i tím? A je to vůbec normální? Tatínek pro něj dělá stejně jako já, tak proč chce pořád bejt u mě?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, je to naprosto normální. Máma je prostě máma :-). Já jsem to měla u obou dětí. Už ti neřeknu kolik jim bylo ale myslim si že určitě méně než 1 rok. U Markétky to bylo dost extrémní. V 9,5 měsících se odstavila a tak jsme najeli na UM. Jedla ale jen odemne. Tatínek několikrát zkoušel nakrmit jí sám, ale odmítala jíst a jen řvala :00: . Takže i když pila z flašky, tak to byla joko u kojení-prostě chtěla jen ode mne. To samé to bylo u babiček. Raději nejedla vůbec než aby jí krmil někdo jiný :s: .
No a když tatínek přišel z práce a chtěl jí pochovat tak nechtěla. Když choval brášku tak brečela a sápala se na něj. No a když si jí vzal, tak začala brečet a natahovala na mě ruce...

Ahoj, já na mém prckovi vidím že když se k němu přiblížím já tak někdy začne kňourat - jako že to na mě víc zkouší :). Jinak naštěstí mamánek zatím nic - teda on se tatínek moc nestará neboť jezdí až večer, ale malej je hooodně společenskej tak snad to tak i dopadne. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka