kano80

01.08.2015

Veselte se, radujte se a připijte na zdraví, naše soukromá ZOO se dočkala dlouho očekávaného přírůstku. Lvíček Ondrášek poprvé zakřičel na tomto světě 29.7. v 6:38 a je to pořádnej chlapák - 50 cm a 3450 g

Lvíčátko Ondrášek je mezi námi
29.07.2015

Veselte se, radujte se a připijte na zdraví, naše soukromá ZOO se dočkala dlouho očekávaného přírůstku. Lvíček Ondrášek poprvé zakřičel na tomto světě dnes 29.7. v 6:38 a je to pořádnej chlapák - 50 cm a 3450 g

Lvíčátko Ondrášek je mezi námi

Také se připojuji ke gratulantům a přeji hlavně zdravíčko Ondráškovi,ale i Tobě.Závidím Ti,že už to máš za sebou.Ať Vám Ondrášek dělá samou radost.

30.04.2015

Dneska kontrola na gyndě i s USG, bilance +2kg za 3 týdny :O , celkem + 7kg. Jsem 25+3 a lvíček krásně odpovídá, má 725g a přibližně 36cm, hlavička odpovídá 25+4, bříško 24+0, stehýnko 26+0 a pindík neupadl :°~°: . OGTT hnus test dopadl dobře, 2.6. musím ještě jednou kvůli GDM v předchozím těhotenství a kvůli taťkově cukrovce.

Srpnové lvíčátko - USG 26tt, OGTT
Srpnové lvíčátko - USG 26tt, OGTT
Srpnové lvíčátko - USG 26tt, OGTT
27.03.2015

Tak jsme zdárně překročili hranici 20. týdne a přehoupli se do druhé poloviny těhotenství. USG a ECHO v Motole je za námi, prcošek má kolem 400g a 26cm, srdíčko i vše ostatní je v pořádku.

Srpnové lvíčátko - USG a ECHO ve 21tt
Srpnové lvíčátko - USG a ECHO ve 21tt

Rezonance mozku miminka???Jako proč???
Jinak teda naše překvapení je pravej opak. Otáčí se zády a nožičky tiskne k sobě, takže co skovává mezi nima je nám stále utajeno...

20.03.2015

Tak jsme konečně v půlce :-) Tripple testy dopadly dobře, takže na odběr plodovky jsme se po dohodě z MUDrou vykvajzli. Včera jsme byli na ultrazvuku ve 20tt, lvíčátko je zdravé a má se čile k světu. Jinak to bude asi pěkný otesánek :-D Jsme 19+3, lvíčátko hlavičkou a stehýnkem odpovídá 20+0, bříškem dokonce 21+2, váhou 20+4, odhad je 369g.

Srpnové lvíčátko - výsledky Tripple testu, USG ve 20tt
Srpnové lvíčátko - výsledky Tripple testu, USG ve 20tt
24.01.2015

Tak máme za sebou prvotrimestrální screening. Ultrazvuk dopadl dobře, nosní kůstka přítomna, NT 1,2mm. Dle MS jsem 11+4 a lvíčátko odpovídá 12+3, TP mi vychází podle MS na 10.8. a podle USG na 4.8., tak uvidíme. Výsledky z krve budou až příští týden, tak snad to bude OK.

Srpnové lvíčátko - prvostrimestrální screening
Srpnové lvíčátko - prvostrimestrální screening
09.01.2015

naše srpnové lvíčátko :-) V 9+3 odpovídá 10+2. Příští týden genetika ve FN Motol a pak screening.

Srpnové lvíčátko 2015

Ahoj Káťo. Gratuluji. Hlavně pohodové těhu, žádné problémy a prima porod. Obdivuju vás, já bych tři nedala a to si nedokážu ani představit, jak moc to musí být náročné s Adélkou. Hlavně teď asi psychicky. Přeju vám všem hodně zdraví a kupu štěstí :a:

03.12.2014

Včerejší překvápko, MS den zpoždění. Tak to vypadá, že Adi bude mít dalšího tahouna a Matoušek DOUFÁM zdravého brášku nebo sestřičku

Včerejší překvápko

Tedy to jsou zprávy :one: .Už jsem moc nechodím,není čas a hlavně mi noťas obsadily děti :D . Strašně moc ti přeji pohodové těhu bez žádných komplikací.A tedy klobouk dolů,já už bych do dalšího těhu nešla,navíc asi bych nezvládla péči o tři malé děti a to má Petřík jen vývojovou dysfázii :( Opravdu máš můj obdiv :k:

Moc gratulujeme!!! A jak se daří Adélce? Dělá nějaké pokroky? Co epi? Jezdíte do lázní nebo na nějakou rehabku? Zvládá brášku? A vy s mužem zvládáte? Musí to být náročné. Přejeme klidné těhu a zdravé miminko :kiss: :a:

In reply to by Snehurka81

moc díky :-) no, s Adi to je poslední dobou horší, na záchvaty už léky vůbec nezabírají, čeká ji operace -implantace vagového neurostimulátoru. Jinak vývojově je v 5-ti letech tak na úrovni 1,5 - ročního dítka, nechodí, nemluví. S Matouškem se moc milují, chtěl by si s ní hrát, ale nechápe, že Adi spoustu věcí nezvládne, nechápe. Do lázní jezdíme 2x ročně, jinak máme rehabilitaci, ergoterapii, logopedii. Chodí do denního pobytu v centru Demosthenes, které je určené dětem s postižením. Náročné to je hodně, chlap je od rána do noci v práci, když má volnou chvilku, dělá na baráčku, který jsme nedávno koupili, takže jsme na vše sama. Ale věřím, že to zvládneme

05.01.2013

Na vědomost všem se dává, dnes je u nás velká sláva. Slyšte slyšte novinu, máme větší rodinu. Z Adinky je sestřička, má malého bratříčka. 3.

přiletí k nám Ledňáček - Ledňáček se vyklubal
přiletí k nám Ledňáček - Ledňáček se vyklubal
přiletí k nám Ledňáček - Ledňáček se vyklubal

i já se přidávám s gratulací :k: , Matouškovi přejeme hodně zdraví a šťastnou a spokonenou rodinu. Určitě to bude pro Adinku ten nejlepší bráška, stejně tak jako ona pro něj sestřička :h:

Moc gratuluju, mamince, tátovi i sestřičce, a hlavně malému narozenému. Hodně štěstí, zdraví a pohody v životě mu přeju takhle na dálku a vám všem. Fotky máte nádherné, tak přeji, ať jste velká šťastná rodina papa :a: :a:

18.11.2012

Těhulky a maminky, kdyby měl někdo zájem o kompletní set kočárku CasualPlay S4 - sporťák, korba Playmoon, polohovací autosedačka PrimaEasy a spousta doplňků, písněte mi zprávičku, pošlu na email bližš

Kočárek CasualPlay S4 kompletní výbava

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka