intimní-v kolika letech bylo vaše poprvé a stálo to za to ? Kdo se přidá?

22.08.2009

Holčiny možná je to tím počasím a tím,že se nudím,prcek je celý den zlatý,tak proto mě napadají kravinky,kdo chcete připojte se. :w: Moje poprvé bylo v sedmnácti letech a bylo to jen proto,že jsem byla ve třídě poslední panna.Jmenoval se Petr (tak se jmenuje i můj současný partner a otec Kajdy),znali jsme se teprve týden,on byl strašně hodný a pěkný.Po týdnu se to stalo :*O*: ,musím říct,nic moc,ani mě to nebavilo.Pak jsem se sním rozloučila a už jsem ho nechtěla vidět,každý den na mě čekal,hrůza.Ted je to o něčem ůplně jiném,holt jsem byla mladá,ted mi bude 31 a nemůžu se toho nabažit :|-|: ,mám skvělého partnera ,jo už mi je 32 a anketka ještě jede,super

Kliknutím vložíte smajlíky:
Anonym (neověřeno)

Ahoj je mi 11 let a chci sex jaké je to ho mít? Mám na Messengeru kluka kterému je 14 let a posílám mu své nahé fotky a videa jake je to mít sex ? Cítíte úzkost ?

Anonymní dáma (neověřeno)

Se svým partnerem se hodně milujeme a rádi zkoušíme nové věci,ale už nám pomalu docházejí. Proto bych uvítala každé tipy ;)

anonymka (neověřeno)

Dobrý den dámy, své poprvé jsem ještě neměla, věk sice nesdělím ale nemáte nějaké typy pro začátečníky? Mám pocit že se k tomu pomalu bude schylovat a můj partner taky poprvé neměl. Jakékoli rady a typy by byly vítány :) děkuji

Zdravim. Moje poprve byl teda poradny trapas. Bylo to na intru, byli jsme zamilovani a nadrzeni, chodili jsme spolu asi mesic a domluvili se, ze jak budem slavit sestnactiny(jsme dva dny od sebe) tak na to pujdem. Bylo to poprve pro oba, takze jsme moc nevedeli co presne delat, stydeli jsme se. Ale kondom jsme meli. Stres byl,protoze to muselo byt hlavne rychle a nenapadne, kdyby prisel vychovatel - no, prisel, tesne po, kondomu na ze i si nevsiml(nebo to delal). Bylo to rychle a trosku to bolelo, nechapala jsem, co lidi na tom sexu maji :-) Ale zkouseli jsme to dal. Jsme spolu s prestavkama deset let. Milovani je super.

Ahoj, tak já tu diskuzi oživím...
Psal se rok 2001 mě bylo 16let a chodila jsem s klukem, kterého jsem moc milovala :h: :h: :h: . Bylo to zvláštní, jelikož se k tomu slavnému poprvé schylovalo už dříve, ale domluvili jsme se že počkáme až budeme spolu celou noc...
No a v prosinci mezi vánočními svátky sem měla dovoleno k němu jet na víkend. Oslavili jsme spolu první společný rok a k ničemu nedošlo... ale za dva dny ráno se to nějak přihodilo... Pravda zážitek nic moc a podruhé už bych to neopakovala, ale s tím klukem jsem dodnes!!! Stále se milujeme a :sex: si nesmírně užíváme a stále zdokonalujem!!!
Zatím jsme se teda nevzali, jelikož to pro nás není důležité, za to 6. října se nám narodil syn Tomášek.
Za těch skoro 12let co jsme spolu jsme si toho zažili tolik co nás více spojilo. Nyní je to pouto ještě silnější díky předčasnému porodu a narození Tomáška, který naštěstí dopadl dobře (alej je na JIPce v inkubátoru). Tak ted už jen aby se Tomík co nejdříve zotavil a mohl jít za námi domů a budeme ta nejšťastnější rodina.

In reply to by Pitinka

hezký :) já své poprvé zažila taky s nynějším partnerem,bylo mi sladkých 16,mu taky a nějak se to přihodilo.já chtěla dřív a on se nedal :D náhodou jsem si to své poprvé pěkně užila a užívám dodnes:) holt ví jak na mě :€s€:

Pro zmenu mi je uz 34 ;-) az tak to leti.ale cist vase clanky me porat bavi.jen nejake nove by to chtelo

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jj jsem tuuu;-)
Prave.ze diskuze je stara.ale mohla by pokracovat :€s€:

Ahoj, tak koukám že jsem na tom z vás asi nejhůře :-/ moje poprvé bylo ve 14, jemu bylo 20, stálo to za prd, jemu se do toho vůbec nechtělo tak jsem na to :*O*: hupla... :#~: :-) žádná romantika, nic... ale když na to vzpomínám byla to docela sranda...

Holky, tak mi to nedá a taky Vám napíšu mé poprvé :-)
Znali jsme se od základní školy, byla jsem do něj ♥ až po uši, ale odešel na střední. Po několikla letech, bylo mi 17, jsme se znovu potkali. 26.4.07 jsme spolu začali chodit. Jen jsme se mazlili, měla jsem strach, nevěděla co a jak, takový telátko, no. 16.7, 2 týdny po našich společných narozeninách, mých 18 a jeho 21. Jsme se poprvé milovali. Bolelo to,ale bylo to krásný, ještě bydlel u rodičů a mamka mě tam nechala přespat, taťka s tím nesouhlasil, měla jsem "tvrdší" výchovu..... 8 měsíců od našeho prvního milování jsme počali našeho Vojtíška. Po třech letech vztahu jsme se :\r/ a jsme 5 měsíců manželé. Za nic na světě bych ho nevyměnila. Miluju ho a :sex: je pořád supeeer :-)

moje poprvé bylo také hodně zábavné...neustále jsem si říkala, že to bude s tím pravím a jak se říká, člověk míní, život mění...pamatuji si, že jsem jela busem domů ze školy, bylo mi mezi 16-17 let (už přesně nevím :#o: ), domů se mi moc nechtělo, venku bylo krásně, tak jsem si udělala menší projížďku přes půl Prahy. Na jedné zastávce nastoupil kluk, opravdu pěkný, furt jsme po sobě koukaly a ve mne se probudily hormony :€Ss€: No, každopádně jsem netušila, že ten bus má konečnou asi 3 km před našim bydlištěm, tak jsem zkrátka vystoupila a ten kluk furt tak divně koukal...dali jsme se do řeči a šli a šli a šli...no a najednou jsme v lesíku narazili na lavičku, no a více už snad nemusím popisovat...můj první :sex: jsem měla právě na ní ... no, chlapce už jsem pak nikdy v životě neviděla a ani jména jsme si nepředali pravá, každopádně to bylo krásné a nevázané...nelituji toho :one: (jo, potkali jsme se ještě cca za týden na jednom disku...pohádky je konec)mohla bych pokračovat i v tom podruhé }:) ... bavilo mne experimentovat...rozjeli jsme to ve 4 :ww: a do toho přijeli moji rodiče a my měli v oknech mříže, no to už radši pokračovat dále nebudu :n: ve dveřích cizí bota, táta na mne, koho tady mám a já mu tvrdila, že jsem si ty boty všechny půjčila, a pak všichni postupně vylézali odemne z pokojíku :€):

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:smich: Takový věci se stávaj, to tak neprožívej! A jako mezi náma, sex na hřbitově zní tak zvrhle, že se sama sobě divím, proč mě to nikdy nenapadlo. Ale na to si asi budu muset najít výpomoc, manžel by se dál :smich: :smich:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to je divočina. U mě bylo též veselo. Poprvé mi bylo šestnáct a byla to spíš prdel, než cokoliv jiného. A nejhorší? No to mi bylo taky 16 :-) on byl o hodně starší, tuším cca o 20 let, a tvářil se jako největší sexuální mašina a borec, tak mě to zlákalo, jako že budu mít nevšední zážitek....no nevšední to skutečně bylo, ale tak, že jsem v prostřed akce řekla, že jdu na záchod a už jsem se nevrátila :-)

tak jsem to tu pročetla, chvilkama se pobavila, chvilkama byla napnutá jak guma v gatích....dobrá diskuze :///:

Já jsem se poprvé milovala když mi bylo 17, bylo to na silvestra, takže jsem byla trošinku ovíněná, ale jinak bych to asi nezvládla :s: , vždycky jsem z toho "poprvé" měla strach :€z€: No a tak jsme slavili s kamarádama silvestra......a najednou jsme se (ještě před půlnocí) s miláčkem ztratili k nim domů. Už už že na to přijde, ale miláček byl zodpovědnej - víc než já!!!! V mezičase mazlení se mě zeptal: MÁŠ PRÁŠKY??? a já celá nervózní, vyklepaná jak ratlík, že u toho určitě umřu :€): povídam: JAKÝ TAŠKY???? :€): No prostě pako :00: , ale nakonec jsme se pochopili a páč jsem prášky ani tašky :s: neměla, tak jsme si vzali šprndu ://: Bylo to takový ....... žádná bolest, žádnej požitek :€\€: , ale to bylo všechno tim strachem, nervozita a tak..... Dneska už jsme s taťkou tak sehraný, prostě milování jedna radost :*O*: :|-|: :qu:
Jojo, můj první chlap je doufám i můj poslední!! :h: Nedávno jsme oslavili 11ti leté výročí, co jsme spolu, jinak 4 roky od svatby.
Jo a ještě - k milování došlo po půl! roce chození, to jsem slušňák, co?? :€): Tak dlouho jsem odolávala, až se mi ho zželelo :s: a na silvestra jsem se mu celá oddala :s: - měl to jako dárek :qu: , páč 4. ledna fičel na vojnu :|€|:

Holky, potom když jsem vyprávěla po vánočních prázdninách holkám ve škole, že už to mam za sebou a vyprávěla jsem jim historku s práškama taškama :€): .... to bylo srandy :C]]: Moje nejlepší kamarádka mi pak furt říkala: TOOO VÍŠ, ZEMĚ SE ZACHVĚLA A PAK JSEM PADAL A PADAL.... :s:

Tak, tak takhle vypadalo moje poprvé :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

u nás také tak, mamky byl můj taťka první a i poslední, oslavili 30 let od svtaby a jejich poprvé bylo někdy po roce chození a první líbačka po půl roce pod veřejným osvětlením, kde byli oba tak vystreslý, že mamce místo úst, táta políbil nos :qu:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

sice rok starý, ale pobaví :qu: , tak jsem přispěla :ww:

:///: Bylo mi 20, s mým současným přítelem. Byli jsem spolu něco přes tři měsíce - pozval mě na dovolenou, na jeden romantický ostrov... Slunce, moře, pláž, hotel... :D
Snažil se být opatrný a něžný, ale i tak mě to děsně moc bolelo, tekly slzy jako hrachy, ani on z toho tehdy nic neměl... Ještě tak týden dva to bylo na dvě věci, ale láska je silnější - jsme spolu po více než třech letech stále a :one:

tak mi nedá se nepřidat :///:
Mě bylo mi 16 a třičtvrtě. Jmenoval se Honza, ale všichni mu říkali Jéňa. Uhaněl mě 9 měsicu až se mu to den před "Čarodějnicemi" povedlo. Nikdy jsme spolu ani nechodili, ani před tím ani potom. On sice za mnou asi 3x přijel, ale já nikdy "neměla čas". Do dnes toho nelituju.
No a sexu jsem si maximalně užívala ve věku od 18ti do cca 23, pak to bylo takove mrtvé...myslim na partnery. Teď si užívám spíše kvalitně než kvantitně jako okolo těch 20ti. Je pravda, že žena po 30tce se více uvolní a víc si užívá...holky těšte se :\x:

Moje poprvé bylo v 15ti. Bylo to připravované, ale měla jsem zrovna MS a nijak zvlášť hezký.
Jako všechno bylo fajn, ale ani on se neudělal (ale to on nikdy... a to jemu bylo 20). Byl moc hodný a takový naivka, myslel si (a dodnes si myslí) že dokáže spasit celý svět svou láskou a nekomerční hudbou... předtím mi to přišlo pěkné, ale pak jsem zjitila, že mi s tím leze na nervy. Měla jsem pohádky ráda, ale reality je vždy jiná.

Teď mám manžela, který lítá v oblací jen doopravdy (s bezmotorovým letadélkem) a je moc hodný a přitom stále takový ďáblík. Ví co potřebuji a chci a rád se mazlí jako já. I doma se zastane různých prací a holky divte se! On nechodí do hospody a pivo si dá jedno za měsíc!
Zamilovala jsem se do něj, když jsem ho viděla na letišti jak umývá letadélko. Byl jen v rozhthaných kraťasích bez trička (má sice pupík, ale mě se to moc líbí - medvídek) a na očích ty jeho staré sluneční brýle. Sluníčko zapadalo, no jako ve filmu. Od té doby jsem z něj oči nespustila. Teď jsme už 4 a půl měsíce svoji a čekáme mimi (10.týden - otěhotněla jsem pravděpodobně na líbánkách - ty jsme z finančních důvodů měli na 1.měsíční výročí)

Jsem ta nejšťastnější budoucí maminka a manželka na světě!

Všem přeji, aby byli stejně šťastné jako já a držím palce s mimísky jak s těmi schovanými u maminky, tak s těmi co si už troufli na svět!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Moje poprvé bylo týden před mými 22.narozeninami také s mým současným manželem. A také to nebylo nic moc, zato teď se nám daří čím dál lépe. :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Moje poprvé bylo týden před mými 22.narozeninami také s mým současným manželem. A také to nebylo nic moc, zato teď se nám daří čím dál lépe. :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no to žádný exot nejsi,já svémpoprvé měla v 21letech se svým, a musím říct že to bylo nic moc....si pamatuji jak vždycky ve fimech řikávali že porpvé je něco nádherného a nezapomunutelného...ale u mě tomu tak vůbec nebylo :€\€:
ted po 2 letech je to něck krásného(občas to stojí za prd) ale většinou si to uživám a zatím si nemužu stěžovát ;) :a:
---------------------------------------
Anička+Kristýnka 3.3.2009

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Exot nejseš :) Mě spíš příjde exotické si své poprvé odbýt ve čtrnácti, tomu já říkám nářez :///:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no jo, ale bavíš se s člověkem ktrého znáš pár dnů hned o sexu???? my jsme na toto téma došli až po nějakém měsíci, ne po pár dnech ....

In reply to by Kulata kostka

jo tak to jo, my o tom při sexu mluvíme do ted a to se známe až moc dobře za ty roky :) , když některý z nás vymyslí něco nové, tak si hned řekneme že je to super, nebo že radši neee, ale ze začátku je pravda, že jsme to tak otevřeně nedokázali vždycky říct, ale už je to pryč a ted si to skvěle užíváme

ja o to prisla v 15 letech s klukem skterym sem nakou dobu chodila ale pak sme se rozesli a sem za to rada protoze dopadl hodne spatne ted mam pritele nekdy me stve ale miluju ho a mame spolu 16 mesicni holcicku

U mě to bylo ve 22 ;) Znali jsem se asi rok pres maily, pak pro mě připravil nádherný víkend v Praze :€s€: S prohlídkou památek, návštěva restaurací, kino, pořád o něčem poutavě vyprávěl, a pak se to stalo ... :*O*: :s: :s: Samotná akce teda nic moc, užívám si to mnohem víc teď se současým přítelem ;) Ale atmošku teda navodit uměl to teda jo ;)
Akorát to pak završil nádherným mailem, o tom jaká jsem úžasná, baječná a jedinečná, ale on zůstane se svojí přítelkyní, nicméně ty naše víkendy (bylo jich víc ;) ) byly nezapomenutelné... :s:
Takže tak, ale teď už na to vzpomínám jen v dobrém :s: :a:

Moje první v 15-ti letech. Chodili jsme spolu asi tři čtvrtě roku než :*O*: On byl panic já panna. :///: Pak jsem si ho za 7 let vzala. A teď jsem podruhé vdaná. První se mi líbilo, ale bylo to takové úsměvné, že jsme oba nevěděli jaké to asi bude. :s: PS: Moje matka špízovala z vedlejší pracovny, do které se chodilo zkrz můj pokoj. Takže do té doby furt wotravovala a courala. :00: Pak jí došlo, že má smůlu. :s: 8) A už to nedělala. A neřekla ani fň. :s:

NO ja jsem priznam,jsem ostuda,ale moje "poprve" bylo az skoro v 21 letech.Dřív se mi do toho nějak nechtělo.S mým prvním mám malého,ale az po víc jak 2 letech,co jsme byli spolu.

Bylo mi 18.... :c: :c: Musel si počkat měsíc a půl, byl to první chlap kterýho jsem si dokázala představit nahatýho :s: Jediný co mě na tom štvalo bylo to, že nepoznal a nevěřil že je první.... Doufám že dneska už věří, dost často mu to připomínám, páč už jsme spolu 6 let!!! :C]]: :C]]: Poprvé to nebolelo.... podruhé a potřetí už jo.... pak jsme si to začla užívat, ale opravdu jsem si to užila asi až po 3 letech, dodnes bohužel neumím říct co chci, ale lepším se :one: :one:

sice anketa je tu už nějaký pátek,jsem moc ráda,že pořád píšete :+^*: čtu každý článek :a:

Bylo mi 19, dotyčnému 32 :-) Stalo se to plánovaně, byla jsem do něho blázen a bohužel ani dnes mi není lhostejný... Proběhlo to na policejní ubytovně a hned vedle postele bylo terárko s hadem a v terárku díra zalepená jen izolepou páč ten den ráno se mu ho povedlo prokopnout kolenem :-) Takže romantika jak vysitá :-) Nic jsem z toho neměla - nervozita pracovala...

Ahojky tak já byla asi nejstarší panna hupla jsem do toho ve 22 a půl a bylo to fakt náááááááááááááááádherné moc jsem ho milovala a vůbec toho nelituji. Já si to tu pročetla a musím se přiznat, že já v 15 na sex a sexuální život ještě ani nepomyslela to jsem si snad ještě hrála s děckama takže jsme měli hlavu plnou jiných věcí. A fakt nevím jakej by byl sex v 15. Ale pozor vůbec nechci soudit ani nikoho urážet Každej žije svůj život podle sebe.

Hehe, před rokem jsem si toho nevšimla :D
Mně bylo 15, příteli taky, teď je to můj manžel a máme 2 děti :) Nic zajímavýho. Ale pamatuju si, že poprvé jsem tak ležela a říkala si "Tak o tomhle se tolik básní? A co je na tom tak vzrušujícího?" ://: No trvalo mi docela dlouho, než jsem tomu přišla na chuť, myslim, že v tom byl alkohol :s:

No téééda, jak to tu čtu, tak mi to prostě nedá a musím se taky přidat:)
Se svým přítelem jsem se seznámila na diskotéce a asi po dvou hodinách známosti (nebojte, nespala jsem s ním :s: ) jsme si povídali, žebychom spolu chtěli děti a tak....Rychlovka, co? No a od toho dne (vlastně večera) jsme spolu začali chodit. Já byla ještě panna (bylo mi za 4 měsíce 18) a on byl o 8 let starší. Poprvé jsme se milovali po šesti týdnech známosti a zároveň chození. Měla jsem strach, ale šla jsem s ním k němu domů (Byla asi jedna v noci). Bohužel tak nějak z něj vypadlo, že je jeho mamka doma a tak jsme se zastavili na chodbě v cihláku v mezipatře. No a tak nějak dal na zem mikinu a bylo to. Hrozně to bolelo a já tam trochu i skučela. Uklidňoval mě, že to chápe, že to bolí a ble, ble, ble.... No a až bylo po všem, tak bylo kolem mě plno krve a a ta mikina taky celá od krve. No a teď se podržte....Když jsem se oblíkala - vsedě na té mikině od krve a kachličky od krve...tak prošel přes chodbu jeho kámoš!!!!!!!!!! :jawdrop: Pozdravili se a jen prošel. Měla jsem podpatky, takže mi nešla obléct jedna nohavice od kalhot a tak jsem tam jen seděla a snažila si schovat obličej.... No trapas jak prase, co vám budu povídat..... No ale tak nějak jsem to přežila....
A co myslíte, jak to dopadlo? Už je to pět a půl roku a toho přítele jsem si před dvěma lety vzala a teď jsem v pátém měsíci těhotenství a miluju ho čím dál tím víc!!!!!!!!!! Takže to mělo šťastný konec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je to můj první a snad i poslední milenec :)

Byli jsme spolužáci, seděli jsme spolu v lavici na gymplu, naši rodiče se spolu kamarádili. Bylo nám skoro osmnáct. On už měl spoustu holek přede mnou. Byli jsme skvělí kamarádi, on mě chtěl, ale já se styděla, že jsem ještě panna, protože jsem věděla, že na něj všechny holky letí. A já měla sama ze sebe děsný komplexy díky mámě (škaredá, tlustá, hloupá). V té době jsem hodně pila a sedávala s klukama v hospodě nebo v parku. I s ním. Jednou jsme se opili hrozně moc a ani nevím, jak se to všechno seběhlo. Pamatuju si jenom takovou tupou slabou bolest. Jinak nic. Ještě dvakrát jsme spolu spali a pak nám došlo, že jsme si zkazili kamarádství. Dneska je nám 21 a pořád se před sebou tak nějak stydíme. Chybí mi jako kamarád a je mi to líto. Ani jsme si to moc neužili.

bylo mi asi měsíc 18, nechala jsem se ukecat od "profíka" po 2denní známosti jemu bylo 29, za dva měsíce jsem od něho utekla samá modřina. chodila jsem předtím s jedním klukem asi 3měsíce a chtěla jsem mu to dát jak mi odbyla osmnáctka a on se semnou ten den rozešel, se slovy, že to ví, ale že mi musí říct, ež mě nemá tak rád jako já jeho. takže mi opravdu pomohl.
No konec dobrý všechno dobré, na oslavu svých 19tých narozenin jsem potkala svého současného manžela.
:a:

Ahojky, tak já se taky přidám :-D . Mi bylo 16 let (byl to můj první kluk, se kterým jsem byla zhruba 2,5 roku), paradoxně jsem při našem poprvé otěhotněla, pak jsem měla rizikové, takže sexu s mým prvním jsem si teda moc neužila a popravdě řečeno, mi to ani nevadilo. Nelíbilo se mi to s ním. Po něm jsem měla boxera, který měl svou výbavičku poněkud gigantických rozměrů (29cm), takže to se taky nedalo moc prožívat, člověk se jen modlil, aby to nebolelo a měl to za sebou. Po třech měsících vztah skončil kvůli jeho nevěrám. Po něm jsem měla pár letmých známostí na jednu noc, to mě též nějak nezaujalo. Vlastně jsem s nima spala jenom proto, abych nebyla sama (potřebovala jsem u sebe někoho cítit) - teď se za to tak trošku stydím, ale kdo nezažil, nepochopí. Ikdyž je pravda, že s jedním vyhazovačem z baru, se mi to líbilo (s ním jsem byla víckrát, myslela jsem si, že nám to výjde, říkal, jak mě má rád atd. - pak se ukázalo, že má těhotnou přítelkyni!!! Hajzl!!! Jenom mě využíval). Pak se na mě konečně usmálo trošku štěstíčka v podobě mého miláčka, se kterým už jsem pěkně dlouho a pořád jsem do něj zamilovaná tak, jako ze začátku. A milování s ním je famózní. Můj miláček, je jediný, kdo mě kdy dokázal uspokojit, takže bych teda rozhodně už neměnila. Škoda jen, že to není kvůli jeho nočním šichtám častěji. :-D

:-) tak u mě to bylo v 17ti na zahraniční praxi, líbilo se mi to, dokonce jsem dosáhla orgasmu...pak jsme spolu "spali" ještě asi 2 měsíce...pak jsme musela já i on domů :-) (bylo mu 25)
od té doby jsem měla několik partnerů, ať dlouhodobých nebo kratších známostí...a te´d s nynějším máme 11 měsíčního lumpíka a orgasmus mívám pořád .-) hehe
mě jen překvapilo, že snad všechny píší, že s nynějším přítelem, manželem je to nejlepší...žádná nenarazila na chlapa, se kterým by to bylo super - ale nejste spolu...?

In reply to by paf

až nynější přítel mi nejvíc vyhovuje.. byla jsem 4 roky s jedním klukem, on si to neuvědomoval, ale vytvořil ve mně takový komplexy, že to pak po rozchodu bylo celkem hrozný.. asi mě měl rád (dodnes se mnou nemluví, jelikož já to ukončila), ale popichoval mě, říkal mi "kuličko" a já se pak před ním styděla i svléknout.. mám větší prsa a díky HA narostly i boky a zadeček, ale pas vždy útlý.. současný přítel mne rychle odnaučil se schovávat, miluje, když mě vidí nahou a i teď, když se zakulacuju (19.tt), se na mne rád dívá.. už se nestydím, ale trvalo to dlouho..
Jinak když intimně, tak intimně.. :D někdo to třeba chápat nebude, ale pro mne to byl děs.. dřív jsem nebyla schopná mluvit o tom, co se mi v sexu líbí a nelíbí, co chci, styděla jsem se mluvit i o masturbaci (to mne naučil až současný přítel).. takže můj asi nejhorší sexuální zážitek byl, když jsem byla s mužem (cca o 10 let starším), hodně mě chtěl (a chtěl by i dnes), snažil se dlouho, vídali jsme se často.. pak "k tomu" došlo, to bylo v pohodě.. a když po chvíli chtěl ještě jednou, celkem nás tlačil čas, nestihl se udělat, tak to dodělal rukou na moje bříško.. mně se z toho udělalo tak zle, že jsem se mu pak vyhýbala a je to pro mě asi nejhorší vzpomínka..

In reply to by Kastin

Bože! To snad nee??? Téda, já jsem v tomhle asi divná, ale já nesnáším chlapy, co se raději vyhoní sami před holkou, než aby s ní spali nebo jí třeba řekli, ať to dodělá ona. Ten můj byl takhle zprvu naučený od své ex, že se dodělával sám (ona se štítila spermatu či co). Mno u mě to zkusil jednou a dostal takové kapky, že to už nedělá. A kdybych ho přistihla při masturbaci, tak je asi konec. Já tohle prostě nesnáším a opravdu mi to vadí. Vím, že je to přirozené, ale..... Já tohle prostě nee.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

každý masturbuje, jen ne každý se k tomu přizná.. mně to nevadí, vím, že si to přítel prostě občas "udělá", neuráží mě to.. ale je pravda, že by mi vadilo, pokud by si to dělal přede mnou.. proto jsem byla tenkrát otřesená ze svého zážitku.. to pak člověka tak znechutí, že už nestojí o další blížší kontakt s danou osobou.. ale samozřejmě, je to o povaze, někomu to nevadí, někoho to naopak vzrušuje, když se před ním partner uspokojuje.. jen já ten případ nejsem..

In reply to by Kastin

Máš pravdu v tom, že každá jsme jiná. Když mě ten můj o svatební noci (ted v sobotu) nechal jít samotnou do pokoje, protože on se chtěl ještě bavit s přáteli a já při čekání v posteli zkrátka usnula, takže, když pak došel, na milování jsem fakt neměla náladu. Začal s hláškou, že si to teda udělá sám. To mě celkem proralo, jsem se na něj usmála a řekla, že jestli se mu to takhle bude líbit do konce našeho manželství, tak že nejsem proti. Mno a on se zvedl a šel do koupelny, já asi zase usnula, probudily mě až polibky na oných místech :-D a svatební noc se rozjela na plno :-D :-D :-D . Lukáškovi se naštěstí samoukájení nějak extra nelíbí, prý je to jen o vyprázdění a ne o pravém prožitku, který zažívá při sexíku se mnou :-) . Sice trochu podivné, ale pro mě originální vyznání lásky :-).

In reply to by tajemstvi3

Ale když udělal tohle, nikdy víc jsem si ho k tělu nepustila.. brr.. ještě teď mi přejde mráz po zádech.. :D Nevadí mi o tom mluvit (aspoň teď, dřív to problém byl), ale nynějšímu příteli jsem se s tímhle po delší době svěřila a byla jsem ráda, že by ho to ani nenapadlo..
Po pravdě jsem radši, když si to přítel udělá sám, než aby si hledal potěšení jinde.. hlavně vzhledem k tomu, že studuju VŠ (chybí mi 14 dní do konce :D), jsem vždy přes týden v Praze a na jih jezdím jen na víkend.. vždycky když na to padne téma a on se přizná, kdy naposled, vylítne mi z pusy "ty čuně", ale beru to s humorem.. naštěstí ho nikdy nenapadlo si to udělat přede mnou, to bych to pak brala blbě, jako že mu nestačím nebo tak něco.. a možná bych měla strach, aby mi ho to neznechutilo jako tenkráttoho bývalého.. takhle je to v poho, vím, že si to udělá proto, že dostane chuť a já tam nejsem..

In reply to by Kastin

Mno tak toho mého to naštěstí ani samotného nebaví, takže vždycky čeká až na mě. Ted třeba nebylo nic skoro 2 týdny a bere to úplně v pohodě. Ráno mi ho bylo celkem líto, když tam tak ležel s "praporem", ale on mi řekl, že mu to nevadí a že si počká, až na milování (náhražky prý nechce). Jsem po zamlklém těhu, takže ještě pár dní má stop-stav :-(

In reply to by paf

Jj, před mým současným přítelem jsem chodila s Lukášem a to byl nejlepší můj sexuálnípartner ;) Vyrželi jsme celou noc... Vlastně byl jediný s kterým jsem dosáhla i několika orgasmů po sobě.. Škoda že to nevyšlo, ale to bych zase neměla svoji berušku v bříšku ještě hoooodně dlouho :€):
Dodnes se s ním jako kamarádka stýkám, njn ale na holky to prostě umí.. Zkouší to pořád na mě, ale musím poslouchat rozumem, bo bych jinak byla v háji.. :///: :*O*:

In reply to by Lind_a

:-), ono ta postel není to nejdůležitější ve vztahu, takže když to neklape jinde, nedá se nic dělat...ale opravdu mě to překvapil, protože u mě je to taky tak...né že bych měla něco proti sexu se svým současným (a posledním :-) máme spolu 11 měsíčního rošťáka) přítelem, ale zažila jsem i "lepší sex", ale zase to nebyl partner pro život...

In reply to by paf

Přesně tak, Lukáš byl vynikající milenec ale pro život byl nepoužitelný.. Nynější přítel je hodný, starostlivý atd atd ale ta postel je horší :-( Kéž by se mohli z nich uplácet jeden chlap :-D

Moje poprvé proběhlo 13.7. (byl to pátek :s:) s klukem, do kterého jsem byla zamilovaná, ale on do mě ne.. mně necelých 16, jemu 17, ani nepoznal, že jsem byla panna. :s: Ale přiznám se, čekala jsem bolest a nic, docela se mi to i líbilo.. ale tím jedním :*O*: to i skončilo.. pak pár vztahů, sex byl fajn, ale nikdy to nebylo "ONO", myslela jsem si, že jsem asi vadná, nevěděla jsem, co je orgasmus.. :( nynější přítel mě přesvědčil o opaku.. :s: Jsme spolu rok a 8 měsíců, v posteli super.. :one: Zjistila jsem, že sex není nejdůležitější, ale pokud to páru v posteli nevyhovuje.. :€\€:

Ahojky, tak moje poprvé bylo v 18 letech a přítelovi bylo 26 let, naše poprvé bylo až po 9 měsících chození, protože většinu času strávil cestováním s kamionem.Stále jsem s ním pořád už to bude 9 let a máme spolu 5 měsíčního chlapáka.No a teď to je se sexem nějak horší, malej nám to nějak nedopřává :s:

Tak já se taky přidám, mě bylo 16 a jemu 22let.. Bylo to po plesu, docela dobrý ale když bylo po všem tak jsem řekla "to je všechno?" :///:

táááááááák a už to bude pomalu skoro rok od této ankety,uvidíme třeba se ještě někdo přidá

U mě to bylo měsíc před 15tinama na silvestra..jemu bylo 17, nic jsem z toho neměla, spíš taková sranda..pak jsem s ním byla ještě 7 let, pak svatba a po roce rozvod...a ted už mám novýho manžela a sex super, akorát po porodu nemám moc chut..ale doufám, že to přejde

Ahoj tak já měla své poprvé v 15 letech po cca 4 mněsíčním vztahu on byl o hodně starsí ale i přesto hrozné a nejlepší na tom byl strach z možného těhu protože kondom nevydržel.Ale chtěl si mě vzít znala sem celou jeho rodinu po telefonu byl 400km od mého města pracoval na hotelu kde sme byly se školou na výletě.no důležité je že sem se s ním pak dost těžko rozcházela (nějak trval na svatbě)když sem potkala svou největší lásku z doby ještě před ním,a stím sem 8 let a z toho dva roky manželé.

Moje první bylo v 17 letech a s tím klukem jsme spolu od 16let, takže už nějakých 14let a je to můj manžel a otec Kryštůfka :-)

tak u me v 16 po 9 mesicnim vztahu a vydrzelo nam to skoro 4 a pul roku..ted jsme kamradi a pokazde kdyz se potame tak si mame co rict a mam pocit ze je to o sto procent lepci nez drive..

dobrá anketa :one: no mě bylo 14 ,ale dva měsíce před 15týma narozeninama........a bylo to na stoličce v garáži :) s klukem kterého jsem měla ráda,ale on mě asi moc ani ne...taky jsme se ne dlouho potom rozešli........

ahojky..tak u mě to bylo v 15ti..a bylo to s mým nynějším přítelem..Byla jsem uplně opila a on taky..vůbec si to nepamatuju...Ale když jsem to spolu zkusili podruhé, tak už to bylo hezčí.....a časem se to uplně vyšvihlo..a ted spolu máme měsíčního rostáčka:-)

V 17 z velke lasky po pul roce!!pak sme spolu byli jeste 3 roky a pak konec :s: ja byla taky jeho prvni tak uz sme chteli zkusit neco noveho :s:

ahojky dobrý nápad na anketku .-) moje poprvé bylo v 17cti a mu bylo 22, stálo to za prd, nějak to pak bylo mezi náma tak jsme se rozešli a ted když je mi 22 tak konečně mám 2 roky chlapa co je úplně perfektní a máme spolu 7.měsíčnho syna .-)

Hehe, dobrá anketa :one: Tak u mě bylo poprvé v osmnácti a bylo to úplně o ničem! Navíc se to povedlo až na potřetí, vůbec to nešlo, bolelo to jak prase, partner neschopný, no :'zz): Ani to nebyla nějaká šílená láska, šlo mi o to, že jsem byla jedna z posledních a tak jsem usoudila, že je třeba do toho praštit. Ale pak už to bylo v pohodě :s: :a:

Supr anketka, aspon naka zabava :) Me bylo necelych 16, pritelovi tahlo na 19, chodili jsme spolu 2 mesice, nez jsme do toho prastili :*O*: , byla to premiera i pro nej, ale zazitek nic moc, bolelo to.Kdybych ho nemela rada, tak ho asi rovnou nekam poslu :s: Pak jsme to casem "vypilovali" a bylo to OK.Byli jsme spolu 5 let, pak laska a vasen vyhasli, ale jsem mu vdecna, protoze me seznamil s uzasnym chlapem, s kterym jsme spolu 8 let a v zari se nam narodi nase prvni vytouzeny dite :h: :h:

AHOJDA,TAK ME BYLO 19 A JEMU 27(tehdy jsme spolu chodili 8 mesicu,sem rada,ze tak "dlouho" vydrzel) :*O*: . . .TAK NA POPRVE TO BYLO NIC MOC. . .NYNI JSEM O 2 ROKY STARSI A JSME SPOLU PORAD. . .MAME SPOLU PUL ROCNIHO DOMINICKA :cc): A JSME SPOLU VELICE STASTNI A ZASNOUBENI. . .SEX JE CIM DAL LEPSI :|-|: :*O*: :one: . . .!!!!!!SEM ZA NEJ RADA. . .!!!!!!!! :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h:

Ahojky, bylo mi 20, stalo se to u našich v ložnici a bylo to krásné s mým tehdy ještě budoucím manželem po půlroční známosti. ;)

Ahoj.Zajímavá anketka.Mně bylo 16 jemu 20 let.Dalo by se říci že to bylo poprvé i pro něj.Stalo se tak po dvou měsících vztahu a od té doby jsme spolu vydrželi skoro tři roky.
Jaké to bylo?Asi lepší než jsem čekala ale opravdu si to užívám až teď po porodu.
Člověk se učí i v sexu. :*O*:
_______________________________________________
http://www.prckoviste.cz/mirunka88

Hm,fakt zajimava anketka... :one: tak u me prvni :*O*: bylo v mych i jeho 16letech(on panic,ja panna),chodili jsme spolu 6mesicu nez se to stalo,poprve jsme byli oba dva hrozne nervozni,takze to stalo i docela za prd ale postupem casu jsme to vse dovylepsili,chodili jsme spolu 3roky,pak uz ta detsk laska pestala fungovat a kazdej jsme chteli poznat nekoho dalsiho :$$: .Pak jsem mela dalsi 3vztahy,kde dva stali uplne za prd a ten treti uz byl o necem jinem,mame spolu 5,5leteho Kubíčka,byli jsme spolu 2,5roku(necitil se byt v 25letech otcem)...ale za to ted mam partnera se kterym to muzu delat kazdy den aspon 2-3krat denne(vyhovuje mi jak velikostne,tak celkove...jsem totiz dost narocna) :$$: ...12.12. spolu budeme 3roky a mame spolu 7-mesicniho Míšánka...v cervnu 2010 se chceme vzit. :C]]: :a:

In reply to by Mishuge

tak to jsem rada,ze na tom svete nejsem takova sama. :s: :one: Co by chtela porad :*O*: :C]]: Jsem rada,ze nas je takovych vice,myslela jsem si,ze opravdu nejsem normalni. :$$: Ale,kdyz on me ten muj tak moc rajcuje,urcite devcata vite o cem mluvim,kdyz jste na tom uplne stejne. :C]]:

In reply to by kockral

:s: :s: no můj manža je ze mě v šoku :///: protože po prvním těhu, jsem přestala mít úplně chut na sex a ted po druhém bych pořád :-) ani šestinedělku jsme nedodrželi :///: a když nechce manža tak jsem pak nabručená já :///: :///:

In reply to by Terka1980

:C]]: Ty a můžu se tě zeptat,jakou máš antikoncepci? Pořád nad tím přemýšlím,že bych do něčeho šla,ale nevím,do čeho,potřebovala bych nějaké super prášky,po kterých bych nepřibírala. Kondomy se nám nevyplatí,to je strašně finančně náročné,když pořád :*O*:

Ahoj,
prima anketka :s: .
Tak já jsem si své poprvé prožila v 17 letech, příteli bylo tehdy 22 let (jen tak mimochodem, můj tehdejší přítel je i zároveň mým nynějším manželem a tatínkem našeho Honzíka - brali jsme se ale až po 8 letech známosti).
Znali jsme se tenkrát asi 2 měsíce a když k tomu došlo, byla jsem z toho dost vykulená a nebyla jsem si jistá, jestli už je to ono :///: . Přítel byl tak opatrný, že jsem to ani necítila. Necítila jsem žádnou bolest, ale ani žádnou rozkoš, byla jsem fakt dost vykulená a zmatená, jestli jsem ještě panna nebo ne :) . Když jsem se pak přítele ptala, jestli už to bylo ono, tak se smál a řekl, že jo :///: . Přítel si svoje poprvé naštěstí odbyl s předešlou přítelkyní, tak jsem byla nezkušená jenom já :) .
Tak já na svoje první milování mám docela pěkné vzpomínky :) .
Pa
________________________________
http://alenkasuchankova.blog.cz/

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka