stříhání vlásků

06.06.2013

maminky jak je to u vás se stříháním vlásků? necháváte holčičkám dlouhé vlásky už od narození, nebo jim to stříháte, aby jim to zhoustlo? Když se podívám na celou svou rodinu, jak musíme ty naše mega husté vlasy každý měsíc stříhat a ještě prostříhávat efilačkama, abysme je neměli tak husté, tak se mi do toho nějak nechce. A jestli to má zhoustnout, tak časem samo, nebo ne?

Kliknutím vložíte smajlíky:

První dcera měla hned dlouhé, stříhala jsem pouze ofinu a to jen chvíli, cca ve 3 třídě byla ostříhaná na mikádo a dodnes mi to vyčítá:-)) hustota nemá vliv na stříhání je to v genech a u druhé to plánují stejně, ale zatím jich teda moc nemá:-))

ahoj my jsme dceru vzali strojkem na 12mm, aby jsme se zbavili miminkovských vlásků vzadu na hlavě, které se staly takovým chemlonem, který nešel ani učesat, odstávalo jí to od hlavy a vypadalo to desně a ted je kočka :-) jinak z hustotou vlasů mám stejný problém, pro kadeřnice jsem noční můra :D

In reply to by Arutha

taky jsme dcerku jak ji byl rok vzali strojkem take chmyři nešlo učesat,pak to pěkně narostlo a vlasy se spravili ale ted chodime k holičce na kratko střihat bo breči jak ma mit copek a vydrži ji pět minut :00:

In reply to by katjusa

tak to je v poho :s: proč vám vadí to chmíří? pokud teda nemá na hlavě 3 chlupy? mě se to líbí,takový miminkovský právě,heboučký vlásky...ale je fakt,že naši kluci měli strašně vlasů.když vidim ty plešatý,tak bych možná těch pár chlupů taky přistřihla.já musela teda stříhat nedobrovolně brzo a často,protože oboum rostou vlasy odmalička jak blázen.měl by každej hned háro na ramena.

In reply to by katjusa

přesně syna stříháme od roka strojkem pravidelně a má úplně výstavní vlasy a dcera to má ted super bez toho hnusného chmýří se kterým se nedalo nic udělat :-)

nestříhám,není důvod,vlasy ji tím nezhoustnou.jen ofinu ji stříhám doma,a u holiče byla jednou zkrátit konečky ale to ji vzala tchýně aniž bych to věděla,tak jsem byla taky nastvana,chci aby měla dlouhé vlasy.

já ze začátku střihla párkrát ofinu, jak si holky už nechaly sponku, tak jsem nestříhala nic a máme dlouhé. Taky si myslím, že to je jen pověra, že stříháním vlasy houstnou.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a to mě prej tvrdí všichni, že jo, dcera má rok a 3 měsíce a střihla jsem jí zatím jen ofinku, zbytek nechávám

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:s: cibulky mě rozesmály :a: já mám teda chlapečka a stříháme, nechci aby vypadal jak "Mánička"

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka