zumostl

25.08.2015

Dobrý den maminky,
Dělám pořádek v dětských věcech a množství oblečení už přesáhlo limit, kdy se to ještě vejde do krabic. Čekám třetí dítko, takže se to už nakupilo. Kdyby jste měla některá zájem hlavně o oblečení na klučíka od cca 3měsíců do 5ti let. tzn. 62,68 - 116 ráda cokoliv nabídnu. Opravdu mám toho hodně, košile, kalhoty, plavky, trička a tepláky nezminuji. Botky. No potřebuji pomoc a trochu popohnat jejich prodej za rozumnou cenu.
Hezký den. Z.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Sháním trička s kr. i dl. rukávem na kluka vel.104,110.A popř. i tepláky a pyžamka.A asi i zímní kalhoty a bundy.Děkuji Kamila a můj meil je kamiluna@seznam.cz Stačí odkaz na Vaše stránky,pokud nějaké máte.

Dobrý den, měla bych zájem o pěkné zimní bundy ve velikostech 98 a 110, případně termolegíny, softshelové kalhoty, rukavice, mikiny.Děkuji za nabídku:) Můj email: hahovo@seznam.cz :a:

21.01.2015

Děvčata, už nějaký rok sem nepřispívám, jak člověk není in, tak to nepotřebuje... Ted potřebuji... Jsem maminkou dvou dětí 5 a 2 roky. Mám fajn manžela, co dobře vydělává, velký dům a nápady, jak po rodičovské rozjet zase práci. Jsem sportovkyně, co ale těhotenství prožívala tak, že vždy nabrala tak 22-28kg. Hrůza. Z té hrůzy se vždy 2 roky dávám dohromady, než vypadám zase jako sportovkyně.
Před čtvrt rokem jsem nějak pletla antikoncepci, zapomínala a vychytávala kdy zas můžu začít. Ted jsem se objednala k dr., aby mě vyšetřila a antikoncepci jsem si opět nasadila - popř. novou, podle diskuse. Ale již dvakrát jsem nemenstruovala. Říkám si,že je to asi kvůli té antikoncepci, jak s tím blbnu.
Manžel pracuje v jiné zemi, vidíme se jen o víkendu.
No co to budu prodlužovat, mám pozitivní těhu test a zrovna ted nemám radost. Potřebovala bych slyšet podporu od naprosto cizích lidí, jestli mi rozumíte...
Děkuji..

Kliknutím vložíte smajlíky:

Být na tvém místě, dítko bych si s radostí nechala. Podmínky na to máte, peníze, i místo.
Tak či tak, vše záleží na tobě, co ty sama chceš, sama se 3 dětmi, to určitě zvládneš, starší ti určitě pomohou. Potom už je to jenom o systému a atd. Jistě si poradíš.
Já ti hlavně gratuluji, máš velké štěstí :-).
A co se týče tvé postavy, to je to poslední, i když pro tvoje sebevědomí asi důležitý. Ve třetím těhu přece nemusíš tolik přibrat. Záleží na tobě. I v těhu můžeš cvičit, v mezích normy pochopitelně. Nemáš se čeho bát.

Ahoj :€s€: ,

možná se budeš divit, ale tvoje zpráva je dneska to nejlepší, co jsem četla!
Jsem moc ráda, že jsi v tom. Možná ještě nejsi nadšená, ale i když si to třeba teď hned nemyslíš, tak další dítě určitě zvládneš. Jak píšeš-podmínky k tomu máte. A tělo si dáš zase do pořádku-neboj. Zkus se naladit na své dítko v břiše, přijmout ho a mít z něho radost, zkus si připustit, že třeba tentokrát budeš mít menší váhový přírůstek a že i při těhotenství budeš "omezeně" sportovat (například delší víkendová tůra či plavání). Neboj, všechno je fajn, máš v břiše mimi. Víš pozitivní proto, že - řeknu ti to tak, my, které se snažíme úpěnlivě o první či druhé dítko ve vyšším věku a trvá to léta, jsme už doma na pracáku, tak my opravdu "závidíme" těm, kterým to jde tak snadno. Já ti to přeju a zároveń OBDIVUJU, jak ti to jde samo.
:one:
Tvůj diskuzní příspěvek je opravdu to nejkrásnější, co jsem se tu dnes dočetla-nové mimi!!! :q: :h: :€s€:

In reply to by Keltka

No děkuji.. Já jsem ráda. A ano... tohle šlo samo.. protože se na tohle ale vůůůůbec nemyslelo..
Jinak potratů mám asi 5 a jedny dvojčata v 19tt bohužel moje tělo vypudilo-infekce.. Takže já si toho vážím, tojo. Jen protože vím jaké to je porodit, starat se o dítko apod.., tak sbírám energii u vás.

Neboj,pocit štěstí se dostaví :-)
Až uvidíš manžela a oznámíš mu tu novinu,tak si to budete užívat. Jak píšeš,zajištění jste,elánu a nápadů máš dost a když bude těhotenství pohodové,mohla by jsi něco z toho realizovat již v těhotenství :-)
U nás se zadařilo druhé miminko neplánovaně,když bylo dcerce 14 měsíců. Nebrala jsem sice antikoncepci (chtěli jsme se začít snažit jaro-léto),ale počítala jsem plodné dny,s mojí ovulací a MS jak podle hodinek jsem to riskla a najednou byl měsíc do Vánoc,já plánovala dárky,cukroví,výzdobu a jak udělat super Vánoce pro naši malou princeznu a ejhle,MS nedošla a když jsem udělala test večer,ihned na mě koukla dálnice. Obrečela jsem to (štěstím/panikou) jak zvládnu těhulení s tak malým prckem a pak zápřah se dvěma malýma dětma,co když bude miminko pořád plakat,bude nespavec,atd a do toho ještě těsně po udělání testu rozhovor s manželem,jak by byl radši,kdyby jsme ještě třeba rok vyčkali. Teď já těhotná (on zatím nic netušil) a dilema,jestli mu to říct hned nebo mu nechat šok pod stromeček... No řekla jsem mu to,chvilku nemluvil,ale když jsem se pak zeptala co teď,jestli mám zavolat doktorce,tak se usmál,řekl,že to se nedělá (radši bych se rozvedla než jít na potrat) a že to zmákneme při jedněch plínách :-) a teď mi tu řve skoro půlroční dcerka a i když je to občas na hubu padnoucí,jsme rádi,že je máme :-)

Hlavu vzhůru. Radost teď momentálně nemáš, protože to přišlo neplánovaně. Ale jen co z Tebe ten šok opadne....potom co tu skvělou zprávu oznámíš manželovi...potom co uvidíš ten flíček, fazolku, malého drobečka na ultrazvuku.... A co potom ucítíš, že se v Tobě ten mrňousek hýbe :h: . Určitě budeš šťasná a ráda za to, že to ten osud tak vymyslel.
No a že Ti trvá cca 2 roky se dát s postavou do kupy? Někdo se nedá dohromady nikdy :) . A že máš nápady ohledně práce? To je skvělé, když budeš chtít, v realizaci nic nestojí ;) Já mám 3 děti. Z toho 7 měsíčního kulíška a dodělávám 3. rok vysoké školy. Když jsem v druháku otěhotněla, nedokázala jsem si to ani ve snu představit. Ale naštěstí to nějak funguje :)
Takže když to shrnu. Nic Ti nechybí. Ba naopak. Bude vás o jednoho víc :a:

21.01.2015

Děvčata, už nějaký rok sem nepřispívám, jak člověk není in, tak to nepotřebuje... Ted potřebuji... Jsem maminkou dvou dětí 5 a 2 roky. Mám fajn manžela, co dobře vydělává, velký dům a nápady, jak po rodičovské rozjet zase práci. Jsem sportovkyně, co ale těhotenství prožívala tak, že vždy nabrala tak 22-28kg. Hrůza. Z té hrůzy se vždy 2 roky dávám dohromady, než vypadám zase jako sportovkyně.
Před čtvrt rokem jsem nějak pletla antikoncepci, zapomínala a vychytávala kdy zas můžu začít. Ted jsem se objednala k dr., aby mě vyšetřila a antikoncepci jsem si opět nasadila - popř. novou, podle diskuse. Ale již dvakrát jsem nemenstruovala. Říkám si,že je to asi kvůli té antikoncepci, jak s tím blbnu.
Manžel pracuje v jiné zemi, vidíme se jen o víkendu.
No co to budu prodlužovat, mám pozitivní těhu test a zrovna ted nemám radost. Potřebovala bych slyšet podporu od naprosto cizích lidí, jestli mi rozumíte...
Děkuji..

Kliknutím vložíte smajlíky:

Teda jo, kamarádce se to taky tak stalo, brala prášky, pak měnila a nakonec to zjistila v 15tt,má zdravou holčičku. Pokud máte peníze a máš pevné zázemí, tak bych na interupci určitě nešla. Miminko si k Vám našlo cestu, asi to tak má být. My máme dva kulíšky 6let a 3roky a za chvilku přibude třetí, je mi 30let a bydlíme také v baráku, máme akorát hypotéku, kterou máme ještě na 13let, ale snad to zvládneme.

In reply to by Teja

Děkuji za reakci.
Já na interrupci ani nemyslím. ALe jak to tak bývá , ty děti mění plány,no.. Už jsem chtěla být trochu víc sobecká, myslet na sebe, zaměstnání, tělo, volný čas,.. a zase znova..Je tam malinké procento které by se těšilo, ale je fakt daleko.. Proto jsem potřebovala slyšet nějaké další příběhy, nebo povzbuzení. :-)

28.01.2013

Taková normální noc:
21:45 – jdeme se koupat. Aleš se koupe se Sebíkem (3r), já koupu Stelinku(1m). Probíhá to překvapivě bez breku obou.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jo to tady občas čtu, že se vám ratolesti vzbudí v 5 apod. To jsem vlastně ráda, že u nás spí všichni,já jim jen při jejich spánku poskytuji potřebný servis.

Wow, úžasná noc ;-) :-( My si taky takových několik užili, hlavně kvůli uším :-( A tak bych se chtěla zeptat, co používáte do těch uší? Syn má od listopadu každý měsíc rýmu a pak píchané uši, už 5x :-(

In reply to by Jablotro

Šmarjá.. Syn k tomu taky tíhne při každé rýmě, ale mám v záloze dva léky a tím to poslední dobou vždycky včas rozeženem. Ony ty děti mají citlivé uši i při hluku. 2 ho bolela ouška - na hokeji a při vánočním ruchu v obchodním centru. Když ho to bolí, poznám to - má červené ucho. Nasadím Aurecon Junior. Když to teba do hodiny dvou nezabere, dám Otic solution - přírodní kapičky voňavé. Jinak prý pomáhá Netřesk spolehlivě. Ale ten já jsem ještě nehledala. Vodička z jeho listů se může i zamrazit, takže se uchová na horší časy.

03.01.2013

Ahoj děvčata, i já se jdu vypsat ze svého porodu naší krásné dcerky Stelly.

Ahoj, kukla jsem do LP 2009 a už koukám, že máš odrozeno. Moc gratuluju, a tiše závidím, já zatím do druhého nejdu. Ten náš tříleťák mi dává pořád zabrat. Jinak, konec porodu teda celkem drsný, já tehdy tlačila skoro hodinu, už kvůli tomu nechci další dítě, byla to hrozná beznaděj. Tak pa a držte se, a někdy pisni, jak ho bere brácha. Pa

In reply to by nifrachet

No chápu, ted se mě stále drží pocit - něco jako neochota porodit další dítě. Navíc toho času má ženská zase méně. Už ted se těším, až bude malá běhat a nebude to závisláček na mamince. Zní to sobecky, však já jsem za ty děti ráda.. Tohle zvykání si na dalšího člena rodiny a vyladění organizace domácnosti mi ted ale dává zabrat. Malej je dobrej. Už mě několikrát překvapil - v krizových situacích se nehroutí, neptá, šlape jak hodinky a je hodný. Je poslední dobou ale takovej negativní, když může, pořád říká NE! nejdu, nechci, nebudu. Je to test nervů, nesmím se rozčílit, pak ho ta hra víc baví :-) Jinak vztah on a miminko je krásný. Hlídá, pouští jí písničky, říká Stelinka má asi hladík, líbí se mu když kojim. Ale na nás s manželem zkouší co vydržíme. To je ale snad jen přechodné období, jako jich už bylo několik a další přijdou.
Chápu tě, že nechceš další, byt jen pro zatím. A ta věta: jedno dítě´žádné dítě, je pravda... I když je to lump, s jednim se to dá..

Gratuluji k Dcerušce,já měla první porod tak hrozný,že už jssem nikdy děti nechtěla,no a ve finále v květnu porodím po čtvrté. Ale upřímně přiznávám,že zkusím ukecat sekci..... ;) bojím se už teď. Přeji ať jsi brzy zahojená.....

23.12.2012

Už jsme daleko... V úterý se mojí dr. na poslední návštěvě nezdálo CTG, tak mě poslala do nemocnice na přeměření, jim se to též nezdálo, tak si mě tam nechali přes noc.

Jak to čtu, vzpoměla jsem si, jak jsem se loni modlila, ať už začnu rodit... Přeju ti, aby se to rozjelo až po Štědrém dnu, ať je porod rychlý a co nejmíň bolestivý.
Já jsem rodila 26.12., den po termínu a za 2,5 hodiny byl malý na světě.
Tak se držte :a:

11.12.2012

Začnu od jinud. V neděli jsem pořádala oslavu 3.narozenin mého synka pro děti, byl to mazec. Vymyslela jsem spoustu aktivit, běhalo se, tančilo se, kreslilo se atd, a já s nima.

Krásný zprávy z poradny a jsi super, že jsi v tomhle stavu uspořádala oslavu, já na to s téměř 3. měsíčním prckem neměla , takže Viki slavila jen v rodinném kruhu :s:

05.10.2012

Ahoj holky, prosím poradte mi. Syn - skoro 3r, už cca 14 dní bojujeme s rýmou, přelévá se to z očí do uší, zatím to zvládáme ukočírovat a má ted jen rýmu.

ahoj, dětských nemocí které provází pupínky je docela dost. Ono se nemusí jednat hned o nemoc ale třeba i o alergickou reakci. Ouška bych asi řešila na ušním-ta teplota může být klidně od oušek :-(.

Ahojky, tipla bych to na dětskou šestou nemoc. Horečky a vyrážka.. Teplota může být i vyšší.

In reply to by zumostl

zuzi zrovna jsem to řešila s dětskou - dcerka měla 3 dny teploty a pak se osypala, tak jsem se ptala, jestli šestou může mít dvakrát. A odpověď? Může :-) a navíc nemocí spojených s vyrážkou jakoby kopřivkou je víc než dost.
Můžeš ho namazat třeba sudocremem, kdyby si stěžoval na svědění, jinak hlídat, jestli se to nějak nemění a případně k dr. na konzultaci.

27.09.2012

Ahoj holky,
třeba se tu najde nějaká z vás co je ve stejné situaci. Potřebovala bych dovysvětlit následující...
Jsem OSVČ, nemocenskou jsem si platila pořádně do porodu syna 12/2009. Tomu ted budou 3 roky, vesele si pobírám RP, a zároven v prosinci porodím druhé dítě. Na sociálce jsem zjistila, že na mateřskou nemám nárok. Dobrá, ale ted' mě zajímá,vyplácení rodičovského příspěvku si budu moct určit? Tam je podmínka platit nemocenské. Ale není napsáno kdy, jako ten rok? Nebo dva roky před porodem? Já si ho vždy řádně platila, ale jen do prvního porodu. Takže ted se vztahuju na tu variantu RP od narození a 4letá varianta vyplácení?
Děkuji..
Já zajdu na PÚ se optat, ale chtěla bych mít jasno co nejdříve a trochu zkušeností taky posbírat od vás.
Děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky,tak čtu v časopise maminka, stejná situace u jiné maminky, že když si jako OSVČ nahlásí činnost jako vedlejší, tak mateřskou dostane. Já ji jako vedlejší mám vedenou... Tak nevím

Ahoj, bohuzel to tak je :-( kamaradka je uplne ve stejne situaci, je to hnusarna nejvyssiho kalibru, ze vam narok nepriznaji!

Snad Te potesi, ze pokud alespon manzel vydelava, bude se RP moct vypocitat z jeho platu a s klidem zustanes na svych 7tis...taky Ti priznaji moznost cerpanou castku kazde 3m menit, klidne az na 11,5 pokud ma manzel rozumnou vyplatu. Takze aspon neco, ta 4leta varianta, to je se dvema detmi absolutne nerealna kravovina.

In reply to by zrzka

No právě. 2 děti a 3800.. Ale nestěžuji si, budu i s dětmi dál pracovat pokud to půjde a manžel taky vydělává dost, takže jsem chtěla alespon sama volit tu variantu vyplácení. Takže díky. Jsem pitomá, že si věci nezjišťuji dopředu, no.. Na co jiného nadávat,že? :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka