neonny

24.10.2011

Ahojky, zajímalo by mě jak trávíte čas s 8m mimi, případně i s partnerem, když je doma. díky :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj, a hrajete nějaké hry, aktivity? Chodíte někam ven kromě procházek?

28.09.2011

Ahoj, zajímalo by mě od kdy jste maminky začaly dávat bílé pečivo, piškoty, chlebík, ..Máme skoro 8 m.

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky,bílé pečivo kolem devátého měsíce z toho důvodu,že v osmém jsem zaváděla mléčný příkrm a taky proto,že máme celiakii v rodině,tak jsme raději vyčkali.Poté jsem začala dávat dětské sušenky bez cukru.Piškoty klasické až po roce,je tam strašně zbytečného cukru a vaječná malenž,která obsahuje bílek a ten by se měl zavádět až po roce věku.

v těch 8 měsících určitě už piškoty jedl, chleba mu moc nešel kousat, rohlíky jedl až někdy po roce

ahojky, malá mě začala pečivo jíst tak od 9 měsíce a piškotky od 8 m. a chleba až tak od roku a ten snědla jedině s medem nebo máslem.

klidne uz muzes,dej piskot nebo rohlik do rucky,nebo kurku chleba-je dobra na zuby,ale pocitej s vetsi spotrebou pradla :s:

19.08.2011

Ahoj, zajímalo by mě jak vycházíte s tchýněmi..

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak jsem dneska měla zase výstup s tchýní..už jsem to nevydržela s nervama a pěkně od plic jsem jí všechno řekla..Sice na to teď nejsem moc pyšná, ale doufám, že to k něčemu bylo. Pak jsem se to snažila probrat s přítelem, jak z té situace ven, ale on je mezi námi jak mezi mlýnskými kameny. Řekl mi, že on to řešit nebude..Že své mámě nebude zakazovat aby chodila za malým, kdy se jí zachce..Tak jsem mu řekla, že za ní teda dojdu, jestli jde se mnou a zkusíme se domluvit na nějakém kompromisu..No měli jsme asi půl hodinový rozhovor, tak snad to k něčemu bude..pořád doufám..:-(

Ahoj, nevím jaké máš problémy s tchýní, ale pokud tě nemá ráda, tak se můžeš třeba přetrhnout, ale kamarádka s ní nikdy nebudeš. Pokud ti vadí, že si k vám domů chodí kdy se jí zachce a manžel tě nechápe, tak to řekni jí, slušně ale jasně a ona ať to respektuje. Mám své zkušenosti se super tchýní (předešlý vztah) a bohužel s babou zlou (nynější vztah). Já to řešila přes přítele (z mé strany vždy ve slušnosti) jenže přítel ovlivněn matkou při mě nestál a teď vím že to byla chyba. Měla jsem jít za ní a vše jí říct sama, ona by to stejně nezkousla, ale měla bych vyřešeno hned. Takhle mě to stálo hned po narození malé půl roku strašných nervů, rozchodů, hádek a nikdy víc už toto nechci zažít. Ona je uražená a já jsem s ní skoncovala. Pořád si říkám že udělám ještě jeden vstřícný krok, příteli jsem už několikrát řekla co po ní chci, nic se nestalo, čekám půl roku a nic. Je to peklo mít takovou tchýni, ale jak to vyřešit nikdo neporadí. Je to jen na tobě, manželovi bych řekla co se mi nelíbí ať to ví, ale řešila bych to s ní. Mně se to nevyplatilo,že jsem to řešila přes přítele, myslela jsem že mě bude respektovat co chci já, hlavně po porodu, ale ona né. Já chtěla jediné, mít klid, ale co ona předváděla :€\€: Udělat mi to teď tak vím jediné, poslala bych jí do pr....bylo by to to nejslušnější co bych mohla udělat. Málem nám zničila rodinu :€\€:

In reply to by jana a nela

kopie "A hlavně si trošku "vychovej"toho svýho, on ještě nepochopil koho má "poslouchat" a s kým bude žít po zbytek života." vážně, pak není čemu se divit, že s matkou svého partnera nevycházíš...
Nemyslím to zle...
Ale výchova a učení "poslouchání" je rolí právě matky. A v tobě přece tvůj muž hledá partnerku...

16.08.2011

Ahojky hledám maminku s miminkem z okolí Žabčic na občasné poklábosení a procházku s kočárkem. Máme chlapečka 6m.

Kliknutím vložíte smajlíky:
16.08.2011

Ahoj, máme problémy s uspáváním, hlavně večer. Malý je unavený, očička červená, ale ne a ne usnout. Uspávání trvá občas i dvě hodiny. Moc děkuji za rady.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Chodíme uspávat klidně kolem půl šesté, šesté. K malému si lehám, lehce ho držím, aby se nepřetočil na bříško - je strašně akční - držím mu dudánek, hladím po hlavičce, jak kdy..Když dojde na nejhorší a malý už je opravdu tak unavený, že mu nejde usnout a brečí a brečí, broukám mu ukolébavku..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka