majkyyy

26.08.2013

Ahoj holky s prvniho tehotenstvi mam sice velkou zkusenost s nevolnosti a rannim zvracením............ Ale tedka už 2 den co sním jde okamžitě vem už jsem zhubla 3 kg :-/ měla jste to taky tak některá na začatku? Mě přijde uplně zbytečné jíst :-/

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já to měla v prvním těhu od 10. týdně až do 6. měsíce...zhubla sem tehdy 6 kilo...zvracela několikrát děnně, bylo to hrozný...teď jsem v 6.tt a zatím je mi jen nevolno, nemůžu cejtit některý jídlo, ale zatím nezvracím, snad nezačnu...

Ahoj, tohle taky znám... Nakonec jsem skončila v nemocnici na kapačkách, jelikož jsem v sobě neudržela ani doušek čistý vody.. To bylo v druhém těhu a byla jsem ve 13tt!! V nemocnici mi napíchli a za dva dny jsem byla ok :) Když mě to chytlo doma, tak ze začátku pro mě byla záchrana vychlazená cocacola - ale pít jen po lžičkách... ale od 10tt nepomáhalo nic, až ta nemocnice, kde mi při propuštění napsali čípky torecan - tak se zkus zeptat na gyndě :dance:

In reply to by Barcitko

Mně teda čípky nepomohly. Po nich mi snad bylo ještě hůř. Do půl hodiny po aplikaci jsem začala zvracet, i když jsem nic nejedla. Když už jsem fakt nemohla, sotva jsem se držela na nohou, tak jsem zašla ke svému gyndaři a ten mi předepsal tyhle čípky, já bych i na kapačky šla, děti jsem ještě neměla, tak co. Ale on mi jen předepsal čípky, že prý je to psychický, nemám prej zvracet a v nemocnici mi prý stejně nepomůžou. Chytrák.

A když si ledově vychladíš nutridrink a budeš ho po lžičkách upíjet, třeba jednoho za celý den, tak to nedáš? To je kaloricky srovnatelný s obědem mám pocit. A čokoládovej je docela dobrej, jako kakao. Já na tom první těhotenství vyloženě přežila, jinak jsem na tom byla jak ty :(

Ahoj Majky, soucítím s tebou. Měla jsem to také tak. Nemohla jsem snad ani vody napít, abych nezvracela. V jednom kuse :sick: Takhle hrozně mi bylo asi tři týdny. Pak se to začalo pomalinku zlepšovat. Ať ti z lékárny přinesou alespoň Kulíška, je to na dehydrataci. Věřím, že mi pomohl. Držím palce, ať je brzy líp. :k:

24.08.2013

Ahoj holky :a: chci se zeptat VÁS KTERÉ MATE DĚTI od sebe o 2 roky. Tedka jsem zjistila že jsem těhotná a jak by se malé narodilo bylo by mojí malé 2 roky a 2 měsíce.. :00: Mám s toho celkem obavu jak bych to zvládala jak to zvládate vy? :dance:

Kliknutím vložíte smajlíky:

můj syn je o dva roky a dva měsíce starší než dcera. Když se malá loni v červnu narodila, bylo to úplně v pohodě, byla "vzorné" miminko, téměř vůbec nám nenarušila dosavadní denní režim, první tři měsíce stačilo pravidelně kojit a přebalovat a ona prakticky jen spala.
Náročnější to začalo být, když se malá začala víc zajímat o svět a potřebovala nějakou tu moji pozornost navíc. Teď je jí 14 měsíců a je to naprosto ďábelské období, protože kluk je odjakživa akční a ona je evidentně z podobného těsta, teď má období lezení do výšek, venku chce chodit po svých a obvykle úplně opačným směrem než kluk, takže zkoordinovat je, je fakt náročný, domluvit mezi sebou se ještě neuměj, společně si nevyhrajou... Ale co mě teda ubíjí nejvíc, je jejich spánkový režim. Když pominu fakt, že malá je závislák a doteď se několikrát za noc kojí, tak hlavně denní spaní je na budku, protože ať dělám co dělám, nikdy nespí oba zároveň :00: ale že by se to nedalo zvládnout, to zas ne, každý věkový rozdíl má svá pro a proti a nakonec stejně nejvíc záleží na povaze těch konkrétních dvou dětí ;)

V pohodě.
Já mám holky od sebe 20 měsíců a nebyla to hrůza, pěkně si spolu teď hrají. Teď se nám narodilo mimi. Tak máme 3,5 roku, 2 roky a 14 dní. Uvidím, jak to zvládneme.

Díky holky uklidnili jste mě hihi :one: :///: :k: Bojim se hlavně tech začatku u malé si nemužu vubec stěžovat ona byla jako miminko zlateeeeeeeee dítě tak si myslím e druhej prcek mi to da spapat hehe :s:

Ahoj, to jsme na tom stejně, taky jsem zjistila teď, že jsem těhotná a malý bude 2 roky a čtvrt až se malé narodí...taky jsem se bála, ale myslím, že to zvládnem...malá už je rozumná, tak třeba bude i pomáhat :-)

25.06.2013

Ahoj holky :) Dlouhooo jsem tu nebyla zapomela jsem heslo :s: Tak už je Nám skoro 16 měsicu a nechapu kam ten čas tak rychle běží :00: S maleho miminka se stal mali dááááááblíík }:) :k: :h: al

24.02.2013

Ahoj holky... Jsem v koncích fakt.. mám strašný strach vždy mám menstruaci pravidelně jako hodinky na den přesně.. Minulej měsích byla 20.1.. Dneska je 24 a menstruace pořád nikde... Ani naznak toho že bych jí měla dostat... jen mám nějaká citlivá prsa ... Ale těhotenský test jsem si dělala 18.2. a nic na něm nebylo a to už by snad mělo jít vidět ne? Fakt nevím jsem s toho na prášky dítě nechci :( navíc s přitelem nejsem nějak extra dlouho a nechci zkončit sama s 2 dětmi i když vím že mě miluje dost pro mě děla atd.. ale i tak... Myslíte že bych mohla být těhotná i když na těh. testu byl v pořádku?... A to jsme si ho dělala 2 dny před očekávaným přichodem menstruace...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Dneska jsme menstruaci dostala uffffffffff ani nevite jak mi odlehloo zase mužu začít brat antinu tak už jsem uplně klidná :€s€: :€s€: :€s€: :k: :a: Jeden dablík mi na další 3 roky určitšě stačí :€s€:

Test vyšel negativně :€s€: ještě ráno udělám a snad to bude v pořádku pak zavolám doktorce at mi pichne vyvolávačku :D

In reply to by 3M

jj určitě si ještě rano testík udělám :) ale už jsem klidnější :) tak o te cyste ríkala že to je opravdu pidi a nestojí ani za řeč tak snad bude vše v pořádku :) už at tu antikoncepci mužu začít brát fakt tento měsíc co jsme jí nebrala jsem byla hrozně nejstá pořád :) :a:

14.01.2013

Ahoj holky ani nevíte jak já se nemohla dočkat toho až mi malá začner chodit a začnem kupovat krásné věcičky které pujdou vidět a toto je sedít HK jsem s něj nadšenáá :h: Malá je v tom uchvatnáá :)

Krasavice :a: . Už aby bylo jako a mohli ti prckové běhat venku na zahradě - to bude srandy. My se sice teprve stavíme a různě ručkujeme mezi nábytkem, ale do jara to určitě vypilujeme. :a: , teď nám bude 9 měsíců.

ahoj, bohužel není nic vidět :-). Já taky kupuju dětem větší věcičky. Rychle rostou a pak by mi bylo líto kdyby oblečení pořádně neužily :-)

09.01.2013

Ahoj holky :a: po delší době se jdeme zase ukázat!

Ahoj, i já ti musím malou hrozně pochválit, tak hodného a šikovného dítka si opravdu važ :k: :h: ať ti dělá jen radost. Naše mladší 7 měs je co do pohybu taky divočák, už chodí kolem nábytku, ale doufám, že s chozením samostatným tak pospíchat nebude :-) a na 10ti měs máte krásný míry. tak pa :a:

Tak to je náááááádhera a važ si toho, že máš tak hodné miminko. Třeba je hodné po mamince nebo díky jejímu přístupu :s: :s: :s: Přeju, ať to vydrží a případně druhé mimi je taky takové. :€s€:

In reply to by DenyPu

hehe :s: ale tak malá je přece jen teprve 10 měsicu oo se to vše muže krásně zvrhnout :s: :s: :s: Ale zase Sara tak 1x tydně dostane zachvatek :s: ale to stojí opravdu za to se ai nedivím že zbylí čas je v klidu :s: :s: To se jí něco nelíbí tak sebou hodí o zem sem tam se prašní do hlavičky (schválě) křičí jak siréna tak k ní přijdu podívám se na ní řeknu jí až se uklidník tak sedím tamhle a usměju se :) No do pul minuty je klid a malá vysmáta tak nevím co to na mě zkouší :s: :s: :s: :s:

15.12.2012

Ahoj holky :) :k:

Ahoj,
myslím, že tvá holčička je ještě malinká, proto si teď nedovedeš představit, že budeš mít druhé a jak by to bylo, kdyby jsi s nimi zůstala sama. Já bych na druhé nespěchala. Uvidíš, že třeba až bude malá chodit do školky, budeš přemýšlet jinak. Rozhodně nespěchej, dokud si nebudeš jistá. Čím bude holčička starší, budeš se cítit jistější, řekla bych. I vztah třeba potřebuje nějakou dobu, než se pořádně sžijete. Podle fotek vypadá, že jsi mladinká, vždyť máš ještě tooolik času na to, mít další děti. Tak nestresuj. Podívej, já má tříletého syna a taky nechci zatím další, taky nevím, co bude. Budu klidnější, když si po mateřské najdu práci, alespoň na chvíli, a pak zase možná přijdou myšlenky na další dítě. Všechno má svůj čas :) hlavně si s tím nedělej hlavu a užívej si, že máte fajného taťku :a:

Ahojky já mám taky prvního syna s jiným, rozvedli jsme se, ted mám druhého syna a každý má jiného tatku a doufám že nikdy nezůstanu sama s dvěma dětmi a každé s jiným to bych ho asi habila :D Ale miminko jsme chtěli :) a jsme štastní.

Kup si novou Xantypu, tam je článek o patchworkových rodinách. Je tam příběh ženy, která má prvního syna ze vztahu s Vietnamcem, dceru z manželství s Kameruncem, dva syny ze současného vztahu s Nigerijcem, který má dvě děti s prvního manželství s Nigerijkou, a v péči mají malé cikáně. :)

Žijou šťastně a spokojeně, jen okolí nestíhá a čumí. :s:

V sousedství jsem měli paní, která měla z prvního manželství syna, z druhého manželství syna a dceru a z třetího manželství syna. Krátce po porodu nejmladšího syna zemřela na rakovinu a její třetí manžel se úžasně staral o všechny čtyři děti, i když "jeho" bylo jen jedno.

Takhle člověk nesmí přemýšlet. Jasně, je blbost si pořizovat dítě s nějakým nespolehlivým nevyzrálým blbounem, ale ani u skvělýho člověka nikdy nikdo nemůže dopředu vědět, co přinese budoucnost.

08.12.2012

Ahoj holky mám problém... Beru první měsic tuto antokoncepci dá se říct že skoro celou dobu co jsme jí brala tedy 21dnu jsem špinila sem tam slabě zakrvácela, tedka když mám 7 denní pauzu tak jsem nic... v pondělí si mám vzít další tabletku s nového plata.. Není to nějake divné že se nedostavila menstruace tak jak měla? :r: Mám strašný strach že bych mohla být těhotná ale nikdy jsem prášek nezapoměla vzít.

Kliknutím vložíte smajlíky:

No tak nová antikoncepce vždycky totálně rozhází hormony... Bud ti hned ze začátku dobře nezabrala a chytnout ses mohla :sex: , nebo to máš prostě rozhozený, vzala bych si normálně prášek dál tak jak máš a měsíčky přijdou souběžně se zpožděním :) , jestli ne koupila bych za týden raději testík :00:

01.12.2012

Maminky nemate někdo zájem o věcičky jen po mé dreří :) Vše je jako nové a vše značkové :)Nejlepe pro maminku která porodila tedka nebo rodit bude jsou to věcičky tak na jaro-léto :)... Pak mám kojenecký klín do postýlky já s ním byla velice spokojena :) a lehatko do Vany pro mimi holčičku :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ano to je vše vel. 62-68 :) ale některé věcičky by malá oblékla možná i tedka bude jí 9 měsicu :) Napište mi prosím email pošlu fotečky :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka