Lenciak

13.09.2011

Maminky, vím, že to sem nepatří, ale snad to nikoho nepohorší. Budu teď dělat nový obývák a přemýšlím, jakou barvou stěny????

Maminky poradíte jak vymalovat obývák?

Ahojky, my máme stejný typ a máme vymalováno takovou světlunce hnědou barvou, přirovnala bych ji k latté... mně se líbí :-) tak ať dobře vyberete :-)

Ahojky,tak my máme taky tento nábytek a máme kněmu světle zelenou barvičku, a doplňky vše do zelena, gauč tmavě hnědý a jen uprostřed obýváku světle zelený kobereček s tou delší nití!! (cca jen 2,2x1,6m)
A máme to protáhlý až do kuchyně a jídelního koutu a kuchyň máme z bílé lesklé desky s černými doplňky!!!

Já do budoucna plánuju šedý obývák,jídelna měla být hořčicová(taková pokaděná).Teď mám nádhernou barvu v ložnici-jedna stěna za čelem postele je skořicovo-hnědá,zbytek je béžová

03.05.2011

Jelikož ta moje veliká holka, bude mít opět narozeniny ( strašně to letí) :00: , tak jse ji nechala udělat domeček na zahradu :///: Myslím, že se strejdovi povedl :one: Lucka je z něj

Domeček pro Lucinku :-)
Domeček pro Lucinku :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

záclonky budou, ale až se natře a v okýnkách budou truhlíky a jeden bude viset ze stříšky u dveří :///: Jako ona Luci mě mi říká: "mami do domečku taky " :s: Ale na mě je tak trošku těsnýýýý :s:

téééda to je krása!! My chceme také dělat malému domeček,na chatu:-) tenhle je vážne prekrásnej..Má Lucinka svoje království:-)

In reply to by Tera88

To máš pravdu. Lucinka je z něj nadšená. Ani jsem si nemyslela, že bude mít takový úspěch. No já nejdříve přemýšlela o plastovém, ale ty ceny jsou šílené a taky ten plast nic moc. A nakonec jsem ráda, že jsem přítele zpracovala :///:

11.04.2011

Mám velikou prosbu. Zítra jdeme popřát Lucinčinému kamarádovi Lukáškovi k 2. narozeninám. A koupily jsme mu přání, ale bez textu :? Nemáte některá nějakou básničku, třeba z jiného přání, co bychom tam mohly napsat? Na netu jsem nic pro tak malého prďolu nenašla ://:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Už nejsi žádný mrňousek,
zase jsi větší o kousek,
na dortu máš svíček pár,
tak to oslav jako král.
Hraj si, směj se, dováděj,
jen to moc nepřeháněj.
Vše nejlepší k narozeninám přeje

10.12.2010

Maminky chtěla jsem to dát do disluze, ale nenašla jsem vhodnou kategorii...

Ahoj!
tahle dizkuze jak kolikrát a co dělat bohužel nikdy nevymizí. Já sama mam zkušenost z mím ex. když jsem zjistila že jsem těhotná tak už jsem s ex nebyla. když jsem podávala žádost na výživné a styk tak byli malému necelé 3 měsíce. styk byl podle domluvi. když bylo Kubovi 2 roky a nějaký měsíc tak jsem podávala znovu žádost o úpravu. Já jsem chtěla aby chodil každý týden. soudkyně stim bez problému souhlasila.Ale proč jsme to vlastně dávala. Ex se něják extrémně o kluka nezajímal. Do 3 měsíce jsem mu ho vozila. A to jsem byla po císaři z komplikacema. Neřek ani děkuji ani jeho máma. Ta jen vyčítala.a den po narození řekla že chtěla vnučku ale narodil se Kuba. Pak jsem rezignovala a Kluka jsem mu přestala ukazovat nebo spíš vnucovat. Klidně se i dva měsíce neozval. Pak jsem si našla přítele na půl roku jsem se odstěhovala do německa a on měl kluka každý den vídat na Skype a jednou za měsíc ho osobně vydět. to také nevyužíval. Ale já jsem odvezla Kluka a byla jsme ta špatná.Prostě pořád nějaké výčitky.Ale pořádně se o kluka nikdy nezajímal. Sociální pracovnice řekla,,že pokud dítě není zviklé na otce a je nesamostatné. nemělo by být z otcem samo. A to že dítě za tebou brečí a nechce jít s otcem je normální a otec by to měl pochopit. Ale pochopit to je v uvozovkách protože ty magoři to nikdy nepochopi. Mě Kuba nechtěl odejít ani neříkal mu táto. V noci se po jeho náštěvách budila brečel. Soudkyně samozdřejmě měla plno řečí,že to přehánim a jiné. Ale já jsem matka tak že vím jak kluk reagoval a proč. I když tomu nevěřila. Psicholožka by ti mohla říct,že pokud dítě není na někoho zviklé tak může tak reagovat. a pokud ho uvidí jednou za 14 dní tak si na něj nezvikne.
A pokud se chová k tobě hrubě před Lucinkou a nebaví ho za Vámi chodit. Tak at nechodí a ani to nevyžaduj.Bylo by to jen horší. Znám to. At paltí a nic víc. Pro malou to není stejně dobré. Ale tohle by bylo na dlouhé vyprávění a debatu. Pokud by měl o malou zájem tak nebude říkat to co říká a bude se chovat opravdu vtřícně. chápu není to jednoduché a socialní pracovnice a soud ti řekne že má na ni právo.Ale nemá právo tebe deptat a chovat se jak se chová,protože to malá vidí. Pokud nebudeš chtít aby chodil tak prostě řekni. Máme jiné plány nebo je nemocná. Jinak už to nejde. taky si něco vyslechnech,ale časem dá pokoj. A ty budeš s malou v klidu. Nikdy by mě tedy nenapadlo že tohle napíši,ale po mých zkušenostech. By se mi nikdo neměl divit. Kubovi jsou 3roky ted tu nebyl 5 a půl měsíce. přišel jen na vánoce a narozeniny přinést dárky. Ani ho neviděl. A je to lepší. Vídá ho občas když jdem za přítelem do práce. A to mu Kuba mému příteli říká táto. A ex ted už zas strejdo.
tak že shrnutí. Každý soud ti řekne něco jiného. i alimenty ti spočítají všude jinak. Ale budou tvrdit že tomu tak neni. Tak že hodně štěstí a hodně nervů. to budeš potřebovat. Lucince pohlazení. Jsi dobrá máma neboj

In reply to by Lenka.

Moc ti děkuji za příspěvek. Já po něm nevyžaduji, aby chodil. Jsem ráda, když nepříjde. Naposledy tu byl 23.12. Malé na vánoce nedonesl nic. Nabízela jsem mu, že může za ní příjt 25. klidně i dopoledne, ale to odmítl. Pak jsem mu řekla, že jedu pryč 28. pryč a přijedu až 2.1. Tak prý se pak ozve na návštěvu. Volal teď v pondělí, jestli může příjt v úterý, tak jsem mu řekla, že ano. čekala jsem ho, ovšem v poledne mi napsal, že nepříjde, že příjde dneska. Tak jsem mu odepsala, že dneska nemůžeme, protože jdeme s malou plavat, jedině ve čtvrtek a že v pátek jedem pryč a přijedeme až v neděli. To ho naštvalo a začal mi nadávat, že jako vůbec nemám právo malou někam vozit, že on je práci čtvrtek pátek, tak že on prostě nemůže.... No tak jsem mu řekla, že měl příjt dneska, že je jeho problém, že on nemohl, že jsem mu náhradní termín nabídla a že se nebudu donekonečna ohlížet na to, kdy může on.... No mazec.
A nakonec mi oznámil, že jak jsme v prosinci měli soud ohledně výživného na mě ( kde jsme se mimochodem dohodli a vzdali jsme se nároku na odvolání), tak prý se odvolává ://: A se slovy "tak ty kurvo s těma prachama neočítej" se rozloučil :jawdrop:
Takže máme opět veselo... je to mazec. U soudu udával o 6000míň, tak nevím, co jako vyskakuje. Je jasné, že to použiju :///:

No je mi zo toho na nic. Nejhorší je, že mám takovou tu debilní povahu, že si všechno strašně beru :devil:

In reply to by Lenciak

no máš to skoro uplně to samé. jen mě nenadával jen mě psichycky trápil. a to že ti nadává řekni. Pokud máš Sms kde ti vyhrožuje nebo ti nadává tak stim jdi na policii. Oni mu dají zákaz a mělo by se to zlepšit. Když si myslí že ty kvuli němu budeš rušit svoje plány tak je blbej on. To můj ex dělal taky

Nám určil jednou za 14 dní na víkend (pá večer až ne večer) + 14 dní v létě v kuse na dovču + vánoce ob rok. Soud to tak dal (ikdyž se ženský ze sociálky divily), protože já se tomu nebránila. Vím, že se o malou postará - má za zadkem min.3 lidi, co mu na ten víkend pomůžou. Takže toho jsem se nebála. A hlavně jsem nechtěla malou připravit o tátu. Pro mě je to strašně těžký, nejraději bych ho vymazala ze svýho života. Ale nechci ublížit Verunce a to je pro mě nejdůležitější. My se odstěhovaly 100km od něho, takže ho jindy ani nevídáme - naštěstí. Stačí že deptá takhle jen přes maily... Co se týče té scény co popisuješ, bála bych se, aby z toho malá neměla nějaký trauma. Pokud vám soud neurčil žádný návštěvy, tak bych se na něj vyprdla a vůbec bych ho k sobě nepouštěla. Dokud se nebude chovat nějak nekonfliktně. A když to nepůjde, tak jít na sociálku a domluvit se s nima, že to prostě nefunguje. Oni už poradí. držim palce...

Holky moc děkuji za příspěvky. Já právě nikdy neslyšela, ža by soud určil návštěvy každý týden.
My soud měli v říjnu. Byl to mazec. Soudkyně byla na jeho straně, ale nakonec se vše ukončilo tím, ať se domluvíme. On ji u soudu vyžadoval každý týden + 2krát do měsíce na celý výkend :jawdrop: Holky já bych umřela strachem, kdyby ji měl na noc. Odešl od nás, když malé bylo 9 měsíců. Absolutně nezná jení návyky, ani neví co jí. Od toho soudu k nám teda chodil každý týden. Vždycky sedl k televizi odčuměl kobru11 a adložené případy a šel domů. Ale chodil v klidu, vykládal mi, co v práci, jak mají s tou svojí perfektní podnájem a podobné kecy, na malou kašlal. Byl Mikuláš nedostala od něj nic. No včera se předvedl.
Kdybych k návštěvám přizvala sociální pracovnici, dopadlo by to přesně tak, jak píše maminka níže. Byl by z něj perfektní otec :sick: A malá Lucinka zas nemá problém být s lidma. Je to společenské dítě, ale musí být se mnou. Má ve mě asi jistotu, že je v bezpečí.

Malou jsem mu do léta dávala ven do kočárku an procházku. Jenže Mi ji jednou vzal na brusle ( i když nemáme kočárek s brzdou a výslovně jsem mu to zakázala.) a podruhé ji odvezl autek ( bez sedačky) pryč z města. Tak jsem to zadrhla.

Na sociálku jsem si říkala, že zajdu poradím se a udělám tam zápis o jeho návštěvách. Kdyby byl další soud, tak ať se to může vytáhnout.

V noci mi malá vůbec nespala. Budila se a strašně křičela a nešla utišit ( i když s ní v tomhle problémy nemám) . Přikládám to stresu co zažila včera při té návštěvě.

V pondělí máme další soud ohledně výživného na mě. Takže se celkem bojím, s čím ten blbec vyrukuje.

Jo a ještě jednu perličku nakonec. Když se kdokoli Lucinky zeptá čí je, tak odpoví maminky :h: A včera ten blb po mě řval, že je to jen moje chyba, že za ním nechce, protože jí říkám, že je maminky :qu:

16.11.2010

Holky mě to háčkování bavíííííí :C]]:

Moje výtvory :o)
Moje výtvory :o)
Moje výtvory :o)
Moje výtvory :o)
Moje výtvory :o)
Moje výtvory :o)

jsou krááásnééééé.... :€p€: :€p€: :€p€: .A tu s tím hafanem už máme domááá :dance: :dance: :dance:

13.10.2010

Holky příští týden mě čeká soud s bývalým a já se strašně bojím! Je to soud ohledně výživy a styku s naší malou. Peníze by měly proběhnout v pohodě, protože žádám to co posílá, ale horší bude ten styk s malou. Vzhledem k tomu, že je její otec nespolehlivý, neumí se o ni postarat a taky s ohledem na věk malé ( bude ji rok a půl) žádám návštěvy pod dohledem matky a to 1x za 14 dní. On vyžaduje návštěvy 3x do týdne + každou volnou sobotu na celý den a samozřejmě, že ji nechce pod dohledem. Nejde mi ani tak o to kolikrát ji bude vídat, ale moc se bojím, že mu ji budu muset dávat bez mého dohledu :r:
U nás je to tak: Rozešli jsme se, když bylo malé 9 měsíců. Dva týdny na to se nastěhoval ke své součastné přítelkyni, která má dítě trpícího autismem. I z toho důvodu nechci, aby bývalý bral malou do této domácnosti. Vím, že to není nakažlivá nemoc a ten malý za to nemůže, ale sám bývalý mi říkal, co ten malý dovede a upřímně mám strach, ať se malé něco nestane. :(
Za celou dobu co je pryč malé nekoupila nic, ani blbé piškoty. Dokonce ani když měla rok, nedonesl ji žádný dárek! Sám si koupil notebok, kolečkové brusle za 3500kč, už dva nové mobily a bůh ví co ještě. Nezávidím mu to, ať si kupuje, ale zaráží mě, že své jedinné dceři nekoupí za celou dobu nic! :n:
Dvakrát jsem mu malou půjčila ven do kočárku na procházku. Z toho jedenkrát mi ji vzal na brusle ( náme x-lander XA což je kočárek, který na to není absolutně stavěný, nemá ani brzdu) a podrujé mi ji odvezl do autem do vedlejšího města i když jsem mu to výslovně zakázala a to bez sedačky! Podotýkám, že technický stav toho auta je katastrofální! A ještě k tomu jezdí na vodík ( to vymysleli s kamarádem na balkóně) a já nebudu mít strach, že to auto s něma někde bouchne! :jawdrop: Od té doby chodí za malou 1x za dva týdny a to pod mým dohledem...
Holky jak takový soud probíhá? Máte někdo ty návštěvy pod dohledem? Mám nějakou šanci je dostat? Já mám sice právničku, ketrá tam jde se mnou, ale chtěla bych znát názor Vás obyčejných maminek :?
Už jsem z toho fakt vyčerpaná a nervózní. Pokaždě když se ta moje prdelka ke mě přitulí, nebo ji vidím spinkat v postýlce je do breku při představě, že mu ji budu muset dávat a umírat doma strachy, jestli se ji nic nestane :r: :r: :r:
Její otec k ní opravdu nemá vybudovaný žádný vztah a absloutně nezná její potřeby a návyky. Holky já se tak staršně bojím, že si to nedovedete přestavit :|€|: :r:
Děkuji všem, co jste se tímhle románem prokousaly a prosím dejte mi alespoň malou naději, že to dobře dopadne :|€|:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jejda to je mi moc líto, musí to být strašný stres. Asi takhle: mám kamarádku která to měla hodně podobně, hádky o malou, její ex vydělává ranec a malé k narozeninám koupí balón ve výprodeji za 70,-. Výsměch. Bral si ji na hory, na dovolenou, prostě všude tam kde se mohl ukázat. Čím tě snad můžu uklidnit, je, že je to jen o mužském egu a brzo to určitě přestane. Dnes po čtyřech letech si na malou sotva vzpomene a minule jsem byla svědkem, kdy kamarádka potřebovala nutně hlídání a malá musela taťku přemlouvat aby k němu mohla jít. U soudu každopádně všechno řekni, včetně toho auta a nerespektování tvých podmínek. S tou sociálkou by mě teda nasr.. extrémně. Další moje kamarádka pravidelně rušila návštěvy, že je malá nemocná. Ukaž mu, že pokud spolu nebudete vycházet slušně, taky jsi schopná mu to trošku znemožnit. Doufám že ho to brzo pustí a budete mít s malou klid a přeju pevné nervičky!!!

Ahoj moc Ti držím palce a je mi líto, že se musíš takhle trápit .Vůbec Ti neporadím fakt nevím :-(Filípkovo otec si ho nepůjčil už 3,5 roku tak jsem taky ráda , kdyby ho chtěl někam odvezt /je to typ chlapa nezodpovědného/taky bych to nechtěla.Vidět ho může jít do cukrárny, hračkárny ....ale na noc ne ne ne.To bych se zbláznila !No a ještě kdyby byl malinký ach jo .Věřím, že soud dopadně v Tvůj prospěch a budeš mít klid !
Pa EDita.

25.08.2010

Tady vkládám pár foteček mojí Lucinky a jejího kamaráda Lukáška :c: Snažily jsme se je nafotit ale byli jak malé blešky :s: Ale myslím, že i tak se fotečky povedly... Co myslíte ?

Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD
Lucinka a Lukášek ... kámoši jak hrom :oD

obě děti, člověk by řekl, že se tím snad i živí, malá je opravdu rozkošná, taková vysněná dcerunka, ne? Barbínka.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka