KajaG

26.11.2011

Maminky potřebuji malou přesunout z postýlky do dětské postele. Mám vybranou tu posunovací a řeším matraci. Je to rozměr 130x80 a nemůžu nikde najít matračku v těhle rozměrech. Neřešila jste to taky některá? Budu moc vděčná za nějaký odkaz nebo radu :) .

Kliknutím vložíte smajlíky:

A nechceš raději investovat zrovna do velké postele? Mám 3 děti a všechny jsem vždy dala zrovna do velké a neměly ani jedna žádný problém. A to byly ve velké posteli už od roku a půl.

In reply to by Matelka

To bych moc ráda, ta investice nakonec vyjde úplně na stejno, jenomže mě se teď bohužel nevejde. Máme malou v ložnici a postupem času by snad měla mít svůj pokojíček, ale protože doufám že se budem stěhovat, zatím to nechci řešit.

19.05.2011

Ahoj mamky, mám otázečku. Jak se zbavujete věcí které už nenosíte? Já právě protřídila skříně a mám spoustu věcí malých nebo velkých a nevím co s tím. Je mi líto to vyhodit do popelnice. Spousta věcí je na parádu. Nenašly jste někde nějaký výkup oblečení pro dospělé? Popř. bych ráda třeba i někomu věnovala, komu to pomůže. Jak to děláte vy?

Kliknutím vložíte smajlíky:

taky vozíme do sběrných kontejnerů, zrovinka tady čekají dva pytle, až je tam někdo odveze :00: :s:

ahoj, také mě čeká třídění, svoji velikost neoblíknu a leccos teď nepotřebuji
kostýmy a lepší věci dávám ségře, nebo jsem je kdysi nabízela v práci /většinou jsem za ně něco málo dostala/
jinak to dávám do kontejneru na textil, prý to tříděj pro dětské domovy, charitu apod., je mi to škoda úplně vyhodit, když to není starý ani potrhaný

Ahoj, my to dáváme buď do Charity, anebo teď existují sběrné kontejnery na oblečení, které dáš do sáčků a oni ho myslím také dávají potřebným.

20.01.2011

Děvčátka prosím o vaše zkušenosti s levnějšími variantami UM. Nám je 13 měsíců a dosud jsme na Nutrilonu. Koukám po levnějších variantách, ale nic mě moc nezaujalo. U Sunaru se mi ten rozdíl nezdá až tak markantní. Chtěla jsem poprosit o zkušenost ty, které vyzkoušely třeba mlíčka z DM, Rossmanu a jiných. Někde jsem tu teď četla, že maminka kupuje 800g za 129,-. Je to možné? Moc děkuji za jakýkoliv postřeh.

Kliknutím vložíte smajlíky:
17.10.2010

Holčinky kdo ho máte? Chtěla bych vědět jak vám to jezdí ve sněhu a jak pro roční dítko s fusakem? Jak se vejdete? Moc děkuju!

Kliknutím vložíte smajlíky:
09.09.2010

Tak zkouším ještě jednou, opravdu nikdo nepomůže? Holčinky pokud máte někdo doma, mohla bych vás poprosit? Mám ho v angličtině, vše je celkem jasné, ale jen tak pro jistotu bych si ho chtěla pročíst. Byla bych moc vděčná!!! Děkuju

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka