Soud s bývalým / NÁVŠTĚVY OTCE S DÍTĚTEM POD DOHLEDEM MATKY...

13.10.2010

Holky příští týden mě čeká soud s bývalým a já se strašně bojím! Je to soud ohledně výživy a styku s naší malou. Peníze by měly proběhnout v pohodě, protože žádám to co posílá, ale horší bude ten styk s malou. Vzhledem k tomu, že je její otec nespolehlivý, neumí se o ni postarat a taky s ohledem na věk malé ( bude ji rok a půl) žádám návštěvy pod dohledem matky a to 1x za 14 dní. On vyžaduje návštěvy 3x do týdne + každou volnou sobotu na celý den a samozřejmě, že ji nechce pod dohledem. Nejde mi ani tak o to kolikrát ji bude vídat, ale moc se bojím, že mu ji budu muset dávat bez mého dohledu :r:
U nás je to tak: Rozešli jsme se, když bylo malé 9 měsíců. Dva týdny na to se nastěhoval ke své součastné přítelkyni, která má dítě trpícího autismem. I z toho důvodu nechci, aby bývalý bral malou do této domácnosti. Vím, že to není nakažlivá nemoc a ten malý za to nemůže, ale sám bývalý mi říkal, co ten malý dovede a upřímně mám strach, ať se malé něco nestane. :(
Za celou dobu co je pryč malé nekoupila nic, ani blbé piškoty. Dokonce ani když měla rok, nedonesl ji žádný dárek! Sám si koupil notebok, kolečkové brusle za 3500kč, už dva nové mobily a bůh ví co ještě. Nezávidím mu to, ať si kupuje, ale zaráží mě, že své jedinné dceři nekoupí za celou dobu nic! :n:
Dvakrát jsem mu malou půjčila ven do kočárku na procházku. Z toho jedenkrát mi ji vzal na brusle ( náme x-lander XA což je kočárek, který na to není absolutně stavěný, nemá ani brzdu) a podrujé mi ji odvezl do autem do vedlejšího města i když jsem mu to výslovně zakázala a to bez sedačky! Podotýkám, že technický stav toho auta je katastrofální! A ještě k tomu jezdí na vodík ( to vymysleli s kamarádem na balkóně) a já nebudu mít strach, že to auto s něma někde bouchne! :jawdrop: Od té doby chodí za malou 1x za dva týdny a to pod mým dohledem...
Holky jak takový soud probíhá? Máte někdo ty návštěvy pod dohledem? Mám nějakou šanci je dostat? Já mám sice právničku, ketrá tam jde se mnou, ale chtěla bych znát názor Vás obyčejných maminek :?
Už jsem z toho fakt vyčerpaná a nervózní. Pokaždě když se ta moje prdelka ke mě přitulí, nebo ji vidím spinkat v postýlce je do breku při představě, že mu ji budu muset dávat a umírat doma strachy, jestli se ji nic nestane :r: :r: :r:
Její otec k ní opravdu nemá vybudovaný žádný vztah a absloutně nezná její potřeby a návyky. Holky já se tak staršně bojím, že si to nedovedete přestavit :|€|: :r:
Děkuji všem, co jste se tímhle románem prokousaly a prosím dejte mi alespoň malou naději, že to dobře dopadne :|€|:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jejda to je mi moc líto, musí to být strašný stres. Asi takhle: mám kamarádku která to měla hodně podobně, hádky o malou, její ex vydělává ranec a malé k narozeninám koupí balón ve výprodeji za 70,-. Výsměch. Bral si ji na hory, na dovolenou, prostě všude tam kde se mohl ukázat. Čím tě snad můžu uklidnit, je, že je to jen o mužském egu a brzo to určitě přestane. Dnes po čtyřech letech si na malou sotva vzpomene a minule jsem byla svědkem, kdy kamarádka potřebovala nutně hlídání a malá musela taťku přemlouvat aby k němu mohla jít. U soudu každopádně všechno řekni, včetně toho auta a nerespektování tvých podmínek. S tou sociálkou by mě teda nasr.. extrémně. Další moje kamarádka pravidelně rušila návštěvy, že je malá nemocná. Ukaž mu, že pokud spolu nebudete vycházet slušně, taky jsi schopná mu to trošku znemožnit. Doufám že ho to brzo pustí a budete mít s malou klid a přeju pevné nervičky!!!

Ahoj moc Ti držím palce a je mi líto, že se musíš takhle trápit .Vůbec Ti neporadím fakt nevím :-(Filípkovo otec si ho nepůjčil už 3,5 roku tak jsem taky ráda , kdyby ho chtěl někam odvezt /je to typ chlapa nezodpovědného/taky bych to nechtěla.Vidět ho může jít do cukrárny, hračkárny ....ale na noc ne ne ne.To bych se zbláznila !No a ještě kdyby byl malinký ach jo .Věřím, že soud dopadně v Tvůj prospěch a budeš mít klid !
Pa EDita.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka