Kchata

19.10.2014

Ahoj tak jsem se rozhodla napsat můj druhý porod.Začalo to všechno ve čtrvrtek 11.9.2014 kdy jsem jela poprvé na kontrolu a monitor do nemocnice.Přijela jsem a opět jsem měla vysoký tlak a jak jsem předpokládala dle mé skušenosti s mím prvním synam tak si mě tam rovnou nechaly a počínající preeklapsií.Změnili mi dávkování léků a přes výken se tlak truchu zlepšil a tak mě v pondělí 15.9.2014 pustil

16.09.2014

Ahoj tak podávám hlášení.Včera mě postily domů z nemocnice a ve čtvrtek jdu znovu na kontrolu k primáři,tak raději počítám že si mě tam zase nechají.Dnes jsem 37+3 a zatím jsem zvědavá jak tedy budu rodit.Syn už byl touto dobou venku.Až v nemocnici jsem se dozvěděla že syna mi nevyndaly hlavně kvůli té mojí preeklapsie ale kvůli to mu že se zastavil růst.Tak prý toto miminko mám přímo tabulkové a

07.09.2014

Tak jsem byla ve čtvrtek na kontrole a to jsem byla 35+5 musím dodat že od 3 měsíce beru 2 prášky na tlak deně a tak jsem si říkala že to už mě nepotká že budu mít zase ke konci preeklapsii.Ve čtvrtek jsem měla tlak 145/109 a v moči teda nic ale bral mi hned krev a zítra si jdu pro verdikt.A teď ve čtvrtek jsem obědnaná na první prohlídku v nemocnici tak tak snad nebudu muset zůstat.Jediné co mě t

Tak podávám hlášení z nemocnice čekám až se mi sníží tlak a prý by mě v pondělí pustily na chvilku a přemýšlí že by šlo nakonec rodit normálně.

In reply to by Zdenda3

Moc děkuju,dnes jsem 37+1 a mimčo už má přes 3kg mimo tlak je vše jak má.Jen dnes v noci mě bolelo dost břicho a celej spodek a v průběhu dopoledne mi taky pobolívá,doktorka říkala že kdyby něco tak na mě koukne.Tak jsem říkala že kdybych začala rodit tak to mám z první ruky.

Moc děkuji že na mě myslíte.Uvidíme ve čtvrtek co bude jestli mě říznou hned v pátek a nebo další týden,já si myslím že si mě tam ze čtvrtek na pátek stejnak nechaj abychom se dohodly s primářem.Alespoň jednu výhodu to má když jsem tam byla se synem,tak na mě nechtěl nikdo jiný asi sáhnout a čekalo se pořát jen na primáře tak se asi zase dočkám VIP.Celí včerejšek jsem nemohla spát a přemítám si to a nakonec docházím k názoru že asi je to tak lepší u mě stejně nikdo neví jestli by to šlo normálně a nebo abych se nějak monepotrhala. :one:

31.07.2014

Ahoj tak jsem se odhodlala sem vložit fotku břicha.V pondělí jdu na kontrolu tak se chci zeptat kolik asi mrně váží.Jinak mám nahoře 6,5Kg.Jinak jak jsem četla že pohyby miminka by se měly zmírnit,tak u nás to neplatí.Jak syn se moc nehýbal,tak tahle prdelka to vynahrazuje.Vložím vám sem i foto z uz ve 26tt.

30+4
30+4
30+4

Ahoj, teď vidím tvé bříško, těch kilo navíc tedy opravdu moc nemáš-to dáš hned dolů :€s€: Bříško krásné! :dance: :s: tak si ho ještě chvilku užívej.

16.07.2014

Ahoj tak jsem se rozhodla sem také něco napsat když jsem sem dlouho nic nenapsala.Dnes jsem přesně 28+4.Minulí týden jsme byly v chorvatsku autem a dopadlo to celkem fajn jen jsem nemohla přes den chodit na procházky a na konci mi bylo špatně asi z toho jak mají moc minerálů ve vodě.Miminko je dost aktivní a když jsem byla 7.7.

12.05.2014

Ahoj tak jsem jen chtěla dát info nás.Dnes jsme byly na velkém UZ a můj 4letý syn byl semnou,chtěl vydět miminko.

22.02.2014

Ahoj,dnes jsem 8+0tt a sexovaly jsme spolu a já lehce růžově špinila ,už je to zase dobré.Nic mě nebolí,vzala jsem si ultrogestan raději.Ve čtvrtek jsem byla na uz a vše bylo jak má i miminko odpovídá a krásně mu bije :h: už se mi to stalo v 5tt a jen krátce a přestalo to.

Kliknutím vložíte smajlíky:
20.11.2013

Ahoj skoro tři roky se snažíme o druhé miminko,ale to sem nepatří.od pondělí mám zánět močáku,v lékarné mi prodaly nějaké brusinky a urologický čaj,při mém štěstí kdybych šla k doktorce dala by mi antibiotika a já bych pak zjistila že jsem těhotná.Tak raději brusinky a čaj pomalinku se to zlepšuje,ale již včera jsem si všimla že na toaleťáku po utření mám hlen s malinkem krve a chci se zeptat zda to může být z toho močáku.
Díky

Kliknutím vložíte smajlíky:

ano může být a jestli je,tak už je ten zánět velký a rozhopdně to nevyřešíš brusinkami a čajem :) takže upaluj k doktorce,tam řekni,že je možnost,že jsi těhotná,ať ti napíše něco,co můžeš i jako těhotná.Lepší než zánět ledvin :(

In reply to by lucius.lucik

Moc vám všem děkuji,byla jsem rozhodnutá že když se to dnes nezlepší běžím k dr pro ATB ale světe div se já nemusím tak často na wc a bolí to méně o dost.Mě právě překvapilo že to bylo jako malinké špinění v hlenu a byla jsem 19 den cyklu a eště jsem to neměla,ale už ani nevěřím v ten zázrak. :one:

Je to ze zánětu nejspíš. Chtělo by to dr. Já měla ten samý problém, řekla jsem dr. že můžu být těhotná a dostala jsem ATB, co se můžou, den po dobrání jsem dostala poslední MS ;)

12.09.2013

Tak jsem dnes byla na pravidelné kontrole a říkala jsem Dr.že mě trápí že mám Ms po 45 a více dnech a on se mě ptal jak to máme s tím snažením a na to jsem mu řekla že jsme to nechaly že bych se po víc jak 2,5letech zbláznla.No dnes jsem 8den od začátku poslední MS a říkal že to nevidí žádný folik a tím pádem asi nemívám ovulaci a proto tak dlohé cykly.Tak jsem zase dostala clostyck na 4 měsíce a

u nás to bylo 2 roky zbytečného snažení, taky bez ovulky a pak 4 měsic clostíku se povedlo, tak držim :one:

In reply to by Andrej91

Já jsem před synem měla také dlouhé cykly a pak jsem měla clostick a druhý měsíc ejhle a bylo.Jenže jsem ho prala lodi a nic.Doktor říkal že ho můžu brát až půl roku v kuse ať se nebojím. ;)

No jééje pan doktor je optimista :) třeba i pro tebe bude rok 2013 nakonec šťastný a konečně se dočkáte :h: :k: Naděje nenaděje ber co je ti nabízeno a uvidíš :kiss: myslím na tebe!

22.08.2013

Ahoj chtěla bych se zeptat na skučenostu s inofolikem.Dnes ho beru již 22den a beru ho od 9 dne cyklu,tak by mě zajimalo jak vám pomohl případně jak dlouho se může brát v kuse.Dnes jsem 30 den cyklu a na čípek ani nedisáhnu.Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

já beru inofolic tři měsíce. Píšou tam, že tři měsíce a cykly se můžou opakovat, takže jsem objednala další 3 měsíce. Zkusila jsem ho, protože mám PCOS a jsem naprosto spokojená. Upravil mi cyklus, po velké divočině kdy jsem lítala mezi 28-x dnama. Od toho co ho beru ms chodí pravidelně v rozmezí 30-33 dní což je super.
Mám po něm i ovu, teda aspoň podle teploty, takže za mě :one:
Jinak teda jediné proti je, že první dva týdny jsem po něm měla dost divoké zažívání. Většinou jsem se po něm dost po... :s: Ale jinak paráda.. :dance:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka