zakewka

19.10.2013

Ahoj,
holky co máte doma rybáře. Potřebovala bych poradit. Nemáte náhodou někdo doma recept na domácí zavařované olejovky? Dělá se to z ouklejí a já nikde nemůžu sehnat kloudný recept a chlapi co ryby dělají dost často mají.. Kdysy jsem je někde jedla a nemůžu se dopracovat k receptu.. :r:

Kliknutím vložíte smajlíky:
19.02.2013

potřebuju sdělit dojmy. Včerejší návšteva u nového Dr. celkem sranda. Sestřička mě objednala k doktorce což jsem si výslovně nepřála a vím proč.. Protivná, nesympatická, ale co.

04.02.2013

Pro začátek příjemné překvapení. Začala jsem pít kontryhel a snad poprvé v životě přišla :spid: po 28. dnech bez nějákých problémů. Koukala jsem na to jak puk.

Ahoj, nevím, kde bydlíš, ale po Praze je někdy lepší jezdit MHD, je to rychlejší, zvlášť, pokud pracuješ někde poblíž metra. Napsala jsi "den blbec", ale kontryhel zabral, takže můj závěr je: alespoň něco, z čeho se můžeš radovat :a:

In reply to by Keltka

To sice je, v Praze jsem bydlela 10 let, ale pro mě bohužel ne. :( Bydlíme kousek od Mladé Boleslavi a do práce 70km, autobusem ráno na Čerňák asi hodinu a půl s dvěma přestupama a z Čerňáku do práce taky hodina.. Auto je bohužel jediná reálná možnost.. No aspoň ten kontryhel. Z toho jsem byla vážně v šoku, že aspoň funguje když je tak hnusnej :€[€: Jediná věc co mi za poslední týden udělala opravdu radost..

08.01.2013

Ahoj,
konečně jsem se prokousala změnou hesla o obnovila starý učet. Po nevydařeném těhu jsem sem přestala chodit a jak se tak dívám tak mi zmizelo odsud zmizelo komplet všechno.. :?

tak snad brzy budou //... držím pěstičky... a to že ti všechn zmizelo, není to tou změnou hesla? Kvůli bezpečnosti? :a:

Tak tě vítám a přeju at to brzo vyjde. Taky jsem tu delší dobu nebyla,s dvěma dětmi už není tolik času,ale opět jsem sem zabrousila,taky se zase snažíme,tak snad se brzo podaří vám,nám i všem ostatním snažilkám.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka