jira

12.12.2012

Tak nám ten náš klouček roste jako z vody. Zítra nás čeká další kontrola. Poslední míry v šesti týdnech byli 5040g a 64cm, tak jsme moc zvědavá jak na tom budeme teď.

Děkujeme za pochvaly. A Miško skoro i jo. Jen plínka je nová a to co je uvnitř je trošku jiný. :s: :s: :s:

21.06.2012

Další kontrola je za námi a pro zatím naštěstí stále vše v pořádku. Nechali jsme malému natočit video a moc se povedlo. Má ho ještě krásnější než měla sestřička.

Téda, koukám, že ti v bříšku roste pěknej cvalda :€s€: To je správný :€s€: Jen tak dál a ať se daří :dance:

Máte krásný fotečky :€s€:

Ježíš to jsou ale nááádherný fotečky! :one: Gratuluju k výborným výsledkům a s tím otesánkovstvím bych to taky tak černě neviděla :), naše malá váží cca stejně a když si prý udrží tempo tak to bude 3,5-4kg ;). Ale jsou to odhady-dohady, každej doktor měří jinak, takže holt uvidíme až budou prckové venku :///: . Papa

30.05.2012

Ahoj tety, berušky a broučkové! :a: Hlásíme se po další kontrole. Dnes to byla rychlovka, proběhl jen utz spodem s kontrolou čípku a šlo se domů.

Jiři to mi něco připomíná, já mám čípek 4,5 cm, takže pohoda a dr. se mi ptal, kdy že mi to břicho tvrdne, když jsem řekla, že tak 3x denně. No tak jsem řekla že při větší námaze, seno tedy nesuším, ale budujeme bazén :DDD a Vikča má 16 kg a občas pochovat prostě chce.
Já jdu na cukr příští týden, bude to moje první zkušenost, tak jsem zvědavá :-) a další poradna týden po vás :D

02.05.2012

Další kontrola je za námi a vše v pořádku. Boban váží 422g a odpovídá 21+2, takže je zatím skoro o týden větší. Má všechno co má mít a srdíčko je taky na jedničku.

Jiřinko, krásně rostete :dance: jsem moc ráda, že je vše jak má a i Tobě se tedy tlak srovnal :) jen tak dál!!!
s pupíčkem se opatrujte :a: papa a pusu Sárušce

Gratuluju k dobrým výsledkům a v dobrém závidím ty krásné fotečky z UTZ :€s€: :€s€: Je to nádhera :€s€:
Nám na poslední kontrole (20+2) ukazoval prďouš furt jen prcku a zádička... furt se štehoval pánví k nám, jako by se chtěl/a ukazovat a doktorka musela utíkat se záběrem, abychom neviděli, co nechceme vidět :s: :s:
Takže tak :€s€: užívej těhu a pohlaď bříško :€O:

Ahoj Jiři, máš krásné fotky z UTZ :-) maličký se tam pěkně ukázal!
Jak se vám se Sárinkou vede?

In reply to by Elukiv

Děkujeme Míšo!
On by nám dr. dělal v tomhle týdnu video, ale já jsem nechtěla, tak nám udělal hodně fotek. Budeme nechávat dělat video až dýl. Malou jsem nechala natočit taky až později a bylo to super. Smála se na nás, mračila atd. :) Teď je Matýsek ještě pidi na takový věci. No a jinak se teď už máme celkem dobře. Konečně jsme se jakž takž po dvou měsících vyhrabali z nemocí. Já mám ještě pozůstatky rýmy, ale to už je to nejmenší. No a jako každý rok bojujeme s alergií. Ale letos celkem úspěšně. A co vy?

03.04.2012

T

31.03.2012

Tak už jsem během jednoho měsíce potřetí nemocná. Už mě to začíná fakt otravovat. Doufám, že aspoň prcka se to nijak nedotkne a v pondělí na utz bude všechno v pořádku.

Děkuju za povzbuzení holky. Dnes už je mi zase dobře. Tak nevím co to furt je. :( Funguju na homeopatii, teď mám na posílení imunity Oscillococcinum, tak snad brzy pomůže a už se nás nic nechytne.

Jiři drž se! Chtělo by to nějaké stálejší počasí, aby se člověk pořádně uzdravil, ale o tom si můžeme nechat zatím jen zdát...

13.03.2012

Ahoj mamči a těhulky, včera jsme byli na prvním screeningu a vypadá to, že je vše v pořádku. Termín máme podle utz stanovený na 16.9.2012 a 2.4. se dozvíme co čekáme tentokrát. Malá byla na utz se mnou a křičela přes celou ordinaci, že vidí miminko. No nakonec lezla i po panu doktorovi a vymýšlela všechno možné. Tak se mějte hezky a užívejte si.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky ;) tak to je parádní, a s malou si to dokážu představit, naštěstí ma muj dr i odpoledne a to ji šoupnu vždycky babičce nebo manželovi,jinak by to tam přestavěla vzhuru nohama:-D a jak koukám, nejsi u nás v zářijňátkách, nechceš se zapsat do seznámku?:-)

Ahoj Jiřinko, gratuluji k druhému těhotenství :-) Máme termín dva dny po sobě a další kontrolu ve stejný den!
Zdravíme Sárinku a přejeme ti pohodu a zdravíčko!
Míša s Viki

31.03.2010

Ahoj LPčkové tetičky a nejen ty. :usmev: Po tom co jsme probírali s kamarády mě napadlo téma na anketku. Jak zvládli vaši taťkové účast u porodu?

Ahojky,
tak náš tatínek chtěl jít k porodu od začátku. Taky chtěl stříhat pupeční šňůru a stál statečně vepředu!
Počítala jsem s tím, že budu u porodu vyvádět, ale nebylo to tak. Tak se mě občas během bolestí zeptal, jestli nespím :-) Na předporodních kurzech nás učili, jak mají tatínci držet hlavu během tlačení a zrovna jsme při tom seděli na balonech. Takže když jsem byla otevřená na 3cm a posadili mě na balon, tak řekl konečně! a začal mi tlačit na hlavu :-) Příště chce jít určitě znova a znova chce stříhat pupeční šňůru.

Tak Michal se mnou u porodu byl. Ani jsme to nějak neprobírali, oba jsme to brali tak nějak automaticky, že by tam měl být. A byl mi tam úžasnou oporou. Se vším mi pomáhal - do sprchy, na balón, podával pití, atd... Přímo u porodu mě držel za ruce, málem jsem mu rozdrtila paži, chudáčkovi. Úplně nejvíc mi pomohl, když mi pak malou hned odnesli - šel zjišťovat co a jak a uklidňoval mě, že je malá v pořádku. I když jsem rodila přirozeně, tak jsem ji po porodu vůbec neviděla, do teď se mi chce brečet, když si na to vzpomenu, dlouhou dobu jsem z toho byla docela psychicky špatná, že mi ji nedali na bříško...v tom mi Michal taky hodně pomohl. Myslím, že kdyby tam nebyl, tak by se do toho nedokázal takhle vcítit. Malá po porodu neplakala, takže já jsem ji neviděla ani neslyšela, ale Michal často vzpomíná na to, že když ji kolem něj odnášeli, tak na něj otevřela očičko - vždycky se mu u toho skoro zalijou oči :c: No zvládl to parádně a hlavně mi neskutečně pomohl.
________________________________
http://www.prckoviste.cz/nelaslezkova

In reply to by Evasu

Evičko asi tak trochu chápu jak jsi se cítila. Mě jí taky hned odnesli, ale pak mi jí Peťa donesl ukázat. Pamatuju si, že byla celá modrá a neplakala. Vůbec mi jí nedali na břicho a ani ho nenechali přestříhnout šnůru. Začala plakat až vzadu po tom co jí dali kyslík. V tu chvíli mi to vůbec nepřišlo, ale když si na to vzpomenu teď zpětně, tak z toho mám hrůzu. Moje dítě nedýchalo a mě to ani nedocvaklo. :plac:

http://www.prckoviste.cz/saruska

In reply to by jira

Je to nepříjemný Jiři, že? Já ji viděla až po třech hodinách. Michal šel hned za nimi, když ji odnesli na ošetření, ale hned ho poslali pryč, takže ji taky vlastně pořádně neviděl. Mě to v tu chvíli taky až tak nedocházelo, to až pak až s odstupem času. Dlouhou dobu jsem z toho byla dost špatná. Porod jsem měla sice těžký, ale zase byl celkem rychlý a hrozně bych chtěla, aby byl pro mě tak krásným zážitkem, jak píše spousta holek - bohužel mě k tomu krásnému zážitku chyběl ten konec - prostě jen bolest, bolest...a pak nic - žádná odměna v podobě přitulení se k miminku. Sice když mi pak Nelinku donesli na pokoj, tak to byl nejkrásnější zážitek mého života, ale to už si prostě nespojuju s porodem. Ale Jiři už s tím nic nenaděláme, hlavně, že jsou ty naše krásné kočičky zdravé :€s€:
________________________________
http://www.prckoviste.cz/nelaslezkova

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka