boule12

04.11.2013

Ahoj holky,
nevíte někdo něco o Gramisce?
Naposledy vkládala zhruba v půlce října profi fotky a od té doby o ní nic nevím. :n:
Snad je vše v pořádku a daří se jí dobře. :h:

Děkuju. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tyjo holky,strašně moc děkuju že na mě myslíte,je to od vás strašně hezké,mi zítra ze Sárinkem začneme 29tt a mooooc si teď užíváme čekání na tu naší malinkou příšerku.. nepsala jsem dlouho nic protože až ve středu-popozítří jdeme k DR a tak jsem čekala co bude nového,nu a 14.11 jdeme s tatínekm na 3D tak to se určo taky ozvu a pochlubím fotečkama naší kočenečky :h: :h: :h: :h: :h: ,strašně se těším,ještě přes týden a já už teď nemyslím na nic jiného.. o víkendu se chystáme malovat pokojíček,pak podlahy a začnem stavět pokojíček,na začátku prosince bych chtěla mít hotovo abych mohla připravovat vánoce a v lednu už jen čekat na to naše zlato malinkatý... HOLKY,JÁ UŽ SE TOLIK MOC NA NÍ TĚŠÍM :h: :h: :h: :h: :h: :h: každopádně podle toho co vyvádí v bříšku je to určitě pěkný čertíček.. }:) :h:

18.09.2013

Ahoj holky, musím se vám svěřit. Nevím, co se to za poslední roky stalo s lidma, ale je mi z toho opravdu špatně. Asi jsem něco vážně zaspala nebo si to neumím vysvětlit. :n:
Jsem zdravotní sestřička, tím bych asi začala. Začátkem roku nám zavřeli naše milované oddělení a nechali si JIPky jen dvě. Potom jsem měla od práce chvíli pauzu a před čtvrtrokem jsem nastoupila do cestovky na brigádu. Ukázalo se, že jsem šikovná a šéfová mi nabídla, abych tam zůstala. Kývla jsem. Jenže - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.. No a tak jsem po dennodenních hysterických výjevech a seřváních za nic, to bych zdůraznila, v pondělí z práce odešla. (Paní šéfová byla zbohatlice ve značkových hadrech, čivavou a hooodně luxusním autem, ale jinak hodně duševně a charakterně chudý člověk.) Odpověděla jsem na pár inzerátů a dnes jsem šla na pohovor do jedné restaurace, sháněli provozní. Přišla jsem tam a byla jsem uvedena do baru. Objednala jsem si vodu, abych zahnala žízeň a dvě barmanky mi hned šermovaly před očima nabídkou nových míchaných koktejlů. Chtěla jsme jim udělat radost, když tak pečlivě drhli bar a jeden jsem si objednala. V tom přišla paní "nábornice" a bez pozdravu na mě nastoupila s tím, jestli jako takhle piju normálně.. No zůstala jsem na ní koukat a říkám, že ne, že jen příležitostně a že jsem chtěla ochutnat nějaký z těch nových koktejlů. Načež ona povídá: Příležitostně? Aha.. a to je jako každý odpoledne chodíte na koktejl, jo?!".Tak jsem opáčila, že ne, že jen když je opravdu nějaká příležitost či oslava. Ta rejpavice rejpavá řekla, že je to divný. Což jsem nepochopila. (Zkrátka ze mě ihned udělala alkoholika.) Pak ze mě začala tahat info o mé bývalé práci, což mi přišlo ještě dobrý. Když jsem jí řekla, že jsem tam byla 3 měsíce, hned vyrukovala s tím, že jsem odešla ještě ve zkušební době a honem si k sobě do bločku psala poznámky. (Asi si k mému "alkoholismu" přidala ještě spojení "problémový nemakačenko" či co..). Ptala se, proč jsem odešla, tak jsem jí vysvětlila, že chování mojí šéfové přesahovalo určité hranice. A ona: "Jaké?" Tak jsem jí odpověděla, že na mě každý den křičela a vyhrožovala mi. A víte co mi na to ta frajerka řekla? "No to je snad normální ne, když je to Váš šéf, na to má právo!" Tak jsem nevěřícně řekla - "Prosím?! Je určitá hranice chování zaměstnavatele k zaměstnanci. Úcta, respekt a slušné chování..." Načež ona povídá: Chm, Vy máte ale opravdu zvláštní přístup. Myslím, že nejste vhodná kandidátka!" No holky, já myslela, že se mi to snad zdá. Nebo si musím nechat srát na hlavu, abych v tomhle blbým státě v téhle ještě blbější době měla práci?! Ta mi ale hnula žlučí... Jasně, jsem zdravotní sestra, ale mám snad právo zkusit v životě i něco jiného, ne? V Čechách je ale problém, že jakmile vystudujete nějaké zaměření, jste ihned zaškatulkováni a dle obecného mínění máte dělat co, co jste vystudovali. A finito. Co si o tom myslíte, kočky? Děkuji za možnost se z toho alespoň trošku vypsat

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, soucítím s tebou!
mám rodičák na 3 roky a už nyní /malému je 2,5 roku/ sháním práci asi 4 měsíce /místo, abych se věnovala jemu a užívala si rodičovskou a dítě/
dpověděla jsem na cca 20 konkrétních nabídek práce v administrativě, ozvali se mi na pohovor pouze 3 společnosti!!!
1. to byla nakonec tlačenka, státní instituce, takže asi to, že jsem se ze 60 lidí dostala mezi nej 6 mi mělo stačit...bohužel byl to přímo můj obor a já na to sázela, docela mě to rozhodilo, i šéfová mi přišla fajn, jenže jsem měla pocit, že měla obavy, abych ji nepřevýšila
2. společnost, slušně platící, jenže nepožadující jazyk, takže asi pro nějakou absolventku, dokonce mě při pohovoru i zaučovali!, což jsem také nepochopila :00:
3. katastrofa, s ženskými z personálního jsme seděli u kulatého stolku, majitel a ředitel seděli extra u jiného stolu v rohu, čelem zády, nabízeli 10hrubého a nakonec i noční a všelijakou práci ve výrobě...katastrofa už od začátku
no, hledám dál, některé společnosti ani neodpoví na zaslané podklady! ale pak otravují i v 21 hod. večer, typu O2 apod....už jsem je po tel. tuhle sprdla, ať v takovou noční hodinu neotravují...takže takovým spol. jde jen o získání dat a tel. čísla, které prodají dál...
být tebou hledám co nejvíc v oboru, který máš, tj. zdravotnictví, třeba i ve vzdálenějším městě
jinak ty tvé zkušenosti, naprostý normál, berou nás jak kusy a dobytek...kam jsme to proboha v té demokracii dopracovali????
a ti chlapi z Paskova, Ostravska mají recht, majitelé mají auta, domy, lux. dovolené, miliony a ostatní na ně vydělávají a mají přitom min. platy! nedej bože, když se majitelova rodina rozroste a nestačí výdělky firmy na jejich soukromé blaho!! zažila jsem to také v jedné firmě, majitelka si koupila palmy, pak se jí nelíbily, tak je vyhodila a koupila zase něco jiného, přitom zaměstnancům dlužili na výplatách 3 měsíce a mzdu vypláceli na 4x !
To je ta dnešní doba, jako v Zámku a podzámčí a bude hůř. :r:

In reply to by Janulka Kubik

Ano, ano, je to tak. Pro pár papalášů, aby si z nudy kupovali zbytečnosti, se jejich otroci ve firmě sedřou. To je ten zlatej kapitalismus. Já nejsem závistivej člověk. Když někdo maká a dokáže si vybudovat prosperující společnost, já mu to jen přeju. Ale co je moc, to je moc a když je firma, která má velké zisky a zaměstnanci živoří, přitom bez nich by ty zisky nebyly, to je svinstvo. Nebo když jsou ve vysokých pozicích kamarádíčci a rochní se tam v prémiích, přitom pro firmu neudělají nic, všechno to oddřou ti dole za pár šupů, to je taky masakr. Holt takhle to dnes chodí.

No madam byla docela drsná, ale pravda, že ten alkohol při pohovoru sis odpustit mohla ;) A pak jestli ti můžu poradit, nikdy nehaň předchozího zaměstnavatele. I když to byla asi k.... seběvětší, tak já ti to jako tvůj budoucí zaměstnavatel věřit můžu, ale taky nemusím. A pak hlavně každý kouká na to co asi budeš říkat pak o nich.
No tak hlavně držím palce ať něco seženeš a tímhle se netrap ;)
Příště holt jen sodu a kafe, bejvalá šéfová ok, ale práce málo a ty jseš zvyklá makat hodně :s:

In reply to by Ivik77

jenomže, co odpovědět na otázku: "Proč nejdete k zaměstnavateli, u kterého jste byla před mateřskou???"
Také říkám pravdu, že neplatí, platí se zpožděním 3 měsíců a to ještě na 4x a neplánovaně /co jsem byla na mateřské, tak se to ještě zhoršilo a z kanceláře tam zůstala jediná známá, která to klepe do důchodu.../
já přeci potřebuji zabezpečit rodinu a ne být sponzor

26.06.2013

Ahoj holčinky,
v říjnu mi začíná semestr a tak přemýšlím, jestli jsem si vybrala správně a zda se tím dokážu uživit. Hold jak má člověk čas na přemýšlení, to je prostě konec :s: .

Chtěla jsem se vás tedy zeptat:

1. Jaký obor jste studovaly?
2. Kdy to přibližně bylo?
3. Jak dlouho?
4. A jaké máte uplatnění, příp. platové podmínky? Jste spokojené?

Děkuji moc :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

1. na SŠ obchodní akademii (ale účto již nikdy více, nenarodila jsem se pro něho :)). Na Bc. veřejnou správu a na Ing. regionální rozvoj - tady jsem se našla - strašně mě to bavilo a po promoci jsem hledala práci v regionální rozvojové agentuře, kde jsem chtěla pracovat a ono to klaplo. Pracuji tam už 6 let (s 3letou mateřskou, ale práci mi dávali pořád) a spokojenost. Přišla jsem teda o iluze co se týče spravedlivosti v rozdělování dotací,ale v dnešní době se není čemu divit asi.
2. 2002 - 2007
3. 5 let :)
4. viz 1. bod. Platové podmínky bych si představovala lepší...

Obor chemicko farmaceutická výroba
ukončení 2010
Uplatnění se blbě shání bohužel, každej chce min. 2-4 roky praxi, pracovala jsem v lékárně, ale nikdo o mě nesměl vědět

1. zdravku a pak ještě 3 roky bc.
2. končila jsem 2008
3. 4 roky + 3 roky = 7 roků
4. místo jsem měla hned a plat slušný - taky jsme tam byli noční, víkendy, svátky

pracovala jsem 8 měsíců a pak plánovaně otěhotněla - plánovala jsem se vrátit jak bude malýmu 1 rok na částečný úvazek ale v jeho půl roce jsme zjistili, že čekáme neplánovaně další. Když jim bylo 1 a 2 roky tak jsem nastoupila, ale bez babiček a manžela, kteří mě podporovali a rádi hlídali bych to nedala ani náhodou a samozřejmě i staničních, kteří se mi přizpůsobují se šichtama - a tak už to je rok a čtvrt.

Studovala jsem obchodku a po celou dobu studia jsem si říkala, že z této školy nevyužiji ani ťuk, opak byl pravdou. Jsem 10 po škole a celých 10 let (krom doby na RD), se živím tím, co jsem se ve škole naučila. Platové ohodnocení jsem měla nadstandartní + prémie, které jsem dostávala 2x ročně byly více jak štědré. Teď jsem půl roku po RD a díky manželovi, který mě překecal, nedělám vůůůbec nic.

25.06.2013

Ahoj holky,
jen tak ze zajímavosti se chci zeptat, čemu se úplně nebo i částečně vyhýbáte, pokud kojíte? :n:
Mám kamarádku, co má 6-týdenní holčičku a příjde mi, že se kvůli kojení vzdala snad všech potravin, pokrmů a tekutin, které běžně celý život konzumovala.
Příjde mi to jako druhý extrém. :?

Děkuju a těším se na vaše odpovědi.
Pa kočky :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

já jsem se taky dost omezila, ale jen v šestinedělí, pak jsem se pozvolna začala vracet k normálnímu jídelníčku a sledovala, co to s dětmi dělá. Staršího synka jsem kojila do roka, mladší dcerka oslavila první narozeniny před týdnem a vypadá to, že kojit budeme do patnácti :) jediné, co nejím, jsou luštěniny, a nepiju alkoholické pivo, jinak mám jídelníček stejný jako před dětmi

ja jen nepila alkohol a nejedla korenene věci a zadny problém.mala si prdela a byla spokojena.jediny kdo tohle normalni prdeni povazoval za problém byla tchyne a u každého prdu zacla ,ze ji boli brisko a jak to resim.jsem ji rekla at si prdi jak chce když u toho neplace a nekrouti se a byla jsem nejhorsi.podle ni bych mela jist jen huste vyvary,kojici caje a litra mleka abych mela silne mliko,jo to jsou ty názory.nejlepsi je se ridit svým rozumem a intuici.

jinak všechno ze začatku jsem si nedavala ani kavu ale doktor řek že pokud jsem na ni zvykla at si ji dam,občas si dam i male pivko malemu je 1Oměs.a pořad kojim :a: mam znamou co dodržuje kde co pije těh.čaje kava neexistuje pivko tak to jsem pro ni snad alkoholička a mimčo ma bolava břiško a kde co :00:

já jsem zase opačný extrém ale nevyhybam se ničemu.jim úplně vše.jo maximálně aby jídlo nebylo moc ostrý.a alkohol taky nepiju,to je jasný,ale piju často nealkoholické pivo ochucene.malý bude mít 2 měsíce a poprvé měl bolení teprve včera asi že jsem snědla ještě teplou buchtu,ale pomasirovala sem bříško a bylo to zas dobrý.no akorát je věčně po něčem osypany,dnes opět tvář podobana,asi z včerejších kyselých okurek :-)

26.05.2013

Ahoj holky,
právě jsem si přečetla následující článek a shlédla přiložené video:
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/maminka-z-milovic-ceka-patercata-snad-j…

Síla, co? :00:

Já bych to určitě nezvládla. Takže za mě klobouk dolů! :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Zrovna včera jsem kámošce říkala, že si nedokážu představit dvojčata, že bych to nezvládla. A paterčata???? :jawdrop:

Peníze jsou to poslední, i když představa šesti aktovek, šesti školních výletů a lyžáků by mě děsila víc, než kila Sunaru (pět dětí kojit prostě nejde) a tisíce plen.

Já si vůbec nedokážů představit vycházky- oblékání, transport (sic!). S kočárem se nikam nevejde, a až budou starší? Pět tříleťáků v autobuse? Ta paní bude hodně let potřebovat asistenci. Díky bohu stát v těchto případech asistentku několik hodin denně proplácí.

Tahle zpráva mi unikla, děkuju, žes to sem dala, manžel bude mít taky určitě zájem o jejich dlouhodobější podporu. :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

já to také viděla v TV, už mají jedno dítě /syna/, teď jich čekají pět /ví, že jedno je holka, dva kluci, zbývající dva se nepředstavili prozatím na ultrazvuku/
bříško má obrovské, já osobně bych to s 5 dětmi naráz asi nedala

24.01.2013

Ahoj holky,

musím se s vámi poradit.
Neustále se rozšiřuje množství bot v tomto bytě a náš vyklápěcí "botníček" na 9 párů opravdu nestačí.
Nejen já, ale i můj muž máme rádi kvalitní obuv a tak když se na scéně objeví nějaký ten pěkný a kvalitní kousek, neváháme a neseme si ho v krabici domů. :h: Jenže! Krabice se hromadí stejně jako boty a celé to začíná být dost napínavé. :n:
Na netu hledám jak můžu, ale většina botníků je vyklápěcí a já tam vysoké kozačky prostě nenacpu, aniž bych je nějak "nezkroutila" a to mi, vězte, srdce láme.
V šatně máme "výstavku", kde si pár botiček vždy vystavíme, v průměru to vychází 3-4 páry na každého. Ale to je prostě málo!
Nevím co s botama, nevím co s krabicema a už vůbec nevím, co si počít. :00:

Prosím vás, jak to řěšíte vy?
Boty pro vás, boty pro muže a pro děti? Kam se to má probůh vejít?

Většinu bot mám vyskládanou v nůši na seno :s: , která byla jako dekorace a památka z naší staré chalupy. Pro boty ale dost nedůstojné místo.

Vlastně - jak doma skladujete oblečení a obuv? Hračky a věci, které aktuálně nepotřebujete? Trpím akutním nedostatkem úložných prostorů.. :(

Děkuji :///: :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Na to jsem přišla teď při stěhování :s: Co jsem nevybalila po dvou měsících mam sto chutí vyhodit. Ale ještě to proberu. Jen teda musim bez manžela, protože ten by i kdejakej vorvanej kabel nejradši nechal na "co když někdy"

06.01.2013

Ahoj holky,
narazila jsem na netu na domácí testy http://www.tehotenstvi.cz/planovane-tehotenstvi-neplodnost/strava-bohat…, jak pro muže, tak pro ženy.
Jmenují se FERTILCOUNT (pro muže) a FERTILCHECK (pro ženy), účinnost uvádějí 97% a cenově se 1ks pohybuje mezi 299-499Kč.
Celkem mě to zaujalo :00: , tak se chci zeptat na vaše zkušenosti.
Našla jsem to na stránkách otehotnet.cz, kde mají spoustu dalších podobných věcí na podporu :€O: .

Děkuji za příspěvky a mějte se moc hezky :k: :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

A není jednodušší zajít si na hormonální profil a spermiogram k doktorovi a mít to zadarmo?

In reply to by boule12

No asi úplně na požádání ti ho neudělá, možná při nějaké nepravidelné menstruaci, ale zkus se s ním o tom pobavit.
Jo a když plánujete za tak dlouho a jen jste zvědaví a máte peníze nazbyt, tak ty testy můžete vyzkoušet, ale hlavně se nenechte vystresovat případným špatným výsledkem, moc bych na tyhle domácí testy nesázela...

21.08.2012

Ahoj holky,

vždycky, když nemůžu něco sehnat nebo to není podle mých představ, tak se rozčiluju, že je zdejší nabídka produktů a služeb opravdu omezená. A teď si nevzpomenu na nic, co jsem tak postrádala. V čem je tedy "mezera na trhu"?

(Až budu zase něco shánět, určitě narazím na několik závažných nedostatků. Teď kdybyste mě zabily, tak nic. :s:)

Pište jaké produkty a služby postrádáte, v čem vám příjde dnešní nabídka nedostatečná a co byste změnily a zlepšily.

(Např. je tolik druhů salámů a šunky a veškerých uzenin, ale najít jednu, ve který by bylo slušný množství masa, pokud možno bez barviv a konzervantů, to abyste si vzaly dovolenou.. nebo nakupovaly u řezníka, který vám na zabalený balíček nedá jeho složení a člověk se tak nemusí znepokojovat..) :00:

Děkuji. :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by Barča73

"Od dubna totiž platí nový zákon o ochraně označení původu, který vychází z právních předpisů v Evropské unii, kde s ochranou místních specialit mají letité zkušenosti. A právě Hořické trubičky, jež svůj původ odvozují z dob napoleonských válek, jsou jednou z tradičních potravinářských specialit Hradeckého kraje, které chce Česká republika chránit i v Evropě"

Hořické a Hradecké trubičky by mělo být jedno a to samé.

07.01.2012

Ahoj holky,
zase prasím a přemýšlím nad čuňárnama. :s:

Tak povídejte, jak často :sex: ?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Manžel je nejspíš úchyl na pupky, páč od chvíle, kdy zjistí, že jsem těhotná, tak máme sex i dvakrát denně:) Mimo těhotenství tak 2x týdně. Potřebu sexu má každej jinou, já jsem hypersexuální, můj ideál je tak 5-8x denně, kdysi jsem několik měsíců chodila s chlapem, kterej měl stejněj problém jako já a zvládal i jedenáct čísel za den, já tenkrát byla hrozně nezkušená, tak jsem byla přesvědčená, že je to normální a že to tak dělají všichni :s: :s: :s:

Laťku nasadil hodně vysoko a pak ode mně ostatní chlapi utíkali, páč se mně začali bát :? Ono to je docela rána pro jejich ego, když ženský nestačí. Navíc když nemám "svojí dávku", jsem zlá, protivná a žeru lidi.

S manželem jsme osm let, čekám čtvrté dítě :dance: Samozřejmě, že bych sexu chtěla víc, ale kvůli třem malým dětem není kdy a kde, takže jsem spokojená (a vděčná) za to, co mám.

Ahojky,
tak my s manželem co máme malého tak 1 až 2x do týdne. Než jsme měli malýho , tak to bylo samozřejmě častěji, ale teď jsem večer kolikrát utahaná a jdu raději spát ;)

:D :(
holky - závidím těm,které tu máte,že dvakrát i třikrát týdně.... kde ty loňské sněhy jsou? :) :) :)
jsem v 31.týdnu,mohla bych furt-mám pocit,že kromě ležení na břiše můžu dělat spartakiádu :-D a je mi to prd platný!
přítel-22 mi nedávno řekl,že už to nepotřebuje tolik jako ze začátku!!!mě,starý větvi :D jak si má pak ženská připadat???? v mým věku-stará mladá :-D a ještě těhotná?dřív to bylo fakt snad dvakrát třikrát denně a teď,abych si dávala skoro písemnou a kolkovanou žádost,aby to bylo aspoň jednou týdně... :'(

In reply to by alenadc

neboj,u nás to bylo to samý v těhu :) taky jsem musela pomalu přemlouvat,až když jsem porodila,tak mi přiznal,že to bylo kvůli tomu :) prostě si přitom připadal blbě,vadilo mu to :) po porodu se vše vrátilo do normálu,tak to snad bude i u vás :)

In reply to by lucininenka

já už to přestávám řešit... za poslední týden je mi tak nějak všechno jedno... a když mě naštve tak se přiznám,že kamarád na baterky může vždycky :-D mě už je s ním - s přítelem,opravdu všechno jedno.buď se ve všem srovná taky do normálu nebo budu sama a hotovo

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka