Blairwitch

22.03.2012

Potřebovala bych poradit ohledně určitých příspěvků. Napište mi, prosím zprávu, děkuji moc. Helena

Kliknutím vložíte smajlíky:

Nevím, jestli to nepopletu, ale spoustu sociálních dávek přešlo z magistrátů a MěÚ pod úřady práce. Nevím, jestli úplně všichni pracovníci, ale většina. Takže možná to bude dotaz pro úřad práce. Vím, že jsou tam u nás takové dávky jako rodičák, bylo porodné, pohřebné, dávka na mobilitu invalidů, příspěvek na bydlení atd.

12.03.2012

Ahoj děvčata, potřebovala bych radu. Kdo jste v této situaci, ozvěte se, prosím. Děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:
06.03.2012

Děvčata, dáváte někdo dítěti rakytníkový olej na posílení imunity? Chtěla bych vaše názory, zda vám to pomáhá. Hlavně dětem, které chodí do školky. V září jde moje dcera a jelikož jsme samy dvě, nemůžu si dovolit být každou chvilku na paragrafu :00:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj. vzhledem k tomu, že většina imunity sídlí v tenkym střevě, ti rakytník moc nepomůže. tam je vitamin C, ale základ dobrý imunity je čistý střevo. moje holka chodí do školky tak dvakrát v týdnu od podzima a ještě tam nic nechytla. doma chodí ve spoďárách a spí nahatá a nechytne ani rýmu...páč čistíme střevo ;)

12.01.2012

Děvčata, prosím vás, kdo máte tuhle pojišťovnu, nevíte, zda dává alespoň dětem vitamíny? Vím, že od Oborové jsme jednou ročně snad dostávali... Děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:

přispějou ti akorát do 100kč na vitaminy..loni měla dcera rok a půl taxem kupila sirup za 190kč a dali mi 100.ted sem koupila další sirup ale jen za 120kč ale měliby i tak aspon cosi přispět pujdu to tam dneska dát.

18.11.2011

Ahoj děvčata, prosím vás, vzpomenete si některá na název pohádky o velrybách zhruba z roku 1985-1988? Byla kreslená a mělo tam jít o nějakou ropu v oceánu a taky malé velrybě tam umřela maminka velryba... Říká vám to něco? Nemůžu si vzpomenout.. Díííky :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, nedávno jsem hledala totéž a když jsem našla, nedalo mi to a musela jsem se tu zaregistrovat, abych odpověděla.... je to film SAMSON AND SALLY a je ke stáhnutí. Taky jsem z něj byla jako malá tak hotová, že si to pamatuju doteď:-). tak doufám, že Ti to k něčemu bude, po takové době... Magda

07.11.2011

Děvčata, prosím vás, kdo máte zkušenost s oblečení zn. George. Je to něco jako Wolf co se týče značení? Chtěla bych objednat bundu pro dvouletou dcerku, ale ta 92 mi připadá moc velká a 86 kupovat se bojím. Díky za reakce.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Vezmu tu větší velikost, snad ty míry souhlasej, aby to nakonec nebylo malé :)

George je něco jako cherokee, prodává se v anglii v řetězci. Podle mě kvalitní věcičky. My si objednávaly pro malou z nového a velikostně nám sedí přesně, naše malá je ale docela cvalda. Rozměry tam neuvádí?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka