jak dlouho po provedení Hamiltona jste vyrazili do porodnice?

26.04.2012

Ahojky holky jen mě zajímá, jak dlouho po provedení hamiltona jste vyráželi do porodnice? děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:
GambrinkaX

az 10 den po hamiltnu. Pokud telo neni pripravene stejne tak porodni cesty tak ti hamilton nepoumze. :)

Ahoj, Při prvním těhu jsem po Hamiltonovi neporodila, ale až po vyvolávačce a při druhém jsem po Hamiltonovi porodila do 24 hodin :s: ale fakt nevím, jestli to bylo tím, už jsem přenášela a každej den jsem mimčo přemlouvala :a:

Mě ho udělali v pátek, od té doby jsem cítila víc poslíčky, v neděli přes noc to bylo, co 10 minut no a v pondělí mi porod vyvolávali, ale aspoň jsem se díky hamiltonu otevřela na 2 cm a možná, kdyby ještě počkali, tak to začne samo, ale oni mi to už v pondělí potom vyvolat museli, takže tak u mě ;) a mě teda vůbec hamilton nebolel, já myslím, že by to bolet nemělo....,ani to nebylo nějak extra nepříjemné, jen takový tlak.

In reply to by Pomněnka

:( to mi ani neříkej, já mám tak šílené bolesti bříška a silné nepravidelné kontrakce, že už to fakt chci mít za sebou, tak už jsem taková natěšená, že to tedy už bude a přestane tohle trápeníčko :( když to nepomůže tak mě příští týden pošle do nemocnice :(

Od dr. v pátek jsem ani necítila a efekt nula. V sobotu večer jsem si to "pošťouchla" sama, odešla zátka a za cca hodinu se porod rozjel.

In reply to by MaKrTo

:) to jsi dobrá, já už mám skoro problémy se utřít na wc přes to bříško natož abych se pošťouchala :) já to tedy od dr. cítila, tak doufám, že to tedy pomůže a dnes vyrazím :///: a to ti začali pravidelné kontrakce nebo rupla voda, či něco jiného?

In reply to by xmedulinek

jen sáhne dr. hlouběji a cítíš takový trochu tlak, mírnou bolest, že tam něco dělá, četla jsem, že prý už musíš být alespoň na 1 prst a krouživými pohyby to uvolní a mělo by to napomoci porodu. také z tím nemám zkušenost, u prvního mi to nedělali, tak toho moc nevím co může následovat.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka