Červíci, co s nevěrou kamarádčina manžela? | Moje těhotenství.cz

Červíci, co s nevěrou kamarádčina manžela?

Obrázek uživatele Alien

  Ahoj holčiny,
  tak už jsem tu zas s prosbou o vaše názory.. I když nejsem ve vašem seznámku, mám vlastně dablčervíka a tak se tak trochu cítím být na správným místě Smile Ale k věci: bydlíme v menším městě a mám kolem sebe cca 10 kamarádek s malýma miminama, jsme taková fajn parta, scházíme se, půjčujeme si věci na mimča, radíme se, prostě klasickej babinec. No a už od léta víme, že manžel jedný z nás, Roman, má milenku. když jsme to zjistily, byl to šok, ale doufaly jsme, že ho to přejde.. Nepřešlo. Ví to všichni okolo, normoš s ní chodí do společnosti a tak, jen ta podváděná (ASI) netuší. A je to pěkně hnusný, protože je to fajn holka a fajn máma a mě je na blití, když říká jak je ten její chudák upracovanej - má truhlárnu ještě s jednim klukem, přichází prej domů v 5, jen se nají, osvěží sprchou a už zase utíká makat, tak do 11, to prej dělá na jejich vlastní kuchyňský lince (od toho léta..). Ten druhej truhlář ho tam po 5 v životě neviděl. A občas si prej Romík potřebuje orazit, tak jde "s klukama" zapařit a vrátí se až druhej den v 10 ráno.. Tak ho chudáka nechává dospat se a je s malou furt sama, když on tolik pracuje.. Ten idiot nás všechny staví do divný pozice, třeba nedávno volala ta podváděná jedný z nás a hubovala jí jaktože jí neřekla, že u nich Romík tuhle přespal.. Ta se v tom šoku ani nezmohla na slovo, o milým Romíkovi u nich ani slechu. Jeho sestřenka ho požádala o schůzku, aby si to vyříkali, odmítl o tom s kýmkoliv diskutovat. Hrozně nás to štve. Moje otázka tedy je, co byste dělaly vy? Říct jí to a zbourat jí tak její svět, neříct a připadat si jak svině převlečený za kámošky.. Co je PRO NÍ podle vás nejlepší? Trochu jsem se rozepsala, omlouvám se, ale fakt mě to trápí. Děkuju za trpělivost při čtení.

  Komentáře

  Obrázek uživatele honey82

  já bych se možná i přikláněla k tomu, že ta vaše kamarádka to ví, jen si to bojí připustit a "hraje" si na hrdinku před ostatními. Každé ženě musí být plno věcí nápadných a nevěra se vždy nějak provalí.
  Pokud to neví (nechce vědět) a vy jste si jisté nevěrou, rozhodně bych jí to řekla, protože jak píšeš "zbourat její svět".....já bych o takový nestála sama ani u kamarádky. Ona se už zařídí nakonec podle sebe, jestli odpustí nebo bude dělat, že nic nevidí.
  Může tam rát roli zázemí, že se bojí, co by pak nastalo...od toho jsou kamarádky, aby byly oporou a usnadnily jí to trošku.
  HAJZL fuj!!!!!!!!!!!!!

  Obrázek uživatele Alien

  Dík zejména za poslední větu, naprostej souhlas. Pocity ohledně něj tu ani ventilovat nemůžu, admin by mě určo totálně vymazal. Hypoteticky: Co když to teda ví a dělá mrtvího brouka (důvodů může být víc - společný dítě, veliká hypotéka na sotva dostavěnej barák, ona je sice atraktivní, ale on mladší a tak si myslí že se potřebuje vyřádit než se usadí.. ale důvody neřešme, do hlavy jí fakt nevidíme) a já to řeknu, čímž jí donutim zaujmout k tomu nějaký postoj?

  Obrázek uživatele honey82

  že máš o ní starost a musí cítit, že ji pomůžeš jak to půjde. Vyřádit se měl před tím, než založili rodinu, na to není omluva. A pokud o tom ví a Ty jí to řekneš, max. se Ti vypláče na rameni a poprosí o shovívavost a pak už bych se do toho nepletla. Už kvůli miminku bych na jejím místě jednala zavčasu.

  Obrázek uživatele Alien

  A každá úplně jiná, úplně mi z toho jde hlava kolem. No ale nečekala jsem, že budete všechny zajedno a navíc že se přikloníte k tomu, co cítím i já jako nej řešení téhle situace. Pár doplňků:

  1) to že víme a zatím jsme neřekly není proto, že z ní děláme pitomce. Proboha, je to kamarádka!! Je to o strachu neublížit, ve chvíli, kdy se taková věc řekne nahlas, bude následovat reakce. A já se nebojím té reakce vůči mě, to je na tom to nejmenší, bojím se té reakce vůči jejímu manželovi, tomu co spustím.. Bude to pro ni dobré? Prostě se bojím O NI A JEJÍ DCERU. Dál už budu mluvit o sobě, protože jestli je někdo s to jí to podat, budu to já, i když holčiny mě případně podpoří.
  2) já sama jsem ho nikde neviděla, protože mám 7měsíční mimčo, od léta jsem hospodu neviděla. Ano, 7 lidí mi řeklo jo, já ho s ní viděl, tehdy a tehdy a dělo se to a to. Každý týden několikrát jeho auto parkuje před milenčiným panelákem, v době, kdy on "pracuje". Vím to tedy jistě, nicméně zprostředkovaně.
  3) Nevěrník to s nikým nechce řešit, tahle komunikace s ním proběhla po smskách. Nebylo to tedy postaveno tak, že jestli se do určitý doby nesrovná, řekneme to jeho ženě, to byla možná chyba.
  4) Náznaky proběhly, právě ta kuchyň, návrhy ať ho jde zkontrolovat, jak práce postupuje.. Bezvýsledně. Ano, taky se sebe ptáme, jestli to ona třeba neví a jen nedělá jakoby nic..

  Tak tohle mě napadá jako první po přečtení vašich reakcí. No mám z toho všeho zmatky, jen co si utřídim myšlenky, určitě se k tomu tady vrátím. Všem vám moc děkuju za úplně všechny názory.

  Obrázek uživatele Mariana

  Ahoj já na 100%tní věrnost moc nevěřím ,ale vždy tomu mojemu říkám když budeš chtít zahýbat tak ne at o tom všichni vědí a já budu za tu chudinku co si myslí jak je vše o.k to by mě možná víc ponížilo jak ta nevěra.Proto kdybych já něco takového věděla že to někdo dělá mojí kamošce udělala bych toto "šla bych za ním a řekla, máš 3dny na to aby si se dal do kupy a nechal toho nebo to řekni svojí ženě na rovinu ,nebo se seberu a řeknu jí jak se věci mají ,nebot se jí nemůžu dívat s čistým svědomím do očí " samozřejmě on začne že rozvrátíš rodinu a bláblá jenže to si udělal on sám .Ale pozor pokud jí to řekneš ,mělo by vás být víc kdo jí to potvrdí ,jinak by se to mohlo obrátit proti tobě ,že jim závidíš a podobně, nakonec by se začalo říkat že ty jsi ta co jí muž podvádí .

  Obrázek uživatele vood

  Ahoj, tak tuhle situaci znám, jen místo kamarádčina manžela to byl můj otec :/ Ale takový věci se prostě neříkaj. Můžete to říct chlapovi - hele jestli ti na manželce záleží, tak s tou milenkou alespoň někam zalez, ať o tom nevíme! Ale když neposlouchá, je to těžký. Možná by mu to šlo dát písemně ://: a rovnou mu napsat, že jestli to takhle půjde dál, manželce to někdo řekne. Ale já bych to v žádnym případě nikomu neřekla. Možná bych naznačila něco stylem "Nedělá na tý lince už nějak moc dlouho?" ale co se tím vyřeší Sad Pro tu ženskou je nějlepší nevědět. Kdyby to věděla, život se jí rozsype a stejně se nic nevyřeší, jen bude mít další problémy a o manžela s největší pravděpodobností přijde, nebo přijde o důvěru v něj, to je podobný :/ takhle je pořád naděje, že ho ta ženská jednou přestane bavit a manželka se o tom nikdy nedozví.
  Jo a můj tatík se s tou (vdanou) ženskou tahal přes půl roku. Mamce to vykecal tátův nejlepší kamarád ještě ze školy. A řekl jí všechno, i věci,který se stali před 20 lety. Máti z toho byla hodně špatná a sama říkala, že tohle opravdu vědět nemusela Sad

  Obrázek uživatele Blue Jane

  Vidíš, každá jsme jiná... já bych o tom vědět chtěla... ono se na to nemusí nikdy přijít, ale když se dejme tomu objeví nějaké zdravotní problémy, které se i přes léčbu obou partnerů neustále vrací (protože ten třetí v trojúhelníku se neléčí), tak je to na pováženou... a když se to proflákne, tak ta žena má pořád ještě větší šanci najít si někoho jiného, kdo nebude sexuálně cestovat mezi manželkou a milenkou... a třeba zavčasu, dokud budou i děti malé a ona mladá a bude mít víc sil něco měnit...
  Já bych si třeba takového chlapa doma nenechala... raději být sama, než s nevěrníkem... a možná bych odpustila nějaký jednorázový úlet, ale dlouhodobou nevěru ne... už bych mu nikdy nemohla věřit a jen bych se bála, kdy to zase propukne...

  Obrázek uživatele vood

  Já jsem zase zvědavá, ale vím, že některý věci je lepší nevědět. Hoodně by mi vadilo, kdyby ty ženský střídal, ale tohle je zase něco jinýho. On ten "náš" případ měl daleko širší kontext, neméně zajímavej, ale na dlouhý vyprávění Smile s mamkou jsem taky nebyla za dobře, ale přesto mi jí bylo líto. Hodněkrát jsem zvažovala, co dělat, ale nakonec jsem se rozhodla takhle i kvůli dětem, který nic netušily. S matkou jsem nevycházela a poštvat si proti sobě otce, pro kterýho to bylo zcela logický východisko z problémů s matkou, to už by nebylo únosný ani pro mě. Ale to už k původní historce nepatří. Máti je 44, je dost silný postavy, nepečovala o sebe (to se změnilo) a byla vždycky takovej asociál, takže možnost najít si partnera není moc velká. Navíc by od táty jen tak neodešla, protože není zvyklá pracovat. Je to sice hnusný takhle o vlastní matce mluvit, ale je to další důvod, proč jsem nechtěla, aby došlo na nejhorší. Nikdo by nic nezískal, ale spousta lidí by tím hodně trpěla. Což se taky stalo, kupodivu naši spolu jsou stále. Není to už jako dřív, ale překousli to a snažej se zase nějak žít.

  Obrázek uživatele Jajda007

  Tak v tomhle s tebou teda musím nesouhlasit, samozřejmě že u vašich to byl trochu jiný případ, samozřejmě až mě bude čtyřicet nebo padesát a budu mít skoro dospělí děti, tak je snad lepší nevědět, ale pokud jsem mladá, mám miminko s chlapem, kterej se po večerech místo aby byl s náma tahá s nějakou fuchtlí, tak to bych to radši věděla. Příjde mi to dost sobecký o tom vědět a alespoň nenaznačit, nakonec až se to dozví, tak bude nas...á i na ty kamarádky, teda alespoň já bych byla a to pořádně, kdybych věděla, že jsem bůhvíjak dlouho byla všem akorát pro srandu

  Obrázek uživatele vood

  Nebylo to o moc lepší, maj 2 malý děti 8 a 9 let jim bylo. Kdybych jí to řekla, co by se vyřešilo? Rozvod? Po tolika letech? Dělení majetku, firmy, střídavá péče o děti... Nakonec to udělal někdo jinej a co se zlepšilo?! Tatík stejně nebyl doma, když byl, naši se jen hádali, lítaly židle, já tam přestala chodit úplně. Samozřejmě mi to bylo vůči mamce blbý, ale tohle je věc dvou lidí a nikdo třetí by do ní neměl zasahovat. Všichni věděli, že ji táta podvádí, ale nikdo ho in flagranti nenachytal, tak co bych jí řekla? Mami, povídá se, že táta má milenku, ňákou mladou pražandu s děckem, to je síla, co, co budeš dělat?
  Myslím, že na tom nic srandovního není. Já to považuju za ohleduplnost k citům člověka a soukromí rodiny. Sama bych byla taky nasraná, kdybych věděla, že to kamarádka věděla a neřekla, ale to by byla chvilková reakce - prostě člověk si ten prvotní vztek a zoufalství musí nějak vybít a seká kolem sebe všemi směry. Ale není to kamarádka, kdo byl nevěrnej, že? Je to drahý choť, kterého si každá z nás vybírá sama a tudíž je to jen moje a jeho zodpovědnost a svědomí, proč do toho tahat někoho dalšího, kdo byl jen nechtěným svědkem?!

  Obrázek uživatele Jajda007

  Vidíš, tak v tomhle mám to myšlení úplně jiný, protože kdyby moje nejlepší kamarádka věděla o záletech mího manžela a ani se mě to nesnažila nějak naznačit, tak můžu v klidu říct, že já bych jí to dost těžko odpouštěla. Protože ta holčina je ještě mladá a zaslouží si žít s chlapem, kterej k ní má respekt a má je rád a svůj volnej čas bude trávit se svou rodinou, je ve věku, kdy si klíďo může najít někoho stokrát lepšího. Jako já nemyslím to na ni nějak vybalit ale jako dělat mrtvýho brouka mě příjde taky dost nefér.

  Obrázek uživatele vood

  No ono je to těžký. Možná je to svým způsobem zbabělost míchat se do tak závažnejch věcí a radikálně někomu změnit život. Možná proto mi připadá lepší nechat věci tak jak jsou s tím, že je tam naděje na to, že se to vyřeší samo. Totiž když má chlap svou ženu opravdu rád, tak na to dříve či později sám přijde, pokud nemá, tak na to přijde dříve či později sama jeho žena. Nemusí to tak být vždycky, ale každej neuváženej krok může mít vážný následky.
  MLadá, hezká, společenská holka to má jednodušší, pravděpodobně si někoho najde, ale zase ne každá. deální řešení neexistuje, jak je vidno, každá k tomu přistupujeme jinak...a zlatá střední cesta v tomto případě taky není. Leda to, na čem jsme se shodly - jemně naznačit, že není všechno v pořádku, ať si na to přijde sama.

  Obrázek uživatele monika37

  já bych jí to na férovku řekla,pokud by se naštvala a nebavila se pak semnou tak at, ale neveru nesnasim, taze já jsem pro jí to říct, třeba už něco sama tuší

  Obrázek uživatele didafifa

  do cerviku i kdyz taky jo ale z jinyho roku .... jen jsem se chtela podelit o svoji zkusenost mam kamaradku a jeji manzel ji je taky nevernej spis mi prijde ze zije dva zivoty a kazdy kdo je zna si rekne ze to jeho zena musi stoprocentne vedet a tak jedna kamaradka uz to nevydrzela a rekla ji to i s tim ze je spolu videla a ona se s ni prestala bavit a rekla ji ze jim jen zavidi . no protoze kdyz to nekdo nechce videt ani vedet tak je lepsi nic nerikat . nereknu kdyby se v tom vztahu trapila a nevedela jak ma odejit tak ji to reknu ale jestly je stastna tak bych mlcela .

  Obrázek uživatele zuzallica

  Je to těžká situace, ale v práci jsme měli něco podobného. Kolegyni manžel podváděl, všichni jsme to věděli, ale nikdo neměl tu sílu ji nic říct. Pak se to stejně provalilo (ne od nás, prostě sám se nějak prokecl) a když se ta podváděná časem dozvěděla, že jsme to všichni věděli, tak to velice těžce nesla, že jsme jí už dávno ani nic nenaznačili. Takže já bych ji, jak píšou dole, aspoň zkusila nasadit brouka do hlavy. Nebo ať se třeba po té páté večerní, kdy údajně dělá na kuch. lince, projde některá jakože kolem dílny. Ani tam jít nemusí, ale ať mu pak řekne, že tam byla a on ne. Nevím, ale mně by to svědomí už nedovolilo, nic neříct a nechat si to pro sebe. Ona se to pak dozví, přijde za vámi, a bude vám plakat na ramenou...

  Obrázek uživatele Tana55

  Já očekávám od kamarádky, že by mi něco takového řekla. V jiném případě vlastně peče s mojím manžílkem a pak bych uvažovala čí je to vlastně kamarádka. To samé očekává i ona ode mě. To kamarádky dělají. Neříkám, že pokud by věděla o jednorázové záležitosti že by měla za mnou hned letět, ale pokud by věděla, že můj mě tahá za nos a schází se delší dobu s nějakou jinou tak by mi to měla říct. Je nevěra a nevěra. Nepatřím mezi naivní ženské, které si myslí, že nevěra nás mine velikým obloukem. Jsme jenom lidi a zlášť chlapi, že? Ale rozhodně milenku bych mu netolerovala. Buď bych to ukončila nebo bych s tím mohla aspoň něco udělat. Záleží jak moc silný je vztah nezi partnery. Chlap si nehledá milenku jen tak pro nic za nic, tak jako ženská milence. Všechno se dá vyřešit a vysvětlit. My si například za těch 13 let co jsme spolu prošli obojím (oba dva) a pokažké to ustáli a vyřešili.

  Ale je stejně divné, že si toho ta jeho nevšimla. Zvlášť když to trvá už půl roku.

  Obrázek uživatele Jajda007

  Ahoj, tak já jsem určo pro jí to nějak ohleduplně podat. Já osobně být v její situaci tak to určo radši vím a podle toho se zařídím, ještě kdyžje dotyčný takový idiot. Jako neříkám, když by šlo o nějakou jednorázovou akci, to bych nad tím asi přemýšlela, ale kdyžji už takhle dlouho tahá za nos, tak bych jí to určo asi nějak řekla.

  Obrázek uživatele Balsonek

  Tak si myslím že ju všichni taháte akorád za nos...ona je jediná kdo tomu může učinit přítrž, kdežto vy, vlastně stojíte za manželem a povolujete mu aby dál pokračoval. Stejně na to příjde, ale to už může být pro oba pozdě a vědět že to celý okolí vědělo tak vás budu totálně nesnášet podle mě jí tím v podstatě ubkižujete... a dělat nic nevidim, neslyším a nemluvím je od kamarádek podle mě špatný...
  Můj názor Pápá

  Obrázek uživatele divokyAndel

  já si myslím , že jí asi nejvíc ubližuje její manžel né kamarádky...Ty bys věřila kdyby sis myslela ,že žiješ v harmonickém vztahu manžel by pracoval od rána do večera a jednoho dne by za tebou přišla kamarádka a pěkně to na tebe vybalila?

  Obrázek uživatele Blue Jane

  Ahoj, ono je to strašně těžké... každý jsme jiný a každý to bereme jinak... já to zažila a i když mě to od kamarádky nejdřív ranilo a nechtěla jsem jí věřit, tak později jsem byla na ni spíš naštvaná, že mi to neřekla mnohem dřív, že mě nechala se v tom vykoupat tak dlouho... vědělo to celé sídliště a jediná, kdo o tom neměl ani tuchu, jsem byla já... nejvíc mě asi štvalo, jak jsem celou tu dobu byla za blbce a co si o mě asi říkali, když jsem ještě manžela tak bránila a omlouvala ho, že není s námi, že se nevěnuje dětem, protože chudák má tak moc práce a povinností...
  Mimochodem, s tou kamarádkou, co mi to řekla a otevřela mi oči, jsem kamarádka dosud... pokud se jedná o dobré kamarádky, co se na sebe mohou spolehnout, a ne jen "známé", tak ani tohle by nemělo nadělat tak moc paseky... a i když se lidi mezi sebou pohádají, tak to zase přejde...
  Ale jak říkám, jinak bych na to nahlížela v tu dobu, kdy bych o tom nevěděla a najednou bych byla postavena před zlou realitu, to se mi zhroutil celý svět a na nějaké emoce prostě bylo právo (a pokud je kamarádka normální, tak to pochopí, že i když třeba nejsem nadšená a neděkuji jí, ale nadám jí a podobně, prostě je jí jasné, že to je jen projev bolesti, zklamání a neštěstí, a že to zase přejde a já se jí pak omluvím) a jinak na to nahlížím teď, po letech, kdy už mě to nebolí a jsem z toho venku... ale zastávám názor, že problémy se mají řešit ihned, než se stačí rozrůst, a ne se o nich mlčet a chodit kolem horké vody... takže pokud bych měla někdy být v této situaci, chtěla bych o tom vědět co nejdřív... abych se k celé věci mohla nějak postavit a zkusit ji vyřešit hned v začátcích, než bude pozdě... a nebo abych neztrácela zbytečně čas, který bych mohla věnovat někomu jinému a nebyla bych za blbce...
  Taky je možné, že kamarádka svého manžela dobře zná a ví, co dělá, ale toleruje mu to, protože ji třeba dobře finančně zaopatří a ona to tak nějak bere jako daň za to, že má hezkého a dobře vydělávajícího chlapa, který se o ni a děti postará...

  Obrázek uživatele JaMiOn

  ahoj, tak to je hodně těžký. Pokud jste tak dobré kamarádky, tak bych jí asi něco naznačila. Přímo bych neřekla tvůj starej tě podvádí, ale spíš bych jí řekla, že je divné že tak hodně pracuje-prostě nasadit jí brouka do hlavy aby se trošku zamyslela.
  Je blbí že to ví celá vaše parta. Až se ona dozví, že jí manžel podvádí a že vy jste to celou dobu věděli-nejspíše kamarádství skončí.

  Obrázek uživatele timinka těhulinka

  Ahojky i když nejsem červík radu ti poskytnu ze své zkušenosti-VUBEC BYCH SE DO TOHO NEPLETLA,nech je čas jim pravdu ukáže a věř,i když myslíš že je to třeba ta nej kámoška,tak špatná z toho vylezeš stejně ty....Já jsem byla ve stejné situaci a řekla pravdu,otočilo se to vše proti mě,ti dva lidé spolu dnes již nejsou a já přišla o skvělé přátelství,byla jsem na to sama,píšeš že je vás cca 10kamarádek tak to přenech osudu a neřeš......věř že nevěra je často všude kolem nás a když o ní člověk neví tak neřeší a kord když má rodinu.Kdybych byla na místě tvé kamarádky nejsem si vůbec jistá,zda bych to chtěla vědět a řešit,když si myslím,že žiji harmonický vzah,no nevím každý jsme nějaký a já doufám,že mě toto nepotká pááá Ivča s rodinou

  Obrázek uživatele veronikafrankova

  Pokud by to byla moje opravdu dobrá kamarádka, řekla bych jí to, co vím. Ne domněnky, ne to co kdo jiný povídal, ale to co vím já, co jsem viděla. Kdybych byla v té situaci já, ocenila bych, kdyby si se mnou kámoška sedla a řekla, hele víš co, mě do toho nic není, ale viděla jsem tvého chlapa, jak tam a s tou a moc se mi to nezdá. Jako fakt bych zato byla ráda, než žít ve lži ne jenom ze strany manžela, ale i kamarádek. Papa Pápá

  Obrázek uživatele PEvík

  jj, souhlasím s tebou...
  neříkat jedna paní povídala, ale prostě říct, že jsem jejího manžela viděla tam a tam a co měl třeba na sobě a s kým tam byl... jen tak nenápadně, ale určitě bych se snažila kamarádku navést na to, že se něco děje. Jinak bych s ní vůbec nemohla být, připadala bych si hrozně Sad

  Obrázek uživatele HankaS

  Ahoj,sice nejsem červík,ale radu taky mám.Vůbec bych se do toho nepletla.Myslim si,že ten frajer to dělá dost okatě a to,že to ona nevidí je možná spíš tím,že to nechce vidět.Ono je hodně těžký si přiznat,že vám je někdo,koho milujete,nevěrný.Chápu,že by jsi chtěla své kamrádce pomoct,ale v tomhle případě by to dopadlo tak,že ty by jsi byla ta špatná,co jim chce rozbít rodinu.Většinou to tak bývá,že ten co chce pomoct,pak z toho vyjde,jako největší blbec.A pokud na to UŽ ta kamarádka přijde a bude vám vyčítat,proč jste jí to neřekly,tak bych jí řekla,že to je jejich věc,kterou by si měli vyřešit sami a vy se do toho vůbec nechcete plést.Buďte jí pak oporou až to bude potřebovat.To ona pak určitě ocení.

  Stránky

  Jednodenní menstruace

  Dobrý den.před 14dny jsem měla.mensteuaci ktera se opozdila o 5dnu. A ted v pondělní  ze mě  šel  jen tmavě hnědý hlen a pak nic,dnes...

  Bolesti bricha

  Ahoj, 3 dny zpět jsem měla styk s partnerem, prasknul nám kondom. Do 15 hodin jsem si vzala Escapelle. Teď po dvou dnech mám bolesti v...

  Čáp??

  Ahojky holky s přítelem se snažíme o mimi, ale zatím nic. V Pondělí jsem měla plodné dny a samozřejmě bylo tulituli. Od včerejška mě...

  Vyšetření

  Ahoj holky, včera jsem byla v nemocnici 7+1 jsem začala slabě krvácet. Paní doktorka našla mimi 1,7mm ještě bez srdeční akce. Ale říkala...

  pomoc..

  Dobrý den, potřebovala bych nějak pomoct.

  Je mi 16 let a poprvé jsem měla něco se svým přítelem, bohužel jsme nepoužili kondom,...

  Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, asi třetí den mě bolí stydká kost a vše okolo, jako bych rostla:-) Jsem po třetí těhule, ale nikdy mě to nebolelo, je to normální?? Nyní jsem 29+4..

  Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, asi třetí den mě bolí stydká kost a vše okolo, jako bych rostla:-) Jsem po třetí těhule, ale nikdy mě to nebolelo, je to normální?? Nyní jsem 29+4...

  Ahoj všem nespavcům....:)

  ahojky maminky a těhulky
  začínám 33tt a zdá se mi ,že mi nějak rapidně kleslo břiško ještě cca 2 týdny zpět jsem ho měla o hodně výš...myslíte že je to ok?
  Mám takový pocit , že malá asi bude chtít vykouknout na svět už koncem února, ale termín máme 23 března...
  přidávám čerstvé fotky :#o:

  Ahojky prosím za zářijky o pomoc, chystáme srazík na květen, či duben i s miminkama a nějak nemůžeme přijít na vhodné místo, kde bychom s mimíškama mohly aspoň na tři dny vegetit, nejlíp aby to bylo v půli republiky ať to máme všechny přibližně stejně daleko, prosím poradíte

  AAhoj holky,
  prosím Vás nevíte kde bych si mohla osobně vyzkoušet kočárek Tako Jumper v okolí Ústí nad Labem?????
  Než si ho objednám z netu tak bych ho ráda vyzkoušela osobně......
  A zatím sem ho nikde neviděla.
  Děkuju za tipy......mějte se hezky

  Ahoj Holky,
  jak se máte? Nám už je mnohem líp a začalo nám růst bříško Smile
  Momentálně čekáme na výsledky NT a 1.2 jdeme na screening i s manželem, tak se už moc těšíme.

  s korbickou jsem dost spokojena s autosedackou taky, da se ridelat na podvozek a hodne jsme to vyuzili, protoze, kdyz byla Roza uplne mrnava, tak ve velke korbicce nechtela spat, ale s tim sportakem nevi nevim... doma ho mam, zvlast se to koupit nedalo...nemate nekdo zkusenost?

  holky, chci se vás zeptat na jednu věc. Včera mi řekl na kontrole v porodnici Dr., že čípek mám cca 0,5 - 1 cm, sice je měkký, ale je vzadu. To mi ovšem řekl už i minulý týden můj Dr.