Zvýšené bílé krvinky

19.08.2009

Ahoj holky .... prosím o radu
V krvi mi našli vyšší počet bílých krvinek a já mám strach o malého. Vím, že v těhu je vyšší počet normální, ale hranice je 15 tis. a já jich mám něco kolem 18 tis. :? ... nejsem si vědoma nějakého zánětu :( . Na krev mám jít raději znovu a pak se to nějak bude prý řešit. Nevíte některá co se případně bude dít? Nehrozí nic malému? Dr. mi říkala, že ne, ale raději se ptám i vás - jestli s tím máte některá zkušenost.
Děkuji za jakoukoli odpověď. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak se jdu s Váma rozloučit ale určitě ne nadlouho.Doufám že dovču zvládnu a nebudu muset rodit v Písku to by se mi nechtělo :n: když už mám dohodnutou Roudnickou porodnici ale pro jistotu beru i tašku do porodnice kdyby se náhodou Belince přecijen zachtělo ven.Tchýně říkala že už bych radši neměla nikam jezdit že prej jsem na rozpadnutí :s:. Jsem nějaká utahaná tak půjdu dneska brzy hajat a psychycky se připravit na zítřejši cestu.Ta bude pěkně veselá :s: neboť sebou berem i 3-letou neteř Emily a to je takový malý satan }:).Jinak Leni já mám všeobecnou zdravotní takže praxi jsem měla snad všude.No a Lenoušku zatím piju maliník 2x denně(ráno a večer) a od 35tt budu pít i po obědě.Tak to je asi vše a já jdu pomalu chrupkat.Jo a holky kdyby náhodou jste se dozvěděli něco o Danzy tam mi prosím písněte na mobil.Mé číslo je:731892970 :a: a pohlaďtě za mě bříška ju??? :girl: :cc): ???

In reply to by Izabelka

Tak o Danzy jsem viděla pouze fotku malého a nic víc. zatím se prý nic nového neví, ale na fotce má malej oči úplně po mamince. No snad bude ok. Teď nevím zda jsem to tu už někde psala, ale Petulik133 už taky porodila. Lili měla 46cm a 2,91kg. Já dneska sedím u papírů - sleduji na markízi při tom Mision iposible II. či jak se to píše a dělám myšlenkové mapy. Už mi zbývá poslední, takže to taky zabalím a půjdu do hajan. Ještě ale musím vypít hrnek mléka neboť mě už zase pálí žáha - jeto děs, už mě ta žáha opravdu nebaví.
Dneska je den - včera blbec. Nejprve se tu rozrodí tolik zářijovek, pak doma nevím kam dřív vletět, neboť mi dnes psal pán, který nám objednával do práce nové Office 2007, tak jsem sedla za volant a jela tam. Pak mě čekala instalace v práci no a aby toho nebylo málo, tak dojela sestřenka se svým synkem a ten si hrál s našim Kubíkem (můj synovec) na zahradě a najednou řev jak blázen. Tak jsme si jen řekli už se zase perou. Šel je zkontrolovat švagr a stále řev jak blázen. Tak jsem tam "vletěla" a co nevidím ti dva blázni si narvali nohu do konve na zalévaní květin a nemohli je vytahnout a tak řvali jak paviání. Tak švagr kroutil div jim nohy nevykroutil - chlap co chcete jde na všechno hrrrrrrrr. Tak jsem ho odhodila, poklekla jsem na zem ( to byla docela síla) a opatrně jsem jim ty nohy narvala zpět do konve a pak pomaličku je vytáhla. K tomu jsem je ještě utěšovala ať nebrečí, neboť to vypadalo jako by je někdo vraždil. Asi si to dokážete představit :) No dopadlo to dobře, nožky jmse vytáhli, kluky umyli a převlékli do suchého neboť byli jak vodníci. čí to byl nápad jsme nezjistili, ale myslím že po dnešku už se na konvu dlouho nepodívají :D
Izabelko užij si dovolenou, i když podle počtu dětí mám pocit že se budeš starat o děti a o jídelníček místo toho aby sis dovolovala :s:

PS: S těmi čísly se nám to nějak vymklo kontrole - všichni tam teď posílají čísla, asi to většina špatně pochopila :00: myslela jsem, že jeden tam dá číslo a tomu se bude psát a najednou je tam taková šňůra čísel....no já si zapsala jen Lenči, tvoje a Jaňulky - říkám si že když jedné z vás napíšu tak sem info pak dáte. A seznam by vytvořil ten komu se ozve první maminka. No jsem zvědavá jk to dopadne :C/):

Tak dobou nocku holky :a:

In reply to by Lenča 87

Ahoj Holky :)
tak Izabelka už je asi na cestě na dovču a doufám, že si to tam užije i s tolika dětmi :dance: a trošku si odpočine. Hlavně ať se vrátí ještě v celku.

Jinak s těmi čísly jsem taky koukala, kolik holek se do toho vložilo :#o: ... je v tom ťeď pěknej zmatek. Leňulko já bych napsala osobní zprávu Kačce ať se nevyděsí a navrhla bych jí tvoje číslo - přece jen máš termínek o 2 týdny později než já, tak aby měly holky přehled co???
Mohla by to vložit do seznámku .... Nebo ji ho napiš kdyžtak ty - aby neřekla, že používám číslo někoho jiného :) .
Co ty na to???
Včera jsi teda měla vzrůšo ... to ti povím. Dovedu si představit ten křik a chlapská reakce se nezapřela :s: .... všechno hrrr a málem jim urval nožku.
Snad budeš mít dnes klidnější den a v tom horku snad ani nechoď nikam nakupovat to tričenko - ať se ti neudělá špatně .... kdyžtak hned ráno a nebo k večeru ju.
Mějte se holky krásně :a:

In reply to by Lenousekk

Ahojky Leni, tak já Kačce napíšu asi to bude nejlepší a napíšu tam svoje číslo a když tak ho může hodit ke mě do seznamu říjňátek. Snad se ostatní holky nenaštvou...
Jinak na tričko jsem se vybodla a zůstala jsem doma. Ségra dneska s rodinkou jednou na víkend ke strejdovi do Bohumína, tak až odjedou tak trošku pouklízím neboť obývák vypadá jako by tam bomba vybuchla. Doma máme vzrůšo, to je fakt. Hlavně co se týče moji babičky a dědy. Jsou to už lidé přes 80 let a je to někdy o nervy s nimi. Děda je trošku více nemocen, má nádor na močovým měchýři a před měsícem mu napíchli ledvinu a udělali z ní vývod na moč a zjistili, že druhá mu vůbec nefunguje. Ještě se mu k tomu všemi zle dýchá takže je něco jako astmatik, ale jinak je v pohodě. Zato babička ta je na zabití. Pořád si ztěžuje jak je nemocná a jak nemůže chodit, ale celej den čvachtá po celém domě, zahradě a dvoře a pak večer zkuhrá, že jí bolí nohy a když jí řekneš, aby si šla lehnout tak řekne, že nemůže neboť by na tom lůžku chcípla jelikož by jí nikdo nedonesl ani chleba ://: to máš pak 100 chutí jí něčím praštit po hlavě. Jsou to rodiče mojí mamky a nebýt naší babičky tak máme každý den klid, ale ona se pořád do nečeho montuje - hlavně se pořád bojí aby měl každý dost jídla takže skoro denně máme na stole udělané chleby, které nikdo nejí a pak se to dává slepicím. No taková normální rodinka jsme. Ségra s rodinkou je částečně v klidu, sice se někdy chytnu se švagrem, ale to se dá přežít. Každý máme na výchovu dětí jiný názor a já se s ním nikdy neshodnu. Moji rodiče jsou v pohodě, už si zvykli, že holt nejsem ta malá holka, ale že už mám manžela a teď už na cestě i mimčo, sice se s nimi sem tam pohádám, ale za 5 minut o ničem nevíme :) no a můj Olda to je člověk o kterého se můžu opřít když je nejhůř. Včil ho vidím jen více méně v posteli neboť od rána do večera přes týden je v práci (mají s bráchou svoji firmu - automechanici) a přes víkendy dře na našem domečku, abychom se mohli co nejdříve odstěhovat a mít svoje. Letos už to nestihneme a tak zůstaneme přes zimu u našich - máme tady jeden pokoj pro sebe, tak s mimískem budeme asi do jara nebo jak bude potřeba tady. Aspoň si říkám, že mi mamka ze začátku pomůže s mimčem a ségra třeba taky. Přece jenom ona už má děti dvě skoro 4 letého Kubíka a 9 měsíční Kristýnku a s těmi jsem pořád. Takže co se týče krmení, přebalování, koupání atd. tak v tom už mám nějakou praxi. Ještě zvládnout kojení a bude to dobrý.

Dneska tady máme teda hnusné horko, doufám že zítřejší počasí jim výjde a bude těch 22°C neboť kamarádka má obřad na 12 a cesta do Brna od nás hodinku určitě zabere a v tom autě je nachcipnutí. Ještě že to má v kostele, tam se aspoň trošku zchladím. Tak jsem zase napsala kus románu, tak si počti :) :qu:

In reply to by Lenča 87

Leňulko :), tak Kačka už tam seznam čísel napsala sama od sebe. ;)
Jinak s babičkou máš teda veselo, ale trochu mi to připomíná tu mou ... hlavně v tom, že ji bolí nožky a je jí kolikrát zle od žaludku, ale stejně si nejde lehnout a večer pak pomalu brečí bolestí. Já s ní teda už nebydlím. Bydlí i s našema a mým bráchou v jednom baráčku - teď už i se švagrovou, takže tam je taky plný barák lidí. Do listopadu jsem tam bydlela i já a pak jsem se odstěhovala za manželem.
Sice to u našich bylo někdy náročny, ale stýská se mi po tom všem ... manžel je většinu času teď v práci a kdybych jim byla poblíž, tak se můžu kdykoli sebrat a jít aspoň za nima a nebyla bych sama :( ... jsem teď od nich skoro 100km ...
Obraťme list :) .... vidím, že už jsi zkušená teta a maminka budeš určitě báječná :) ... kojení ti určitě půjde samo, takže jsi zcela připravená :\x:
Dnes je hrozny vedro a budu s tebou doufat, že se to počasí pro nás těhulky zítra umoudří a nebude takový pařák :00: ...zvlášť, když jdeš na svatbu. Vem si ssebou vodu a nepusť ji z ruky - ať tam někde neomdlíš :*[]:
Jo a ještě abych ti odpověděla ohledně těch jesliček, tak jsem zdravotní sestra ... po 5-ti letech u zubaře a ústního a oblič. chirurga jsem spíš zubní a obličejová sestra :s:

In reply to by Lenousekk

Co to je obličejová sestra? To slyším poprvé v životě... tý jo 100km od rodičů. Kde vaši bydlí , když ty jsi ve Frýdku? No my až se odstěhujeme do našeho tak tam budu mít hned vedle v baráku tchýni a moje rodinka bude odemě 7 km, takže je to kousek :)

In reply to by Lenča 87

Obličejová sestra - tak to byl jen takový fórek (nebo spíš můj název) ... v práci jsme se hodně zabývali obličejem, klouby, zuby atd ... :)
Naši bydlí asi 10 km od Olomouce v takové pidi vesničce.
Jéé no ty se máš, že je budeš mít všechny tak poblíž ...

In reply to by Lenousekk

Jo takhle, tak to jo, Já si právě říkala co to je obličejová sestra :D
Jak se ta vesnička jmenuje ? Třeba ji znám, přece jenom jsem kousek od Prostějova. jj, na dtuhou stranu je fajn mít rodinku blízko sebe. Když koukám jak ty zářijky se rozrodili, tak si říkám jelikož nemám doma nic nachystané (vypráno, postýlku...) tak mám doma lidi, kteří by to nachystali kdyby to na mě přišlo třeba teď. Na praní se chci vrhnout po neděli a pak to žehlení :00: no snad to půjde rychle, když se budu o žehličku střídat s mamkou :*[]:

In reply to by Lenča 87

Tak pokud bydlíš kousek od Prostějova, tak to ji znáš určitě ... je to Čertoryje :dance: kousek od Dubu nad Moravou ... tam to určitě znáš ne? :)
Jinak ti posílám sílu už teď na praní a žehlení věciček ... já jsem tady měla na prázdninách 3 dny mamku, tak jsme to spolu všechno krásně zvládly :c: ... je to poklad. Umyla mi i okna a vypraly jsme i záclony, takže to tu teď všechno krásně voní a ne jen u Dominička v komodě :c:
Jinak doufám, že ještě aspoň ty 2 týdny vydržímeeee 2v 1 .... docela mě děsí, že by to už mohlo přijít ... :jawdrop:

In reply to by Lenousekk

No tak Dub nad Moravou mi něco říká, ale ta vesnice vůbec nic. :n: No u nás v ložnici, kde teď s Oldou bydlíme, tak nám minulý týden dali plastové okno, takže bordel po celé ložnici a ještě nám tam chtějí vymalovat. Takže doufám že to během některého víkendu zvládnou a budu moct konečně ten pokoj pořádně uklidit a nachystat pro mimíska. Musím ty naše trošku popopíchnout aby si pohli. Dneska mi nějak často tvrdne bříško a vůbec se mi to nelíbí. Ale asi to bude tím, že mě dneska babička vytáčí každou chvilkou. Nejprve s jídlem a před chvilkou umývala nádobí bez jaru :-g( fakt děs!!!
No mě mamka určitě taky se vším pomůže. Jenže mi 12.září odjíždí do lázní, takže pak tu budu na všechno sama. Jen doufám, že mě to nechytne nějak dřív. Chtěla bych rodit v termínu, nebo maximálně 3 dny před termínem, ale dřív ne. To už pak raději budu přenášet nebo půjdu na vyvolání, hlavně ať tam mimísek ještě vydrží. Máme ještě 2 měsíce čas.
27. mám jít na kontrolu, tak si chci koupit věci pro mě do porodnice - vložky, kalhotky, bepanthen i pro mimi a hlavně kojící podprdu. Pak si pomalu zbalím tašku kdyby to náhodou přišlo. Dřív to přijít nemůže neboť nemám vůbec nic koupeno :) a hlavně není vymalováno!!! tak musí mimozemšťánek ještě nějký ten týden počkat.

In reply to by Lenča 87

Ahoj Leni :) ... tak po šoku s Marťou jsem zase tu :) ... hlavně aby byly obě v pořádku :h: ...
Jinak koukám, že máte ještě spoustu práce co ... v baráčku je vás hodně, tak to všechno určitě krásně zvládnete a maličký nebo maličká přijde do čistého :*[]: ...
Babička je teda opravdu akční ... :s: ... hlavně Leni klid ať nám taky neporodíš s babičky :#o: ... mě včera taky dost tvrdlo bříško - a to jsem skoro celý den nic nedělala.
Ve čtvrtek určitě všechno nakoupíš a zase budeš o trošku klidnější :one: ... já plánuji zabalit tašku v příštím týdnu ... už to mám tak nějak na hromádce, ale ještě musím taky něco dokoupit a dát to do kupy.
Počasí dnes vypadá dobře, ale i tak mi je dusno ... jak je u Prostějova???
Jinak si dnešní den užij a i celý víkend :a: ... měj se moc krásně a opatruj se s :°O°: ....páá

In reply to by Lenousekk

No povídej mi o tom šoku s Marťou - jsem z toho byla vedle. Jsem myslela že si Helinka dělá srandu, když to tam napsala, ale pak psala i Marťa a fotka...no jako fakt síla. No babička je někdy až moc akční.
Dneska jsem byla na té svatbě - počasí bylo ok. Sice dusno ale kolem 14 hodiny začalo pršet a než jsme dojeli domů, tak se vzduch pročistil a je to super. Teď už jsem sice doma, ale z okna fouká příjemný čistý vzduch.
Dneska jsem byla u kamarádky a ta mi doporučila další cvik na otočení mimíska - mám udělat jakoby kočíčí hřbet, ale celou páteř a hlavu sklonit k zemi, že jak se to mimi navalí na žebra tak ho to nutí se otočit - tak budu zkoušet a uvidíme.
Přeji ti taky krásný vákend.

Holky a copak máte za školu, že jedna chtěla pracovat v jesličkách a druhá měla praxi v MŠ? Mě ta práce moc baví, sice ty různé věci co po vás vyžadují ti blbci co sedí nahoře v parlamentu a vymýšlí ty různé kraviny mě serou, ale ta práce s těmi prďolaty je k nezaplacení. Chodí člověk sice utahaný jak pes, ale ty úsměvy za to stojí. Někdy jsou reakce dětí na různé podněty k nezaplacení. Jednou paní ředitelka šla s dětmi ven a malý Mariánek (5let) přišel za ní zda by mu nezavázala tkaničky. Paní učitelka mu řekla ať se posadí, že jak obleče mladší děti (2,5 a 3 roky) že mu to pak zaváže. Mariánek kývnul a šel si sednout a pak prý během 15sekund vstal a zakřičel na celou šatnu: Se můžu na to vysrat!!! Ředitelka nevěděla zda se má smát nebo mu něco říct. Nakonec to nekomntovala a pak se šla za dveře vysmát. No být tam já tak vyprsknu asi smíchy hned na místě. Je s těmi dětmi opravdu sranda.
Jinak o Danzy stále žádné info, už se začínám obávat že je něco v nepořádku, že nepíše. Nebo to možná té těhulce napsala, ale poprosila jí aby to nepsala na web, nevím. Včera totiž ta těhulka psala info hned a dneska ani neodepisuje holkám, když se zaptají jak na tom jsou, tak nevím co si myslet.
Leničko doufám, že ten zánět bude v pohodě a s Dominičkem to pak pěkně zvládnete. Snad ty testy budou čím dál lepší.
Jinak jsem četla, že už další dvě zářijovky dneska porodily. To je hrůza. Já mám přesně odedneška termín za 2 měsíce, tak snad ten náš mimozemšťánek má rozum a nikam se nepohrne. Každou chvilkou čekám zprávu od Peťulky, že už jsou s Liliankou v pořádku a taky nic. A to mi tu první sms psala o půl 11, že je otevřená na 4-5 cm a že jí mají přijít píchnout vodu, tak čekám dál. A to jsme měli si jít spolu v sobotu někam sednout :) asi si sedneme ale v porodnici. Leničko číslo na tebe jsem si uložila takže kdyby něco tak se ti určitě ozvu.
Tak se mějte hezky a Izabelko užívej si na dovči a moc nesportuj ať nepatříš ještě do srpnovek :C/): Pěkně odpočívej a nech se hýčkat od manžela a dětiček.
Holky pohlaďte ty vaše dítka a já si jdu dát něco na zub. Mimozemšťánek se hlásí, že má hlad a já taky. Tak páčko :a:

In reply to by Lenousekk

Ahojky holky vložím se mezi vás - sice Leničce na její otázku neodpovím, ale ohledně Danzy - Rsdušky. Vůbec jsem nevěděla že už porodila, dneska jsem se to teprve dočetla a hned na to šok, že s malým je něco v nepořádku. Danzy tam psala nějaké těhulce SMS:

Malý má komplikace, tak je v inkubátoru a na infuzích a nevíme co bude dál, je mi mizerně, drž nám pěstičky.
a další: nevíme, čekáme. Je to strašné, nemůžu se ho ani dotknout, jen bezmocně čekám co příjde.

Vůbec to holce nezávidím, měla takové předporodní komplikace a po porodu bylo vše ok a teď přišlo tohle. Doufám, že malý bude ok a brzo už budou doma. Musí to být nervy nevědět co se děje s malým a jen čekat :\/:

No a pak v našich říjňátkách Jaňulka píše o špinění a včil i Izabelka. Holky neblázněte, já si pořád říkám že mám ještě skoro 2 měsíce čas, ale když tady čtu že holky které měly termíny v polovině září porodily včil, tak mě z toho jezdí mráz po zádech.

Izabelko v kterým tom týdnu se ti malá otočila? Ten náš mimozemšťánek pořád trucuje a pan dr. mi už tak nějak naznačil, že pokud se neotočí tak jdeme na císaře :r:

In reply to by Lenča 87

Radušce i jejímu malému držím palečky.Je to bezmoc co?Malá byla ve 30tt KP a na UZ ve 30+5tt už byla hlavinkou dolů.Předevčírem jsem špinila a včera byla u dr.Ten mě nevyšetroval aby mi nerozjel porod jen prohmatal bříško a řekl že leží pořád hlavinkou dolů tak že je to OK.Já už bych jí strašně moc chtěla ale jen ať si tam ještě alespoň 4tt je já jsem teď 33+5tt :\x: .Úplně mooc se na ní teším.A co ty jak je?Myslím si že tvůj mimísek už má málo místa na otočení ale přecijen se to může povést,tak držím vše co mám ať se mu to povede............ :a: Jinak ty vedra jsou opravdu fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj :n:

In reply to by Izabelka

No mě to před chvilkou taky vyhodilo, nevím zda je to chyba našich PC nebo servru, ale asi servru když to dělá více lidem. No já jsem četla, že do 35tt. se může mimčo otočit, tak uvidíme. Už jsem se ale tak trochu smířila i s tím císařem, holt pro mimíska všechno. Taky bych už ho chtěla mít u sebe, ale když pak čteš nějaký ty komplikace u těch co porodili dřív, tak mě to hned přejde a přeji si aby se narodil v termínu. Máme přece jen termán 20.10 což je skoro za 2 měsíce teprve. Vedra jsou děsný. Na zítra hlásí 31°C a to prosím prý ve stínu, takže opět budu zalezlá doma, kde máme aspoň chládek. V sobotu máme jít na svatbu kamarádce, tak si hlídám sobotní předpověď a zatím hlásí 22°C což je super, sice asi ne pro nevěstu ale pro těhulku je to krása. Jinak se máme s mimískem dobře, dali jsme mu neutrální jméno mimozemšťánek, neboť každý dr. vidí jiné pohlaví. Teď jsem byla na posledním utz. a dr. se snažil něco najít a nenašel nic, neboť jak má ty nožky dole tak se mezi ně prostě nedostal. Takže budeme mít asi překvapení. Takže když se mi včil líbí nějaký obleček tak kupji neutrální. I povlečení do postýlky jsem koupila neutrální a rychlozavinovačku. Ty už máš všechno nachystaný pro mimíska? Mě čeká teprve praní a žehlení příští týden. Ještě máme v plánu vylíčit ložnici aby šel mimozemšťánek do čistého, tak snad to stihneme :)

In reply to by Lenča 87

ta chyba je v servru,stěžuje si tu více holek.Já mám termín 2.10.takže je to dá se říct za pár.Teď zrovna mám hrozné bolesti v podbřišku a Izunka ještě do toho kope tak co chvilkama lítám utírat se a kontroluji papír-ale dobrý nešpiním tak asi jen poslíčci(díkybohu)také když to čtu tak mám strach z předčastného porodu.........Mi jsme si koupili stropní ventilaci kvůli těm vedrům a je to paráda takže se zdržuji doma.Děti jsou s našima na chatě na Orlíku tak v pátek(až se mi vrátí přítel z práce-jezdí kamionem)tak jedeme za nima a budeme tam s nima.Tak doufám že mě to tam nechytne nerada bych rodila v Písku ale pro jistotu si beru věci sebou.Jinak máme vše nachystané a už se nemůžem dočkat až to přijde.Kamarádky chlapeček se otočil v 38tt pár dnů před porodem takže šance je ale moc na to nespolíhej.Taky jsi noční ptáče???

In reply to by Izabelka

No jsem noční ptáče. Jelikož náš mimozemšťánek přes den se sem tam pohne - hlavně mě vždy nakopne abych se šla najíst :D no a vnoci si dělá mejdan. Jestli to tak bude i po porodu tak pěkně děkuji. Já jsem včera měla docela nahnáno. Ráno jsem vstala a pohoda a během poledne jsem měla pocit jako by ze mě něco teklo. Zrovna jsem snášela po schodech 9.měsíční neteřinku, která se probudila. Vrazila jsem jí mojí mamce, se slovy něco ze mě teče. Ta na mě vyvalila oči se slovy a co jako? říkám nevím, jdu to zjistit. "utíkala" jsem na záchod a rychle se utírala a na papíru jen bílo. Nejprve mě napadlo, že je to hlenová zátka, ale to jsem hned vyhnala z hlavy a narvala tam že asi výtok. Jelikož to bylo "tvarohovité" tak jsem se uklidnila. Vzala si intimku a už byl klid. Ale ten první pocit byl děsnej. Dneska psala Jaňula k nám na říjňátka, že taky začala špinit - čím víc se blíží termín tak jsem pořád v takovém menším stresu co příjde. A to mě čeká ještě 1. týden v září jít do práce k mým rozotmilým dětičkám. Tak aspoň příjdu na jiné myšlenky.
A to jsi celé dny sama doma? Jak se dokážeš zabait na celý den?

In reply to by Lenča 87

me to zase vyhodilo tak jsem šla vzteky koukat na telku. :00: Tos asi byla vyjukaná co?Hlavně že to nebyla voda. :n: Taky mi občas přijde že ze mě něco teče tak hned jančím a ono to většinou nic není.No ale určitě neblázníme sami.O Jaňulce jsem to četla a myslím si že porodí předčasně když to bylo špinění s hlenem.No budeme jí držet palečky ať ještě chvilku vydrží 2v1.Se divím že ten Tvůj mimísek neukáže co je?Právě když Belinka byla KP tak doktor říkal že je to úplně nádherně vidět že jí tam nic nevisí :s: no a co se otočila tak na UZ pořád roztahuje nožičky a vyloženě jí ukazuje :s: .Je to ženská no :!k: Já se vůbec nenudím.Když jsou děti doma tak pořád mám mega práce no a teď když jsou na dovče tak jsem se dala do celkového úklidu jak před vánocemi.Jejich pokojík byl úplně nejhorší.Musela jsem jim hlavně uklidit psací stůl neboť Lola jde také už do školy(budu mít co dělat prvňáčka a miminko) tak aby měli hodně místa na učení.Naplnila jsem snad půl kontejneru bordelem :s: No a hlavně každý den za mnou chodí mé kamarádky na kávičku a říkají tomu že choděj na kontrolu :c: No a přítel přijede zítra a má dovču do té doby než porodím a ještě týden až budeme doma. :a:

In reply to by Izabelka

Krásné ráno přeji holky, no chvilku jsem byla ještě připojená a pak jsem jukla jestli jsi ještě online a když jsem viděla že ne, tak jsem to taky zabalila a šla spát. Kdyby bylo po mém tak bych u PC seděla celou noc, jenže máme PC v místnosti, že když si rožneš abys viděla na písmenka tak svítíš do dveří mojim rodičů do ložnice a to pak se nedá spát. No a jelikož jsme početná rodinka (je nás pod jednou střechou 10 a v říjnu s naším mimozemšťánkem to bude 11) tak moje babička stále ponocuje a chodí otravovat, že to mám zhasnout a pod. určitě si to holky dovedete představit. Už aby bylo jaro a my se nastěhovali s Oldou do našeho domečku, kde budu paní svého domu. Jen aby jsme to do jara všechno stihli, je to všechno o tom kolik bude peněz. Kolik bude peněz tolik bude práce hotové :*[]: Jsem zvědavá kolik mi napíšou MD, snad to bude ten půlrok vyšší než pak RD těch 7600Kč.
Hned jsem se ráno dívala zda jsou o Danzy a Mišánkovi nějaké zprávy, ale nic jsem tam nenašla. No abych řekla pravdu nechtěla bych být v její kůži.
Leni a co ty máš za problémy s těmi krvinky? Zkus mi to nějak polopatě vysvětlit - hrozí ti předčasný porod nebo tak něco kvůli tomu?
Mě se strašně líbí jak všichni říkají, že těhotenství není nemoc a když se na to podívám z druhé strany, tak v těhotenství ženská podstoupí tolik vyšetření, testů a nevím čeho ještě, co za celý život nepodstoupila :c: Leničko pokud jsem to dopře pochopila tak bych si měla vzít židli, opřít se lokty o sedátko, odstoupit, roztáhnout nohy a vrtět se v pánvy, je to tak? Já slyšela, že pomáhají i kočičí hřbety, ale ty se mají provádět až později, neboť by mohly vyvolat předčasný porod. Je to fakt směšné, oni ti něco doporučí, ale vše až v pozdějším stádiu těhu, aby jsi neporodila předčasně.
Holky jak jste na tom s mazáním hráze a pití maliníku, či toho semínka? Já jsem se na všechno vybodla, nechávám to na přírodě. Možná si pak někde seženu ten maliník, ale na to mazání bych se mohla vybodnout. Hodně holek psalo, co se denně masírovaly a byly nastřižené a pak spousta co nic nedělaly a nůžky nebyly použity, tak jsem si řekla že na to kašlu. Moje ségra má porody 2 za sebou a ani jednou nastřižená nebyla, mamka když nás rodila tak byla trošku zašitá, tak uvidíme co bude čekat mě - pokud se vůbec dočkám přirozeného porodu.
Jinak když se ještě vrátím k tomu mému incidentu, můžu říci že jsem byla docela dost vyjukaná. Bála jsem se že krvácím, takový pocit jsem mívala vždy když jsem měla menzes a používala jsem vložky, člověk po hodině se postavil a úplně cítil jak z něho ta krev vytíká :00: jen jsem to ucítila už jsem letěla. Na záchodě to prozkoumala a zjistila, že asi nějaký výtok. Jednodenní, víckrát se už neukázal - zatím.
Jejda tak Izabelka má doma prvňačku, tak to si užiješ radostí. Za necelých 14 dní jim to začne. Ty prázdniny utekly jako voda je to hrůza. Mě čeká 1.září zahájení ve školce s našima dětičkami a pak jim týden budu číst pohádky na spaní a pak za týden v pondělí se s nimi na 3 roky rozloučím a půjdu na MD. Docela se těším až budu mít klid od práce. Někdy ty děti lezou opravdu na nervy :C]]: ale na druhou stranu jsou k sežrání.
Tak teď mi došla sms od kamarádky, která má termín 2.9. že je v porodnici otevřená na 4-5 a že jí jdou píchnout plodovku a to jsme se měli v sobotu sejít. Úplně mi naskočila husí kůže brr. Mám pocit, že si příští týden nakoupím věci pro mě do porodnice :s: Holky kupovaly jste si ty kalhotky na to jedno použití - takový ti síťovaný? Jestli jo kolikátku číslo jste si koupily? Mě se za celé těhu rotzáhla strašně pánev - čili boky a stehna, že jsem si musela kupovat kalhoty XL a kalhotky jsem kupovala L, XL (předtím jsem měla velikosti S,M jak kdy). Tak nevím jakou velikost vzít do porodnice.
Tak román jsem dopsala, tak si počtete :qu:

In reply to by Lenča 87

Krásné ráno Leničko :) ... už jsem to měla celé napsané a musím začít znovu, protože mi to spadloooo }:)

Pochopila jsi mě správně ...budu držet pěstičky aby se ti ten miláček v bříšku otočil :c: ...snad to pomůže a můžeš to dělat hned - cvičíme tak i v těhu cvičení, takže se předčasného porodu bát nemusíš.
Ohledně těch mých krvinek ... já sama pořádně nevím :? ...dr. se na ty výsledky koukala tak zvláštně - jako by se mi bála něco říct - i sestřička. nebo jako by se s tím nikdy nesetkala, tak nevím. Jen vím, že zvýšený počet bílých krvinek hlásí nějaký zánět v těle. Kde ale ten zánět mám, fakt netuším - nejsem si ničeho vědoma a nejvíc mě na tom děsí to, že už to tak mám možná 10 týdnů zvýšené. Jak jsem byla v nemocnici ve 23tt, tak mi v krvi objevili také zvýšené bílé krvinky. Nikdo pak kontrolní testy nedělal. Příští týden jdu na krev znovu, tak nám držte pěstičky, aby to dopadlo dobře :k: :k: :k:
Dál - masáž hráze provádím - teda aspoň se snažím, maliník nepiju a asi ani nebudu a lněné semínko asi taky ne.
Tu masáž dělám proto, že o ní každé cvičení mluví por. as. - říká, že je to sice někdy zbytečné - hraje tam plno jiných faktorů a že k nástřihu i tak někdy dojde, ale že se může zabránit alespoň příliš velkému nástřihu. Tak jsem si řekla, že to teda zkusím - 4-5 minut denně mě nezabije a aspoň si pak řeknu, že jsem pro to něco udělala :one:

Jinak kdyby jsi se něco nového dozvěděla o Danzy a Mišánkovi, tak mi sem prosím tě napiš - já jsem to totiž nikde nenašla - asi jsem slepá :? ... moc jim držím pěstičky a snad už Danzy dnes něco řeknou ... Doufám, že jen dobré zprávy :h: ...
Koukám, že ty zářijátka se nějak nechtějí rodit v záříííí ... i když kamarádka to už měla za pár, když měla termín hned 2.9. :) ... tak ať to mají rychle za sebou a hlavně ať jsou v pořádku :one:

No a tvou práci ti úplně závidím - to by mě opravdu bavilo i když vím, že to musí být někdy hodně náročny :) ... maminka dělá ve školce a sem tam jsem tam za nima zašla - je to tak krásny koukat se na ty mrňousky :) ... a ty židličky jsou úplně pidi :s:
Já jsem původně chtěla dělat v jesličkách, ale je to plně obsazeny ... no jo - se nedivím, že je o tu práci takový zájem :) .
Tak jsem to zdárně dopsala po druhé a snad jsem nic nevynechala. :C]]:
Joo a ve vašem baráčku musí být krásně živo co :\x: ... to já jsem tady celé dny úplně sama - jen mi dělají společnost dva pidi yorkšírci a ti věčně chrápuškajíííí :c: ... takže bych si to s tebou klidně vyměnila - i když asi jen na chvilku. Mít svůj klid je někdy určitě potřeba a chápu tě, že se těšíš do svého. :one:

No a ještě ohledně těch kalhotek ... já jsem si pořídila vel. L ... v obchodě byly zabaleny, tak jsem to riskla a můžu říct, že mi připadají i tak celkem veliky, ale aspoň to nebude nikde táhnout ... uvidím - snad se mi velké jen nezdají a vlezu se do nich s tím mým zvětšujícím se pozadí :s:

In reply to by Lenousekk

tak co se týče Danzy tak jsem také nic nenašla.Mooc na ní musím myslet doufám že je vše už v pořádku.Jinak lněné semínko-ne,masáž hráze také -ne(jsem po dvou porodech a u jednoho střižená a u druhého ne,tak uvidíme co teď) ale maliník-ano není dobrý jen při otvírání cest ale také na krvácení........ :one: Kalhotky do porodnice mám velikost L a na tu mojí kotelnu sednou perfektně.Lení máš krásnou práci ale já bych jí nedělala ani za nic.Je to moc velká zodpovědnost a někdy i velké nervy.Stačili mi praxe které jsme měli povinné na střední a jsem vyléčená.Co se týče krvinek tak se opravdu jedná o zánět v těle ale vůbec to nemusí mít spojitost s těhu.Jen by tě měli dělat každý týden odběry jestli se nezvyšují.Pokud se budou zvyšovat tak tě čeká nástup do porodnice a na antibiotika.Můžou Ti dát maximálně 500antibiotika na 7 dnů,pak se musí ukončit těhu.Tak držím palečky ať se Tě to netýká Lenoušku...........Jinak holky pohladtě mimíska a opatrujte se,dneska hlásej 32 STUPNŮ TAK TO BUDE NĚCO PRO NÁS TĚHULKY.......... :r:

In reply to by Izabelka

Ahoj Izabelko :) ... a ten maliník piješ kolikrát denně? Když jsi tak zkušená těhulka, tak ho asi po tvé radě taky začnu pít :one: .No a s tím mým problémem ... snad to bude v pořádku :( ... krevní testy mi chtěla dělat až za 3 týdny, kdy mám jít na kontrolu - já jsem se domluvila se sestřičkou na dřívějším datumu, takže moc nepočítám s tím, že mi to budou opakovat častěji ty testy ... np uvidíme. Hlavně aby to bylo OK.
Moc díky za info a pohlaď za mě Izabelku v bříšku a užij si krásně dovolenou ... :a: papa a opatruj se

In reply to by Lenousekk

to mi ani neříkej doufám že je Mišánek v pořádku.A co Ty jak je a co Domíšek???Mě je hrozně v tomhle vedru.Předevčírem jsem špinila a včera byla u dr.Radši mě neprohlížel aby mi nerozjel porod jen prohmatal a řekl že hlavinka už je skoro v pánvi.Objednal mě na 8.9.na první monitor a poslal domů tak doufám že tam Izunka ještě chvíli vydrží,neboť v pátek odjíždíme na dovču. ;) Radši si sebou vezmu tašku do porodnice kdyby náhodou................

In reply to by Izabelka

Teda holky :) ...vy jste ale noční ptáčátka :h: ...kéž bych tak vydržela i já a nemusela koukat od 3 hodin od rána do zdi :00: .
Přečetla jsem si vaše zprávy a jsem teda v šoku ...
Chudák Danzy :( ... moc jí i Mišánkovi držím pěstičky - snad budou v pořádku - nechápu, že jí nikdo nic neřekne. Musí to být hrozný pocit :r: .
Leňulko ty mě taky neděs plodovkou :00: a nebo zátkou a Izabelko co to špinění??? Snad je to už v pořádku - budu držet pěstičky aby se to už neobjevilo.... já si taky myslím, že máme ještě čas, takže ty mimoušky pěkně budeme muset přemlouvat.
I když pokud se mi potvrdí zánět někde v těle :( tak nevím nevím, co mi na to dr. řekne. Kamarádka mě straší, že buu možná rodit dřív, pokud by to bylo pro Domiška lepší, tak jo, ale jinak ať se tam drží miláček můj malůej :r: ...holky já mám vážně strach. šude čtu o infekci v plodové vodě :r: .... :r: :r: :r: no ... raději na to nebudu myslet - i když to jde jen těžko :(.
No Izabelko ... ty vedra jsou opravdu šíleny :( ...nikdy by mě nenapadlo, že tohle napíšu. Miluji léto, ale teď teda neeeee :) ...Na dovolené si to krásně užijte a hlavně se vrať ještě 2v1 jasnýýý !!!! :one:

Jo a Leni - včera jsem byla v porodnici - měl jsme tam prohlídku a diskuzi co a jak a tam nám říkala por. as., že pokud máme miminka KP, tak máme každý den aspoň 10 minut v kuse dělat toto : loktem se opřít třeba o židli - hlavně aby jsi měla pánev výš než hlavu a pánví dělat jako by osmičky ... (přehupování z jedné nohy na druhou) ...víš, jak to myslím???
Říkala, že je to osvědčené a že dokonce jedné mamince ve 37 týdnu se to podařilo a maličké se otočilo. Chce to ale opravdu aspoň 10 minut denně každý den ;)
Jsem se tady teda pěkně rozepsala :s:

ja to taky tak mela v 36tt, dali mi ATB, meli podezreni na mocove cesty........nic me nebolelo. malej je vporadku, ma mesic :) .nic se neboj.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka