Zvýšené bílé krvinky | Moje těhotenství.cz

Zvýšené bílé krvinky

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahoj holky .... prosím o radu
V krvi mi našli vyšší počet bílých krvinek a já mám strach o malého. Vím, že v těhu je vyšší počet normální, ale hranice je 15 tis. a já jich mám něco kolem 18 tis. :? ... nejsem si vědoma nějakého zánětu Sad . Na krev mám jít raději znovu a pak se to nějak bude prý řešit. Nevíte některá co se případně bude dít? Nehrozí nic malému? Dr. mi říkala, že ne, ale raději se ptám i vás - jestli s tím máte některá zkušenost.
Děkuji za jakoukoli odpověď. Pápá

Obrázek uživatele Izabelka

na Vás jsem si uložila!!! Jednička

Obrázek uživatele Izabelka

Tak se jdu s Váma rozloučit ale určitě ne nadlouho.Doufám že dovču zvládnu a nebudu muset rodit v Písku to by se mi nechtělo Ne když už mám dohodnutou Roudnickou porodnici ale pro jistotu beru i tašku do porodnice kdyby se náhodou Belince přecijen zachtělo ven.Tchýně říkala že už bych radši neměla nikam jezdit že prej jsem na rozpadnutí :s:. Jsem nějaká utahaná tak půjdu dneska brzy hajat a psychycky se připravit na zítřejši cestu.Ta bude pěkně veselá :s: neboť sebou berem i 3-letou neteř Emily a to je takový malý satan }:).Jinak Leni já mám všeobecnou zdravotní takže praxi jsem měla snad všude.No a Lenoušku zatím piju maliník 2x denně(ráno a večer) a od 35tt budu pít i po obědě.Tak to je asi vše a já jdu pomalu chrupkat.Jo a holky kdyby náhodou jste se dozvěděli něco o Danzy tam mi prosím písněte na mobil.Mé číslo je:731892970 Pápá a pohlaďtě za mě bříška ju??? Holčička Mimčo s dudlíkem ???

Obrázek uživatele Lenča 87

Tak o Danzy jsem viděla pouze fotku malého a nic víc. zatím se prý nic nového neví, ale na fotce má malej oči úplně po mamince. No snad bude ok. Teď nevím zda jsem to tu už někde psala, ale Petulik133 už taky porodila. Lili měla 46cm a 2,91kg. Já dneska sedím u papírů - sleduji na markízi při tom Mision iposible II. či jak se to píše a dělám myšlenkové mapy. Už mi zbývá poslední, takže to taky zabalím a půjdu do hajan. Ještě ale musím vypít hrnek mléka neboť mě už zase pálí žáha - jeto děs, už mě ta žáha opravdu nebaví.
Dneska je den - včera blbec. Nejprve se tu rozrodí tolik zářijovek, pak doma nevím kam dřív vletět, neboť mi dnes psal pán, který nám objednával do práce nové Office 2007, tak jsem sedla za volant a jela tam. Pak mě čekala instalace v práci no a aby toho nebylo málo, tak dojela sestřenka se svým synkem a ten si hrál s našim Kubíkem (můj synovec) na zahradě a najednou řev jak blázen. Tak jsme si jen řekli už se zase perou. Šel je zkontrolovat švagr a stále řev jak blázen. Tak jsem tam "vletěla" a co nevidím ti dva blázni si narvali nohu do konve na zalévaní květin a nemohli je vytahnout a tak řvali jak paviání. Tak švagr kroutil div jim nohy nevykroutil - chlap co chcete jde na všechno hrrrrrrrr. Tak jsem ho odhodila, poklekla jsem na zem ( to byla docela síla) a opatrně jsem jim ty nohy narvala zpět do konve a pak pomaličku je vytáhla. K tomu jsem je ještě utěšovala ať nebrečí, neboť to vypadalo jako by je někdo vraždil. Asi si to dokážete představit Smile No dopadlo to dobře, nožky jmse vytáhli, kluky umyli a převlékli do suchého neboť byli jak vodníci. čí to byl nápad jsme nezjistili, ale myslím že po dnešku už se na konvu dlouho nepodívají Biggrin
Izabelko užij si dovolenou, i když podle počtu dětí mám pocit že se budeš starat o děti a o jídelníček místo toho aby sis dovolovala :s:

PS: S těmi čísly se nám to nějak vymklo kontrole - všichni tam teď posílají čísla, asi to většina špatně pochopila Koulení očima myslela jsem, že jeden tam dá číslo a tomu se bude psát a najednou je tam taková šňůra čísel....no já si zapsala jen Lenči, tvoje a Jaňulky - říkám si že když jedné z vás napíšu tak sem info pak dáte. A seznam by vytvořil ten komu se ozve první maminka. No jsem zvědavá jk to dopadne :C/):

Tak dobou nocku holky Pápá

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahoj Holky Smile
tak Izabelka už je asi na cestě na dovču a doufám, že si to tam užije i s tolika dětmi Dance 4 a trošku si odpočine. Hlavně ať se vrátí ještě v celku.

Jinak s těmi čísly jsem taky koukala, kolik holek se do toho vložilo :#o: ... je v tom ťeď pěknej zmatek. Leňulko já bych napsala osobní zprávu Kačce ať se nevyděsí a navrhla bych jí tvoje číslo - přece jen máš termínek o 2 týdny později než já, tak aby měly holky přehled co???
Mohla by to vložit do seznámku .... Nebo ji ho napiš kdyžtak ty - aby neřekla, že používám číslo někoho jiného Smile .
Co ty na to???
Včera jsi teda měla vzrůšo ... to ti povím. Dovedu si představit ten křik a chlapská reakce se nezapřela :s: .... všechno hrrr a málem jim urval nožku.
Snad budeš mít dnes klidnější den a v tom horku snad ani nechoď nikam nakupovat to tričenko - ať se ti neudělá špatně .... kdyžtak hned ráno a nebo k večeru ju.
Mějte se holky krásně Pápá

Obrázek uživatele Lenča 87

Ahojky Leni, tak já Kačce napíšu asi to bude nejlepší a napíšu tam svoje číslo a když tak ho může hodit ke mě do seznamu říjňátek. Snad se ostatní holky nenaštvou...
Jinak na tričko jsem se vybodla a zůstala jsem doma. Ségra dneska s rodinkou jednou na víkend ke strejdovi do Bohumína, tak až odjedou tak trošku pouklízím neboť obývák vypadá jako by tam bomba vybuchla. Doma máme vzrůšo, to je fakt. Hlavně co se týče moji babičky a dědy. Jsou to už lidé přes 80 let a je to někdy o nervy s nimi. Děda je trošku více nemocen, má nádor na močovým měchýři a před měsícem mu napíchli ledvinu a udělali z ní vývod na moč a zjistili, že druhá mu vůbec nefunguje. Ještě se mu k tomu všemi zle dýchá takže je něco jako astmatik, ale jinak je v pohodě. Zato babička ta je na zabití. Pořád si ztěžuje jak je nemocná a jak nemůže chodit, ale celej den čvachtá po celém domě, zahradě a dvoře a pak večer zkuhrá, že jí bolí nohy a když jí řekneš, aby si šla lehnout tak řekne, že nemůže neboť by na tom lůžku chcípla jelikož by jí nikdo nedonesl ani chleba ://: to máš pak 100 chutí jí něčím praštit po hlavě. Jsou to rodiče mojí mamky a nebýt naší babičky tak máme každý den klid, ale ona se pořád do nečeho montuje - hlavně se pořád bojí aby měl každý dost jídla takže skoro denně máme na stole udělané chleby, které nikdo nejí a pak se to dává slepicím. No taková normální rodinka jsme. Ségra s rodinkou je částečně v klidu, sice se někdy chytnu se švagrem, ale to se dá přežít. Každý máme na výchovu dětí jiný názor a já se s ním nikdy neshodnu. Moji rodiče jsou v pohodě, už si zvykli, že holt nejsem ta malá holka, ale že už mám manžela a teď už na cestě i mimčo, sice se s nimi sem tam pohádám, ale za 5 minut o ničem nevíme Smile no a můj Olda to je člověk o kterého se můžu opřít když je nejhůř. Včil ho vidím jen více méně v posteli neboť od rána do večera přes týden je v práci (mají s bráchou svoji firmu - automechanici) a přes víkendy dře na našem domečku, abychom se mohli co nejdříve odstěhovat a mít svoje. Letos už to nestihneme a tak zůstaneme přes zimu u našich - máme tady jeden pokoj pro sebe, tak s mimískem budeme asi do jara nebo jak bude potřeba tady. Aspoň si říkám, že mi mamka ze začátku pomůže s mimčem a ségra třeba taky. Přece jenom ona už má děti dvě skoro 4 letého Kubíka a 9 měsíční Kristýnku a s těmi jsem pořád. Takže co se týče krmení, přebalování, koupání atd. tak v tom už mám nějakou praxi. Ještě zvládnout kojení a bude to dobrý.

Dneska tady máme teda hnusné horko, doufám že zítřejší počasí jim výjde a bude těch 22°C neboť kamarádka má obřad na 12 a cesta do Brna od nás hodinku určitě zabere a v tom autě je nachcipnutí. Ještě že to má v kostele, tam se aspoň trošku zchladím. Tak jsem zase napsala kus románu, tak si počti Smile :qu:

Obrázek uživatele Lenousekk

Leňulko :), tak Kačka už tam seznam čísel napsala sama od sebe. Wink
Jinak s babičkou máš teda veselo, ale trochu mi to připomíná tu mou ... hlavně v tom, že ji bolí nožky a je jí kolikrát zle od žaludku, ale stejně si nejde lehnout a večer pak pomalu brečí bolestí. Já s ní teda už nebydlím. Bydlí i s našema a mým bráchou v jednom baráčku - teď už i se švagrovou, takže tam je taky plný barák lidí. Do listopadu jsem tam bydlela i já a pak jsem se odstěhovala za manželem.
Sice to u našich bylo někdy náročny, ale stýská se mi po tom všem ... manžel je většinu času teď v práci a kdybych jim byla poblíž, tak se můžu kdykoli sebrat a jít aspoň za nima a nebyla bych sama Sad ... jsem teď od nich skoro 100km ...
Obraťme list Smile .... vidím, že už jsi zkušená teta a maminka budeš určitě báječná Smile ... kojení ti určitě půjde samo, takže jsi zcela připravená :\x:
Dnes je hrozny vedro a budu s tebou doufat, že se to počasí pro nás těhulky zítra umoudří a nebude takový pařák Koulení očima ...zvlášť, když jdeš na svatbu. Vem si ssebou vodu a nepusť ji z ruky - ať tam někde neomdlíš :*[]:
Jo a ještě abych ti odpověděla ohledně těch jesliček, tak jsem zdravotní sestra ... po 5-ti letech u zubaře a ústního a oblič. chirurga jsem spíš zubní a obličejová sestra :s:

Obrázek uživatele Lenča 87

Co to je obličejová sestra? To slyším poprvé v životě... tý jo 100km od rodičů. Kde vaši bydlí , když ty jsi ve Frýdku? No my až se odstěhujeme do našeho tak tam budu mít hned vedle v baráku tchýni a moje rodinka bude odemě 7 km, takže je to kousek Smile

Obrázek uživatele Lenousekk

Obličejová sestra - tak to byl jen takový fórek (nebo spíš můj název) ... v práci jsme se hodně zabývali obličejem, klouby, zuby atd ... Smile
Naši bydlí asi 10 km od Olomouce v takové pidi vesničce.
Jéé no ty se máš, že je budeš mít všechny tak poblíž ...

Obrázek uživatele Lenča 87

Jo takhle, tak to jo, Já si právě říkala co to je obličejová sestra Biggrin
Jak se ta vesnička jmenuje ? Třeba ji znám, přece jenom jsem kousek od Prostějova. jj, na dtuhou stranu je fajn mít rodinku blízko sebe. Když koukám jak ty zářijky se rozrodili, tak si říkám jelikož nemám doma nic nachystané (vypráno, postýlku...) tak mám doma lidi, kteří by to nachystali kdyby to na mě přišlo třeba teď. Na praní se chci vrhnout po neděli a pak to žehlení Koulení očima no snad to půjde rychle, když se budu o žehličku střídat s mamkou :*[]:

Obrázek uživatele Lenousekk

Tak pokud bydlíš kousek od Prostějova, tak to ji znáš určitě ... je to Čertoryje Dance 4 kousek od Dubu nad Moravou ... tam to určitě znáš ne? Smile
Jinak ti posílám sílu už teď na praní a žehlení věciček ... já jsem tady měla na prázdninách 3 dny mamku, tak jsme to spolu všechno krásně zvládly :c: ... je to poklad. Umyla mi i okna a vypraly jsme i záclony, takže to tu teď všechno krásně voní a ne jen u Dominička v komodě :c:
Jinak doufám, že ještě aspoň ty 2 týdny vydržímeeee 2v 1 .... docela mě děsí, že by to už mohlo přijít ... :jawdrop:

Obrázek uživatele Lenča 87

No tak Dub nad Moravou mi něco říká, ale ta vesnice vůbec nic. Ne No u nás v ložnici, kde teď s Oldou bydlíme, tak nám minulý týden dali plastové okno, takže bordel po celé ložnici a ještě nám tam chtějí vymalovat. Takže doufám že to během některého víkendu zvládnou a budu moct konečně ten pokoj pořádně uklidit a nachystat pro mimíska. Musím ty naše trošku popopíchnout aby si pohli. Dneska mi nějak často tvrdne bříško a vůbec se mi to nelíbí. Ale asi to bude tím, že mě dneska babička vytáčí každou chvilkou. Nejprve s jídlem a před chvilkou umývala nádobí bez jaru :-g( fakt děs!!!
No mě mamka určitě taky se vším pomůže. Jenže mi 12.září odjíždí do lázní, takže pak tu budu na všechno sama. Jen doufám, že mě to nechytne nějak dřív. Chtěla bych rodit v termínu, nebo maximálně 3 dny před termínem, ale dřív ne. To už pak raději budu přenášet nebo půjdu na vyvolání, hlavně ať tam mimísek ještě vydrží. Máme ještě 2 měsíce čas.
27. mám jít na kontrolu, tak si chci koupit věci pro mě do porodnice - vložky, kalhotky, bepanthen i pro mimi a hlavně kojící podprdu. Pak si pomalu zbalím tašku kdyby to náhodou přišlo. Dřív to přijít nemůže neboť nemám vůbec nic koupeno Smile a hlavně není vymalováno!!! tak musí mimozemšťánek ještě nějký ten týden počkat.

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahoj Leni Smile ... tak po šoku s Marťou jsem zase tu Smile ... hlavně aby byly obě v pořádku Srdce ...
Jinak koukám, že máte ještě spoustu práce co ... v baráčku je vás hodně, tak to všechno určitě krásně zvládnete a maličký nebo maličká přijde do čistého :*[]: ...
Babička je teda opravdu akční ... :s: ... hlavně Leni klid ať nám taky neporodíš s babičky :#o: ... mě včera taky dost tvrdlo bříško - a to jsem skoro celý den nic nedělala.
Ve čtvrtek určitě všechno nakoupíš a zase budeš o trošku klidnější Jednička ... já plánuji zabalit tašku v příštím týdnu ... už to mám tak nějak na hromádce, ale ještě musím taky něco dokoupit a dát to do kupy.
Počasí dnes vypadá dobře, ale i tak mi je dusno ... jak je u Prostějova???
Jinak si dnešní den užij a i celý víkend Pápá ... měj se moc krásně a opatruj se s :°O°: ....páá

Obrázek uživatele Lenča 87

No povídej mi o tom šoku s Marťou - jsem z toho byla vedle. Jsem myslela že si Helinka dělá srandu, když to tam napsala, ale pak psala i Marťa a fotka...no jako fakt síla. No babička je někdy až moc akční.
Dneska jsem byla na té svatbě - počasí bylo ok. Sice dusno ale kolem 14 hodiny začalo pršet a než jsme dojeli domů, tak se vzduch pročistil a je to super. Teď už jsem sice doma, ale z okna fouká příjemný čistý vzduch.
Dneska jsem byla u kamarádky a ta mi doporučila další cvik na otočení mimíska - mám udělat jakoby kočíčí hřbet, ale celou páteř a hlavu sklonit k zemi, že jak se to mimi navalí na žebra tak ho to nutí se otočit - tak budu zkoušet a uvidíme.
Přeji ti taky krásný vákend.

Obrázek uživatele Lenča 87

Holky a copak máte za školu, že jedna chtěla pracovat v jesličkách a druhá měla praxi v MŠ? Mě ta práce moc baví, sice ty různé věci co po vás vyžadují ti blbci co sedí nahoře v parlamentu a vymýšlí ty různé kraviny mě serou, ale ta práce s těmi prďolaty je k nezaplacení. Chodí člověk sice utahaný jak pes, ale ty úsměvy za to stojí. Někdy jsou reakce dětí na různé podněty k nezaplacení. Jednou paní ředitelka šla s dětmi ven a malý Mariánek (5let) přišel za ní zda by mu nezavázala tkaničky. Paní učitelka mu řekla ať se posadí, že jak obleče mladší děti (2,5 a 3 roky) že mu to pak zaváže. Mariánek kývnul a šel si sednout a pak prý během 15sekund vstal a zakřičel na celou šatnu: Se můžu na to vysrat!!! Ředitelka nevěděla zda se má smát nebo mu něco říct. Nakonec to nekomntovala a pak se šla za dveře vysmát. No být tam já tak vyprsknu asi smíchy hned na místě. Je s těmi dětmi opravdu sranda.
Jinak o Danzy stále žádné info, už se začínám obávat že je něco v nepořádku, že nepíše. Nebo to možná té těhulce napsala, ale poprosila jí aby to nepsala na web, nevím. Včera totiž ta těhulka psala info hned a dneska ani neodepisuje holkám, když se zaptají jak na tom jsou, tak nevím co si myslet.
Leničko doufám, že ten zánět bude v pohodě a s Dominičkem to pak pěkně zvládnete. Snad ty testy budou čím dál lepší.
Jinak jsem četla, že už další dvě zářijovky dneska porodily. To je hrůza. Já mám přesně odedneška termín za 2 měsíce, tak snad ten náš mimozemšťánek má rozum a nikam se nepohrne. Každou chvilkou čekám zprávu od Peťulky, že už jsou s Liliankou v pořádku a taky nic. A to mi tu první sms psala o půl 11, že je otevřená na 4-5 cm a že jí mají přijít píchnout vodu, tak čekám dál. A to jsme měli si jít spolu v sobotu někam sednout Smile asi si sedneme ale v porodnici. Leničko číslo na tebe jsem si uložila takže kdyby něco tak se ti určitě ozvu.
Tak se mějte hezky a Izabelko užívej si na dovči a moc nesportuj ať nepatříš ještě do srpnovek :C/): Pěkně odpočívej a nech se hýčkat od manžela a dětiček.
Holky pohlaďte ty vaše dítka a já si jdu dát něco na zub. Mimozemšťánek se hlásí, že má hlad a já taky. Tak páčko Pápá

Obrázek uživatele Izabelka

Ty jsi RH-??? Pápá

Obrázek uživatele Lenousekk

Ne ne Izabelko ... mám A+

Obrázek uživatele Izabelka

slyšela jsi o tom že Danzy porodila???

Obrázek uživatele Lenousekk

JJ slyšela .... pošlu ti odkazy ju Smile ať to nemusíš hledat...

Obrázek uživatele Izabelka

děkuji musím na ní myslet.

Obrázek uživatele Lenousekk

http://www.mojetehotenstvi.cz/nevim-jak-se-mnou-bude-zarijata-moje
http://www.mojetehotenstvi.cz/danzy-rodi

tady jsou Izabelko ... taky na ni myslím. Navíc teď jsem četla na seznamu říjňátek, že s malým od danzy něco je a nechtějí jí říct co, ale diskuzi o tom jsem nenašla. Psala to tam Lenča 87.
Snad budou v pořádku

Obrázek uživatele Lenča 87

Ahojky holky vložím se mezi vás - sice Leničce na její otázku neodpovím, ale ohledně Danzy - Rsdušky. Vůbec jsem nevěděla že už porodila, dneska jsem se to teprve dočetla a hned na to šok, že s malým je něco v nepořádku. Danzy tam psala nějaké těhulce SMS:

Malý má komplikace, tak je v inkubátoru a na infuzích a nevíme co bude dál, je mi mizerně, drž nám pěstičky.
a další: nevíme, čekáme. Je to strašné, nemůžu se ho ani dotknout, jen bezmocně čekám co příjde.

Vůbec to holce nezávidím, měla takové předporodní komplikace a po porodu bylo vše ok a teď přišlo tohle. Doufám, že malý bude ok a brzo už budou doma. Musí to být nervy nevědět co se děje s malým a jen čekat :\/:

No a pak v našich říjňátkách Jaňulka píše o špinění a včil i Izabelka. Holky neblázněte, já si pořád říkám že mám ještě skoro 2 měsíce čas, ale když tady čtu že holky které měly termíny v polovině září porodily včil, tak mě z toho jezdí mráz po zádech.

Izabelko v kterým tom týdnu se ti malá otočila? Ten náš mimozemšťánek pořád trucuje a pan dr. mi už tak nějak naznačil, že pokud se neotočí tak jdeme na císaře :r:

Obrázek uživatele Izabelka

Radušce i jejímu malému držím palečky.Je to bezmoc co?Malá byla ve 30tt KP a na UZ ve 30+5tt už byla hlavinkou dolů.Předevčírem jsem špinila a včera byla u dr.Ten mě nevyšetroval aby mi nerozjel porod jen prohmatal bříško a řekl že leží pořád hlavinkou dolů tak že je to OK.Já už bych jí strašně moc chtěla ale jen ať si tam ještě alespoň 4tt je já jsem teď 33+5tt :\x: .Úplně mooc se na ní teším.A co ty jak je?Myslím si že tvůj mimísek už má málo místa na otočení ale přecijen se to může povést,tak držím vše co mám ať se mu to povede............ Pápá Jinak ty vedra jsou opravdu fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj Ne

Obrázek uživatele Lenča 87

No mě to před chvilkou taky vyhodilo, nevím zda je to chyba našich PC nebo servru, ale asi servru když to dělá více lidem. No já jsem četla, že do 35tt. se může mimčo otočit, tak uvidíme. Už jsem se ale tak trochu smířila i s tím císařem, holt pro mimíska všechno. Taky bych už ho chtěla mít u sebe, ale když pak čteš nějaký ty komplikace u těch co porodili dřív, tak mě to hned přejde a přeji si aby se narodil v termínu. Máme přece jen termán 20.10 což je skoro za 2 měsíce teprve. Vedra jsou děsný. Na zítra hlásí 31°C a to prosím prý ve stínu, takže opět budu zalezlá doma, kde máme aspoň chládek. V sobotu máme jít na svatbu kamarádce, tak si hlídám sobotní předpověď a zatím hlásí 22°C což je super, sice asi ne pro nevěstu ale pro těhulku je to krása. Jinak se máme s mimískem dobře, dali jsme mu neutrální jméno mimozemšťánek, neboť každý dr. vidí jiné pohlaví. Teď jsem byla na posledním utz. a dr. se snažil něco najít a nenašel nic, neboť jak má ty nožky dole tak se mezi ně prostě nedostal. Takže budeme mít asi překvapení. Takže když se mi včil líbí nějaký obleček tak kupji neutrální. I povlečení do postýlky jsem koupila neutrální a rychlozavinovačku. Ty už máš všechno nachystaný pro mimíska? Mě čeká teprve praní a žehlení příští týden. Ještě máme v plánu vylíčit ložnici aby šel mimozemšťánek do čistého, tak snad to stihneme Smile

Obrázek uživatele Izabelka

ta chyba je v servru,stěžuje si tu více holek.Já mám termín 2.10.takže je to dá se říct za pár.Teď zrovna mám hrozné bolesti v podbřišku a Izunka ještě do toho kope tak co chvilkama lítám utírat se a kontroluji papír-ale dobrý nešpiním tak asi jen poslíčci(díkybohu)také když to čtu tak mám strach z předčastného porodu.........Mi jsme si koupili stropní ventilaci kvůli těm vedrům a je to paráda takže se zdržuji doma.Děti jsou s našima na chatě na Orlíku tak v pátek(až se mi vrátí přítel z práce-jezdí kamionem)tak jedeme za nima a budeme tam s nima.Tak doufám že mě to tam nechytne nerada bych rodila v Písku ale pro jistotu si beru věci sebou.Jinak máme vše nachystané a už se nemůžem dočkat až to přijde.Kamarádky chlapeček se otočil v 38tt pár dnů před porodem takže šance je ale moc na to nespolíhej.Taky jsi noční ptáče???

Obrázek uživatele Lenča 87

No jsem noční ptáče. Jelikož náš mimozemšťánek přes den se sem tam pohne - hlavně mě vždy nakopne abych se šla najíst Biggrin no a vnoci si dělá mejdan. Jestli to tak bude i po porodu tak pěkně děkuji. Já jsem včera měla docela nahnáno. Ráno jsem vstala a pohoda a během poledne jsem měla pocit jako by ze mě něco teklo. Zrovna jsem snášela po schodech 9.měsíční neteřinku, která se probudila. Vrazila jsem jí mojí mamce, se slovy něco ze mě teče. Ta na mě vyvalila oči se slovy a co jako? říkám nevím, jdu to zjistit. "utíkala" jsem na záchod a rychle se utírala a na papíru jen bílo. Nejprve mě napadlo, že je to hlenová zátka, ale to jsem hned vyhnala z hlavy a narvala tam že asi výtok. Jelikož to bylo "tvarohovité" tak jsem se uklidnila. Vzala si intimku a už byl klid. Ale ten první pocit byl děsnej. Dneska psala Jaňula k nám na říjňátka, že taky začala špinit - čím víc se blíží termín tak jsem pořád v takovém menším stresu co příjde. A to mě čeká ještě 1. týden v září jít do práce k mým rozotmilým dětičkám. Tak aspoň příjdu na jiné myšlenky.
A to jsi celé dny sama doma? Jak se dokážeš zabait na celý den?

Stránky

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Ahojky Holky, chtěla jsem se zeptat, když bych otěhotněla cca 5 den menstruace, měla bych termín podle UZ dřívejší jak podle MS?

Ahoj snazilky, ja uz jsem sice maminka, ale rano jsem objevila tohla, tak s dovolenim preposilam: http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=tipy-pro-rychlejsi-otehotn... treba vam to k necemu bude.

ahojky....je to asi neuveritelny ale jsem 14tt avcera jsem si tak lezela na zadech a citila jsem jak se mi vzdouva brisko a na prave strane se objevila na chvilku mala boulicka.cetla jsem ze druhorodicky citi pohyby tak v 18 tt ale je pravda ze i u prvniho mimca jsem citila pohyby driv nez bych mela...a to se mi mala narodila presne podle terminu prvnich pohybu,je tady nejaka mamina ktera taky

krásné ráno, :\x:

Jak se poznaji poslicci??, je to jako bolesti pri menstruci??, ja vim, uz se o tom tady dost diskutovalo, ale kdyz se vas to jeste netyka, tak tomu nevenujete takovou pozornost, dekuji za odpovedi

Holky které z Vás máte nějakou tuhle mutaci - musely jste si v těhotenství píchat injekce , to vím . Jsem 5+ 6 a zítra valím na hematologii a nejspíš hned si je začnu píchat .Trombozu jsem měla před 6lety a pak mi tuhle mutaci zjistily.

Holky které z Vás máte nějakou tuhle mutaci - musely jste si v těhotenství píchat injekce , to vím . Jsem 5+ 6 a zítra valím na hematologii a nejspíš hned si je začnu píchat .Trombozu jsem měla před 6lety a pak mi tuhle mutaci zjistily.

Holky které z Vás máte nějakou tuhle mutaci - musely jste si v těhotenství píchat injekce , to vím . Jsem 5+ 6 a zítra valím na hematologii a nejspíš hned si je začnu píchat .Trombozu jsem měla před 6lety a pak mi tuhle mutaci zjistily.