Zuzík.Myšák

Ahojky dlouho jsem nic nepřidala, ale protože budou za chvíli vánoce, rozhodla jsem se, že bych třeba mohla přispět svou troškou do mlýna a třeba někomu udělat radost. Kdyby měl někdo zájem, nabízím kreslení portrétů, do vánoc stihnu tak 4 kousky :-) Pro tento rok jsem si vybrala pastelky ať máme ty dětičky, manželky, manžely krásně vybarvené :-) Pro více info můžete psát zprávičky, budu se těšit :-)

Vánoční kreslení :-)
Vánoční kreslení :-)

Ahoj stalo se některé.že měla pár dní po zpoždění jen ducha ( mikro dušíka spíš ) a byla těhu? Já dnes 3. den zpoždění, na testu skoro neviditelný duch, který mi přijde, že je jen malinko silnější než ten včera, ale stejně mi to přijde divné, že takhle dlouho po vynechání jen toto? O druhé mimi se snažíme půl roku, v létě jsem prodělala zamlklé těhotenství, čárka sílila straně pomalu, takže já už se toho úplně děsím, ale to jsem měla v den MS tu čárku viditelnější než ted..

In reply to by lufulie

Ahoj zkoušela jsem si dělat ted večer jestli třeba nemám větší hcg večer, u syna to tak bylo, ale je stený jako včera ráno.. Sice jsem ho viděla hned jak nabíhal jak jsem test ponořila ale jak to uschlo tak už je zase neviditelný, jen když test položím na něco bílého..Když ho zespoda prosvítím tak tam růžový proužek je, ale prostě nesílí :-(

Ahoj holky přesně před měsícem jsem začala krvácet po samovolném potratu, kdy jsem měla být v 5 plus, ale dr na UTZ neviděl ani váček a hodnoty hcg jsem měla jen 160 a klesalo.. Dnes by měla přijít MS, dělala jsem si test, na něm malý dušík, tak jsem se chtěla zeptat, zda bych mohla být znovu těhu, protože všude píší, že po potratu je nejsnažší otěhotnět a nebo zda by mi mohlo zbýt ještě trošičku hcg z té mé nízké hodnoty a ukázat se ještě na TT? Děkuji za názory :-)

HCG 160 je maličko, to by mělo být z těla pryč rychleji. Vzhledem k tomu, že už je to měsíc se přikláním novému těhu, ale s jistotou ti to řekně až další test se sílící čárkou, nebo ideálně krevní test. Já po revizi v 9.týdnu ( hcg cca 10000 ) měla v době očekávané MS dušíka který byl vidět jen když jsem ten test přesvítila a vypreparovala z toho plastového obalu, za 3 dny už nebylo nic. Držím pěsti!

Ahoj tak asi nemám dobré zprávy..Ms jsem měla dostat 31.7. ale nepřišla, ještě pár dní před MS jsem měla pidi douška, který postupně sílil, poslední jsem dělala tuto neděli, skoro dálnice. U dr jsem byla včera to jsem měla být 5+3, dr mi řekl, že špiním ( ale na kalhotkách nic ) a na UTZ nic neviděl, říkal vysoká sliznice a něco málo se tam asi rýsuje.

Tak bohužel, dnes jsem si volala na nové testy a hodnota šla ještě dolů ach jo :( K doktorovi jdu příští úterý a ten mě pošle na revizi..Hodnotu mám 134, doufá, že to nebude mimoděložní..Kéž bych si to alespoň odkrvácela sama a nemusela na zákrok :r:

Ahojky, třeba je mimi ještě malé, ještě máš myslím šanci, ale v květnu/červnu se mi stalo totéž, je to smutné, ale mimi se skutečně nevyvíjelo a skončilo to revizí. A to ačkoli jsem měla HCG celkem vysoké, ale mimi bylo "větší" a nemělo srdíčko-vývojově neodpovídalo týdnu předpokládaného těhotenství (za týden povyrostlo o hrozně málo, než tomu mělo být). Teď jsem skoro dva měsíce po revizi a psychicky to ještě není O.K., ale asi lepší, že to ukončili, než kdybychom třeba měli postižené dítě. Držím palečky.

Tak to mi je líto, ale třeba se ještě ukáže tam kde má být. Já jdu také jak budu 5+3 a to je ve čtvrtek. Tak jsem zvědavá jestli tam bude něco vidět. Včera večer jsem špinila, dnes teda ne, ale bolí mě břicho. Tak nevím jestli to bude ok. Škoda že si nedala fotečku testíků jak sílili. Jen mě napadlo ,aby to nebylo třeba mimoděložní, prohlédl ti dobře vejcovody? Tam testy sílí pomalu. Ale to snad ne, no budu držet pěstičky, aby to byla spíše opožděná ovulka. :a: :k: :k: :k:

Ahojky za týden a kousek je Valentýnek a s ním oslava lásky :h: Tak mě napadlo, že udělám zase nějaké kresleníčko.. Takže kdo chce potěšit partnera v podobě kresleného portrétu ( sebe nebo i svého dítka ) nechť mi dá co nejdříve vědět :€s€: Obrázky budu dělat tradičně na A4 za 300,- na A3 za 500,-. Potřebuji pouze kvalitní fotografii čas je omezený tak šup šup budu se těšit :one:

Valentýnské kresleníčko :-)
Valentýnské kresleníčko :-)
Valentýnské kresleníčko :-)

Ahoj holky, po vánocích se všechno zase pěkně uklidnilo a proto je to tu zas, jako bych neměla s 15. měsíčním prckem málo zábavy :///: .. Takže kdo by chtěl jakýkoliv portrét, prcky, dospěláky nechť se ozve..Cena pořád stejná, A4 300,- A3 500,- plus poštovné jaké si vyberete.. K co nejlepšímu výsledku potřebuji pouze fotografii ve velkém rozlišení ( rozmazané z mobilu atd.

Povánoční kresleníčko opět zde :-D
Povánoční kresleníčko opět zde :-D
Povánoční kresleníčko opět zde :-D
Povánoční kresleníčko opět zde :-D

Ahoj holky, mám takový dotaz, šel někdo do práce dřív, i kdyby jen na poloviční úvazek a jak se to dalo? Mám rodičák na dva roky, ale možná bych měla šanci jít do práce už dřív a bojím se, že bych se tam mohla připravit o pěkné místo kdybych odmítla..

já bych klidně šla já ted pracovala brigádu jsem měla na krátký a dlouhý týden tzn jeden týden 5 dní v práci a další týden jen dva dny v práci na 6h směny a uplně v pohodě..zezačátku mi ale bylo líto syna přece jen je na mě ještě závisláček taky ho furt kojím tak jsme na sobě tak závislý a jeden večer dokonce i brečel a nešel uklidnit až kdyz jsem přišla ja domu ale pracovala jsem takhle tři měsíce a bylo to super, myslím si že jsem ho o nic neochudila, ted má 18 měsíců...u dcery jsem začala taky už dřív pracovat už jak měla 2,5 roku...když je dobrá nabídka tak proč toho nevyužít...

já chodím na brigádu co bylo malému 8m, ted mu bude za týden rok a dá se to....záleží na jednotlivci ,zda chce makat nebo ne, že :s:
Vzhuru do prac.procesu ;)

Před mateřskou jsem dělala 2xdenní,2xnoční a2xvolno.(12 hodinové směny).Práce mě bavila,ale půl hodiny vlakem+20 min. rychlejším krokem.Ted jsem zhruba 5 let doma.Pracovní místo mi nikdo ale nedrží, a taky už přemýšlím, jak to budu dělat a plánovat :00:až nastoupím do práce, děti začnou chodit do školy a na kroužky, vzhledem k tomu, že manžel je taky neustále v práci do večera a někdy i prostě zůstat musí+-děti můžou být i nemocné. A já bych nejraději pracovala na plný prac.úvazek. Už ted mám někdy pocit, že jsem na všechno sama. Tchánovci ještě pracují, takže s nimi nějak nepočítáme. Tak už začínám být někdy ustaraná, jak si co rozvrhnu, abych vše stíhala. :00:

ahoj, defacto od roku každého dítěte jsem chodila do práce. ze začátku na den v týdnu...když byly mladšímu dítěti dva roky, tak jsem dostala možnost vrátit se (taková ta možost, co se neodmítá...). akorát u nás otřevřeli v MŠ třídu pro děti od dvou do tří let, malou tam vzali, staršího taky vzali do MŠ, tak jsem se vrátila. ze začátku na 0,5 úvazku, teď tam jsem dva roky a mám 0,7úvazku. plnej bych nedávala ani náhodou - co se týká organizace mojí práce, školky, školy ...

U dcerky jsem šla na poloviční úvazek kdyz ji byl rok - na dvě denní a kdyz ji byly dva tak na plný dvě denní a dvě nocni směny ! Kdyby byla babička tak by to bylo úžasný ale neni :-( a tak jsem třebas po dost náročné nocni cely den hlídala dcerku a šla vecer zase na nocni :00: občas masakr ! Ted se synem nastupují na zkráceny úvazek uz ted kdyz mu je šest měsíců ! Holt bych o práci přišla a to si nemůžeme dovolit ! Denní jsou pro mě fajn ale ty nocni byly a budou náročný než deti povyrostou a ja je ráno nevyhodim do skolky a školy a zálezu do postýlky :-) urcite bych do toho šla pokud mas babičku !!!!!! A držím palce !!!

Ahoj holky, neměl by někdo zájem o ohřívač od aventu? Má tři stupně ohřevu, mám k němu vše, krabici, je skoro nový-používaný zhruba měsíc. Dají se v něm ohřívat lahvičky pro mrňata a přikrmy. Původně stál nějak přez osm set, ted za 500,-Kč. Praha nebo pošta :a:

Philips Avent ohřívač prodej

Ahoj holky!! Vzhledem k loňskému zájmu o kresbičky pod stromeček pro vaše blízké jsem se rozhodla, že do toho půjdu i s ročním prckem ;) Času je dost, žádná hoňka..Takže kdo chce kresbičku vás, partnera, nebo dětiček?
A4- 300,-Kč plus poštovné jaké vyberete. Kreslím tužkou, po náhledu od vás zafixuju speciálním fixačním sprejem proti rozmazávání.

Opět vánoční kreslení :-)
Opět vánoční kreslení :-)
Opět vánoční kreslení :-)
Opět vánoční kreslení :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka