štístko2

10.09.2015

Po půl roce snažení jsme našli dvě , sice užjsme to tehdy vzdali a radost jsme měli i tak. V 6tt jsme měli srdíčko vše vypadalo dobře. Ale bohužel dnes jsme to krásné srdíčko nemohli najít, snažili jsme se jak se dalo, ale bohužel srdeční akce nebyla. Miminko odpovídalo ukončenému 9tt a já dnes jsem 9+2 , takže srdíčko muselo přestat tloc před dvě mi dny. Ach jo bohužel příroda rozhodla za nás a už víme že už budeme čekat jen na vnoučata. Můj věk není stavěný na další dítko a možná i proto to dopadlo jak to dopadlo. Raději dřív než později.

Ahoj, tak si říkám, kdy už tu budeme číst pozitivní zprávy konečně...:n:  Moc mě to mrzí, v červnu jsme si prošli tímtéž, po 3 letech snažení - výsledek ... ten samý. Nezoufej, třeba to ještě není na vnoučata, ale na dítě, však tomu dej ještě třeba půl roku a uvidíš...! Držím palce, ať to příště vyjde.:a: :h: :cc): 

12.08.2015

Hodně jsem četla že v době těhotenství je ovulační test pozitivní. A já jsem včera večer narazila při úklidu na poslední testík. Tak mě to nedalo a zkusila jsem co je na tom pravdy. A málem mi vyskočili oči z důlku. A pak že mají testy málo barviva. Včera jsem byla 5+1. Je to jen článek pro zajímavost. Zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme jak to vše dopadne. :a: :h:

ovulační test v těhu
ovulační test v těhu

Ja si udelala ovu test dva dny pred neocekavanou ms... byl taky takhle silny... druhej den jsem frcela do lekarny pro tehotenske testy a uz tam byl dusik ;-) Za tri dny dalnice ;-)

08.08.2015

Takže už není pochyb sice jsem měla strach protože jsem 4 dny špinila a čekala jestli se to rozjede, ale nerozjelo a dnešní test mluví za všechno. Jsem objednaná k lékaři 13.8. to bych měla být 5+3, tak snad bude vidět aspoň bublinka. :a:

takže dubňátko 2016
31.07.2015

Tak má pocit že ta předčasná ovulace přináší ovoce. Zítra čekám že to bude krásně vidět. Tak snad bude vše v pořádku jak má být. Dnes jsem 11 dpo včera byl test bílý jako sníh. :a: Dnes 5.8 test krásně pozitivní, takže je to tam. :dance:

ŽE BY?
ŽE BY?
ŽE BY?
ŽE BY?
ŽE BY?
20.07.2015

Včera byl 13 den cyklu ,vůbec mě nenapadlo že by ovulace mohla dojít tak brzo .Snažení včera proběhlo i když neplánovaně. A ráno jsem byla šíleně zaskočená teplotou 36,4 tak jsem okamžitě valila pro ovulační test a takto to dopadlo. Tak budeme čekat jak to dopadne za 14 dní. To snad bude poprvé co tu budu mít po 28 dnech.

Ovulace přišla dřív než jsem čekala, teda to poznám až zítra
03.05.2015

Tak ms jsem měla dostat včera nebo dnes.Ale testy ještě včera mlčely bylo úplně bílo, dnes jsem našla toto , sice do pozitivního testu má daleko, ale ve zkutečnosti to jde krásně vidět , ale nejde mi to pořádně nafotit. Tak snad zítra bude lepší a nebude to jenom vada testu

Ms nikde a na testu jen toto, tak snad zítra bude lepší.. Nebude !!
Ms nikde a na testu jen toto, tak snad zítra bude lepší.. Nebude !!
Ms nikde a na testu jen toto, tak snad zítra bude lepší.. Nebude !!
17.04.2015

Takže ovulace byla vychytaná. A už jen čekám co udělá příroda. Zatím testy mlčí.Jen teda nevím přesně jestli jsem 11 nebo 12 den poo. Ale si jen 11. Takže test má právo ještě mlčet. Ale ta nervozita mě hlodá. Už aby byla neděle. Ta by vše rozlouskla. :a:

Ovulace vychytaná už jen čekám jestli budou //
Ovulace vychytaná už jen čekám jestli budou //
Ovulace vychytaná už jen čekám jestli budou //
Ovulace vychytaná už jen čekám jestli budou //

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Možná to pití na to vliv má ségra taky málo pije a test měla pozitivní v den ovu, ale u tebe to vypadá že až den po teda

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka