Annabbella

14.07.2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se někomu zadařilo s Ket v nativu. Jsem týden po transferu a už mi začíná hrabat, pořád jestli všechny příznaky a pobolívání jsou dobře nebo špatně. Prostě jestli je šance, že se opravdu zadařilo, ještě týden do testu je holt dlouhý a přemýšlím a přemýšlím

10.06.2015

Ahoj, jsem zpět po dvou letech. Po nevydařeném ET a KET, jsme si dali skoro dva roky oddych a jen tak čekali, zda by se to nepovedlo přirozeně. Před dvěma týdny jsem se rozhodla, že to půjdeme zkusit znovu, máme ještě 8 mrazáčků. Včera jedeme na konzultaci do Pronatalu a co se nestane, když mi udělají kontrolní ultrazvuk, něco tam našli, ale jsou dvě možnosti buď jsem těhu nebo to byla tepna.

27.08.2013

Ahoj, měla bych jen rychlý dotaz. Kolikátý den cyklu se chodí na KET?

záleží na velikosti sliznice, aby byla dostatečně velká. většinou do 20DC cca 16-20DC. Fakt záleží na té sliznici.

záleží na velikosti sliznice, aby byla dostatečně velká. většinou do 20DC cca 16-20DC. Fakt záleží na té sliznici.

11.06.2013

Ahoj holky :a:, vejcotvorba úspěšná, na odběr vajíček jsem měla jít až v sobotu a půjdu už ve čtvrtek. To byl šok dneska. Tak snad všechno půjde dobře jako teď a mimčo bude :q:

:kiss: Tak to je dobře, tak přeji ať je vajuch hodně a ať jsou kvalitní a krásné probuzení z narkózy :kiss:

10.06.2013

Ahoj holky, měla jste některá alergickou reakci na cetrotide. Mám za sebou dvě injekce a pokaždý se mi udělá velký červený flek, který hodně svědí a včera jsem z toho nakonec měla horkou bouly.

Ahojky, z toho si absolutně nic nedělej, to je normální, já měla flek velký jak od hovada. Neboj, brzo to zmizí. Já dokonce měla alergickou reakci na jinou injekci a to mi dokonce natekl celej obličej, začala jsem strašně smrkat a byla mi zima, to už je horší, to jsem jela na pohotovost. V centru mě dokonce před tím zarudnutím dopředu varovali, ať se toho neleknu, že se to může stát, takže neboj, to nic...

03.06.2013

Ahoj holky, měla bych dotaz, můžu teď pít kontryhelový čaj, když budu od zítra stimulovat na IVF?

:one: :one: Ale klidně si dej vše na co máš chuť...Co se týká nealko pití atd.....a hlavně se nestresuj :) .....Já si vším už taky prošla a teď už jsem :€O: v 5.měsíci....Tak šup,šup už se těším na hezké zprávy!!!!!Opravdu věř,že vše dopadne dobře.... :) :) :)

In reply to by indoska

To teda jsem napnutá, nechci to něčím zkazit. Strašně lidí na nás myslí, celá rodina se pořád ptá. Bylo to i těžký rozhodnutí jestli do mimča už jít. Manžel má částečný invalidní důchod a k tomu práci v chráněný dílně, takže finančně děs a i ta manželova nemoc není nic moc, tak jsme si řekli, že nebude čekat, až se třeba budeme mít líp, hlavně že je nám spolu dobře a moc bychom chtěli děťátko. Prostě je to teď trochu víc stres než těšení. Ale snažím se myslet pozitivně (ale stejně za vším pořád hledám problémy)

03.06.2013

Zdravím, tak jsem se konečně dočkala, jakou já měla včera radost, že ms večer dorazila. Zítra začínám s injekcema. Teď být hlavně v klidu a mimčo se povede.

25.05.2013

Ahoj holky, dnes si jdu jen postěžovat. Jsem těsně před stimulací na IVF. Měla bych být šťastná, že už se to blíží, ale z toho čekání už nemůžu. Ani nedokážu odhadnout, kdy přesně přijde ms.

Holky moc díky za podporu :one: , zabralo známé pravidlo sdílená bolest - poloviční bolest. Dneska už se cítím mnohem líp. Určitě dám vědět jak pokračujeme a přeji krásný den

vím jaké to je.....Být taková ze všeho :( nervózní a zmatená....Taky jsem tím vším prošla...Hlavně Ti ze srdíčka :h: přeji,aby jsi vše snášela dobře a hlavně,aby jsi se dočkala těch //...Je to úžasný...teď už začínám 5.měsíc a teprve teď mi pomalinku dochází,že se skutečně zadařilo,protože už se kulatím :€O: a prožívám ty nekrásnější chvilky.....a hlavně už se moc těšíme na naše vytoužené a vymodlené :q: miminko....Tak určitě napiš jak vše probíhá...Budu na Tebe moc myslet :dance: :dance: HODNĚ ŠTĚSTÍČKA :k: :k: :k:

:///: naprosto tě chápu, já měla tyhle stavy před KET. Na stimulaci jsem se těšila děsně a nemohla se dočkat, až mrcha přijde a já začnu píchat injekce. Pak se embryjouš neuchytil a já byla vyřízená a chtěla hned zavést ty dvě zmrzliny, co nám zůstaly, ale musela jsem jeden cyklus počkat. Čekání dlooooouhé, ale vyplatilo se, jeden zmrzlík se chytil a teď je z něj pořádnej rošťák.
Žádná rada není (tys jí ani nechtěla), prostě vydž až mrcha dorazí a užij si každou injekci ;-)
Držím palce, ať máš pěknou úrodičku a ať se vám drobek uchytí!!!

In reply to by Annabbella

Nojo, oni ti chlapi totiž jen zalezou do kabinky a odevzdají kelímek. A ženská do sebe pumpuje injekce, tloustne a má z toho nervy (jsou to přece jen hormony) a jen pořád čeká, jestli to vyjde.... prostě je to náročnější a týká se nás to víc fyzicky než mužskejch.
Dej vědět, jak pokračujete. Držím všechny palce, ať už se dočkáš. :a:

23.05.2013

Ahoj, jen rychlou otázku. Kolik jednotek Gonalu vám předepsali před IVF? Já mám začít s 225 jednotkami a kamarádka se divila, že to je hodně. Tak bych chtěla vědět jen pro srovnání, kolik se tak dává?

250-250-225-225-225-225-250
10 odsátých folikulů, 4 vajíčka.
Lékaři vědí, co dělají. Kamarádka tě zbytečně strašila, lze píchnout až 450 IU.

Ahoj Annabbello, já jsem začínala s 250 jednotkama a mezi námi i to bylo příliš. Ale píchala jsem po 2 dnech už jenom 225, ale poměrně dlouho.Nechci tě strašit, ale Gonal u mě vyvolal těžkej hyperstimulační syndrom, měla jsem 60 vajíček a 29 embrií. Ale kvůli tomu stymuláku mi je nemohly zavést, na to jsem si poležela asi týden v nemocnici a pak jsem dostala trombózu, protože mě propustili a nedali mi léky na ředění krve. Mimochodem zamrazili jich pouhých 7ks, stejně se ani jedno neuchytlo a nakonec když jsme se na to už vykašlali, protože jsme na UO jezdili 3roky tak se nám v lednu zadařilo přirozeně, hned potom co jsme si zažádali o adopci a do 1 měsíce kdy jsme se sklidnili jsem hned otěhotněla a nyní se nacházím ve 20tt. Takže ti velice držím palce aby tě nepotkalo něco podobného jako mě. Každá to máme jinak a mé tělo asi abnormálně reagovalo na Gonal. S menopurem jsem takový problém neměla. Hodně štěstí

In reply to by Luca83

Přejel mi mráz po zádech, když jsem si přečetla, co tě potkalo. Ještě nikde jsem neslyšela, že by někomu dozrálo tolik vajíček. Snad se mi nic takového nestane. U nás to přirozeně nejde, takže to tak jako tak budu muset podstoupit, musím jen doufat, že se to povede a nejlépe na poprvé. Nejsem nijak pověrčivá, ale i tak jsem byla minulou sobotu v Františkových lázních sahnout si na Františka.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka