Nikolka93

08.09.2015

Ahoj maminky, tehulky, tak dnes jsem 10+2tt. V pondělí nás čeká poradna, tak se moc těším až zase uvidím prcka na utz. Jinak počasí nám skončilo do podzimu a teda to šíleně, vůbec mi ten vitr nedělá dobře a je mi furt zima. Jak vám je a jak se cítíte Dubňátka? :€O: :a: 

Ahojky,

já jsem v noci opět špinila, ale včera jsem dosti chodila, tak to přisuzuji k tomu. Dnes jsem šla k dr. a říkal, že jelikož jsem byla v sobotu na pohotovosti a vše ok a přímo nekrvácím, či nejdou ze mě cucky, tak že je to OK a že do mě nebudou zbytečně šťourat, že to pro prcka není dobré.

Takže kontrola pro průkazku mám 22.9, 24.screanig, 25 genetika

Ahojky já jdu 10.9. také se těším až dostanu průkazku, první fotečku a domluvím si screening . Jinak dnes začínám 10tt. A mě je také stále zima jsem navlečená. A nevolnosti stále jsou. :a: 

01.09.2015

Ahoj spolutehulky, tak jak se Vám daří? Já jsem dnes 9+0 a včera jsem si šla lehnout do nemocnice kvůli tomu zvracení. Ale dnes jdu domů, už kvůli syna. Jinak prcek je v pořádku, srdíčko bije a merime 2,25cm:-)

Ahojky to ses tam moc dlouho neohřála. Já jsem dnes 8+1 a na kontrolu jdu 10.9. tak už jsem také moc zvědavá jestli povyrostlo. Je mi také stále zle, ale nezvracím , asi nemám co . Jinak mě ničí pachy, lednička, popelnice, obchod restaurace atd. Už abych byla ve 12tt to vždy ustoupí a je pak už dobře, aspoň u mě. 

13.08.2015

Už máme srdíčko :h: sice jsem měla kontrolu až 18.8 ale bolestii mě vyhnaly už dnes a všechno je v pořádku :dance:

Fazolka 6tt

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No já se taky divím proč je tak na boku. Teď večer mě chytly šílené bolesti,na levé straně a postupuje to dál. Nemůžu ani chodit. Vůbec netuším co to může být

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No já se taky divím proč je tak na boku. Teď večer mě chytly šílené bolesti,na levé straně a postupuje to dál. Nemůžu ani chodit. Vůbec netuším co to může být

06.08.2015

Ahoj tehulky, všechny co máte termín duben 2016 pridávejte se do klubiku Dubňátka 2016. :a:

:a: Zdravím všechny, jak se Vám daří? Co nového? Ja jsem ted v 17 tt. Zatim vse vypada dobre. Jen mam placentu nízko a vpředu:(, snad se vytáhne, u syna jsem mela vzadu a nahoře. Pohyby jsou zatim takové nepatrné. Kontrola 2.12. Utíká to pěkné. Tak at se Vám všem daří a písnete, jak se mate! Pekny den!!

 

29.07.2015

Ahoj holky, v pondělí jsem šla na gyndu, protože mám 12dní zpoždění. Dr tam viděla jen oteklou sliznici tak jsem dostala injekci abych to dostala.Dnes jsem šla na kontrolu s tou sliznici a na utz překvapení:-)

26.07.2015

Ahoj holky,
chtěla bych se s Vámi poradit. Poslední MS jsem dostala 15.6.2015 a do dnešního dne jsem to nedostala. Zatím jsem nad tím nijak nepřemýšlela, ale dnes mě celkem začaly bolet prsa. U prvního syna jsem to taky měla takhle, že mě první bolely prsa. Ale zatím jiné potíže nemám. :? Test jsem dělala ale vyšel negativně,teda přítel říká,že tam tu druhou čárku vidí,ale mě se moc nezdá. Na gyndu jdu až za týden..Máte některá podobnou zkušenost?

Kliknutím vložíte smajlíky:

kdy sis dělala test?,především pokud sis ho dělala a byla těhu teprve krátce tak ta druhá čárka mohla být dost slabá ale to neznamená že nejsi těhu ale že je to brzo,zkus testík znovu ale myslím že je to jasné

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka