snezenka08

18.06.2016

Ahoj holky, zajímalo by mě, na kolik Vás tak vychází dovolená v Chorvatsku s vlastní dopravou a dvěmi dětmi ve věku 7 a 5 let ? dá se vejít i do 25 000 Kč? popřípadě kde jste byli nejvíc spokojeni a které pláže upřednostnujete? oblázkové nebo písčité a jestli volíte raději polopenzi nebo vlastní jídlo sebou? a taky kterou oblast v chorvatsku ? děkuji za tipy a info :-)) *smile* :€s€: 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ja tedy v Chorvatsku byl pred tremi lety a byli jsme v hotelu. Ale v te oblasti bylo mozne si pronajmout bungalov. Ja bych se ted tedy a detmi do Chorvatska bala. Jednak cesty budou plne aut,protoze tam pojede spousta lidi a budou velke kontroly. Co se cen tyka,tak nevim jak se to ted pohybuje. A vy chcete jet tzv. na blint?

Ja teda v Chorvatsku nebyla a myslim,ze zrovna letos uz to bude dost probrany,jedete tam snad kazdy... ale proboha,jidlo sebou,?? To snad ne,nejsme v devadesatych letech snad :-D:-D myslim,ze jidlo se tam plus minus pohybuje stejne jako u nas,prijde mi fakt hruza na dovolenou tahat majky a spagety :-P my jedem do Madarska,bez cesty davame 28 tisic za 4 lidi,polopenze. Zbytek koupime tam.

In reply to by KIKA82

nevím,mě prostě přijde trpný,abych jela na dovolenou 1500 km a vybalila se tam před stan s gambáčem a paštikou... :)) navíc mi přijde fakt nepraktický tahat sebou jídlo na týden,když si ho prakticky za ty samé peníze můžu pořídit tam... a pokuď si tam teda kupujete pečivo,zeleninu,ovoce,pití,tak co teda berete sebou??Jako maso asi těžko,salámy,sýry asi taky těžko... jako já beru jídlo na cestu,nějaké bonbony nebo lízátka,když přijde krize v autě,chápu,že dietář si vezme taky jídlo (kde tam třeba hned shánět bezlepkový pečivo),ale abych tady nakupovala zásoby a pak je tam vybalovala,tak to fakt nee :n:  navíc teda ráda jím tam,kde jsem,takže si raději nakoupím místní jídlo a pak ochutnávám *wink* 

04.03.2016

Ahoj holky, nastupuji po mateřské do nové práce. Ale zajímalo by mě jak to pak budem mít s přídavky? doted jsme brali na dvě děti něco kolem 1000 Kč. Ale mění se něco, když nastoupím do práce? protože vím, že např.bratranec přídavky na děti nemá, tak se v tom vůbec nevyznám :-( :00: 

Kliknutím vložíte smajlíky:

přeně,přídavky se vypočítávají na základě příjmů rodiny,pkud příjem přesáhn ete,tak na ně nárok nemáte.Počítá seto ti měsíce zpětně,na to pozor,ať to pak nemusíte zbytečně vracet :(

Nejsem v tomhle žádný odborník, ale řekla bych, že  přídavek na dítě je sociální dávka a dostáváte ji proto, že jste někde pod minimem příjmů pro 4 osoby. Každý na to nárok nemá. My taky nic nedostáváme. Takže pokud budete mít vyšší příjem než doposud, tak o přídavky přijít můžete..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka