Martinkaaaa

06.04.2013

Ahoj! :a:

Je možné, abych měla tt slabě pozitivní a měla ms? :? 30.dc jsem měla slabé špinění a to obvyklý bílý výtok smíchaný s troškou krve.. takže byl nakonec nahnědlý nebo spíš oranžový?? :00: Pak 31.dc malinké špinění, jen když jsem se utřela... a na intimce za celý den jen 1 nebo dvě kapičky... 32. dc slaboulinká ms.. opravdu slabá, stačila na celý den intimka, 33.dc slabé krvácení, stačila jedna vložka na celý den, ale i trošku sliznice odcházelo a dnes se zdá, že to končí. Slabě poz. tt jsem měla ten 31. dc. Brala jsem tento měsíc Clostylbegit. Holky, myslíte si, že bych mohla být těhu? Měla jste to některá takto? Ms v těhotenství? Ale co t asliznice? Netestila jsem od toho 31. dc, jelikož když se to pomalu začalo rozjíždět, tak už jsem se na to vykašlala.. ale ono se to nějak extra nerozjelo... budu testovat zítra. Dnes jsou u nás lékárny zavřený, musím čekat až mi ho manžel přiveze z ČB. :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Prosím vás o vaše zkušenosti s menstruací při slabě pozitivním testu. Zítra bych měla brát další Clostylbegyt a ten se v těhotenství nesmí užívat. Nechtěla bych něco pokazit. Tt dnes už nekoupím, v té naší "vesničce" nejsou otevřené lékárny... Nevím, zda by vadilo, kdybych si ten 1 den Closytlbegit nevzalala(?)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Zkoušela jsem volat gynekologovi i na mobil, nezvedá to. Njn je sobota...:) Měla bych zkusit tu porodnici? Jestli mám vzít ten Clostylbegit? Zkusím to... Mně štve, že u nás nejsou otevřený lékárny... Uvidíme, jak pořídí manžel.. je v práci v Českých Budějovicích, takže když to ztihne, tak mi ten test koupí. Tam mají otevřeno i v eděli.. Můžu se zeptat, zda ta ms byla oprvadu slabá, tudíž stále jen špinění nebo si i krvácela... třeba 1 den? Já měla včera trošku krvácení, slabé.. ale dnes už zase téměř nic. No bt 36,8 dnes.. tak uvidím.. :) Mamka mi taky říkala, že se mnou 4 měsíce měla normální mentruaci... :00:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak jsem volala do nemocnice, mluvila jsem s jinou doktorkou, ale všechno jsem jí popsala a řekla mi, ať si dnes klidně Cllostík vezmu a vpondělí zkusím test. ;) Prý ten jeden den dávky neškodí. :k: Tak jsem na to zítra zvědavá... testnu a uvidíme. Jinak bt dnes vestejnou hodinu 36,9... :) Moc, moc, moc děkuji za radu a za to, že jsi se se mnou podělila o tvou zkušenost... :h:

04.04.2013

Holky, ženský, prosím.. jukněte.. Nikdo mi neodpověděl a já jsem bezradná... http://www.mojetehotenstvi.cz/divna-menstruace-rozhazeny-hormony-ci-co-… Ještě dodávám, že klas. menstr. se nerozjela, dnes 32 dc test neg.. ale.. snad slabý dušík(?( a bt 37, 1.. Prosím, prosím... vaše zkušenosti, ať jsem moudřejší.. Kdybych totiž byla těhu, tak bych si pak nemohla vzít clostík.. a měla bych si ho vzít ty jo ani nevim... kdy? Když se ms ani nerozjela?

Kliknutím vložíte smajlíky:
03.04.2013

Ahoj všem! :a: Pokusím se vám to popsat nějak srozumitelně... sama mám v tom "guláš... :///: :O :? 4. března byl 1. den cyklu, menstruace... 4. den cyklu až 5. den cyklu jsem brala clostík 1-0-1. Pak bylo snažení.. :sex: 11., 12., 13., 14., 15., 16. den cyklu. Pak asi od 16. do 18. dne cyklu jsem trošinku špinila (že by ovulace?), pak 27. den cyklu tt negativní :r: a 30. den cyklu také negativní. Včera 30. den cyklu jsem na kalhotkách našla slabé, slaboulinké kapičky tmavě hnědého špinění, při utření nic, až když jsem se utřela hlouběji.. tak trochu zbarvený výtok.. spíš do slabě hnědé, béžové. Dneska... 31. DC trošinku krve.. jen pokud se intenzivněji utřu a jen maličko. :00:
Mám z toho vážně guláš. :n: Před clostíkem jsem měla menstruci třeba i po 3, 4 měsících nebo po Agolutinu a většinou silnou s bolestma. A teď tohle? :? Měla jste některá takové krvácení po clostíku? Já už se ve svém těle fakt nevyznám... Poraďte, prosím. :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

mě doktorka v CAR říkala, že pokud tělo reaguje silně na clostík tak se slabé špinění i mimo cyklus může přihodit. A chodila jsi na ultrazvuk? Jestli třeba nereaguješ nějak hodně na ten clostík. Mě se to teda nestalo, mě po clostíku vyrostl jeden folík takže nic extra. Jinak to slabý špinění se po snažení může stát, jestli jste se na to vrhli fakt intenzivně tak bych se nedivila, jestli to bylo fakt malinko. Jinak pozitivní tt může způsobit mimojiné i cysta nebo chemická gravidita - to potkalo mě, test slabě pozitivní, v krvi nic. Jak dlouho se snažíte? My 27 měsíců :-(

In reply to by lachipie

Ahoj Lachipie... :a: Nechodím na kontrolní ultrazvuk... :n: :( Když teď kouknu na bt, tak bych měla mít ovulaci, což je cíl Clostíku.. sice to ukazuje na 19.dc, ale je tam. My se snažíme už přes tři roky s tím, že s doktorem to řešíme rok a půl... :( Ale.. doma máme 4 letou holčičku.. :)

29.03.2013

Ahoj, zdravím. DNes jsem 26. DMC. Asi od17.DMC jsem trošinku zašpinila... pak jsem měla od cca 18. do 20. DMC bílkový hlen. A dnes, 26: DMC a včera jsem opět špinila.. a mám hojný výtok... A dotaz sasmozřejmně zní: Měli jste to některá taky tak, když jste brali na začátk cyklu clostík? A byly těhu? Já mám takový pocit.. Bolí mně podbřišek.. jako bych měla mít ovulaci nebo menstruaci. No nebo spíš si to moc přeju.. (?) Holky, ženský, napište mi svoje zkušenosti, prosím. Děkuji:)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ještě přidávám.. dnes jsem 31.dmc a teď koukám na záchodě n kalhotky.. a zase jen malilinké kapičky, trošinku špinění.. Chjo... nevíte, co by se mnou mohlo být? Před 2 dny test negativní.

04.03.2013

Stalo se vám některé, že by jste po injekci Agulotinu, 5. den jen špinili.. a to myslím jen hnědé kousínky s bílým výtokem.. jen jakoby vlásky a strááášně málo???

Kliknutím vložíte smajlíky:
04.03.2013

Zdravím Vás všechny!

Prosím poraďte mi... ve středu ráno jsem dostala "koňskou dávku" Agolutinu (jako vždy 2 ampule). Pokaždé jsem ms dostala na 4., max. 5. den... a to hned, jakmilem jsem se probudila a šla na wc.. tak byl papír ušpiněný od krve (většinou ne moc... spíš jen slabě)... Agolutin mám už asi po 10. Dnes je 5. den... kolem 16. hodiny... a v práci jsem jednou zašpinila... a nic.. jen trošku zbarvený výtok (spíš zbarvený do tmavě žlua až hněda). A dotaz? Stalo se to někomu z vás nebo něco podobného? Je to v pořádku? Mám totiž od 4. dne cyklu brát clostík.. a teď nevím, kdyby se mi to do večera rozjelo, jestli dnešek počítat jako 1. den menstruace?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Mě můj doktor říkal, že první den MS je ten, kdy začneš krvácet jasnou červenou krví, do té doby se to nepočítá, protože já normálně před MS špiním třeba i 3 dni

Pokud se ti to rozjede večer, tak první den je až zítra. Jinak já chodila na vyvolávačku každej měsíc víc jak rok a půl v kuse :n: takže mám bohužel bohaté zkušenosti, a MS nedorazila dřív jak za 14 dní a to jsem dostávala i tři ampule a když MS nedorazila do tří týdnů, šla jsem si pro další

In reply to by pavlinka77

A teď už nepotřebuješ Agulotin? Já to bez něj nebo bez Provery nedostanu...:( DOktor mi říká, že děloha, vaječníky jsou v pohodě.. že něco nebude fungovat v hormonech... :) Víc mi po 3 letech neřekl a to 4 roky chceme druhé mimčo.. tak se ptám raději ženských tady...:(

In reply to by Martinkaaaa

Já se snažila o mimčo dva roky, nakonec jsem otěhotněla díky IUI a tědka jsem po porodu, takže momentálně MS nepotřebuju, takže pokud nepřijde nebudu to moc řešit. Můj gynekolog je názoru, že MS není třeba, pokud žena nechce otěhotnět, nepotřebuje cyklus, stejně nemám ani ovulaci, musela mi být navozena uměle :a:

25.10.2012

Už 5 měsíců beru Proveru... pro úpravu cyklu. Všude čtu, že pokud se Provera bere v nesprávné dny cyklu, může blokovat menstruaci... tak snad doufám, že u mě ovulace přichází dřív, než 18. den cyklu....:( Ale k dotazu.. Věděla by jste některá, v jaké dny je nejlepší snažit se? Jestliže začínám Proveru brát od 18. dne cyklu po dobu 7 dnů?

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by Tlapka

Taky marně pátrám.. My to zkoušíme od 10. dc do 18. dc ob den... Ale achych.. ach.. prostě bojím se, abych neměla tělo uzpůsobené tak, že bych měla ovulaci déle.. což znamená po tom 18. dc, takže by jí blokla ta Provera.. :(

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Vždyť já vím, že je lepší na to nemyslet.. První se povedlo po více jak 2 letech... až když jsem na to nemyslela.... ale druhé... tak to už je teď horší...
Co doktor? Tak manžel podstoupil spermiogram, který nevyšel dobře, ale prý také ne nejhůř.. a pokud se nám podařilo prý poprvé, tak po druhé to vyjde taky.. AJá mám menstruaci po porodu téměř nulovou.. nejdřív to bylo Agulotin sem a Agulotin tam.. tak a teď ta Provera...:(

14.09.2012

Prosím, potřebuji radu, pomoc. Poslední menstruaci jsem měla 2. července. Ano... už dlouhou dobu mám nepravidelnou menstruaci, začalo to po porodu dcery, které budou v únoru 4 roky. Zpočátku jsem chodila téměř každý měsíc na Agolutin, ale před půl rokem jsem začala brát Proveru na zlepšení mensr. cyklu. Jenže jsem po poslední menstr. brala antibiotika, takže jsem si nemohla vzít Proveru, kterou jsem brala od 18. dne cyklu 7 dní 2x denně.. a od té doby jsem to nedostala. Těhotná nejspíš nebudu - testy i dnes negativní. Já vím, měla bych jít k doktorovi na vyvolávačku nebo se s nim poradit na dalším postupu, snad jsem tam měla být už dávno, ale mě se tam vážně nechce. Zní to jak od malého dítěte, co nechce jít k zubaři, ale opravdu bych raději vyzkoušela něco... já nevím nějaký sirup, bylinky, babské rady - cokoliv, co mi poradíte. Prosím. Co máte vyzkoušené z volně prodejných přípravků na menstruaci nebo nějaké rady, kromě nutné návšštěvy gynekologa?? Prosím, poraďte.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Vždycky mi dal injekci Agolutinu a já jsem to vždy 5. den dostala... když už jsem tam chodila měsíc, co měsíc, tak mi napsal tu Proveru.. A to jsem to pak dostala vždy 5. den po dobrání. Ale nijak jsme to neřešili. Teď jsem právě Proveru brát nemohla a toho2. červenece jsem měla poslední menstruaci. Jenže až k němu zajdu, tak je jasný, že půjdu zas na injekci. Já bych byla strašně ráda, kdyby mi pomohla nějaká "babská rada" nebo bylinky, než abych furt vše řešila injekcí nebo prášky. Slyšela jsem o Femigradu nebo o homeopatikách, někdo radí horká koupel, víno, ale to už jsem vyzkoušela... horkou vodu a červený, ale nic:(

25.08.2012

Ahoj holky. Jsem 55. dc. Všechny mé testy byly negativní. Bolí mě podbřišek, občas... před pár dny asi 3 dny nazpátek mě píchalo na levé straně jakoby vaječník... Třeba 2 dny mám výtok. Takový hustý, želovitý a jakoby ehm no vipadá to jako když máte hustou rýmu. Je bílý, neprůsvitný... pak zase třeba den dva je ho míň, pak víc. Holky, myslíte si, že nemám ms, protože jsem nějak nemocná? Když mám takovýhle výtok a stalo se to někeré z vás?

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jednou už jsem jí měla a je pravda, že jsem také měla zpoždění... i větší. Tak moc děkuju za radu:). Musím se tady pídit, můj doktor má dovolenou... Díky.

24.08.2012

Ahoj. Mám intimní dotaz.. a nevím ani jak o popsat.. Mám zpožděnou menstruaci. A to dost. Nejséíš půjdu k doktorovi, až mu skončí dovolená, protože už jsem přes 50. dc a nic. Testy negativní. Nebylo by to poprvé.. Ale k dotazu... mám divnej výtok. Je bílej, ale neni ani vodnatý, ani hustý.. ehm.. mno řekla bych že je jako (promiňte mi to slovo) jako "sopl". Opravdu. Nebo neprůsvitný želé. Prostě jsou to kousky, které jsou elastický, dají se natánout, ale ne jako plodný neprůsvitný hlen. Jsou to kousky "soplů"... Nezapáchá, nesvědí mě nic, ale tohle je divný. Poradíte, co to je? Je to normální?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka