Divná menstruace? Rozházený hormony či co? Ach ten clostík

03.04.2013

Ahoj všem! :a: Pokusím se vám to popsat nějak srozumitelně... sama mám v tom "guláš... :///: :O :? 4. března byl 1. den cyklu, menstruace... 4. den cyklu až 5. den cyklu jsem brala clostík 1-0-1. Pak bylo snažení.. :sex: 11., 12., 13., 14., 15., 16. den cyklu. Pak asi od 16. do 18. dne cyklu jsem trošinku špinila (že by ovulace?), pak 27. den cyklu tt negativní :r: a 30. den cyklu také negativní. Včera 30. den cyklu jsem na kalhotkách našla slabé, slaboulinké kapičky tmavě hnědého špinění, při utření nic, až když jsem se utřela hlouběji.. tak trochu zbarvený výtok.. spíš do slabě hnědé, béžové. Dneska... 31. DC trošinku krve.. jen pokud se intenzivněji utřu a jen maličko. :00:
Mám z toho vážně guláš. :n: Před clostíkem jsem měla menstruci třeba i po 3, 4 měsících nebo po Agolutinu a většinou silnou s bolestma. A teď tohle? :? Měla jste některá takové krvácení po clostíku? Já už se ve svém těle fakt nevyznám... Poraďte, prosím. :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

mě doktorka v CAR říkala, že pokud tělo reaguje silně na clostík tak se slabé špinění i mimo cyklus může přihodit. A chodila jsi na ultrazvuk? Jestli třeba nereaguješ nějak hodně na ten clostík. Mě se to teda nestalo, mě po clostíku vyrostl jeden folík takže nic extra. Jinak to slabý špinění se po snažení může stát, jestli jste se na to vrhli fakt intenzivně tak bych se nedivila, jestli to bylo fakt malinko. Jinak pozitivní tt může způsobit mimojiné i cysta nebo chemická gravidita - to potkalo mě, test slabě pozitivní, v krvi nic. Jak dlouho se snažíte? My 27 měsíců :-(

In reply to by lachipie

Ahoj Lachipie... :a: Nechodím na kontrolní ultrazvuk... :n: :( Když teď kouknu na bt, tak bych měla mít ovulaci, což je cíl Clostíku.. sice to ukazuje na 19.dc, ale je tam. My se snažíme už přes tři roky s tím, že s doktorem to řešíme rok a půl... :( Ale.. doma máme 4 letou holčičku.. :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka