Kdo má zkušenosti s Agolutinem a Clostilbegytem?

04.03.2013

Zdravím Vás všechny!

Prosím poraďte mi... ve středu ráno jsem dostala "koňskou dávku" Agolutinu (jako vždy 2 ampule). Pokaždé jsem ms dostala na 4., max. 5. den... a to hned, jakmilem jsem se probudila a šla na wc.. tak byl papír ušpiněný od krve (většinou ne moc... spíš jen slabě)... Agolutin mám už asi po 10. Dnes je 5. den... kolem 16. hodiny... a v práci jsem jednou zašpinila... a nic.. jen trošku zbarvený výtok (spíš zbarvený do tmavě žlua až hněda). A dotaz? Stalo se to někomu z vás nebo něco podobného? Je to v pořádku? Mám totiž od 4. dne cyklu brát clostík.. a teď nevím, kdyby se mi to do večera rozjelo, jestli dnešek počítat jako 1. den menstruace?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Mě můj doktor říkal, že první den MS je ten, kdy začneš krvácet jasnou červenou krví, do té doby se to nepočítá, protože já normálně před MS špiním třeba i 3 dni

Pokud se ti to rozjede večer, tak první den je až zítra. Jinak já chodila na vyvolávačku každej měsíc víc jak rok a půl v kuse :n: takže mám bohužel bohaté zkušenosti, a MS nedorazila dřív jak za 14 dní a to jsem dostávala i tři ampule a když MS nedorazila do tří týdnů, šla jsem si pro další

In reply to by pavlinka77

A teď už nepotřebuješ Agulotin? Já to bez něj nebo bez Provery nedostanu...:( DOktor mi říká, že děloha, vaječníky jsou v pohodě.. že něco nebude fungovat v hormonech... :) Víc mi po 3 letech neřekl a to 4 roky chceme druhé mimčo.. tak se ptám raději ženských tady...:(

In reply to by Martinkaaaa

Já se snažila o mimčo dva roky, nakonec jsem otěhotněla díky IUI a tědka jsem po porodu, takže momentálně MS nepotřebuju, takže pokud nepřijde nebudu to moc řešit. Můj gynekolog je názoru, že MS není třeba, pokud žena nechce otěhotnět, nepotřebuje cyklus, stejně nemám ani ovulaci, musela mi být navozena uměle :a:

In reply to by Martinkaaaa

Ahoj my se snažíme 25 měsíc a zatím nic nezjistili, všechno by mělo být u mě i u přítele v nejlepším pořádku (dle mého gynekologa) měla sem 6 řízených cyklů s clostíkem, pregnylem a proverou a nic :r: Teď sem se zkusila objednat do gennetu a byla sem tam na první schůzce, to zatím dobré a máme přijít i s přítelem 25.3. tj. 5 den cyklu tak sem zvědavá co zjistí, nebo co budou dělat. Přeji ať se brzy zadaří :€O:

In reply to by lus11

Tak pokud tam jdeš 5DC tak podle mě budou chtít udělat svůj hormonální profil, možná i spermio partnera - můj gynekolog si všechno udělal sám, ale v CAru si chtěli udělat všechno znova :-)
Sržím palečky, vím jaký to je :-(
Já celý dva roky závistivě koukala na těhule a kočárky

In reply to by pavlinka77

No právěže to už mi všechno dělal můj gynekolog a chtějí do gennetu výsledky těchto všech vyšetření, tak nevím. To závistivý koukání dobře znám, bříška a kočárky to mě přitahuje jako magnet.. snad se taky dočkám. Mejhorší je, že prej je vše v pořádku a prej je to jen stresem, ale nemysli na to :n:

In reply to by lus11

to nejde, podvědimí myslí za tebe. já to nedokázala vypustit z hlavy nikdy, když jsem šla na IUI tak potom jsem se každej den pozorovala a otěhotněla, takže ikdyž nato myslíš lze otěhotnět. bohužel jsem si těhu moc neužila, neustále jsem se bála, že o miminko přijdu jako poprvý.
A dělali vám imunologii? genetiku ?

In reply to by Martinkaaaa

No na rozdíl od jiných příběhů co jsem četla, jsem to ještě jednoduchý měla :-)
Tobě moc držím palečky, mě stačili ty dva roky a byla jsem jak šílená, nejhorší to bylo po zamlklém těhu - miminku přestalo bít srdíčko v 11tt po tom jsem začala být úplně šílená a snažila se miminko nahradit jiným :n: tědka ikdyž mám už malou na světě, stejně na první se zapomenout nedá, myslela jsem že jo, ale dotědka mám schovaný fotky z utz a popláču si :-(

a léčíte se na neplodnost někde?

In reply to by pavlinka77

Tak to je mi moc líto.. neumím si představit, že bych takhle přišla o miminko...:( Ale slyšela jsem "horší" příběhy, kdy porodila v 7 měs. mrtvé mimi a atd... ale raději nebudu rozepisovat. Zatím se nikde neléčíme. Manžel měl sperm. a já teď zkusím ten clostík.

In reply to by Martinkaaaa

bohužel jsem tyhle přéběhy četla a u druhého těhu jsem celý prožila v nervech a vůbec si to těhulkování neužila, naivně jsem si myslela, že porodem nervy zmízí - haha sladká naivita, tědka je samozřejmě bojím a malou ještě víc :s: :s:
naštěstí se ze mě nestala nějaká ustrašená matka.
Mě clostík zabral

In reply to by pavlinka77

Já jsem Agulotin měla v průběhu 2 let asi cca 10x. A vždy jsem to dostala 4. maximálně 5. den. Proto mně to zaráží... tak jsem byla na wc a zdá se mi jako by se po ms zem slehla... začíná se mi ten hnědavý výtok (spíš sem tam trochu kousku scvrklého hnědého) měnit na normální bílý výtok.. :D Tak teď jsem z toho jelen:D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky