lulu.janeckova

Zdravím, najdou se tu už nějaké maminky, kterým vychází TP v červenci? :dance: Já bych dnes měla být 5+4 a na první prohlídku jdu v pátek, tak už bych tam ráda viděla i :h: Podle kalkulačky na netu mi vychází TP na 10.7.2015, kdy první dcerka oslaví své 3. narozeniny :girl:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak holky, jen hlásím, že se k Vám přidávám, s termínem podle MS 20.7. 2015 :dance: k doktorovi ještě objednaná nejsem, protože u syna to byl šok, když jsem si kráčela už pomalu na srdíčko a on nebyl vidět ani váček, tak si to teď trošku posunu :s: a doufám, že nebudu poslední červenecčátko jako posledně. Všechna červenecčata už byla aspoň týden na světě, dokonce několik srpňátek a já furt držela :00: Tentokrát bych chtěla splynout s mainstreamem :s: :s:

Nazdárek holky, tak jak to u vás vypadá? Já byla na gyn. v pátek, byl tam žloutkový váček a mini mimuško, teď v pátek jdu znova, tak snad už tam bude :h: . Bývá mě blbě jak psovi, ale jsou to odpolední nevolnosti místo ranních:) a do toho nějaká viroza, super :( :a:

Vcerejsi navsteva doktorky dopadla meho odhadu na utz nebylo nic videt. Dnes budu bolat na vysledky hcg kdyz dopadnou dobre ve stredu me ceka udrzovaci injekce

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda nevíte nebo máte zkušenost jakému ovoci a zelenině je lepší se při kojení vyhnout? Díky :a:

Holky,a když by se náhodou osypala,co s tím. Je mi jasné,že nejíst to z čeho má vyrážku,ale léčí se to pak nějak? :? nebo to samo zase zmizí? Zatím jí nic nevadí,čerstvé pečivo a ani měruňky,uvidíme co dál :)

No u nás byly problematický jahody, broskve, borůvky,ananas,citrusy a rajčata . Z toho se malej osypával, jo a taky jsme vypozorovali, že osypanej byl z kořeněných jídel, vše se sladkou nebo pálivou paprikou. Jo a čerstvý pečivo, byl hroznej cíťa, kamrádka naopak mohla všechno a mimčo bylo ok :s: prostě musíš zkoušet :a:

při kojení musíš mít pestrou a bohatou stravu, tak pokud ti nic nedělá problémy, tak jen ze začátku omez hlavní alergeny a nadýmavé věci a pak je pomalu zkoušej zařazovat zpět... když to dítku nebude vadit, můžeš jíst vše...
- největší alergeny jsou: celer, jahody, citrusy¨
- a nejvíc nadýmá: čerstvé pečivo, cibule, luštěniny

Holky háčkařky,když jste začínaly háčkovat,kde jste se to učily? Dá se to najít i někde na netu nebo podle časopisu nebo jak?

Ahoj Lulu, já taky začínám, před x lety ve škole jsem chvilku pletla, udělala jsem jeden svetr na panenku a pár ponižek a konec a teďka na mateřský jsem chtěla malýmu udělat čapku..na nošení budu muset hodně trénovat, ale základy jsem se naučila na you tubu..dala jsem háčkování do hledání a jedna paní s oranžovou přízí to tam dobře vysvětluje a ukazuje..je tam snad všechno..hodně štěstí

Ahoj holky, mám 2 otázky. Ty co jste používali nebo používáte monitor dechu, stačí ten s jednou deskou nebo se 2? A pak by mě ještě zajímalo podle čeho vybírat chůvičky, resp.

ahoj, my měli monitor s dvěma deskama, jednu jsme měli v postýlce v ložnici a druhou v kolébce v obýváku, kde malý přes den trávil hodně času..jinak žádné poplašné signály jsme neměli.
Chůvičky máme od sencoru ..tyhle http://www.zbozi.cz/vyrobek/sencor-sbm-8816/ a občas, když jsou slabší baterky tak šumí, ale fungujou na 100%. Nechtěli jsme nejlevnější ani nejdražší a myslím, že za těch 13 měsíců slouží dobře.
Sestra měla ůplně nějaké levné z hypermarketu, též posloužili, ale šuměli teda hodně.

my měli monitor se dvěma deskami. Doma jsme používali jednu, tu druhou jsme s sebou brali, když jsme jeli nocovat k babičce (bylo to pohodlnější než pokaždé vyndávat desku z podmatrace). Pokud bychom pořád byli jen doma, tak by nám jedna deska vystačila. Používali jsme ten monitor do synkových 11 měsíců a přestože pak už v postýlce dost solidně cestoval, neměli jsme žádný problém s tím, že by monitor špatně snímal ani žádné falešné poplachy.

Chůvičky jsme nepoužívali.

my měli s jednou deskou, prý ta druhá je dobrá, když ti dítko spává ve dvou postýlkách, tak aby jsi to nemusela celé přendavat, tak deska zůstává a ty přehodíš jenom ten přístroj, nebo to pak někdo používá že dá obě desky do jedné poistele, aby se pokrylo celé lůžko - ale to asi spíš až u těch starších?. nevím, jedna deska nám prostě stačila.

chůvičky mám topcom babytalker 2000 a jsem s tím moc spokojená. má teda nějaký mouchy (led diody jsou na denním světle blbě vidět a pak ještě něco, ale už nevim co, tak to asi taková moucha zase nebyla), ale zvuk přenáší v pohodě. klidně bych si je koupila zas.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky