janča a adélka

Ahooojky.
Holky vkládám pár nových foteček. Ty první jsou ze září a ty poslední teď z víkendu. Opravdu tu bylo sněhu na bobování. Parádně se malá vydováděla.

aktuální fotečky Adélky
aktuální fotečky Adélky
aktuální fotečky Adélky
aktuální fotečky Adélky
aktuální fotečky Adélky
aktuální fotečky Adélky
aktuální fotečky Adélky

Ahojky. Tak už jsou nebo brzy budou dětičkám 3 roky. :k: Opět uděláme seznámek.

Ahoj Jani, zapíšeš nás prosím taky? Máme 91 cm a 13,4 kg. A koukám že jsme nejmenší :O
Mirka K. ...Adélka
Děkujeme

ahoj holky. :k:
Nový měsíc, tak je tu nová drbárna. :c:
Jak se všichni máte?

ahoj holky všechny moc moc zdravíme sKubíčkem ,jsme tu jen na skok aby jste o nás věděli ,donesla jsme do práce ukázat jak jsem dělala z papíru nějaké výrobky a mám mráák objednávek to fakt nevím jak vše do vánoc stihnu ,holky :help: :help: za kolik byste prosím prodávali velký zvoneček ,stromeček,věnec na dveře a malý věneček ?????????? jako já nemám vůbec představu kolik si za to říct a jsem taková že je mě blbí si říct tak nějak aby se mě to aspon trochu vypaltilo ..........:-D :kiss:

In reply to by Dana Medková

Ahoj Dani :)
já mám na věnečky taky obědnávky ...některé se mi prodavájí v obchodě a cenu mám 150 na dveře a 200 adventní -ty mám i se svíčkama
zvonečky bych dala kolem 80kč zaleží jak veliké jsou
Já taky neveděla jakou cenu si říct ,tak jsem si spočítala kolik mě vyšly ozdoby na to-což bylo okolo 70-100kč +lepidlo,barva ,tavná pistole.....tak jsem dala 150kč a paní které jsem to dávala byla moc ráda za tak nízkou cenu.Říkala že někde viděla podobný za 300kč
Strejda co je nesl do toho obchůdku ,mi taky říkal at si dám větší cenu,ale mě to přišlo dovný chtít si něj víc ........

In reply to by Dana Medková

Ahojky Daní. Týjo tak se nebudeš do vánoc nudit. :) Dám ti sem odkaz. Nevím asi se na stránky fler budeš muset registovat, ale jsou tam výrobky, tak jukni za kolik se to prodává. :)
http://www.fler.cz/zbozi?search=z+pap%C3%ADru&where=product&page=5
Tak jsem tam pokoukla... věnec velký ozdobený 130-166kč, neozdobený 66kč, zvoneček 11cm za 33kč, stromeček 18cm neozdobený za 35kč, zdobený 25cm výška za 210 ale i za 109kč.

In reply to by janča a adélka

Jani ,Leni děkuji za info :-)
tak to udělám tak že věneček 50,malý věneček 60,velký věnec na dveře 150 a velký stromeček 150,všechno zdobený ,bohužel níž už jít nemůžu at z toho aspon trošičku mám ,práce na tom strávené spoustu ,ale baví mě to ,tak snad budou hoolky v práci taky spokojený :-)

Holky zajímala by mě jedna věc. :k: Adélce v únoru 2012 budou tři roky. Takže od jejích narozenin by měla nastoupit na denní chození. A do té doby na 5dní v měsíci? A teď záleží na ředitelce nebo na kom, jestli mi jí vezmou od září nebo třeba od ledna na těch pár dní v měsíci? A pokud bych jí dala do školky před třetím rokem třeba začátkem února na víc dní, tak by mi mohli sebrat mateřskou za ten měsíc, nebo co a jak?
Jde mi o to, že se mám 17.2. vrátit do práce a aby si tam zvykla. :) díííky

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, tak dítě do 3 let může navštěvovat státní školku nebo jesle jen na 5dní v měsíci. Neni stanovno jestli tam je dítě celý den nebo jen 5 hodin. Od 3 let může navštěvovat školku na 5hodin každý den (pokud má matka rodičák na 4 roky). Pokud má matka rodičák na 3 roky, tak od 3 let dítě navštěvuje školku jak je potřeba.
Určitě jste byli v březnu u zápisu. Pokud byla přijata, tak byste tam měli mít uvedeno od kdy může do školky nastoupit. Zda jí vezmou už od září na těch pár dní a nebo až v únoru. Pokud by jsi jí dávala do školky na celé dny i když by malé nebyli 3 roky, tak ti hrozí že ti vezmou RP. U nás ve školce si na toto dávají pozor a děti tam opravdu chodí jen jednou do týdne.
Já se vracim do práce v červnu. Ale tím, že je to před prázdninama tak budu v práci žádat o vyjímku abych nastoupila v září. Malou chci do školky začít dávat posledních 14dní v srpnu (to bude otevřena naše školka). První týden bude chodit po O a další po spaní. Aby si zvykla. Potom nastoupim v září do práce a bude chodit denně po spinkání. Doufám že si zvykne rychle. Přecejen chodíme do školky s bráškou a tak ví, že si tam hraje a že se mu tam líbí. Učitelky má jako tety :-)..No sama jsem zvědavá

In reply to by JaMiOn

že se do toho pletu, moje dcera bude mít 3 roky 18.9.2011 a do školky nastupuje normálně od 1.9.2011 a nikdo mi neříkal, že by měla do těch 3 let - do 18.9.2011 chodit nějak "omezeně" normálně můžem každý den, i na celý den....rodičák mám na 3 roky, ale teď 28.8. budu pobírat peněžitou pomoc v mateřství, jelikož se nám zadařilo a v říjnu čekáme přírustek. Tak teď nevím, jestli ji tam teda nemám dát až od toho 18.9.?????

In reply to by JaMiOn

jé děkuji za rychlou radu, teď jsem se úplně zarazila, my totiž byly s malou u zápisu, když jsem ještě nevěděla, že jsem těhule, takže jsem uváděla, že se vrátím do práce, díky moc ;)

dobré ránko. :§:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jani právě že semi stýská .Je to šílený nevzyk,vždy byl u našich jen když jsme někam šli .A ted jsem byla od rána sama doma M. dorazil domu až po 6 takže nuuuda šilená :(Naštěstí už zítra jedu zaním :c:
Ale zase jsem mu přebrala skřín a vyřadila malé věci ......
A co ty jak vám je ?

In reply to by lenacko

No to chápu že to musí být nudaaa ještě když manža přijelz práce tak pozdě. Ale tak aspoň jsi se zabavila tříděním oblečení. to je síla jak ze všeho tak rychle vyrostou... :)
tak si to u rodičů užijte.
Mě je dobře, akorát moc nejím nemám vůbec chuť na jídlo. Do toh jsem to dostala, takže mě bolí břicho ještě z toho...no pořád něco. :)
Na víkend jedeme k manži rodičům, takže to bude pohodička. :)

In reply to by janča a adélka

Jojo je to děsný jak nám ty dětičky rostou:(Na začátku roku jsem to třídila a ted zase .....
Kikčo ted roste šíleně hodně ,pořád zištuju že muje něco malé...
Jejej chudáčku ale tak aspon že ti je už líp.Dny tě přejdou a zase bude fajn :)
Je takže další omluvenka ,no to jo u rodičů je vždycky veget :)

Ahojky. Tak i od nás pár foteček... Víkend se opravdu vydařil. :one: Bylo plno zábavy a srandy. :€): Tatínci si opravdu rozuměli a chodili spát déle něž my.

víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík
víkendový srazík

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Manžel teď vypráví zážitky rodičům a jen a jen chválí a je nadšený. :c: :one:
Trénujte doma žolíky na příští sraz. ;)

Ahoj holky.

další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní
další oslavička a maškarní

Jéé, Jani, dortík se moc poved, a ta malá čertice, ta je nej ;-)

My jdeme na maškarní v neděli, tak jsem zvědavá. Ale v sobotu jsme byli u bráchy a přišla tam i neteř od švagrové, ta má dva chlapečky, tak s tím starším Sonička pořád trsala a nechtěla ho pustit domů. Pořád volala Zdeječku tannčovat eče :D
Tak jsem se jí ptala, jestli bude tancovat na maškarním za berušku a prej jooooooo, moc jí nevěřím, ale uvidíme....

Jani,fakt krásnéééééééééééééééééé :-) Mně se ta vaše čertice taaak děsně po každé líbí,je nádherná :girl: Dortík nádhernej,oslava určitě taky,vidím Adélky štastná očička a karneval je bez komentáře,to je jasný-super žůžo :c:

In reply to by nutana

škoda že mi nejdou smajlíci jinak bych tu štěstím plakala a poslala ti plno srdíček :)
Moc hezký komentář. Dííííííííííííííky Maruško. :)
Však brzy budete mít doma taky malou čertici. Už se těším na fotečky až budete 4člená rodinka. :)

jůů další parádní fotečky ,dortík krásný aten krteček toho jsi dělala sama :bulva: krásný :-) spousta dárečků a ta čertice je bomba moc ji to sekne :one: a jakýho tam má šmoulu :s: :qu: krásný fotky :c:

Ahoj holky. Tak i já přidávám fotečky z včerejší oslavy. :\x: Byl to moc fajn den. :\x: Přijeli manži rodiče a sestry. Až na to, že Adélka nemohla dospat a stávala před 6 hod.

oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin
oslavička narozenin

Vypadá, že si to Adél opravdu užila :) je na těch fotkách opravdu spokojená a krásně rozesmátá :)
Mája taky dostane modelínu, ještě přikoupím vykrajovátka a váleček, tak jsem zvědavá jestli to tu mojí neposedu trochu zabaví. Ty ručně dělané košíky jsou super, já nikdy nic takového nedělala, jsem dost nešikovná a nevím jestli bych to zvládla.
Pa Kristina

In reply to by Tina_V

Ahojky. Jo jo oslavičky to jí baví moc :)
No uvidíš jaký úspěch bude mít modelína u vás, ale u nás jí to baví moc. :)
Košíčky je takové super odreagování po večerech. Dělám to chvilku a moc mě to baví. Je to jednoduchý, ale chce to mít čas a chuť motat a motat. :)
pa holky :)

Ahojky krásné fotečky,oslavu jste si určitě užili a dárečky má malá taky krásný.Nakonec jsem koupila taky modelínu,akorát nemáme vykrajovátka :-( ale to snad se dá dokoupit.Jo a dudu to malá tedka taky pořád musí dudat děs :00: a ke všemu nočník odmítá...

In reply to by lussi

Ahojky. jo jo oslava byla super. Ještě dnes přidám fotečky z tohoto týdne to jsme byli u mých rodičů. :)
Modelína u nás fakt vede. Akorát malá by jí měla nejraději vyndanou celý den, ale ono to vysychá, takže dnes už jsme přikupovali. Tak jí zatím půjč nějaký nožík a vykrajovátka co máš na Vánoce. :) Ale určitě se dají dokoupit.
Adélka nikdy dudlíka neměla a teď bez něj nechce jít spát. Jak jí porostou stoličky, tak to bude asi au au bolet. :(
Těším se na vaše fotečky z oslavičky. :)

Adélce všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně hodně zdravíčka a dobré nálady do dalšího ročku ;-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj,
Adamka jsem merila v obchode, takze ma 85 cm, a jiank mi prijde, ze ted moc neji, tak jsem ho prevazila a ma jen 11,5 kg.
Zdravime Ross a Adamek
(ve ctvrtek jdu k zubari a Adamek se mnou, tak se mu tam do pusinky mozna taky mrkneme a zuby spocitame, ale myslim si, ze ma uz vsechny, co by meli v tomto veku mit).

Tak už jsou nebo brzy budou dětičkám dva roky. :k: Uděláme zas seznáme. Tak prosím piště jméno, váhu a míru a počet zoubků.
Pro porovnání tady jsou odkazy na starší seznámky:

Ahojky i já jsem se konečně dokopala k tomu abych Viktorku přeměřila a taky je to
Renat..............Viktorka..............13kg.........92cm.............16zoubků

Jéé, tak my se taky přidáváme.......

Barče.......Sonička........cca11kg.........82cm........16 zoubků

Tak Marušce už jsem to psala,máme opravdu dvojčata každým coulem :C]]:
Hanka29....Daník...15kg.....94cm.....16 zoubků

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka