nutana

12.05.2011

Ahoj tety naše!!!

Jéé, to je kočenka!! A koukám, že je celý Maxík ;-).

Maru, z bince doma si nic nedělej, já ho tu mám taky a to mám jen jednu čertici.......

Potom přidej foto v šatičkách od Radušky!!!!
A cvičení ti závidím, já se k tomu nemůžu dokopat.......:(

mějte se krásně, pozdravuj oba svoje prďolky, Maxík je určitě super bráška. Pa

Maru,tak jsem tu :c: Krásný fotky,krásný děti,já jako tě nechci zklamááát to fakt ne,ale já si myslím,že i Markétka je celý tatínek :///: Jak tam leží s Maximkem,tak fakt hlavičky zcela stejný,ale tak třeba se to ještě nějak vyvrbí a něco z maminky pochytí ;) Jinak v náušničkách je fakt super kočička malá,je hnedka jiná!!! A Maximek je kabrňák :one: na tý trampošce,tam by Dáda nevlezl ani omylem :00:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkujeme moc!!!! :-) I my vám přejeme ,aby se jednou tak zadařilo!

ti jsou spráááávní ,jak tam leží vedle sebe tak mají úplně stejný tvar hlavičky ,je fajn že se máte dobře a ještě stíháš cvičení ,to je super a jak jsi na tom s váhou ,co takhle foto maminky ????? a malá má už naušničky??? krása

In reply to by Dana Medková

Díky Dani,jen doufám,že Markétka nemáte mít tu hlavu tak děsně velkou jak Maximek :-) Zrovna ted o víkendu jsme mu sháněli helmu a mazec,dětské mu jsou malé a dospělácké velké :-) Na konec jsme objevili jednu dětskou,která je dost hluboká a ta mu jediná jde,ale ti říkám,že jsme mu zkoušeli snad 20 helem :-) Váhu mám stejnou jako před těhotenstvím,ale jsem celá taková rozkydlá :-) foto někdy dám no :-) Jj už má naušničky beruška moje malá :-) hned se tak změnila :-) :h:

12.04.2011

Ahoj tety naše! Zase se na chvilku dostávám na net :-) Doma už se to celkem srovnává.

Krásná spokojená rodinka jste:-).Malá kouzelná a celý tatínek aspon na té fotve jak spolu spí:-).Je fajn že ti tvůj tak pomáhá:-)

31.03.2011

Gratulujeme všem narozeným březnovým miminkám a přeje moooc zdravíčka :c: Naše malá se narodila 9.3. ve 4.17 hod s mírama 3640g a 53 cm.....

ahojky,velká gratulace ke kráné holčičce :qu:
máme děti narozené ve stejný den :s: -my jsme taky 9.3.,akorát v 10:35, takže jste o pár hodin starší :) jo a my teda máme chlapečka :s:
ať krásně roste a dělá vám samou radost.

31.03.2011

Ahoooj holky!!!!

Ahoj rodinko, taky moc gratulujeme ke krásné holčičce :girl: :h: , přejeme jí do života hodně zdraví a hodné rodiče :-) a vám všem hlavně rodinnou pohodu.
Držím palce, ať se Maxim brzy umoudří a Tobě, aby jsi si taky trochu odpočinula, protože malé zlobidlo a nevyspalá maminka, to je fakt na palici, člověk by se nejraději schoval a nevylezl, co?
Tak hodně štěstí :k: :k: :k:
Lištička Kačka + Matýsek a mimi v bříšku

Ahoj Maruško Markétka je opravdu náádherná a jaký má očíčka ??? a na koho je podobná ?? :-) teda popsala jsi to krásně ,ale zkusila si ,jo ,prý druhý porod bývá lepší ,ale u tebe asi ne ,co ,ale už to máš vše zasebou ,ty se táák máš a máš nádherný zdravý děti ,Maxik potvůrka furt zlobí ,jo :-( chjo ..., tak snad ti to Markétka aspon vynahradí a bude to nejhodnější dítko ,teda a takový luxus jsi měla v porodnici ,jo a zadarmo ,super :D

Maruško,musím ti napsat,máš nádhernej sloh :one: to se tak krásně četlo,jsem si to užila líp, než když jsi mi to říkala do telefonu :s: Jestli ti nešl ata výtvarka,tak sloh ale fakt jo :w: ;) A Markétka je fakt kouzelnej drobeček :cat:

07.03.2011

Dobré ráno všem :-) JJ holky,pořád jsem tu :-) Zátka mi odchází od pátku a pořád nic :-( poslíčky jak blázen,ale k ničemu nevedou :-( já fakt budu těhotná až do léta :-)

24.02.2011

Ahooooj tety naše!

Moc vám to Maru s Maxíkem sluší :c:
A bříško ...nádhera....už se těším na to svoje,snad se brzy dočkám :)
A jako to autíčko nemá chybu,hotový pikaso :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jani,děkujeme!!!! Já si zase nemyslím,že je nějaký mega umělec,ale tak potěší to,že ho všechny tak hezky chválíte :c: Pochvalu vyřídíme! Dnes maluje od 6 hodin,kdy dotáhl tabulku ke mně do postele a říká mi -mamí papi-to znamená papír,říká tak tabulce :-)

In reply to by nutana

No jasně že ne. Na zemi na koberci. :) Dala jsem velký igelit, na tom máme plast. prkýnko a stejně pořád vysávám a loupu to z koberce. :( Ona to má fakt vyndaný celý den. :) Jakmile to uklidím tak zas to vyndavá. Máme pěknou spotřebu modelíny, protože to vysychá.

16.02.2011

Posíláme pár foteček z Maximkovo oslavy druhých narozenin :-) To je hrůza,že tomu našemu prckovi už jsou dva ročky pryč :h:

Přejeme opozděně vše nej. hlavně zdravíčko a štěstíčko do dalšího ročku...Mimochodem, moc vám to sluší rodinko a Ten vláček-dortík je parádní ;-);-) a určitě byl moc dobrý :-)

Maru,dortík máš moc moc krásný a četla jsem že to tatka pomáhal :)šikulky jste oba :qu: :one:
Koukám že Maxíkovi jde krásně líbačka :kiss: :kiss: :kiss: Je to už veliký kluk a v té košili mu to moc sluší :C]]:
Jste moc krásná rodinka a ještě krásnější bedete s Markétkou :)

jůůůů parádní fotky a ten dort je fakt suprovej :bulva: :one: už jsem četla že jste to dělali sami no teda fakt jste šikulky ,super nápad jak veze ty bombónky :one: a ta líbačka no ta nemá chybu :c: :h:

:one: :one: :one: :one: :one: :one: :one:
Marůůůůůůů, fakt se Vám krásně mašinka povedla :one: :\x: :qu: ty jo, teď abych se bála jak dopadnu já když ty jí máš tak suprovou :€h:
strašně moc Vám to sluší :-)
a je fakt super jak "líbá" tu holčičku :c: :c: :one: genius už od mala :s:

02.02.2011

Ahoj tety naše!!! Už hoooodně dlouho jsme nedali žádné fotky,tak to trošku napravujeme. Ale nějak to tu zase blbne,takže nevím,jak to tu bude

Maruško, to je super, jakej je Maxim pomocník :h: Pepánek taky miluje vysávání! a koukala jsem, že máš mít dneka termín. tak jak je? :-)

Teeeda, to je ale pomocník :dance:.Víš jak,co se v mládí naučíš.... :qu: Domeček máš pěkný-prostorný, to má malá takovou větší garsonku :one: , sluší ti to, mamko :€s€: :€O: .Papa :a: a měj se a přejeme hezké těhulkování :€s€:

In reply to by lemris

Díky moc! Ale víš jak to je,když to dostane příkazem,tak ani náhodou :-) a jestli je jak taťka,tak ten měl i dětský vysavač a dnes dělá co? prdlajs :s: Jj to malá nemá ani garsonku,to už je spíš 2kk :-) Ještě chvilku si budeme to těhulkování užívat,ale fakt už jen chvilku,uteklo to strašně rychle....

17.12.2010

Ahooooooooj holky!!!!

Ahoj holky! tak i já se hlasím po dlouhé době a - jo, a všimněte si laskavě času, jo? :s: jako za starejch časů :s: Vytuhnu s dětma a pak nevím, v kolik bych měla jít spát. Jinak Barulko, mám to nápodobně, když tu jsem nikdo tady není a pak se tu drbe. ale fakt není v mých silách ty Vaše drbárničky přečíst, takže o vás vím čím dál tím míň.
Jinak jak probíhají přípravy u nás? Poslední dvatýdny jsem měla nějakou depkoidní. Něco udělám, uklidím a za chvilku to není vidět. Už mě to fakt vyčerpávalo, neměla jsem absolutně na NIC čas, všechno mě akorát ubíjelo, energie žádná, uhoněná, vyčerpaná, smutná. ale jak si blíží vánoce, už začínám být zase v pohodě!!!
Jinak inulý týden jsem lítala s Pepánkem po doktorech. Jednu ráno jsme měli jít do školky, já na manželských postelích česala Lucinkua Pepánek kolem nás zase rajtoval, až ošklivě spadl přímo na hlavičku. jako podobný pády míváme, ale tohle bylo ošklivý :r: , strašně dlouho plakal, vůbec jsm ho nemohla uklidnit. a i když neblinkal, tak mi začal usínat.Takže rychle Lucíčka do školky a pak jsem vzěch zábějích lítla nejdříve k dětské, ta nám řekla, že to vypadá dobře, ale poslala nás do nemocnice na rentgen hlavičky. Tam jsem se ptala na informacích, kam máme jít - prostě sem byla vyblblá, tak mi to moc nemyslelo. Poslali nás na úrazovku, odtud nás hnali do jiných dveří a tam zase jinam. faaaakt super. když jsme čekali na RTG, Pípulka mi celou dobu seděl na klíně, tisnul se ke mě a pokládal mi hlavičku na rameno. Mě ho bylo tááák líto. ale naštěstí bylo vše v pořádku :h:
Takže vidíte, že u nás to nemůže být jednoduchý. druhý den měla Lucinka ve školce besídku, tááák jsem se těšila. ale už když jsme šli dovnitř, tak Pípulka kňoural, i když byl vyspinkaný. takže jsemraději šla na chodbu, abychom nerušili. dala jsem mu prsíčko, zklidnil se a ještě jsem chvilku viděla. Po skončení ho Lucik vzala ke stromečku a když jsme chtěli jít pryč, Pepčapředvedl svůj první hysterák. Jako tohle faakt neznám, byla jsem spocená až na zadku, za pohledů ostatních rodičů :00: vytočil mě, ale co jsem s ním měla dělat, kor po tom předchozím strachu, jestli nemá otřes mozku. ale už je to zase můj hodný chlapečk :h:
včera jsme si byli s taťkou konečně pro stromeček - letos, že si koupíme tak do metru pade. Koupili jsme si jedličku 155 cma stála 625 :00: Jinak s přípravama pomalu finišujeme, linecký je skoro sežraný :s: , ale už na to prdím, zelenina na salát koupená, pití taky, už jen klobásky a kapříka.a tenhle týden chci ještě umýt nábytek v obýváku, umýt skříně v ložnici a kuchyňskou linku. Letos nějak nestíhačka, nevím co dělám :00: :///:
Jsem se nějak rozepsala, tak Vám přeju ještě super finální přípravy a ještě Vám hodím 2 fotečky prcků . možná jsme si všimly, že už je nedávám. ale po tom, co se děje s Aničkou a člověk si ffakt nemůže být vůbec ničím jistý, jsem se rozhodla, že už děti na NETU prezentovat nebubu Občas jen třeba v čepkách, ale i to jsem hodně omezila a pak ty fotky stejně mažu. to jen ještě na vysvětlenou.

In reply to by Raduška

Jejda Radu, chudák Pepánek......Ale hlavně, že je vše v pořádku.....
Já mám větší úklid naplánovanej na čtvrtek, takže teď na to peču a nabírám síly ;-)

Týý jo, 625,- Kč za stromek?? Ale zase jedlička je nejlepší......No ale bylo by za to dárečků, viď ;-)

In reply to by Barče

Ahojky Baru! No jo, je to můj rošťáček. Lucinka bývala nemocná a Peppánkem lítáme kvůli tomu jeho malýmu přibírání a každou chvíli nějaká boule. Já už jsem na pokraji sil, ale ňáko to doma není vidět, že se něco děje a to mě štve nejvíc }:) ale co bude, bude. Jenže nejhorší je, že já jsem perfekcionista a jak není všechno dokonalý, jsem na sebe naštvaná :s: JJ, my kupujeme jedličku každý rok, loni jsme měli dokonce za 9 stovek :jawdrop: , proto jsme chtěli letos něco menšího a i tak takovejch peněz. Jinak na dárku už peču, myslím, že toho dostanou prcci až až. ani jsem to nepočítala, možná bych to měla spočítat, koukala jsem, kolik jich tu máte ;)

In reply to by Raduška

Jo jo, Radu, to mě sejří taky, že vysaju, utřu prach, stůl,...A za chvilku jsou všude drobky, hračky, na stole 6 dopisů, z toho 4 rozdělaný a pohozený jen tak :€{€: a já nevím co ještě.... Vrrrrr, to mě berou všichni čerti........Ale už jsem si zvykla a nějak na to peču......Od té doby, co malá začala lézt se to nedá, uklízet po ní něco a neustále a ještě i po ta´tkovi, no tak na to se můžu zvysoka, to teda fakt.......

Tý jo, za devět stovek.......No M. taky říkal, že by byla nejlepší ta jedlička, ale za ty prachy?, Zaúkoloval tchýňku, tak nám koupila asi borovičku, ani nevím?? Ještě pro něj musí jít.....

In reply to by Barče

Ono sice platí pořekadlo bordel v bytě, šťastný dítě, ale já se s tím tak nějak nechci smířit :///: chvilku to vydržím, pak mi to nedá a stejně uklízím. a co? za chvilku to není vidět :00: no a pak přijde manžel, když je blbě naladěnej, tak se mě zeptá, co jsme celý den dělali, a zašne uklízet, aby mi jako ukázal, že to jde :00: :s:

07.12.2010

Dobré dopoledne všem :c:
Po tak strašně dlouhé době zakládáme datum my :-)

holky tak já se dnes taky pustila do pečení a máme vanilkový rohlíčky i Kubíček pomáhal :c: a pak se nabídl tatík že mě o víkendu pomůže,takže budem v sobotu a nedělu pect tak to asi stihnem co chcem tak ted na to zatím prdím ,akorát musímjít ještě uklidit ten výbuch v kuchyni :00: :///:
jo a máme premiéru s bobkem ve vaně :jawdrop: potvůrka jedna a neřekne ani ň jen kouká jak mu to pěkně bublá a směje se :€): :00: :€z€: naštěstí jsem ho odchytla a posadila na nočník tak ještě něco skončilo v nočníku :00: :///:
Baru ta Sonka je dobrá :c: no já tu dnes budu trčet jsou zoufalky tak budu asi potom co dám kuchyn do původního stavu :00: žehlit :°*°:
jo a na žličku by to taky šlo přidat víc mouky :-) :one:

In reply to by Dana Medková

Jéééé no vy jste šikulky. A tatínek je hodný že ti pomůže :)
Týjo bobek!!!!! jééé no nejsme jediní... a ted se směju jááááááá. :€): :€): :€): :€):
Jo jo zoufalky. A já tu motám o sto šest. Zítra povalím koupit tu pistoli a mořidlo až Adélka usne, tak tatka bude hlídat. Pokouknu po botkách a juknu na trh. Potřebuju taky vypnout. :)

In reply to by janča a adélka

to jo to je potřeba :-) no jo klidně se zasměj ,beztak jsme to pochytili od vás :P :s: už se tady přenáší nachlazení tak ted už i bobky :€): :€): :€): :€):
tak si nákupy pěkně užij :-)
já mám uklizeno a ted přemýšlím co ještě ,mě se táák nechce žehlit :€[€: nebo se mě to hlavně nechce chystat :€{€: ,žehlím v obyváku ,ale tahám věci z druhýho konce baráku ,no uvidíme ještě tu mám nějaký šití tak se asi pustím do toho a nebo na všechno prdím ,jéje mě se nic nechce :00:

In reply to by Dana Medková

No tak to si vybral Kubíček dobrou věc na opičení :) bobkyyyyyy ve vaně :) :) :)
Tak na to prď. Dej si nohy nahoru a koukej na tv hezky v klidu. :) Já motám o sto šest. akorát mi ty ruličky občas vyklouznou takže istole bude třeba :) už dělám třetí melej. A dělám to na vařečce a jde to krásně i vytáhnout :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka