Hanka29

17.07.2012

Ahojky,chci se zeptat na vaše zkušenosti s Mirenou.Byla mi doporučena gynekologem jako antikoncepce a já pořád váhám,zdali do toho jít či ne.Její klady mi dr.tak nějak vysvětlil,ale o záporech neřekl nic...máte někdo zkušenosti?Předem díky za info!

Kliknutím vložíte smajlíky:

holky,tak díky,lepší je nečíst žádné diskuze,tam je těch negativ fakt mraky.Chce to asi vyzkoušet,fakt to sedne jak komu,ale zkouška za tolik peněz to taky není med.Volala jsem ještě jednou s dr. a ten mě ujišťuje,že nic lepšího není :///:

In reply to by Hanka29

je to drahe, ale kdyz si to spocitas, kolik bys dala za prasky, tak se to vyplati. Nevim, jak je to ted, ale kdyz mi ji doktor daval, tak rekl, ze pokud by mi to nesedelo, tak se da pryc a vrati penize, myslim ze rikal, ze 3 nebo az 6mesicu od zavedeni.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak co já vím, záněty jsou při nehormonálním tělísku. Já ho měla 2x po 5 letech a mívala jsem je. teď co mám Mirenu, tak vůbec.

30.03.2012

Holky,kdy se vám prcci otočili hlavou dolů? Jsem 33 tt a mám mimčo pořád koncem pánevním.Dle UZV je opět veliké jako můj první syn a pod 4 kg nebude mít porodní váhu :( První syn měl 4200g.Tím,že je větší,tak je horší šance na to,aby se ještě otočilo.Já jako odmítám rodit takové velké dítě nohama napřed :00: Je ještě šance,že se přetočí??

Kliknutím vložíte smajlíky:

Neboj, šance je veliká! A neboj...rodila by jsi nejspíš císařem. Dle mých zkušeností bohužel ani hlava dole nezaručí porod vaginálně. Mě se syn otočil už ve 24 týdnu a zůstal tak. Bohužel kvůli čelní poloze byl po dlouhé době porod akutně zakončen císařem. Tak hlavně klid, nice není předem rozhodnuto. Držím palce! :a:

Ahoj, dcera se otočila den před porodem - ve 39tt - měla 3780g a syn se otočil ve 37tt ( on to předtím střídal, takže se točil pořád sem tam) a váhu měl 4460g :-)

29.11.2011

Ahoj holky,chci se zeptat,kdo už máte zkušenost....Máme doma jedno dítě a příští rok budu rodit druhé.Jak je to s paragrafem pro manžela? Mistr v práci ho straší s kravinama,že se toto zrušilo a toto,nejradši by aby si vzal dovolenou,ale to manžel nechce,protože nevíme,jak dlouho můžu v porodnici být a nemůže si vyplácat půlku dovolené.Že je paragraf jen na 9 dní vím,ale jak dál v případě,že by něco nebylo o.k. a byla jsem v porodce déle? A kdo mi ten paragraf vystaví,porodnice?díky

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak já mám čerstvou zkušenost-po dobu, co budeš v porodnici, tak ti vystaví paragraf tam a i ukončí při odchodu domů. Já jsem přišla domů v sobotu a v pondělí jsem si zavolala našemu obvoďákovi, že máme doma jedno dítko a narodilo se nám druhé a že jsem dost unavená, zda by mohl partnerovi vystavit paragraf a nebyl s tím žádný problém. :a:

In reply to by Makak

Jé děkuju za zprávu ;) A jak dlouho celkem měl manžel teda ten paragraf?? A obvoďákovi... myslíš svého..předpokládám?

In reply to by Hanka29

vystaven nemocnicí, po dobu, co jsem tam byla. Pak byla neděle, takže v práci nebyl-jinak by si musel vzít den dovolenou mezi paragrafy. Od pondělí nastoupil znovu a ten měl na 9 dní, což je maximum na který ti ho dají. Obvoďák náš :a:

Ahoj, ta paragraf manželovi vystaví v porodnici. Ať se při přijmu zeptá kde mu paragraf vystaví. Pokud by bylo nutné, aby byl manžel doma déle než 9dní, tak by si musel vzít neplacené volno nebo dovolenou.
Pokud by chtěl čerpat další paragraf, tak by musel na den do práce a poté opět požádat o paragraf.

25.11.2011

ahoj holky,tak jsem se odhodlala dát vám sem taky fotečku našeho mimča ;) Nějak mi to moc nešlo vyfotit,buď se mi to mázlo nebo to osvítil blesk,fotka je krásná,ale takhle vyfocená už tolik ne,ale sna

Náš prcek 13.tt

Jéééééé :h: :€O:
Haní to je super že je ti lépe a že máš chuť na sladké. :)Už je to ještě lepší???? Snad si svátky krásně užijete a napucneš si bříško.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka