baroch

24.09.2012

Dobré ráno, dovolím si sdílet: http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=vety-ktere-nesmite-rict-z…. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem za každou z těhle vět chtěla někoho fyzicky napadnout :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jé Baru, to jsem ráda, že tě tady taky "vidím" :a: Jak se daří? Už je druhé mimčo nebo někdy na podzim máš termín? A co Honzík, chodí do školky? Doufám, že se ti stále daří focení (a že na něj nacházíš čas :s: )nedávno jsem v čekárně u zubaře čistě náhodou narazila v nějakém časopise na tvůj cestovatelský článek, tak jsem si právě hned u jména uvědomila, že jsi to ty, teta dubnová :s:

In reply to by Makvína

Ahoj, teto :-) já už sem chodím jen občas, máme s holkama skupinu na fb, doufám, že tam taky v budoucnu dorazíš :-) Bohužel druhé není a hned tak nebude. Ani potřetí se to nepovedlo, teď jsme po ivf, ale velmi pravděpodobně to nevyšlo ani napočtvrté (což je taky motivace zkopčení toho článku :-)). Jenda už je školkovej mazák a je to zlatíčko :-) Jak se daří tobě? Kdyby se ti chtělo, klidně mi písni na mail, abychom nemusely zahlcovat veřejnou diskusi.

My jsme se s manželem snažili o první dítko "jen" rok a půl, takže si tak trochu dovedu představit, o co jde, tohle je spíš vtipné, já spíš nesnášela všechny okolo, měli jsme po svatbě (zároveň s moji ségrou) a jelikož ona byla už těhu (jim to vyšlo hned, my se tou dobou snažili už rok a tuhle zprávu prostě ořvala) tak se mě všichni okolo donekonečna ptali, a vy ještě neplánujete??? To jsem skoro vždy obrečela, ale nikomu jsem na nos nevěšela, že nám to nejde. Máme známí a ti se snaží o mimčo šest let :r: mluvím s nimi o tom jen tehdy pokud na to oni sami zavedou řeč, je mi jich hrozně líto

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já myslím, že stačí říct: "Je mi to líto" a netřeba to prokládat různýma rádoby moudrama. Ale to je naprosto nepřenositelná zkušenost.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nene, myslela jsem to tak, že když se těhotenství nedaří a už na to někdo zavádí řeč, stačí říct té postižené: "Je mi to líto." Já mám za sebou tři nezdary a když jsem slyšela, že na to nemám myslet, nebo že se nemám tolik snažit, otvírala se mi kudla v kapse.

04.10.2011
Kliknutím vložíte smajlíky:
irena1111

Výsledek testu:
Výsledky vašeho testu mluví jednoznačně; patříte mezi matky pohodářky, které si s ničím nelámou příliš hlavu. Snažíte se vést své dítě k samostatnosti a nezávislosti a vyznáváte heslo, že pokud jste bez bio výrobků, dětské psychologie a kojeneckého plavání přežila své dětství vy, není důvod, proč by to neměly zvládnout vaše děti. Váš styl výchovy se sice může jevit někomu spartanský, ale zcela jistě je funkční.

:s: mě taky vyšlo to Vy patříte k matkám, které poctivě sledují všechny módní trendy a směry, kterými by se mohla výchova dětí vydat. Chcete mít jistotu, že vaše dítě dostává maximum, že mu budete dávat to .....
ale teda, moc mi to na mě nesedí...ale dobré odreagování :)

Výsledek testu:
Vy patříte k matkám, které poctivě sledují všechny módní trendy a směry, kterými by se mohla výchova dětí vydat. Chcete mít jistotu, že vaše dítě dostává maximum, že mu budete dávat to nejlepší a budete jeho osobnost rozvíjet všemi možnými směry. Velmi pravděpodobně patříte k fanynkám bio výrobků, mateřských center a možná i domácího vyučování. Zkuste poněkud povolit ve svém úsilí a nechat dítěti volný prostor na to, aby mohlo objevit a ochutnat i něco podle svého.
:-)

Výsledek testu:
patříte mezi matky pohodářky, které si s ničím nelámou příliš hlavu. Snažíte se vést své dítě k samostatnosti a nezávislosti a vyznáváte heslo, že pokud jste bez bio výrobků, dětské psychologie a kojeneckého plavání přežila své dětství vy, není důvod, proč by to neměly zvládnout vaše děti. Váš styl výchovy se sice může jevit někomu spartanský, ale zcela jistě je funkční.

Ale opravdu nemohou říct, že styl mé výchovy by byl spartanský. To asi opravdu ne.

Výsledek testu:
Vy patříte k matkám, které poctivě sledují všechny módní trendy a směry, kterými by se mohla výchova dětí vydat. Chcete mít jistotu, že vaše dítě dostává maximum, že mu budete dávat to nejlepší a budete jeho osobnost rozvíjet všemi možnými směry. Velmi pravděpodobně patříte k fanynkám bio výrobků, mateřských center a možná i domácího vyučování. Zkuste poněkud povolit ve svém úsilí a nechat dítěti volný prostor na to, aby mohlo objevit a ochutnat i něco podle svého.

asi tak...ač si to o sobě vůbec nemyslím:)))

18.05.2011

Jenda a jeho oblíbený kamarád Matuš :-)

krásný fotky, kluci jsou príma parťáci :one: , kolik jsou od sebe věkově?
Jeníček je roztomilej, a s tou podobou to vidím jako Ali - ty očička jsou prostě tvoje :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jenda má čepičku od Adélky :-) Moc díky za pochvalu :-)

17.05.2011

Ahoj, holky. Měly vaše děti nějakou reakci po priorixu? My jsme byli před osmi dny na druhé dávce, Jenda má od neděle čtyřicítky a včera se strašně osypal takovou červenou krupičkou, od hlavy až k patě a očividně ho to strašně svědí :-( vůbec nevím, jak mu ulevit :-(((

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj čtu to teprve teď,jak vám je?Malá má atop.ekzém a když to tady čtu tak se tohodle očkování dost bojím.Tak scháním informace co nás může potkat.Tak se držte a napiš jak vám je.Ať je malý co nejdřív v pořádku.Pa

Holky kdy se chodí na očkování Priorixu. Nám doktorka na roční prohlídce řekla, že se uvidíme až v roce a půl. Máme skoro 16 měsíců. Díky.

14.12.2010

Focení rodinky :-) a už mě to nebaví nahrávat, tak zbytek je tady: http://baravajsejtlova.rajce.idnes.cz/ :-)

já to asi špatně pochopila, to není tvoje rodina, ty jsi fotografka, viď? :///: a nevadí jim, že jejich fotky někde prezentuješ? já bych byla proti :00: }:)

krásná rodinka, nádherný princezny a fakt ta pohoda úplně čiší :c: se všichni dobře vyřádili a ta velká rodina je fakt super...taky se už těším na rodinku od Kajuly :s:

12.12.2010

Tradiční ochutnávka včerejšího focení :-)

Krásné fotky :\x: :qu: , to je fajn, že Kubík tentokrát spoupracoval :one: :qu: . Asi ses mu líbila víc než minulá paní fotografka :metal:

Krásný fotečky......moooc příjemný :c: rodince Peťky to moc sluší......
...a Baruš, kdy dorazíš do té Olomouce??? :///:

28.11.2010

Dnešní focení Kačky a Lucky, všechny fotky jsou na: http://baravajsejtlova.rajce.idnes.cz/Kacka_a_Lucka/

moc hezky si holky nafotila :one: , už jsem je dlouho neviděla, tak jsem si je ráda prohlídla.

Kačí, sluší vám to, fotečky se fakt povedly, budete mít krásnou památku :qu:

27.11.2010

Trocha vánoční atmosféry ... :-)

krása, moc pěkné fotečky ... trdelníky dělali a prodávali tady u nás na Rybářských dnech a byly mooooooc dobré :one: :qu:

Krásný fotečky :one: ! Příští týden se tam taky chystáme a už se moooc těším :\x: :\x: ! Aneta a Vanesska

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka