co dát na stěnu proti ošoupání, když je postel hned u zdi

13.03.2013

Poradte mi prosím, zařizujeme pokojíček a malá bude mít postel hned vedle zdi, chtěla bych na stěnu dát něco, aby se neošoupala od povlečení a tak. Já jsem jako malá měla takové rohože na zdi, ale nevypadalo to moc pěkně. Jak to máte vy? Tapetu, dřevěnou desku? Mají něco v OBI třeba?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, my dali našim dětem do pokojíčku kolem zdi bambusovou rohož. Na horní stranu jsme přidělali takovou ozdobnou lištu a přišroubovali ji ke zdi. Bambus se pak netřepí a vydrží skoro věčně. Spodní stranu drží válendy připlácnuté ke zdi. Náš pokojík je celkové laděn do béžova, takže rohože tam pasují.

ahoj, můžeš tam dát kapsář a nebo rákos. Děti i my máme rákos :-). Kapsář by věčným vyndaváním věcí nejspíše brzy utrhly a tak jsme zvolili tuto variantu :-)

My máme za postelí tapetu, v dnešní době je obrovský výběr a některé se dají i vodou omývat

Včera jsem viděla u známých za jídelním stolem, který je přiražený na zeď jakoby pruh korku v metráži (je to tlusté asi 3 mm). Vypadalo to pěkně :a:

Já jako dítě měla takovou tu rohož z rákosu. :00: :00:
Synovi jsem na MMB nechala ušít kapsář s mašinkou je praktický a vypadá moc hezky. :s: :a:

Já jsem malé nechala ušít nádherný kapsář s hello Kitty a má ho plný plyšáků. Je nádherně barevný, takže velká spokojenost :a:

V Obi jsem koupila dřevěné čtvercové desky, prodává se to jako dekorativní obklad. Jsou v balení po 4 kusech ve velikosti 50x50cm.. lepila jsem to silikonem, mezitím jsem udělala 0,5mm spárku a vypadá to krásně :) Mají různé dekory, buď použiješ přední stranu nebo zadní..To jedno balení stojí 699,- což k jedné posteli není zas až taková raketa.

my budem delat kolem postele oblozeni z plovoucky.manzel to videl v praci a rikal,ze je to uplne jine dreve oblezeni nez klasicke.

In reply to by lucius.lucik

plovoučku doma nemáme. Mají jí rodiče a nepřijde mi extra studená. Přijde mi daleko teplejší než lino :-). Asi záleží na spodní izolaci. Ale nevím-nemám zkušenost.
Ohledně problému se zdí. Tak i samotná zeď je dost studená. Teda aspoň u nás v bytě ano a to nás z obou stran obklopují byty. Když jsem bydlela v baráku u našich a opřela se o zeď, tak mě málem vyskočili ledviny :s: .
Děti mají postel u zdi. Tu dlouhou stranu. Nikdy nespí přitisknuti na zeď. Když koukají na pohádku, tak si daj za záda polštář. Takže si myslím že v tomto opravdu problém neni :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Dělala jsem si legraci :s: Pochopila jsem, že to bude nějaká předložka, akorát jsem nevěděla přesně. S nějakým dětským motivem by to mohlo být prima, a je to teplé :one: :a:

taky to řeším, chtěli bysme tam buď kapsář nebo možná i koberec, manžel by to olištoval ... pokud ještě někdo přidá inspiraci, ráda si také počtu

Řešila jsem to samé a co jsem na zeď v žádném případě nechtěla, byla právě ta rohož z rákosí, nebo z čeho to vůbec bylo :///: Uvažovali jsme nejprv o koberci s tím, že ho nějakou lištou jakoby zaentlujem, nebo o prkně v barvě postele. No a víš co tam nakonec prcek má? Právě tu rohož :s: Náhodou jsem objevila v Jysku moc hezkou (vůbec se to nedá srovnat s tím co se za postele dávalo dřív), ve stejném odstínu jako dřevo postele a hlavně dost kvalitní. Kolem dokola je našitej takovej pevnej tkaloun a malej jí tam má už dva roky a vypadá stále stejně a fakt to vypadá dost dobře. V Jysku to bylo prodávaný jako koberec, tak snad to nějakou výdž mít musí.

Zadej si do ggogle.com obrázky (vlastně můžeš i do seznamu) heslo "kapsář za postel" a uvidíš mnoho variant toho co máme my.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka