co dát na stěnu proti ošoupání, když je postel hned u zdi

13.03.2013

Poradte mi prosím, zařizujeme pokojíček a malá bude mít postel hned vedle zdi, chtěla bych na stěnu dát něco, aby se neošoupala od povlečení a tak. Já jsem jako malá měla takové rohože na zdi, ale nevypadalo to moc pěkně. Jak to máte vy? Tapetu, dřevěnou desku? Mají něco v OBI třeba?

Kliknutím vložíte smajlíky:
Pavel (neověřeno)

K tomuto účelu se perfektně hodí obkladové panely ABITIBI...
Jsou na e-shopu nebo v OBI, Bauhaus, Hornbach... Penely jsou strukturované např. jako cihla, kámen, dřevo,... panel je sice dražší, ale o to jednodušší a levnější instalace na stěnu... Panel je tvrzený, odolný, nezničitelný, bezúdržbový... penel se nemusí lakovat,.. vše je hotové,.. jen namontovat...

Ahoj, my dali našim dětem do pokojíčku kolem zdi bambusovou rohož. Na horní stranu jsme přidělali takovou ozdobnou lištu a přišroubovali ji ke zdi. Bambus se pak netřepí a vydrží skoro věčně. Spodní stranu drží válendy připlácnuté ke zdi. Náš pokojík je celkové laděn do béžova, takže rohože tam pasují.

ahoj, můžeš tam dát kapsář a nebo rákos. Děti i my máme rákos :-). Kapsář by věčným vyndaváním věcí nejspíše brzy utrhly a tak jsme zvolili tuto variantu :-)

My máme za postelí tapetu, v dnešní době je obrovský výběr a některé se dají i vodou omývat

Včera jsem viděla u známých za jídelním stolem, který je přiražený na zeď jakoby pruh korku v metráži (je to tlusté asi 3 mm). Vypadalo to pěkně :a:

Já jako dítě měla takovou tu rohož z rákosu. :00: :00:
Synovi jsem na MMB nechala ušít kapsář s mašinkou je praktický a vypadá moc hezky. :s: :a:

Já jsem malé nechala ušít nádherný kapsář s hello Kitty a má ho plný plyšáků. Je nádherně barevný, takže velká spokojenost :a:

V Obi jsem koupila dřevěné čtvercové desky, prodává se to jako dekorativní obklad. Jsou v balení po 4 kusech ve velikosti 50x50cm.. lepila jsem to silikonem, mezitím jsem udělala 0,5mm spárku a vypadá to krásně :) Mají různé dekory, buď použiješ přední stranu nebo zadní..To jedno balení stojí 699,- což k jedné posteli není zas až taková raketa.

my budem delat kolem postele oblozeni z plovoucky.manzel to videl v praci a rikal,ze je to uplne jine dreve oblezeni nez klasicke.

In reply to by lucius.lucik

plovoučku doma nemáme. Mají jí rodiče a nepřijde mi extra studená. Přijde mi daleko teplejší než lino :-). Asi záleží na spodní izolaci. Ale nevím-nemám zkušenost.
Ohledně problému se zdí. Tak i samotná zeď je dost studená. Teda aspoň u nás v bytě ano a to nás z obou stran obklopují byty. Když jsem bydlela v baráku u našich a opřela se o zeď, tak mě málem vyskočili ledviny :s: .
Děti mají postel u zdi. Tu dlouhou stranu. Nikdy nespí přitisknuti na zeď. Když koukají na pohádku, tak si daj za záda polštář. Takže si myslím že v tomto opravdu problém neni :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Dělala jsem si legraci :s: Pochopila jsem, že to bude nějaká předložka, akorát jsem nevěděla přesně. S nějakým dětským motivem by to mohlo být prima, a je to teplé :one: :a:

taky to řeším, chtěli bysme tam buď kapsář nebo možná i koberec, manžel by to olištoval ... pokud ještě někdo přidá inspiraci, ráda si také počtu

Řešila jsem to samé a co jsem na zeď v žádném případě nechtěla, byla právě ta rohož z rákosí, nebo z čeho to vůbec bylo :///: Uvažovali jsme nejprv o koberci s tím, že ho nějakou lištou jakoby zaentlujem, nebo o prkně v barvě postele. No a víš co tam nakonec prcek má? Právě tu rohož :s: Náhodou jsem objevila v Jysku moc hezkou (vůbec se to nedá srovnat s tím co se za postele dávalo dřív), ve stejném odstínu jako dřevo postele a hlavně dost kvalitní. Kolem dokola je našitej takovej pevnej tkaloun a malej jí tam má už dva roky a vypadá stále stejně a fakt to vypadá dost dobře. V Jysku to bylo prodávaný jako koberec, tak snad to nějakou výdž mít musí.

Zadej si do ggogle.com obrázky (vlastně můžeš i do seznamu) heslo "kapsář za postel" a uvidíš mnoho variant toho co máme my.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka