Zase to jméno pro holku | Moje těhotenství.cz

Zase to jméno pro holku

Obrázek uživatele Reanka

Holky prosím o váš názor. Pořád s manželem nějak nemůžem vybrat to jméno pro malou. Doma máme Žanetku. Měli jsme teď vybrané jméno Beáta, ale pořád si nějak nejsme jistí, teď se nám zas začalo líbit jméno Vanesa, ale nevím, jak jí říkat.
Co se vám zdá lepší? Díky za názory Pápá

Obrázek uživatele Jihou

Vybrala bych něco krátkého, Mia, Ema, Ela, Nela, Iva, Lily, Tea, Anna, něco měkkého. Vanesa se mi osobně nelíbí, ale proti gustu, víš jak Smile Ela Hrkalíková se mi nejlíp převaluje na jazyku Pápá

Obrázek uživatele Reanka

Holky díky za názory, příjmení je Hrkalíková, takže jsme ve výběru dost omezeni, nesmí tam být r a tak.

Obrázek uživatele Luc

mě se strašně líbí Karolína Sluníčko ale mám smůlu, budeto zase kluk..

Obrázek uživatele Gecitkka

Vaneska se mi líbí víc...také dost záleží na přijmení. Zkus to i napsat jak to bude vypadat. Beáta je takové zvláštní.

Beáta: beo, beuško, beátko, bety

Vanesa: Vany, vanesko, vaneso, vančo

Je to těžké...tak ať dobře vybereš. Pápá

Obrázek uživatele zuzina.k

Náhodou mě se Vaneska líbí,taky Valerie je pěkný. Julie je krásný. My máme dceru Viktorii,syna Radka a pokud se povede třetí dítě tak bude kluk David anebo holka Anna.Je spoustu krásných jmen.

Maminky, tak 18. prosince jsme byli na půl roční prohlídce. Richie má 7 340 g a 67 cm Sluníčko . Je to pěknej žížaláček..

Ahoj těhulky a maminky. Mám již synka 3,5 let a nyní čekám svého druhého potomka. Chci se zeptat, jestli některá z vás nezná něco účinného na nevolnosti...dost silné. Zvracím před i po jídle a jsem hodně vyčerpaná. Už mě jednou odvážela i záchranka z domu, kvůli kolapsu. Nevím co dělat, beru draslík...který mi ale nepomáhá, pak mi lékař napsal Lanzul, který mi taky nezabírá.

Všechno nej...v Novém roce vám všem přejeme. Ať jsou vaše mrňata šťastné každý den a vy s nimi Wink Pápá

ahoj maminky,jak se mi tak blíží datum porodu,začíná mě zmocnovat ten hnusný strach. Ale ani né tak z porodu jako samotného,ale aby vše bylo v pořádku,hlavně aby malá byla v pořádku a zdravá.

Ahojky, tak se jdu pochlubit svým bříškem. Je to focené dneska ráno. Večer je větší. Mám nahoře zatím 1kg. co myslíte není moc malé? nebo si to jen namlouvám? Pápá

Holky prosím o váš názor. Pořád s manželem nějak nemůžem vybrat to jméno pro malou. Doma máme Žanetku.

Ahoj holky mam takový dotaz já se v tom vůbec nevyznám a ani nevím na co mam a nemam právo. V únoru ted 9.tého mi končí rodičák 3letý a mam ted termín porodu 23.4.2013 dr.mi řekl,že bych měla nastoupit na mateřskou kolem 19.února takže mi tam hapruje 10dní to mam jít na 10.dní na nemocenskou???

Ahoj mamči! Mám problém se skoro ročním synem. Odmalička se budil často v noci na kojení - v největší krizi i každou hodinu. Pak jsem si ho vzala do postele, abych nemusela vstávat každou chvíli a zdálo se, že je to lepší - budil se průměrně tak po 2,5h na kojení a zas usnul. Co se ale děje poslední měsíc, je fakt hrůza! Večer ho dám spát - spí v klidu tak do 22. do 23 max a pak nastává peklo.