10.týden těhotenství

08.02.2016

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat jak moc jsou nebezpečné horečky v těhu, jsem 10tt, včera jsem byla na pohotovosti měla jsem zatím nejvíš 38°C okolo 38 už srážím paralenem a dnes mám zatím 37,5 nejvíc. Vyfásla jsem nemocenskou a snažím se ležet, bolí mě celý člověk...  Myslíte že i tak se s tím tělo popere bez problémů? S dcerou jsem to neznala to jsem měla max. rýmičku a kašlíček *smile* 

 

Díky za odpovědi :) a pohlaďte :€O: 

Ahoj, neboj organismus si umí poradit,.. já byla v těhu nemocná taky +antibiotika, teploty 41, no a to bylo léto:00:  A pak těsně před porodem jsem chytla bronchitidu a znovu ATB a to mi dalo pěkně zabrat :00: ale na štěstí jsem měla rychlý porod, a sestřičky se o mě pěkně staraly takže jsem to zvládla a miminko taky- bylo zdravé krásné*wink*  po 4 dnech jsme šli domů v pohodě:one:  Takže neboj určitě vše bude o.k...:one: 

05.01.2016

Ahoj maminky a spolutěhulky =)

Konečně jsme se s přítelem dočkali. Včera jsem byla u pana doktora a mimískovi krásně bije srdíčko a měří 2,3 cm a podle UTZ odpovídáme 9+0 tt. Takže bychom se chtěli přidat k srpňátkům 2016. 

Ahoj, ja byla na potvrzeni u Dr. vcera :-) jsem 7+4tt , srdicko bije a fazulka ma 1.22cm :) Termin vychazi nejak na 21.8. myslim, ale budu mit planovaneho cisare ve 38tt :)

ahoj, pokud bude skupinka "srpnových" miminek, ráda se připojím, vychází mi dle UTZ i kalkulačky termín na 23.8.2016

Ahojky, od té doby co jsme si psali minule, tak koukám, že nám to oboum krásně vychází po těch předchozích strastech. U nás je zatím také vše v pořádku, k dr mám jít v pondělí poprvé do poradny. Tak doufám, že vše bude i nadále v pořádku. Také bych měla být okolo 9tt. Stále mám ale velký strach, jelikož předchozí zamlklé těhu bylo až v 10 týdnu.A jak se cítíš? Já jsem hodně unavená, bolí mě hodně prsa, stále pobolívá podbřišek. A od včerejška mám takové zvláštní bublání v podbřišku, nevím co to tedy je...Doktor mi také zjistil, že mám uprostřed dělohy septum, ale prý by to neměl být problém. Se synem jsem měla předtím těhotenství v klidu. papa Šárka

In reply to by Šárka2

Ahojky já jdu příští týden pro průkazku a na krev a pro termín na screening. Mě pobolívá břicho a bývá mi špatně, občas i zvracím. Jinak stále ještě užívám utrogestan a doufám, že už bude vše v pořádku.

Snad nám to už vyjde papa Aja*smile* 

22.09.2015

Konečně dnešní návštěva za mnou. Strašně jsem se bála, ale vše je ok, dle ms 9+3, dle utz 10+0. Když jsem řekla, že mi je špatně a zvracím, tak je to prý dobře, tak jsem myslela, že ho vezmu židlí :-D. Konečně mám poprvé v životě průkazku. Jen má špatný přístroj, tak je fotečka špatně vidět. Prcek má 27,76mm. A co jsem říkala, že mám pořád špinění, tak to prý není špinění, ale vaginální mikóza, jak do mě teď pořád šátrali, že stačí něco na rukavici či tak a je to raz dva, tak jsem dostala gel Lactofeel. Kontrola za 3 týdny. Výsledky krve na 1.

Dnešní kontrola
Dnešní kontrola
Dnešní kontrola
Dnešní kontrola

Ahoj Fucipe, vůbec se tu teď neorientuji, ale chodím jsem nakouknout hlavně kvůli tobě! Mám tak velkou radost z toho, že je relativně všechno v pořádku! Držím moc moc palce, ať je miminko silné a drží se :) Moc prosím dej o sobě vědět.

Ahoj Fucipe, jelikož sem chodím už spoustu let, tak sleduji Tvůj příběh už hodně dlouho. Moc Ti přeji šťastné a pokud možno klidné těhotenství. Chodím sem každý den jen kvůli tomu, abych věděla jak pokračuješ. Jestli mi něco neunikla, tak jsi momentálně v těhotenství  nejdál za celou dobu.:h:  Jak vlastně pokračuje adopce?  Postup administrátorů nějak nechápu, jak mohli Tvůj příspěvek uveřejnit na FCB, když Nicky na MT nejsou svázány s jmény. 

Tak to je krásná zpráva... a samozřejmě buď ráda, že je Ti špatně :D  je to jen na chvilku, pak bude miminko... A až bude jako puberťák zlobit, máš ho aspoň čím vydírat :D Když jsem Tě čekala, bylo mi tak zle a Ty mě takhle zlobíš... :D:a: :a:  Hlavně ať je všechno vpořádku...

01.09.2015

Ahoj spolutehulky, tak jak se Vám daří? Já jsem dnes 9+0 a včera jsem si šla lehnout do nemocnice kvůli tomu zvracení. Ale dnes jdu domů, už kvůli syna. Jinak prcek je v pořádku, srdíčko bije a merime 2,25cm:-)

Ahojky to ses tam moc dlouho neohřála. Já jsem dnes 8+1 a na kontrolu jdu 10.9. tak už jsem také moc zvědavá jestli povyrostlo. Je mi také stále zle, ale nezvracím , asi nemám co . Jinak mě ničí pachy, lednička, popelnice, obchod restaurace atd. Už abych byla ve 12tt to vždy ustoupí a je pak už dobře, aspoň u mě. 

Odběr kategorie 10.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka