Dnešní kontrola | Moje těhotenství.cz

Dnešní kontrola

Obrázek uživatele fucipe

Konečně dnešní návštěva za mnou. Strašně jsem se bála, ale vše je ok, dle ms 9+3, dle utz 10+0. Když jsem řekla, že mi je špatně a zvracím, tak je to prý dobře, tak jsem myslela, že ho vezmu židlí :-D. Konečně mám poprvé v životě průkazku. Jen má špatný přístroj, tak je fotečka špatně vidět. Prcek má 27,76mm. A co jsem říkala, že mám pořád špinění, tak to prý není špinění, ale vaginální mikóza, jak do mě teď pořád šátrali, že stačí něco na rukavici či tak a je to raz dva, tak jsem dostala gel Lactofeel. Kontrola za 3 týdny. Výsledky krve na 1. Teď ve čt 1.malý screaning a v pátek genetika.

__________________________

Včera 23.9 přijel manžel na otočku domů a hned jsme jeli na pohotovost,jelikož jsem opět krvácela. Miminko bylo úžasné, zakrývalo si očíčka ručičkama a jakoby tancovalo :-D.

Dnes byl první malý screening, tak vše ok, když mi pustila srdíčko,začala jsem plakat. Říkala jsem jí o krvácení a prý to nemusí být hematom,ale že mám zatím placentu úplně dole.

Strašně se sem bojím již psát, jelikož se mi stalo, že adimini zveřejnini BEZ MÉHO SVOLENÍ můj příspěvek na facebooku, kdybych se toho nevšimla, tak nevím, jelikož to nikdo neví. Tak mě dosti naštvali.

Těhotenství: 

Komentáře

Obrázek uživatele plucka

Ahoj Fucipe, vůbec se tu teď neorientuji, ale chodím jsem nakouknout hlavně kvůli tobě! Mám tak velkou radost z toho, že je relativně všechno v pořádku! Držím moc moc palce, ať je miminko silné a drží se Smile Moc prosím dej o sobě vědět.

Obrázek uživatele Nika-V

Ahoj Fucipe, jelikož sem chodím už spoustu let, tak sleduji Tvůj příběh už hodně dlouho. Moc Ti přeji šťastné a pokud možno klidné těhotenství. Chodím sem každý den jen kvůli tomu, abych věděla jak pokračuješ. Jestli mi něco neunikla, tak jsi momentálně v těhotenství  nejdál za celou dobu.:h:  Jak vlastně pokračuje adopce?  Postup administrátorů nějak nechápu, jak mohli Tvůj příspěvek uveřejnit na FCB, když Nicky na MT nejsou svázány s jmény. 

Obrázek uživatele bacilka

Tak to je krásná zpráva... a samozřejmě buď ráda, že je Ti špatně :D  je to jen na chvilku, pak bude miminko... A až bude jako puberťák zlobit, máš ho aspoň čím vydírat Biggrin Když jsem Tě čekala, bylo mi tak zle a Ty mě takhle zlobíš... :D:a: :a:  Hlavně ať je všechno vpořádku...

Obrázek uživatele LucaLM

Super mam veeelkou radost!!! Smile

Obrázek uživatele LucaLM

Super mam veeelkou radost!!! Smile

Obrázek uživatele Zuzi K.

Strašně moc držím palce!!!!!!! Ať všechno probíhá takhle dobře celých čtyřicet týdnů!!!!!!:€O: :€s€: 

Obrázek uživatele A1234

krásné zprávy!! jen tak dál :)...a máš utrogestan? já měla na začátku tohoto těhu utroš 2-2-2 na zavádění. A buď ráda, že ti je blbě. Taky jsem byla. Věděla jsem aspoň, že je vše ok :). Opatruj se a pohlaď :€O: :a: 

Obrázek uživatele fucipe

mám utroš a ascorutin na krvácení

Ahoj spolutehulky, tak jak se Vám daří? Já jsem dnes 9+0 a včera jsem si šla lehnout do nemocnice kvůli tomu zvracení. Ale dnes jdu domů, už kvůli syna. Jinak prcek je v pořádku, srdíčko bije a merime 2,25cm:-)

Ahojky kočky, tak dnes kontrola u Dr. Dle ms 15+3 (16tt). Vše je prý OK, byla jsem dosti zklamaná, jelikož ani nezměřil kolik miminko měří a o fotečku jsem si ani neřekla, jelikož to bylo tak blbě vidět, že by tam manžílek nic neviděl. Říkal, že se nebude ani koukat na čípek atd. do mě, jelikož se bojí ve mně šťourat.

ÁÁÁÁ bouchněte šampaňské. Dnešní screening dopadl na 1*, vše krásně v normě. Miminko se mrskalo a mávalo. Když to dala na 3D, tak si dalo ručičky za hlavu a skřížilo nožičky, tak jsme se zasmáli. Jen mi tu 3D nedala, že až ve 20tt. Já jsem tak šťastná, jak jsem snad nikdy v životě nebyla.

Ahoj maminky, tehulky, tak dnes jsem 10+2tt. V pondělí nás čeká poradna, tak se moc těším až zase uvidím prcka na utz. Jinak počasí nám skončilo do podzimu a teda to šíleně, vůbec mi ten vitr nedělá dobře a je mi furt zima. Jak vám je a jak se cítíte Dubňátka? :€O: :a: 

ahojky kočky,

tak v noci z út na st jsem opět špinila, tak jsem ráno šla na mojí gyndu s tím, že potřebuji i papír na peníze za prvních 14 dní neschopenky. Dr říkalk, že když jsem byla na pohotovosti v sobotu a přímo nekrvácím, či nejdou ze mě cucky, tak mi UTZ dělat nebude, což jsem byla z toho dosti smutná, ale řekla jsem si, že musím prckovi věřit....

Ahojky kočičky moje,tak dnes kontrola u Dr. dle ms jsem 6+3, ale dle UTZ jsem 6+6, bohužel měl dr. tak natočený monitor, že jsem tam neviděla, ale nechal to tam na obrazovce, abych tam viděla, když jsme se bavili co se mnou dál. Mimi má 11mm, srdíčko vše ok.

Dnešní neplánovaná kontrola kvůli zelenému výtoku dopadla tak, že mám prý opět mikózu jako blázen. Dostala jsem tabletky a krémík Clotrimazol.

Ahojky,tak v pátek jsem začala špinit a mít světlou krev, též křeče. Strašně jsem se bála, ale manžel, že to bude ok. Na pohotovost jsem jela včera, jelikož jsem měla hrozný strach. Včera jsem dle PM byla 6+0, miminko odpovídá 6+1 a máme srdíčko.

Ahoj těhulky a maminky,

udělala se mi pěkná křečová žíla. Jsem v 16tém týdnu. Když déle stojím, tak jí začínám i cítit. Jak jste to řešili vy? Nějaké mazání, nebo se to na noc stahuje? Poraddíte. Asi to k tomu patří, třeba mi i zůstane, to by se nedalo nic dělat, ale chtěla bych to minimalizovat.

Díky

Eva

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...