školní batoh

07.07.2016

Ahojky, přeju krásné prázdniny všem...

Mám dotaz. Ráda bych nasší druhandě koupila místo kvalitní těžké školní tašky kvalitní batoh s vyztuženými zády. Máte někdo s nějakým zkušenosti? Eli má školní aktovku. Sice má krásně vyztužená záda, ale sama o sobě je těžká, natož když tam dáme učení. Poradíte batoh? Díky

 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, my jsme kupovali dcerce letos do 1.třídy batoh od Topgalu :one: . A vypadá dost kvalitně atd. uvidíme jak dlouho vydrží, ale bratranec dcerkám kupuje taky od Topgalu a jsou spokojeni už několik let :-).

ahoj, my máme Topgal, na doporučení kamarádek, nově pořízený, takže nemůžu zatím podat reference. Podařilo se mi koupit ze starší kolekce za slušnou cenu. Uvidíme, jak se osvědčí při nošení.

ahoj,asi bych šla taky do Topgalu,když tak touží po batohu... boužel u něj asi skončíme taky,mě se teda děsně nelíbí,zvlášť pro prvňáka,ale malý se zamiloval do toho jak vypadá jako dres a nemůžu mu ho vymluvit:( Jinak jsem měla vybrán Bagmaster,batohy mají taky krásné a přijdou mi takové míň humpolácké než ty Topgaly,ty jsou fakt hrůzné :(:00: :00: 

Kupovala jsem pro syna do první třidy Tobgal. Doporučuju. Těžký není,záda vystužená a hlavně kvalitní. I po roce vypadá jak nový.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky