Prosinec 08 - pokračování drbáníčka :-)))

12.07.2010

Nazdar ženy, v minulé diskusi už je opět přehršel příspěvků, tož popojedem ;)
Připíjím na další krásný den :k:
:°°//:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

že to tak dobře dopadlo. Někdy doktoři uměj opravdu člověka pěkně vystrašit.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojík Marti, no já myslím, že je to klidně možný. Když mu chutná a naládoval se, tak se to holt projevilo, no...
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Marti, tak mu zkus ten rybíz na pár dní "zatrhnout" a uvidíš, snad to pomůže. Aspoň si teda myslím, že to má z toho. Ovoce je přeci jen projímavé. Z pár kuliček by mu nic nebylo, ale když si na tom pochutnává, jak píšeš... ale já jsem se kolikrát posrajdila z meruněk, jablek, angreštu... byla jsem schopná toho zbaštit na kila a u sousedů jsme s jejich holkama tajně chodily i na nezralý :s: :s: Než to uzrálo, měli strom obranej :s: A my jsme vždycky parodovali naši babi a říkali jsme, že z toho budeme mít psotník :s: A vidím to dneska, jsou z nás dospělé zdravé ženské ;)
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak si užívejte léta a ať se vám všechny nemoci vyhýbají.

In reply to by bardotka16

Ahoj Romi,teď jsm si pročetla taky její diskuze a nestíhám.Mi spíš připadá že by se měla léčit někde na psychyně nebo něco takového,už zůstává rozum stát nad tím že napsala že nebyla na krevních testech?Tak mi připadá je ona vůbec těhu?No ale řešit to nebudu,já se těším z toho že čekám zdravého kloučka a nemůžu se zabývat nad takovými lidmi.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

mamča má filipa :one: A je moooc skvělý že to zabralo :qu:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Slušný pokus, Páji. :s: :one: . Přeju, aby to zabralo, tohle mě vůbec nenapadlo, ale pode mnou by jistojistě ten nočník prdnul a skřípnul by mi prdku. Zatím zkouším vodit Domču na wc, když jdu já, sedne si naproti mě a poslouchá a komentuje, dokonce mi trhá a podává toaleťák, ale taky žádný jiné efekt to nemá. :n:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to bych chtěla vidět :s: :s: Lukys si na nočník sedne,ale vydrží tam asi tři vteřiny,a potom zdrhne.A nejraději tam parkuje autíčka.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no, ted už jen zbývá, abys mu hezky předvědla, jak se dělá do nočníku čííí a neopomněla také bobek; není nad názorné příklady! :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

škoda, že to nemáte nahrané! :D k 18.narozeninám byste to mohli pouštět jako klip...jsi šikulka, že se ti podařilo ho takhle zaujmout :) u nás je nočník nebezpečný objekt, se kterým se maximálně tak hodí a tím to hasne..ted už mi zatajuje i bobek, dřív nahlásil, že ho udělal, ted je ticho a když to cítím a optám se, zdali udělal ee, tak většinou řekne neee a začne zdrhat, aby se vyhnul mytí zadečku..jsou to čerti, chytří jako opice! :D a ty jsi tu vaší krásně převálcovala!

Tak Marcelka se po obědě krásně vyčvachtala ve vaničce na balkóně (bazének nafukovací jsme nějak nemohli najít :? ) A teď si doma hraje. Začíná se tu kabonit, už jsem slyšela i jedno zahřmění, ale dusno je furt jak :pig: Marcelka je doma v plíně, já ve spodním prádle a manža taky... to se fakt nedá :-( Žaluzie zatažené, teda většina... no dusno je fakt jak před bouří. Mračna tu jsou, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí. Každopádně na dnešek jsem žádnou vycházku nenaplánovala, odpočíváme hezky doma. Mně to stačilo dopolko k zubařce a zpátky a měly jsme obě s Marcelkou co dělat.
Pak jsem jí chystala ten balkónek na řádění... no já šikovná jsem tu stihla polít půl plovoučky a ještě balkón... teda nevím, co jsem s tím kýblem dělala :s: Ale sousedi pod náma museli mít z té nenadálé přívalové spršky radost :s: No nic, nikdo u nás nezvonil, tak asi dobrý ;)
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by MarkétaT

jé, vy máte bazének na balkoně, to se Marcelka má! já ho včera jela koupit do obchodního centra, byla jsem v tescu a ve všech hračkářstvích, ale bazénky byly vyprodané, takže u nás se nečvachtá, jen ve vaně..ted máme odstávku teplé vody, takže je to peprnější ;-)) tak at vám sprchne a užijete se chládku, u nás pršelo od 5h, byla to nádhera! :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To bude radosti, ze tatia bude zase zpátky, Ninuška mu poběží naproti, až jí budou vlát šatečky :D Možná je lepší, že jedete pro tatku takhle večer, alespon bude příjemně.. My byli ráno také venku, ale nakoupit, po cestě tam i zpátky jsme se hezky ochladili, po deštíku krásně voněly stromy..

In reply to by Veru5

Jsem si teď málem učurla!! Mě tak děsně rozesmálo, že Ninuchka poběží, až jí budou vlát šatečky!!!! :s: :s: :qu: :qu: Ani promiň, že jsem tak škodolibá, já vím, že bys chtěla už dělat culíky. Kdyby to šlo, vyškubla bych jich pár Domčovi.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

náš opičák, jakmile se v noci zastaví, tak se většinou probudí, jakoby spal jen odpoledne, a je neskutečně čilej! když jsme odlétali z Rhodosu, tak tam jezdil jako tryskomyš ještě po 22h... budeme držet palce, aby letadlo přiletělo načas a žádná bouřka vám nepokazila štastný návrat tatínka :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jj, vedro sice je, ale dneska je u nás lépe, jak je pod mrakem. navíc máme doma průvan, takže si to dnes nemohu vynachválit.. Váš tatka by si zasloužil naplácat, takhle se pálit, z toho nekouká nic dobrého..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

..nebo ho před jízdou projet s otevřenými okny? my jeli včera a i s klimou to bylo ze začátku na padnutí..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No já štítnou žlázu mám porouchanou od 16-ti. Ale 2 roky už nic neberu. Takže na pocení jsem zvyklá, ale tohle není pocení, ze mě leje! Celý den chodím s mokrou plínou za krkem . Já jsem Veru měla taky vždycky děsně nízký tlak, ale fakt od toho porodu je vyšší,kontrolovali mě teda naposledy na gyndě před 4 měsíci. Nechám si změřit tlak u tchánovců. Dnes je mi teda i zle, ale to mě přijde tím děsným dusnem, že se člověk pořád snaží z hluboka nadýchnout a nějak to nefunguje.

In reply to by Kristule

Přeci jen bych si nechala zkontrolovat krev, pro jistotu, at tě to někde neklepne..no, dusno je fakt solidní, jak tady ráno bylo skvěle, tak ted už je to o poznání horší..a to za chvilku vyrážíme na hřiště, snad tam bude foukat alespon vánek..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Kristý, než mi přišli na tu štítnou, tak jsem se taky dost potila, nemohla spát a bouchalo mi srdce. ve finále jsem měla tep 110 a vysoký tlak, já, která měla celoživotně ultra nízký..byla jsi ted někdy na kontrole s krví?
tatka musí být v očích Domíska hotový Superman, když jezdí s kombajnem! my si je pouštíme jen na youtube a je z toho uplně odvařenej, vy máte doma rovnou hrdinu, který tenhle pekelný stroj ovládá :D

Ahoj holky.
Teda dneska bylo zase vedroooo :€s€: :€s€: :€s€: :'zz): :'zz): :'zz): . Člověk se sotva hne a je zpocený jako to :pig:. A co teprve naše dětičky. Fakt mazec. Vylezu ze sprchy a můžu do ní jít znova :-). Zase jsme aspoň opálení trošičku :€p€:, ale jinak síla.
Děkuji všem za komentáře a pochvaly na FB.
Dneska nám došla nová obývací stěna :\x: a stolek :\x:. Konečně tady bude útulno. A na chodbě je nové lino. Tak to máme prý místo dovolené ;-).
:a:

In reply to by Cherry

to vedro je opravdu neúnosné. Nejhorší je když dětičky nemůžou v noci spinkat pak jsou nevrlé.
Jinak my chodíme ven většinou až kolem třetí a stejně se Martinka několikrát vydá domů Vždycky tam chce být přibližně tak deset minut a pak chce jít zas ven. Myslím že si chce odpočinout od sluníčka. Vůbec nevím jak to bude zvládat až se vydáme na koupaliště na celý den. Zatím jsme nikam nemohli takže to nemám vyzkoušené. Ale říkám si že u vody a ve stínu to snad bude snesitnější.
Zařizujete si nově byteček ?? Tak to se máte, to bych také uvítala. Tak si to hezky užívej.

Ahojík holky, dneska jsem teda dočista KO. Marcelka to zabalila, ledva jsem ji dala do postýlky, jen jsem stihla vylít po ní nočník, ještě plakala, že mě chce, ale než jsem doběhla, už byla v limbu :~!: :#~: Tak jsem jí dala akorát pusinku na dobrou noc, pohádku jsme dneska nestihli, ale zítra je taky den :-)

Dneska jsme si s Marcelkou udělaly krásnou vycházku, hezky zvolna ve stínu lesa... z domova jsme vyrazily v jednu hodinu a přes les jsme pomaličkým odpočinkovým tempem dorazily v pět hodin do Hostěnic na hřiště, tam se Marcelka trochu zhoupla, osvěžily jsme se obě vodou z místní pumpy (pitná, ale my jsme jen oplachovaly těla) a jely jsme v půl šesté autobusem domů. Bylo to fajn, Marcelka chvílemi seděla na procházce v kočárku, ale jak jsme vjely do lesa, tak furt chtěla trajdat sama :-) Takže v kočárku jen přes dědinu a od myslivny už sama :-) A když chtěla do kočárku na chvíli si odpočinout, tak se přišourala ke kočárku a řekla "tošá" (kočár v našem jazyce) a posadila jsem ji :-) A za chvíli zase "doů" a bylo to vyřešeno :-)

Hýždě mě dnes jednu chvíli ovšem chytla tak, že jsem myslela, že nedojdu už vůbec nikam... volala jsem Peťovi, tak mi v lékárně koupil Voltaren Emulgel, protože Ibalgin nezabral. Doufám, že toto zabere. Jinak to bude muset asi řešit doktor :-(
Taky mám od rána jakési střevní obtíže... na procházce se naštěstí nic neprojevilo, to bylo dobré, ale teď zase po chlebu k večeři... no nic, černé uhlí už je ve mně, tak snad zabere a bude to jen chvilková záležitost.

Zítra jdeme s Marcelkou k zubařce. Holky, já mám v posledních dnech problém jí vůbec zoubky čistit!!! Používáme už kartáček s nejjemnějšími štětinkami, dětský... pěkně si na něj zvykla, má ho už myslím dva měsíce, ale teď najednou brek a křik, jenom se s ním přiblížím a řeknu, že si jdeme čistit zoubky :-( Myslím, že jí v pusině zase něco roste nebo jestli má třeba aftík, to nevím... na moment snese ten kartáček, když už, ale jinak jí nesmím pomalu ani utřít pusu plínou :-( Máte to některá taky tak?

Už jsem dneska utahaná jak kotě, půjdu spát, budu si chvíli číst... ještě si vás tu projdu, ať mám trochu přehled a pak to tu zabalím, ať jsem zase zítra fit :k:
Mějte se všechny krásně a přeju vám vše dobré :k:
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by MarkétaT

takové dlouhé procházky, to tě tedy obdivuju. Nevím jestli bych se na takovou s Martinkou vydala. Většinou chce jít jiným směrem než já :00: . To se nedivím že Marcelka usnula jako když jí do vody hodí :~!: .

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojík Monásku, já ti teda moc neporadím, my máme v bytě plynový kotel a upřímně, žití bez plynu si nedovedu představit... to má být pozemek, na kterém byste stavěli? Nebo co to má konkrétně být?
Markéta s Marcelkou :k:

Tak mi holky prisla o pul 7 sms:
Ahoj, jmenuji se Melanie, merim 49 cm a mam 3,160g a narodila jsem se v 18:25 :-) A jsou obe v poradku...
Moc gratuluju, mela rychly porod :-) Do porodnice jela ve stejnou dobu jako ja, akorad ja porodila az ve 21:50
Mozna to je tim ze uz 14 dni mela na krajicku :-)
Az budu mit fotecku, urcite ukazu :-) Mam takovou radost a na druhou stranu jsem smutna :-( Uz se na ne obe moc tesim...
Romi a Samuel :-)

In reply to by MarkétaT

Vyridim :-) U mamy bude dobre urcite, u taty kdo vi, rozesel se s Anetou (psala jsem tu o tom) kdyz byla asi ve 4 mesici. No co vim, tak se zase zacali bavit a on pry toho lituje, kdo vi jak to dopadne.
Romi a Samuel :-)

ani jednou se nepočůrala, celý den běhala bez plínky a vždycky si doběhla na nočníček. Opravdu má velkou radost.
A dopoledne za mnou přiběhla celá šťastná a volala na mě ee a lákala mě do obýváku. Tak jsem tam šla s hrůzou že tam bude louže a ona mi ukázala škopek na prádlo, naštěstí prázdný a bylo v něm načůráno :s: . Tak jsem jí pochválila za její vynalézavost a řekla jsem jí že se čůrá na nočníček. Tak uvidíme jestli to pochopila a jestli příště nepříjde s něčím lepším :C]]:

Holkyyyy
Uz je to tu, holcicka Anety se klube na svet :-)
Dneska ma prvni termin, zitra druhy, rano mi psala ze byla u dr. na KO a rekli ji ze jestli chce muze tam zustat a porod ji vyvolaji, protoze to na porod vypada uz 14 dni. No a ona ze chce jeste domu, nechtela aby ji to vyvolavali, tak ji protrhli jakousi blanu a jela domu ze pry by se to melo rozjet samo, no a pred 5 min. mi prisla sms ze teda jedou :-) A pak prisla dalsi sms: boli boli
Mrzi me ze nemuzu byt v CR a poprat ji osobne hone stesti :-(
Ani nevim o jakym jmenu se nakonec rozhodla...
Hlavne at ma pohodovy porod a jsou obe v poradku :one: :||): :girl:
Romi a Samuel :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Skvělééééééééé :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: Výborně, já jsem to věděla a přála jsem vám ;) :one:
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to je skvělá zpráva :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

to je moc fajn. Konečně vám spadl obrovský šutr ze srdíčka, viď. A teď si můžete konečně naplno užívat léta a pohodičky :€s€: :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To mám velikou radost :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :one: :one: :one: :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

super :one: :one: :one: :one: :one: :one: :one: :one: :one:
Romi a Samuel :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Juchůůůůůůůůůůů, gratulace veliká!!!! :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :€p€: :€p€: :€p€: :€p€: :€p€: :€p€: :€p€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: suuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeer :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to je skvělá zpráva, Martičko. je vidět, že tu všechny tety držely pěsti. :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nejlepší zpráva dnešního horkého dne!!!!!!

Ahojky holky,
jdu si trošku postěžovat :\/: .
Ten náš malej padá i na rovině ... děsný, u babi narazil hlavou o roh stoličky, histerák jako :pig: , bolelo ho to dost. Mno ... lítá jako splašenej, on nechodí, on běhá :€z€: . Takže je furt na zemi a bulí ...
Pak se furt tříská do hlavy, když mu něco zakážu :€\€: :n: , nechápu ... mno viděl to u sestřenky ://: :jawdrop: .
Dneska jsme byli ještě u :*8*: , kvůli kardiu a Přemík se furt drbe, na zádech, ramínkách, bříšku, u pinďoura a na zadku. Má vyrážku, pravděpodobně ze slunce. Dr. se ptala čím ho mažu, jsme jí řekla, že tím co mi doporučila a ješt indulínou. Tak nám napsala ještě 2 masti, že má hodně suchou pokožku ... Tak zkusím a uvidíme :00: .

Do toho ten náš táta, hrůza... Nějak se těším až zase odjede, je to snad i lepší, si říkám raději sedět na zadku doma, než poslouchat kecy na mou osobu :€{€: :€{€: :€z€: :€z€: . Chce abych zhubla a jde na to velmi nevybíravým způsobem, takže já jsem se spíš šprajcla, že na just hubnout nebudu, i když bych ten ranec shodit chtěla.
Jdu kuchtit ... přeji vám pohodový den a ať přežijeme ty vedra ve zdraví :€s€:

:a: :a: :a: :a:

In reply to by bella.v

Tak ať se ta mrcha vyrážka malýmu brzy ztratí!!!!
K tomu tvýmu manžovi: Nechci být hnusná, ale tvůj manža není taky zrovna štíhlý, pokud se nepletu. S tím tvým šprajcem to chápu, já to tak mám taky, ale mě manža nic neříká na moji tlustou postavu. Spíš on cvičí čím dál víc, vypadá čím dál líp a mě to tak sere, že jsem se taky šprajcla. Sice blbý myšlení, ale to jsem holt já. Navíc já teda nevím, co chceš hubnout!!! Už to tady bylo 100x , ale kolik vážíš a měříš? Ty si říkala, že jsi prcek viď? Holka, hlavu vzhůru!!!! Řekni chlapovi, že budete hubnout spolu :€):

In reply to by Kristule

Díky, snad to rychle zmizí, pro masti jdeme ráno - museli to namíchat.

Manža, máš pravdu není hubeňour - bych si ho jinak ani nevybrala :P . Já do něj neryju, jen když to chytne jeho ...
On začal v Rusku běhat a cvičit. Samozřejmě přesně jak jsem tušila, přijel domů a nechce se mu nic, prý je odpo a k večeru moc vedro. Se pak diví, že se nechce mě :€}€: .
Měřím 160cm a teď vážím 61 kg, je to dost, protože to mám uložený vše v jednou místě a to na břiše. Takže vypadám opravdu jako bych čekala druhý :€\€: . Tak to měla i moje mamka a babička :€{€: , takže to je vlastně i rodový.
Chci něco dělat, ale když není hlídání, tak se těžko urvu a navíc teď jak jsou prázdniny, tak je vše omezený. Mno a stojí to prachy, který já nemám :€{€: , sice mi řekl, že mi dá ... Ale dnes jsem zjistila, že udělal nákup asi za 3tisíce - stan, spacák, madračku, ponožky. Chjo chjo chjo ... ti chlapi :€}€: :€h:

In reply to by bella.v

Hele já si myslím, že tvoje váha není žádný extrém, ale chápu, že se necítíš dobře. Jj, geny jsou svině, ale jestli k tomu máš genetický dispozice, tak ti to půjde dolů asi hůř. Je fakt, že v tomhle vedru se fakt nic dělat nedá, jen sedět a čumět, takže musíme počkat na lepší počasí :) .
Tyjo, tak kdyby takovýhle nákup udělal manža bez mýho vědomí, to by byla teda Itálie!!!

In reply to by bella.v

Ahojky,tak snad vyrážka brzo zmizí.A co se týče hubnutí tak jsem poslouchala od svého bývalého pořád jak jsem tlustá a že bych měla se sebou něco dělat atd.Byla jsem s ním deset let ale potom,co mi řekl že nechce děti a já ho nějakým způsobem nedokázala opustit,no prostě to bylo složité jsem nervama shodila asi dvanáct kilo.A když jsem se od něj odstěhovala a dal se do klidu tak ty kila šly zase nahoru,a můj nynější teď už manžel je silnější a pravidelně se bavíme o tom že budeme hubnout spolu,ale teď musíme počkat až porodím.A potom se na něco vrhneme.Petra a Lukášek
PS:jinak manžel mi říká že je to spousta peněz a odříkání tak nač shazovat,a jelikož já jsem sportovní střevo tak nevím jak se potom k tomu donutím :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To já bych se ani nedivila, že by čučel jinam ... Má možnosti, já ne :n: a taky nemám potřebu.
Ráda bych začala sama, když odjede pryč, ale jak jsem říkala, problém je hlídání a další věc, jsem od přírody střevo na sporty, nic nevydržím - ani jako dítě jsem nic extra nedělala, jen plavání ... Nikdy mě k tomu nikdo nevedl, protože naši makali a makali ... :€{€: :€{€: :€{€: :€\€: :€\€: :€\€: :|€|: :|€|: :|€|:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Zdarec, tak co? Jak to s váma dnes proběhlo? Bylo Brnisko?? :-)))))))
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Hoj, užijte si výlet!!!! Já bych v tomto počasí do ZOO nešla, potím se i v leže a bez pohybu, natož někde šmajdat!

Nazdar ženy, jsem tu teď jen na skok, ale musím se pochlubit!!!
1. Lístek na výroční koncert na Spirituál Kvintet do Prahy mám DO PRVNÍ ŘADY!!!!!!!!! TAKOVÉ ŠTĚSTÍ!!!!!!! To jsem nedoufala ani v tom nejtajnějším snu :-)))))) :one:
2. Marcelka sama baští rohlík, banán, sama si vzala dneska piškotek... KONEČNĚ!!!!!!!!!!
3. Marcelka je se lžičkou u jídla ještě větší kamarádka než včéééra :one:
A musím zase zmizet, jdu uspávat. Buď se sem dostanu ještě dneska večer nebo až zítra. Přeju vám všem krásný den :k:
Markéta s Marcelkou :k:

náš děda / můj taťka / má úplně pitomej zvyk že zahazuje nedopalky cigaret aby dohořely na trávníku. No a dneska naše Martinka jeden takový zvedla. Chuděrka začala plakat a zahodila to. Já jsem si v prvním okamžiku myslela že vzala do ručičky včelku i když jí pořád včely ukazuju a říkám jí že je to auuu. Takže mi to bylo divný protože když jí někde vidí tak mě hned volá. No a pak jsem si všimla že to co odhodila doutná tak jsem jí hned vzala ke kohoutku se studenou vodou a ručičku jsem chladila. Potom jsme ještě dvacet minut nechali ručku chladit v kýblíku, bylo vidět že jí to dělá dobře. Potom jsme to ještě mázli fenistilem matičkou, tak snad to bude dobrý. Na ukazováčku má teď puchýřek ale asi jí to nebolí protože pak už neplakala. Ale náš táta si to teď vyčítá, tak ho to snad konečně ponaučí aby to víc nedělal. Co jsem se kvůli tomu do něj nahučela. Tak snad konečně dostane rozum :w: :w:

In reply to by boou

Ahojík, tak posíláme Martince hojivou pusinečku :c: A táta má snad konečně ponaučení. Ono ne nadarmo se říká, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. To je pořád "ne ne, to se nic nestane" a ono se holt stane. Přejeme, ať je bolístka zase brzo pryč!! :k:
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by MarkétaT

přesně tak, píšeš mi z duše s tím džbánem.
Táta už se takhle poučil jednou a to tak že pořád nechtěl zamykat na noc dům. Prý je to zbytečný. Prý kdo by si tady co vzal. Jenže já říkám že dneska se loupí i kvůli stokoruně. A jednou k nám po ránu přišel nějaký chlápek, normálně si rozsvítil na chodbě a táta ho tam viděl. Tak se ho ptal co tam hledá a on že prý nějakého Studničku. Táta řekl že tam nikdo takový nebydlí a šel si po svém. No a potom zjistil že se mu ze sklepa ztratilo víno a dvě basy piva. Naštěstí to nebylo nic víc. Ale ta drzost toho člověka ho konečně donutila zamykat. Někomu holt nestačí jen domlouvat, prostě se musí sám poučit.

Holky tak já nevim , ale co se toho nočníku týče tak dělam špatně asi vše. CHodili jsme krásně na nočník od roku, vždycky si na něm spokojeně seděla a vždycky se buď vyčůrala nebo vykakala a teď naprostý vzdor. Nočník nenávidí. Umí si říst, že bude čurat. řekne CÍ tak já honem běžím pro nočník , posadim jí a ona se zvedne , uteče z něj a vyčůra se ihned mezi dveře nabo kamkoliv , doběhne pro mě, chytne mě za ruku, popř. když vydí hadr tak chytne hadr a křičí CÍCÍ a rovnou to po sobě i vytře. Je to normálně to je vidět, že to chápe, že se to nemá, dokonce teda chápe i že se jí chce, ale do nočníku to dělat nebude. Nechápu to když to uměla proč tohle dělá. Jak vidí nočník někde v dohledu tak ho vezme a někam ho schová. Taky to tak máte?

In reply to by čiki

Tak to ti neporadím,my nechodíme na nočník vůbec,a dr mi řekla že má ještě čas,že je prostě lenivý se něco naučit,a když je bez plinky tak se vyčůrá vedle a nechápe co se to děje když si čůrá na nohy :-)

In reply to by čiki

Ahojík, tak to se obávám, že asi neporadím :-( Ale jak píše Soňa níže, asi je to to období vzdoru a chce to ještě čas. Dát tomu trošku klídeček a začít od začátku. Držím palce, ať to zvládnete :one:
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by čiki

V tom článku, co dole avizuješ o tom období VZDORU zrovna píšou... Asi budeš muset počkat na vhodnější dobu... Amálka čůrá i kaká ukázkově, na nočník i sáma sedne aplenku má jen na noc, takže jinak ti opravdu neporadím...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

My taky šploucháme kde se dá radši mu necham plínu.Dneska už dvakrát čůral do nočníku posazuju ho,šla jsem odnést hrnek od kafe a Rudík se vyčůral a čachtal se v nočníku :pig: .Taky nemluvíme jen ukazujem, mluví v krámě u pečiva nama nama :a\|: :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

mě taky tečou nervy obzvlášť když jsem to viděla tak, že se plínek zbavíme co nevidět. No ale mě celkově přijde, že Lucka se snad snaží vrátit o půl roku zpět. Po obědě chce vozit v kočáru , když ji dam spát do postýlky tak řev jak blázen a neusne a neusne. Tak jí dam do kočáru neujedem ani 100 m a spí. Chrní pak klidně i 3 hodinky. A večer taky krásně usínala sama a najdnou jak když utne chce ležet semnou v posteli a musim hodinu číst pohádky, prohlížet zvířata až jí to zdolá a usne pak jí přendam do postýlky. Už chybí jen abych jí ještě cca 2-3 hodiny musela dělat UM. Sestra od doktorky mi povídala, že většinou když je takto zlobivě děcko tak sourozenec je strášně hodnej, tak jsem jí řikala, že opravdu asi riskovat nebudu.

Ahoj holčiny, tak jsme byli s Kubikem v neděli na koupališti (je tu nově otevřené po rekonstrukci) ale jak jsme čekali hlava na hlavě že tam zas dlouho nepůjdem. Ve vodě jsme si ale všichni užili a co je úplně nejlepší - Kubíček si poprvé nechal nasadit rukávky a pak úplně sám plaval i v hloubce! :°: jsme ho na chvilku zkusili pustit a on krásně šlapal vodu a pusinku špulil nahoru aby si nenabral moc vodu a byl tak šikovnej :c: vůbec se nebojí vody, naopak furt chce plavčit a odstrkuje nás abysme ho nedrželi, když pak plaval sám tak se tvářil táááák šťastně :c: no my jsme se smáli jako blázni a dmuli se pýchou jak mu to krásně jde! :qu: Škoda jen že ho tam něco poštípalo - hrozně mu natekl kotníček a ještě boule za ouškem, takže dáváme fenistil a studené obklady, nejvíc to zlobí v noci že nemůže spát a pořád se drbe, ale dneska už je to mnohem lepší... Tak holky vodě a :€s€: zdar :one: a komárům a ostatní havěti smrt! :spid:
Mějte se krásně, Hanka a Kubík

In reply to by Handule021208

Ahoj Handule, tak to je paráda, jak jste si koupaliště krásně užili :one: A Kubík je šikulín :qu: Marcelka se na koupališti dosud nekoupala. Když už, tak ve velkém nafukovacím bazénu s taťkou u tchýně na dvorku, ale to je všechno. Na bazén bych s ní chodila, ale musím prva sehnat plavky a z prvního pokusu jsem měla akorát tak půl dne depku a po všem prd, takže nic. A pro Marcelku stejně nemám zatím ani kruh, ani rukávky ani nic, takže... Počasí využíváme spíš k výletům do lesa do stínu a tak... tam se Marcelce líbí snad nejvíc :-) Má tam svoje "kytí", "kébo", "kabí" a "kače" neboli kytička, stéblo, kamínek a klacek :-)
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

U vás pršelo??? U nás kolem Brna ani rána. Furt sucho jak na Sahaře.
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Moni, to ti asi moc neporadím, i když já jsem dneska zase s malou trochu bojovala a už jsem myslela, že bude pití zase bojkotovat jako před měsícem cca... no pila v devět ráno a pak jsme razili do města a celou dobu v tom parnu nechtěla vůůůbec nic!!!!! Ani samotnou šťávu, ani samotnou vodu, ani namíchané, jak je zvyklá dosud... NIC!!! Byli jsme posedět v dětském baru a tam teda zabrala až na čerstvou vylisovanou šťávu z pomerančů, co nám připravila ochotná barmanka, ale jinak ani ránu :-( A pak venku zase nic a pila až doma :-( A pak už to bylo zase v pohodě, tak nevím, co to mělo od rána znamenat zase... ale k večeru se zase rozpila, tak snad to bylo jenom dnešní přechodné období.
A s tím oblečením na svatbu neporadím :-( My jsme s Marcelkou taky byli na svatbě a měla na sobě jenom pěkné sváteční šatičky, ale to je holčička, to je jednodušší. U kluků nevím :-(
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No my jsme na tom zcela stejně, nedostanu do něj víc než 200ml pití. Vodu nepije, šťávu ucucává, čaje mu nedávám v tom vedru to kysne. Melouna sní drtek a pak už nechce, rvu do něj jogurty a přesnídávky.
Ale taky si nevím rady :#o: ... Já teda ale taky moc nepiju ... :€\€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Mi tento problém měli taky, tak jsem čaj začla sladit. A vypije ho v pohodě. K pití dávám i Cappy junior nebo KUBÍK aqua. Já vim , že se cukr odsuzuje ale neni to JED!!! A nám to pomohlo. Teď jak už je víc rozpitá tak když má žízeň tak si dá i vodu. No a taky dam cucnou i třeba hanácký kyselky co piju já (citronová) nebo nějaký jiný. A ona když vidí, že může to co já tak je maximálně spokojená.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

to je teda holomek. Domča třeba nepije vůbec vodu, ale když si jí dám do flašky na kolo, tak furt na ní chodí. Tak se do něj snaž cpát aspoň melouna!!! Toho Domča může na husto.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojík Anči, mooooc děkuju za přáníčko :k:
Markéta s Marcelkou :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

s přáníčkem všecho nejlepšího k tvému dnešnímu svátku :k:

Ahoj kočky,

tak předem přeju Markétce vše nej nej k svátku , posíáme pusu :k:
Nějak ted nezbývá čas na net, jsme furt venku v bazénku nebo na terase, couráme, jezdíme...takže fakt se sem nedostanu, ted mám chviličku, tak si Vás aspon pročtu.
Jinak Neli je úžasná, krásně se rozmluvila, opakuje všechno, už dává i věty dohromady a začíná už i básničky..sice asi jen tři ale snaží se prdolka moje.
Jinak s nočníkem bojujeme marně. Já jí to vysvětluju, on amy to odkejve, řekne mi čůat nočník, ale prostě se tam nevyčůrá, je schopná třeba |4 hodiny nečůrat...ted je furt bez plíny, ale vždycky se vyčůrá na zem a zahlásí"na zem"..a je to hotový..ale vypadá to, že to rpostě ještě předem nepozná, že se jí chce, protože začne čůrat a je z toho překvapená, tak nevím, snad časem..nebudu to hrotit.
Jinak my už pomalu jdeme do finále s přístavbou, tak snad do měsíce bude mít Neli svuj pokoj, akorát nevím jak bude sama spát, ted spí s námi v posteli a ještě jí musím uspávat, takže to bude horor asi.

Tak se zatím mějte, užívejte léta a zdravíme všechny prdolky

In reply to by alusaP

Ahoj Nelinka už je takle ubásničkovaná :\x: :qu: :one: :girl: tak to ti závidím :00: :00: :00: my ukazujem a občas vyklopí nějaké slovo.Na nočník se vyčůrá když ho posadím jinak cintí kudy chodí :pig: ,ale pochválí se zatleská a ukáže to :s: .V pokojíčku už spinkáme asi od května,zvládal to dobře.Je to asi tím že je tam z holkou.Když večer usíná tak musí Monča na 15-20 min z pokoje a pak usne.Když tam je tak jí volá a natahuje ruce že chce vyndat.Jak je tam sám tak si lehne a :~!: :~!: :~!: :~!: .Ted co jsou ty vedra budí se v noci a spí u nás.Nevím proč :#o: .Nevyspím se sním :n: :~!: moc s roztahuje :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka