takitak

22.11.2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat do klubíku? :a: Těhu sice nemám potvrzené od doktorky, tam jsem objednaná 5.12.

Ahoj já to taky nemám potvrzené a teda taky nejsem zapsaná v seznámku, taky čekám, snad ve čtvrtek :)jinak moc gratuluji k novému malému členovi :) :one:

Jasně že můžeš :-) Napiš mi do seznámku údaje podle holek a já tě přidám. Těhu od doktora tam nemají ještě všechny potvrzené, tak nebudeš sama ;-)

22.11.2011

Ahoj holky, tak včera jsem se byla objednat na potvrzení těhotenství a objednala mě na 5.12. říkala, že to by už něco mohlo být vidět, ale na srdíčko to bude asi ještě brzo.

Ahooj,to je super,tak at ti vše dobře dopadne :€O:
Jinak děkuji za podporu.Zítra budu ještě testit,pobolívá mě v podbřišku a trošku brní bradavky :) tak jsem taky zvědavá,ale už nějak přestávám doufat.
Dávej na sebe pozor ;)

21.11.2011

Ahoj holky, tak čárka nám pěkně sílí a já mám velikou radost!:-)Doktorovi asi dneska zavolám a domluvíme se, kdy dorazím)e:)) na prohlídku.

Naše miminko:-)

Krásné:)) Já se k dr chystám v pátek, tak jsem zvědavá jestli tady něco na tom jeho komunistickým ultrazvuku uvidí:)

16.11.2011

Holky tak doufám ,že MS v neděli nedorazí a z mého ducha na testu bude dálnice. První je z odpoledne a druhý dneska z rána.:-)

testíky

ahojky,souhlasím s holkama,je úplně jasný,že jsi těhotná :///: ,měla sem taky stejné //.Přeju ti hodně štěstí :a:

25.10.2011

Ahoj holky, doufám, že se můžu k Vám přidat. Jdu se rychle mrknout, co tu všechno vyrábíte!:-) A taky připojuji fotku zatím poslední zavinky, co vyšla z mé dílny.:-))

zavinka
22.10.2011

Ahoj všem snažilkám:-), tak včera měla dorazit "návštěva" a nic! Zrovna když se jí nemůžu dočkat, abychom se mohli začít snažit o prcka.

Ahojky, já to tak měla a mám taky..co jsem vysadila antikoncepci, tak to mám hrozně rozházené. Teď začínáme myslím 4. měsíc snažení..Držím palce, ať brzy přijde a můžete se snažit:))

In reply to by Misule20

Díky! Já si hned na tebe vzpoměla:-) Už několikrát jsem četla, jaký máte trápení.:-( Já jsem antikoncepci nebrala nikdy a mám to fakt pravidelný, ale jak se blížilo snažení, tak se tělo nějak spašilo! Ale dneska vpoledne dorazila:-) Tak doufám, že se nám oboum zadaří a napíšem se do "červenecčátek"!

17.10.2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Naposledy v unoru jsem byla na prohlídce na gyndě.

já byla na preventivce loni po prázdninách, letos jsem to nějak nestíhala, zvládla jsem se objednat až na listopad, jenže preventivka to asi nebude, nejspíš už jsem zase těhotná

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka