pajulka11

22.03.2012

holky, kdo mi uháčkuje za rozumnou cenu čepičku a kalhotky pro miminko???? http://img3.etsystatic.com/il_fullxfull.259789883.jpg

05.02.2011

Holky, mohly byste mi doporučit nějaký pěkný hotel na Kypru...u pláže. Chceme jet na konci září

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ideální by bylo AI, 4*, blízko pláže...máme roční dceru. Já jsem byla před 4 lety v hotelu Anastasia...tam se mi moc líbilo, ale na stejné místo nechci....

08.04.2010

Ahoj holky,

Ja nedavno letela s novym kocarem z Prahy do Anglie a nastesti to kocar prezil.V Praze se me na letisti ptali,jestli chci s kocarem az k letadlu nebo ho rovnou odbavit.Riskla to a dala ho odbavit.Pak mi vyjel na pase,odebrali z kocaru boudu,kterou asi proskenovaly a ktera mi pak nesla nasadit zpatky na kocar.Tak jsem byla nastvana,ze jak to urcila rvali,tak to rozbili.Nastesti se nam ji pak podarilo nasadit.
Na letisti je moznost si dat zavazadla obalit do folie,tak jestli pujde i kocar a bojis se,tak bych ho nechala obalit. :a:

měla na lítání použité golfky a sporták, nic nového bych tam neobjetovala, záleží jak kde ale třeba v londýně je mrskli do haly ani nám to neřekli kam, kdokoliv si mohl kočáry bez povšimnutí odebrat :^O^: a zacházeli s něma přesně jako s kuframa :00:

20.03.2010

Ahoj holky, mám hrozně moc mlíčka, kterým zatím plním mražák, ale malá ho stejně moc nechce. Tak mě napadlo, že bych ho dávala do porodnice...nevíte, jak postupovat???

To máš moc dobry napad.Myslim,ze mimiskam by to hodne pomohlo a nebo i v kojenaku treba v Opave?Bych se zkusila telefonicky poptat,kde by meli zajem a aby ti rekli co a jak.

In reply to by dvojcatka

už jsem našla na netu, že mlíčko přijímají jen banky mateřského mléka...bohužel jich je jenom 5, ale žádná na Moravě... ale je to pro ně nejspíš dobrý business...litr mléka vykoupí za 200Kč (což bych klidně dala zadara), ale prodávají za 900,- chápu, že mají náklady na pasterizaci, ale i tak mi to přijde hodně...která maminka si to může dovolit...ale zkusím ještě zavolat do kojeňáku, to mě nenapadlo...

16.03.2010

ahoj holky, na jaro si teď řada z nás bude pořizovat golfky...tak mě napadlo, což takhle udělat anketku... písněte jaké máte nebo se chystáte koupit, jak jste s nima spokojené...

16.03.2010

ahoj holky...chtěla jsem se jet s malou podívat na golfky do Polska...ale ještě jsem si ji nenechala zapsat do občanky, může být nějaký problém????

Zapsání do občanky trvá stejně jako výměna cca 3-4 týdny. Na cestování do zahraničí ale musí mít malá svůj pas nebo ty si ji musíš do pasu nechat zapsat což je i na počkání podle toho jaký máš pas. Mně to odůvodňovali že cizinci z RČ nepoznají datum narození prcka.

In reply to by pajulka11

ahoj, pas mít nemusíš na dítě ale musí být zapsáno v tvém pase. Zápis v občance nestačí. Předloni jsme letěli do Řecka a Ondru jsem měla zapsaného v pase a bez problému. Letos mluvili zase o tom, že každé dítě musí mít vlastní pas-i novorozenec. Ale netušim jestli vše skončilo jen u mluvení a nebo už je to povinnost.
Je šílené jak se tu pořád všechno mění. Bylo tady období kdy děti museli mít pas-potom to zrušili a stačil zápis do pasu rodiče no a nyní zase špekulují a špekulují :00:
Musim si to zjistit, protože bysme letos rádi letěli na dovču-tak aby nebyl problém

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka