Nevěra??Co by jste dělaly vy????

17.08.2012

Ahoj děvčata..

Co by jste dělaly,kdyby jste přítelovi nebo manžovi přišly na to,že si volá a píše s jinou ženou? Vlastně holčinou..je jí 21 a jemu je 39!!Prase!!!!! Už jsem jednou dávno přišla na to že se nějak kontaktovali a dokonce někde byli,prej ale jako KAMARÁDI joo! Poslala jsem ho někam,jenže to jsem byla už těhotná a přece jenom jsme spolu už 8 let. Ted co máme prcka jsem asi nějak otupěla bo co,přestala jsem se o to zajímat.Ale najednou jaky by mě praštilo,dostala jsem divnej pocit z ničeho nic a nedalo mi to mrkla jsem se do výpisu(asi se to nemá).A co nenajdu..hovory,sms a mms zase s tou kraávou! za mý prachy!Tak mi to nedalo a vlezla jsem mu do telefonu(já vím že se to nedělá) a co nenajdu? Fotku kundy tý jeho kundy! Už tři dny mlčím a přemejšlím co dál.Dostala jsem k němu velkou nenávist a odpor,mám chut ho vyrazit..ted čekám až se vrátí a normálně mu to řeknu že mě už sere.
Já jsem na tohle hrozná povaha,nesnesu myšlenku,že ze mě někdo dělá blbce.Jsem zvědavá jak to dopadne,čím mě ukecá,co si vymyslí a tak.. jen mě zajímalo,co by jste dělaly vy..
Omlouvám se za chyby a za slovník,píšu nasráná a v rychlosti
:a:
papapa

Kliknutím vložíte smajlíky:

No mě jebne! Sem napsala tak dlouhatánskej komentář a počítač mi najednou vypnul,svině! Takže znova to psát nebudu.. Ve zkretce,řešili jsme to a vykecal se z toho..zatloukat zatloukat zatloukat a nebo mluví pravdu..Povídal že s ní nic nemá,že ho otravovala ona,že potřebuje s něčím pomoct a on že se jí na to vybod.. a ta fotka že prej není jeho,že si mu to poslal známej a že jemu to zas poslala nějaká litevka bo co..no asi tak.Já už sem se pak musela smát. Fakt se snažil mě přesvědčit že je čistej jak lilie..každopádně jsem mu řekla že dostane do držky ona i on a že mi to začíná bejt už nějak jedno,tak jestli chce že může jít,že se z toho nepo..nevim co mám dělat,máme malýho klučinu 9m. jinak se stará atd to jako joo..tak se uvidí,bud se srovná,nebo dostanou oba do huby,já budu sama s prckem a budu v klidu..

musim letet,zatim pááá

jo a díky za tu hromadu komentářů,sem úplně zírala :one:

In reply to by TerezaG1

přiznám se, nečetla jsem komenty, protože je mi jasný, že se tam omílá nevěra v rodinách :) osobně v situaci s prckem, by mě to předevšim urazilo víc, než kdyby nebyl, protože co si budem povidat,stará se předevšim ženská.Fakt je ten, že nevěr je v tomhle období s malym dítětem asi nejvíc. Chlapi často neunesou rychlou změnu na jinou roli, hození na vedlejší kolej a zodpovědnost.Jsou to prostě jenom chlapi. Kdyby šlo o nějaký blbnutí po netu, budiž, ale pokud se znaj a stýkali a zavání to zase sexem, tak bych ho prostě dítě nedítě vyhodila demonstrativně a okamžitě s myšlenkou, že jestli je normální, tak přileze a dala bych mu to pěkně sežrat. Zase to že mám dítě neznamená,že ze mě bude někdo dělat vola opakovaně,lhát mi do očí, užívat si a chodit si domu jen na večeři a vyspat se. Proto spolu asi nežijeme. Toť můj názor.A když už tak si to má blbec mazat, nebo ukrejvat jinde, jako ostatní, aby to manželka nenašla :///: ale stejně to ženská pozná, tak je třeba jim to dát najevo.

In reply to by TerezaG1

ahoj, pročetla jsem všechny komenty. Mrzí mě to, kor když máte prcka. U nás nevěra proběhla před 9ti lety, rok po svatbě, dítě jsme neměli. Byl to pro mě masakr motorovou pilou, chlap se mi ke všemu přiznal, proběhl i jeden sex. Byla jsem v prdeli, ale furt jsem říkala, že prostě ulítnutí skousnu, byli jsme spolu už tenkrát 7let, nechtělo se mi vše zahodit. Byl to dlouhý půl rok, doteď, když si vzpomenu, tak mi to trhá srdce a chapa bych nakopla do rozkroku. žárlivec jsem velkej, ale myslím, že u mě je to způsobeno nedostatkem sebevědomí, jsem podezřívavá, ale od té doby jsem mu do tel. nevlezla.
K tvému problému: já bych si vše ověřila, pokud máš výpis hovoru, tel. se shoduje s číslem tel.poslané mms, neváhala bych a zavolala na to číslo s tím, že bych se pak vymluvila na omyl. sama bys viděla, jestli to vezme ženská, nebo chlap a ten tvůj chlap nelhal. Proč si toto nechává v tel. nechápu :? . Tím, že jsi mu řekla, že klidně může jít, si dle mě udělal dobře. Lepší, než mu brečet na rameni, že bez něj nemůžeš být a blablabla. Zároveň je tady ale hodně dalších věcí a ty jsou pro mnohé stěžejní a to to, jeslti bys v případě odchodu chlapa měla kde bydlet, z čeho vše platit, podporu rodiny.. Já bych např. byla v pr..., nemám rodiče, jen 80ti letou babičku, bydlíme u tchánovců, tak to by bylo taky v háji, práce je tu minimální a 2děti na krku... Já bych chtěnechtě musela s chlapem zůstat....
Přeju pevný nervy, hodně sil a ať se tahle situace nějak vyřeší a je to jen blbý vtip, blbá shoda náhod..!!!! :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To je situace fakt :( . těžko v tomto radit, musíš se rozhonout sama. Jak je psáno níže, odpustila jsem, ale nezapomněla. Bohužel na tu mrchu stále narážím na FB,páč máme společnou kamarádku a to se mi otvírá kudla v kapse, jak z ní číší to štěstí, jsem hnusná, ale přeju jí to samý, co se stalo mě.Jojo, máme 3,5letýho kluka a v prosinci se narodí druhý, jsme spolu celkem 16let, máme pár krizí za sebou, některé nemalé viz. nevěra... Já mám v životě hodně smůly, všechno si vyžeru, chlap mě někdy vytáčí, stejně jako já jeho, ale na novýho chlapa bych si fakt zvykat nechtěla :n: . Pro mě bohužel chlapi nejsou rovnocenní, ale méněcenní, mám to tak nastaveno od dětství, kdy jsem byla otčímem psychicky a fyzicky týraná.

Upřímně?Já vlastně nevím.Neumím si život bez manžela představit.Nedávno se mi zdál sen, že chodí s moji kamarádkou , ráno jsme se probudila byla hotová z tohom že bych zůstala s kluvama sama.
Dřív jsem říkala, že bych ho vyrazila.Ale dneska už si tím nejsem jistá.Vím, že bych mu už nikdy nevěřila, ale myslím, že bych s ním zůstala.Bez něj jsem nic a nikoho nemám, i když manžel tvrdí , že to není pravda.
Takže by mě to moc ponížilo, ublížilo by mi to, ale myslím, že bych to prostě překousla a šla dál i když by mě to strašně bolelo.

In reply to by Kacka9

To je právě to..já mu vlastně nevěřim a neustále to ve mě hlodá,pořád přemýšlim a přemýšlim a podezírám.Je to na houby. Na to prostě nezapomenete,zůstane to ve vás i když nechcete.Přeju vám at vás to nikdy nepotká :€s€:

In reply to by .Luci.

Nedá mi to se tě nezeptat ;) Představ si, že tvůj manžel si najde milenku s kterou bude trávit veškerý volný čas a ty si budeš krátit čekání na něho žehlením jeho spoďárů, k vánocům a narozkám ji bude kupovat luxusní spodní prádlo, drahé parfémy a tebe obdaruje teplákovou soupravou, v telefonu ji bude mít uloženou jako miláčka a zatím co tebe jako starou, s milenkou sex skoro každý den a s tebou naposled ...už ani nepamatuješ atd. atd.
Budeš si pak ještě stále říkat v dobrém i zlém?

In reply to by Ivik77

Pročti si všechny mé příspěvky..a bavili jsme se tu o jednom selhání né "milence".Ano stále trvám na tom že v dobrém i ve zlém.Stejně jako může selhat on mohu selhat i já a budu doufat že by našel dost sil aby mi odpustil.Pokud budu chtít mít milence nebudu vdaná to je již jiná kapitola.

In reply to by .Luci.

No tak se hned nečerti ne :///: pravda, tak daleko jsem se čtením nedošla a holt ty tvoje poslední podstatné komentáře už nečetla no. Ano jinak souhlasím, nevěra a nevěra alá uklouznutí rozdíl je, ale právě konkrétně problém Terezy mi jako jen uklouznutí jejího manžela nepřipadá a proto jsem ti psala co jsem psala a vztekala se tu, že snad ani nemůžeš být normální, když bys tohle vše byla schopna tolerovat :s: :s:

Každýmu se radí snadno, každý jsme to už někdy zažili,jenže každý jsme jiný a naši chlapi jsou taky každý jiný... takže univerzální návor neexistuje bohužel...
Já když jsem si začala se svým mužem, tak jeho bývalá, která se s ním rozešla najednou dělala psí kusy aby byl opět jen její. Navíc on jí stavěl auto a chtěl ho dodělat. Na závěrečný dostavovací týden u něj byla. Má jen jednu postel, takže já 150km daleko a nevěděla jsem nic, než že ona to zkouší a že on jí měl opravdu rád, než ho poslala k vodě... ale nezbylo mi než mu věřit. Ona mi najednou napsala že spolu spí. Vysmála jsem se jí a tím jí dost naštvala, ale nevěděla jsem co si myslet o tom co se tam vlastně skutečně děje... Dodnes to nevím a ani nechci. Prostě jsem mu přestala volat, psát, reagovat a řekla si, že at už dělá cokoliv, přestanu se rozčilovat a dám mu prostor at si vybere sám co vlastně chce... po dvou dnech stál před domem. Slečna utřela a my měli minulý měsíc svatbu. Problémy nám dělá tedy dosud a to už je to přes rok, ale z jeho reakcí vidím, že jsem opravdu "vyhrála". Ale samozřejmě dát chlapovi jasně najevo, že si musí vybrat, která je pro něj důležitější, protože obě mít nemůže vždycky nefunguje... Manžel mě přebral chlapovi, kterej randil a flirtoval v jednom kuse. Kdykoliv jsem nahlédla do jeho pc na chat (ano vím že se to nemá, ale když máte tušení a ono se pokaždé potvrdí, pak už není duvod zachraňovat nějakou důvěru)dozvěděla jsem se kde s km byl a co přesně dělali (ano šlo i o sex) při prvních dvou zjistěních jsem na něj zadupala a odcházela... prosil doslova na kolenou i se slzami v očích a já se nechala ukecat... a jak to dopadlo? U tohodle ta možnost aby si vybral prostě nezabrala. Za pár týdnu pokračoval...
Prostě jak říkám - univerzální návod bohužel neexistuje... v tvým případě to máš hodně těžký - máte děti... ale i tak - vyrazila bych ho!! Nezdá se že s tím někdy přestane a měla by sis zachovat svou hrdost. Určitě bych se nedržela pravidla našich babiček, které leccos skously aby si udržely zdánlivě spokojené manželství. Je jiná doba! Dřív byla ostuda rozchod, dnes když jsi za blbce s parohama, tak si je nenechávej!

udělej si kopii výpisů nebo si to ofoť aspoň mobilem..k případnému rozvodu jako důkaz ;)
jinak bych ho vyrazila okamžitě,nebrečela,zůstala hrdá a nenechala se přemlouvat-jednoznačně Ti lhal a podváděl Tě i Tvé dítě :n:
Vyraž ho,i kdyby to mělo být na týden,měsíc nebo napořád,ale ať ví,že to myslíš vážně,jinak Tě za chvíli bude popdvádět znova,když mu dáš najevo,že jsi schopná to tolerovat.On třeba za měsíc doleze,ale třeba taky ne,ale jdi svým životem,jinak bude trpět i dítě,bohužel,protože v tom bude vyrůstat..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Je je je děvčátka moje zlatá a právě kvůli takovým názorům máme tak obrovskou rozvodovost.Trochu nadhledu jsou mnohem horší věci.Neberte muže jako sobě rovné právě proto že nejsou schopni ovládat své pudy :a:

In reply to by chocolatekrtek

:) Nemám "parohy" a nikdy mít nebudu.Jsou pro mě důležitější věci.Svého manžela nesmírně miluji a respektuji a on to má nastavé stejně.Případnou nevěru oba dokážeme přehlédnou,ale zatím k ní nemáme důvod-jak to bude po 20.letech manželství teď ale opravdu nevím.. :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Je mi 37.let a dokáži se nad případné škobrtnutí manžela povznést stejně jako on kdybych to udělala já.Jsou důležitější věci.Máme to prostě doma jinak..

In reply to by .Luci.

Tobě by opravdu nevadilo, kdybys věděla, že tak jak se miluje s tebou, se miloval s nějakou jinou, líbal ji, šeptal do ouška, dotýkal se jí všude možně a pak přišel domů a dělal jakože nic? Třeba by jsi z něj cítila její parfém, ubíral by vám společný čas jen proto, že chtěl být s ní? Můžete to mít doma nastavené jinak, ale tobě by stačila omluva typu" Promiň, miláčku, to ty pudy, neodolal jsem." No promiň, ale to je opravdu postavené na hlavu, je hezké, že se milujete, ale na každého někde čeká pokušení a opravdu nevíš, co bude za pár let :?

In reply to by adela kochrtova

Já už nevím jak to vysvětlilt-umím si představit že po 15 nebo 20 letech manželství manžel ujede na pracovním večírku-dávám příklad-dokážu to přehlédnout-nebudu dělat hysterické scény a rozvádět se přijde mi to opravdu úsměvné-jsou důležitější věci a to je naše dcera a dítě které čekáme-prožili jsme toho spoustu a nepohřbím to jen kvůlu jedné chybě může se to stát stejně mě jako jemu.Nedivím se že máme takovou rozvodovost každý je se vším hned hotový a pak chudáci děti.Vidím to všude kolem sebe lidi neumí odpouštět jsou sobecký a neberou ohled na děti chyby děláme všihni.(Mluvím o fungující rodině kde někdo jednou zahne)

In reply to by .Luci.

Musím s tebou souhlasit. Příjde mi, že se lidi opravdu rozchází v některých případech zbytečně. V blízkém okolí mám několik případů. Někdy i nevěra delší čas se dá odpustit, ikdyž to velmi bolí , ale časem se podaří. Já se svým partnerem zažila mnoho hezkého, ale bohužel i moc špatného. Vše jsem s ním ustála, máme dvě holky a po 17 letech se konečně v září vezmeme :-) Takže mi už zlé roky máme za sebou a máme to doma už taky jinak :-) Stojíme při sobě a věříme si, konečně pár let je můj muž mou oporou a já jemu.Ale taky už nám je 35 :-), tak se na to kouká jinak než ve 20 :-)

In reply to by Helinka

Já myslím, že tohle s věkem moc společného nemá, je to jen o každé z nás, co která skousneme a chlapi "můžou" v každém věku, takže to neznamená, že to co nedělal ve třice nebude dělat v padesáti. A snažit se něco ustát jen proto,ž e máme spolu děti, to není fér ani vůči těm dětem ani vůči tomu podváděnému. Jsem hodně tolerantní, dvacet už mi dávno není, s chlapem jsme 13 let, ale přijít mu na trvalou nevěru, tak bych to opravdu neustála a vím, že bych se k tomu v myšlenkách pořád vracela a rozhodně by se to odrazilo i na venek, a nevěřím, že by z toho měla malá pocit fungující rodiny. Ano, jedno uklouznutí se může stát každému, ale ne, že bude mít poměr a bude se vracet domů s tím, že jsem mu přednější, nevěřila bych, protože bych si stejně myslela, že mu prostě došlo, že doma má komfort, který mu zřejmě mladá milenka neposkytla (vaření, praní, žehlení apod) a nevrací se kvůli mě samotné. Jednou děti odrostou a ty s tím chlapem zůstaneš zase sama a kolik je párů, kteří se pak v padesáti rozvedou, protože čekali, až děti odrostou :( Já to vidím dnes a denně v okolí, chlap odejde k milence, pak se vrátí k manželce, s tím, že chce jen ji a jak to dopadne? To "uklouznutí" tam leží jak kámen v žaludku, vztah jde do háje,děti odrůstají a stejně to končí rozvodem, chlap se vrátil k mladičké milence, jenže ten minimálně dvacetiletý rozdíl udělá to,že chlap teď v padesáti vypadá jak vycucaná křížala, exmanželka jen kvete, protože si našla jiného a milenka je vysmátá, bo jí spadl do klína zařízený byt a hlavně naivní blbeček, který asi věří, že ona je s ním z lásky. Toť jen případ z reality :( Takže pokud víš, že neodpustíš, nezapomeneš a nikdy to ve slabé chvíli nevpálíš druhému do obličeje, tak ano, přejdi to, toleruj a žijte spolu dál, ale pokud jsi povaha, že to prostě nedáš, je lepší to utnou zavčasu. A to je prostě to, co jsem psala, každý jsme jiný, takže prohlášení, že se lidé rozvádí kvůli blbostem je blbost sama o sobě. A veřit, že mám všechno zlé za sebou je pro mě naivita, já jsem na tohle asi moc velký realista, pesimista ne, ale vím, že slabé chvilky má i já, takže nedám ruku do ohně ani sama za sebe natož za manžela.

In reply to by adela kochrtova

a JÁ MYSLÍM, ŽE s věkem to souvisí, ASPOŇ V NAŠEM PŘÍPADĚ.Neusnula jsem na vavřínech, ale bojovala jsem v žvotě už hodněktŕát, a 5 let ten život za moc nestál, ale když s někým dítě jednou máš, je to velký závazek, opustila jsem ho až v té době, kdy docházelo k závislosti, ale pak jsme to nějak společně zvládli i s jeho rodiči a dnes máme doma ta´tku, který se pro nás může rozkrájet, až věkem a šlápnutím na samé dno ho život změnil.Nevěrný mi býval velmi často, párty, dělal DJ...bylo toho na mě moc, pak ta svinstva....já měla taky nějaké vztahy, ale spíše jsem se snažila si užívat, když ten rodinný život za nic nestál. No a po těch všech hrůzách se milujeme, ikdyž mi to trvalo 2 roky než sem mu to zase dokázala říct. A tak to naše letité pěkné i nepěkné soužití spečetíme svatbou. Já ani on už žádné vzrůšo nevyhledáváme, už to máme za sebou, plánujeme si i naše důchodové soužití, ovšem jestli se ho dožijeme :-/

In reply to by .Luci.

Chudáci děti? Neříkám že vždy, ale zažila jsem tohle třeba na vlastní kůži, byla jsem malá, ale dobře si pamatuji, jak "tatínek" mamince zahýbal a jak se potom hádali, chudák jsem byla možná tehdy, pak mi začalo po rozvodu, s novým hodným tátou teprve klidné dětství...
Chápala bych jedno škobrtnutí, nebo prostě neplánovanou nevěru, ale rozvodovost nerozvodovost, žít s "kurevníkem" a v tomhle vychovávat děti, to musí být opravdu silná žena, aby to ustála v klidu a děti nic nepoznaly. Samozřejmě by bylo krásné mít takové manželství jako máš ty, hodně žen ti musí závidět, ale ruku na srdce, nezažila jsi takovou situaci a nemůžež přeci říkat, že to není důvod k rozvodu...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nebavíme se tu o tom že si to "rozdává",ale že se to stalo jednou..to dokáži odpustit,prostě se to může stát.Pokud by si to "rozdával" pravidelně nechala bych ho jít pokud by chtěl.Nevím jak ti to vysvětlit,ale kdyby za mnou manžel přišel že se mu to stalo a žádal o odpuštění nezničím manželství jen kvůli své hrdosti.Neklesl by v mých očích jako otec ale maximálně jako manžel a rodina pro mé dítě je na prvním místě-nepřipravím svou dcerušku o báječného otce jen proto že jednou selhal jako manžel a byl mi nevěrný..to vše samozřejmě jen hypoteticky nám se to zatím nestalo.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Pěkn jste to napsal, Romane, opravdu, pokud by šlo o jednorázový "úlet" i já bych přivřela oko, byť by mě to stálo hodně sil, ale v případě dlouhodobé nevěry není nač čekat, moc nevěřím, že se takový muž změní. Vám přeji hodně štěstí a ať vás tyto problémy nikdy nepotkají, byť takových párů znám velice málo :(

In reply to by chocolatekrtek

Hodně těžko se radí a nejlepší jsou rady o těch, co si tím nikdy neprošli... Z vlastní zkušenosti vím, že až je člověk v dané situaci, tak se chová většinou jinak než jak mu radí rozum... Ale určitě souhlasím s tím, že by si chlap neměl být tak jistej ;-) Každopádně pokud jde pořád o jednu a tu samou, tak bez velkýho humbuku to nepůjde... a i tak to podle mě neskončí - jinak by se to neopakovalo... :(

In reply to by .Luci.

Nevím jak vám to vysvětlit jak to máme s manželem nastavené.Důvod rozvodu by pro mě bylo třeba násilí-kdyby mi manžel ubližoval, mě nebo dcerušce.Má nejlepší kamarádka se k vůli nevěře před 6.měsíci naprosto zbytečně rozvedla-teď je úplně na dně.Přiznala se manželovi k nevěře a začala pálit mosty.Tenkrát jsme je s manželem pozvali na večeři a pokusili se jim vysvětli jak obrovskou chybu dělají sobě a svým dvěma dětem že není nic snažšího než si odpustit a jít prostě dál.Po 15.letech se to prostě může stát-chtěla si dokázat že je stále atraktivní a že na to má.Nedokázali se na to podívat s odstupem času a rozvedli se.Mají 8.letou dcerušku a 4.letého chlapce oba musí navštěvovat psychologa,dceruška začala brát léky na ulkidnění,zhoršila se ve škole,uzavřela se do sebe.Kamarádka zůstala nakonec sama a je na tom hodně špatně a při tom stačilo odpustit a zapomenout.My jsme přišli o nejlepší přátelé,proto že oba truchlí doma a nikam nechodí a nechtějí nikoho vidět..Jediné co oba přiznávají je že se unáhlyli,ale že ted už stím nechtějí nic dělat..A nejvíc to odnesli malé nevinné děti.Pro mě i pro mého manžela se dá nevěra odpustit a jít dál.Máme rodinu a prožili jsme toho příliš aby jsme to pohřbili nějakým uklouznutím...

Z me zkusenosti,jsou chlapi neverni spise fyzicky,jde jim jen o sex. A cim vic jsou neverni,tim vic jsou zarlivi. Ja mam spis zkusenost s opacnym chovanim. Zarlive sceny na ne neplati. Musi zarlit oni. Ja bych si zasla ke kedernici,trochu se zkraslila. Vyrazila nekam do mesta,teda pokud muzes od deti. Pak si prinesla treba kytku,klidne si ji kup sama. Aby mel duvod zarlit. U nas to zabralo,ale mozna se pletu a kazdej chlap reaguje jinak.

Zdravím tě Terezko,
je těžké radit když to mám tak nějak od přírody nastavené jinak.Já mám pocit že se nevěra přeceňuje a příliš řeší,ale..jak říkám mám to nastavé jinak.Pokud v tom nehrají roli city,ale jen tělesná potřeba nebo nějaké dokazování si nemá to pro mne význam.Níkdy jsem nevěrná nebyla (nebyl důvod) a ani manžel nebyl nevěrný mě,ale ví že jsem ochotna to přehlédnout.Většina žen se s nevěrou těžko srovnává a bere jí jako zradu a zdá se že to máš stejně v tom případě si sním o tom promluv.Pokud možno v klidu.Když uděláš scénu bude zapírat a nebo vinu hodí ještě na tebe.Záleží hodně na tom jaký máte vztah pokud si teď dokážeš představit být bez něj tak ani není co řešit,ale pokud chceš rodinu udržet pohromadě nastav nová pravidla.Pokud může on můžeš i ty-nikdo netvrdí,že to tak bude-důležitá je jeho reakce.Pravděpodobně bude žárlit a na něco takového ti nikdy nepřistoupí.Vím,že mé názory jsou hodně nestandartní,ale pravdou je že jsem s muži nikdy problémy neměla-možná proto že věděli že můžou nikdy neměli potřebu.V tomhle věku mají potřebu si něco dokazovat ze spousty důvodů a znám jich hodně kteří si s někým píšou,volají nebo si posílají hambatá fota,ale v 80% k něčemu fyzickému nikdy nedojde proto že na to nemají odvahu a jsou pohodlní.Pokud by to pro něj mělo nějaký význam netajil by to.Pokud uděláš scénu bude hledat porozumění a útěchu jinde..Tak že má rada: v klidu si sním o tom promluv ať ví že víš a jak si to tedy představuje dál?Nastavíte nová pravidla a bude si každý dělat co chcete?Měl by vědět že od tebe nemůže očekávat věrnost pokud jí sám není schopen.Říká se v dobrém i ve zlém teď máš možnost zjistit jak pevné základy váš vztah má.Hodně štěstí přeji!

ZABILA BYCH HO, HAJZLA! :€{€: Tedy asi nezabila, ale scénu bych udělala strašnou, a to ten den, co bych na to přišla. Obdivuji tě, že jsi to už ta dlouho vydržela. Vysvětlení by mě zajímalo, ale spíš pro staistiku, co dokáže vymyslet, projože to stejně bude lež, navíc průhledná. Prostě krize středního věku, touha si něco dokázat, doma vše stále stejné, pozornost upřená na dítě... Ta jednadvacítka na něj kouká s otevřenou pusou, má energii předstírat, že ji opravdu zajímá, nikdy není unavená, nikdy ji neviděl po ránu nenamalovanou, nevyspanou, s chřipkou... Jen mu to pěkně vytmav, aby si uvědomil, že to víš (tedy není tak mazaný, jak s myslel), že ti velmi ublížil a že mu to neholáš tolerovat. Moc ti držím palečky a myslím na tebe.

Udělala bych to, co se chystáš udělat ty...jen bych to teda nevydržela 3 dny!!! Jestli si v mobilu našla ten obrázek hambatej, co tam být neměl, což mi přijde skoro jako neomluvitlný, tak bych ho pak asi vyrazila...Asi ti bude chtít oponovat něčím jako "ty mi lezeš do mobilu" a tak...no zajímá mě, co ti řekne, jestli kápne božskou nebo bude dělat to, co jim radí pan Uzel...zatloukat, zatloukat a zatloukat.....Ale neni šance, že by v tom byl fakt nevinně?

Nevěra i když ne třeba úplná se da odpustit pouze jednou a to v případě že si uvedomil co může zvrátit a sekal dobrotu ale když to takhle rozjel tak i kdyby to teď skončil tak ti to za pár let udělá znova. Evidence je to trubka co se v trvalém vztahu nudí tak hledá výzvu:-(:-(:-(:-( s takovým jsem žila pět let a nezměnil se:-(:-(:-(

Páni, tedy slovník fakt dobrej! :///: Je vidět, že jsi hoooodně naštvaná. Hele, já nevím, co bych dělala. Mně se to zatím nestalo a doufám, že nestane... :00: Já bych tedy 3 dny mlčet nedokázala. Okamžitě bych si to s ním probrala. Nevím o vás nic - jaký máte vztah, jak staré máte dítě, jestli jsi finančně nezávislá, jestli je byt tvůj...To jsou docela podstatné věci. Já bych to asi nezkousla... Ale kdo ví...měla jsem s manželem kdysi taky takovou zajímavou věc, ale nikdy jsem se nedověděla, jestli spolu opravdu něco měli nebo ne - manžel tvrdí, že ne. Tak jsem mu prostě nakonec zase začala věřit, ale trvalo mi to hodně dlouho a vyžadovalo to snahu a trpělivost z jeho strany. Dnes mě hodně zaměstnávají děti, takže vůbec nemám čas nad něčím přemýšlet. Náznaky zatím nebyly...Takže já radit nemůžu...Ale můžu říct, že by mě taky pekelně nas... a snad bych mu ty věci z bytu vyházela oknem, abych nemusela koukat na ten jeho ksicht! :s: :s: :s:

Teda,tak to bych asi jen tak nerozdejchala,to ti povím..CO si dokazuje,že na to ještě má?Že může zblbnout 21letou k.... jak jsi psala?Nebo se nechat zblbnout od ní.To mi teda přijde pěkně sobecký,když má rodinu.Možná bych udělala to samý.Nebo to nějak nahrála,aby si to myslel a vidělo by se jak by se zachoval...Hajzl!!! :n: :n: :n:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka