ofellia

06.05.2013

No a je to tu. Koncem května nám budou tři roky, chtěla jsem, aby holky v září nastoupily do školky a ejhle. Nevzali nás. Co teď? :(

ahoj,to me mrzi. musi to byt hrozna situace.jedine co muzzes udelat je napsat odvolani.Pote si zajit na odbor skolstvi v miste bydliste a tam sdelit svou situaci. pokud jsi nezamestnana tak si zajdi na urad prace -budou ti vyplacet podpiru. Je to sice almuzna,ale lepsi nez nic. Pote si zajdes na ZP a nahlasis ze jsi na uradu prace. S detma muzes byt doma do 7let veku. Jen po docerpani podpory nebudes brat zadne penize. Jen za tebe bude stat platit ZP....nepremyslela jsi nad tim,ze bys hlidala deti jinym maminkam do doby nez bys holky umistila do skolky? ja jsem nad timto uvazovala v dobe,kdy jsem nemohla sehnat praci

Ahoj, já řeším to samé.. Holkám teď budou 2 roky a v září končí rodičák, takže jesle nevyšly a hlídání babičky nepůjde a druhá supluje defacto tátu.. Soukromé jesle v Praze s dvojčaty nejdou a já bych měla, chtěla do práce..

ahojky, taky nás nevzali, byla jsem z toho docela špatná, ale už to neřeším, podařilo se mi otěhotnět :-)
Jinak bych to nejspíš viděla na úřad práce na nějakou dobu nebo na paní na hlídání. Soukromé školky se pohybují zhruba u nás v Brně kolem 7tis měsíčně, babičky obě pracují, takže bych musela být doma než by se situace nějak změnila. Je to opravdu v dnešní době na pytel!

Ahoj,
u nás se to řeší soukromou školkou. Máme tady dvě. Sice se za to platí :00: , ale pokut ti drží místo v práci tak se to jinak bohužel dělat nedá. :? Ale při dvou dětech je to docela ranec. :n:
Hezký den

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka