j.nemcova83

02.07.2009

:) :a:

Vašíkovi už je 16 měsíců
Vašíkovi už je 16 měsíců
Vašíkovi už je 16 měsíců

:jawdrop: ježiš to to letí....pamatuji, když se vám narodil..a co Pepíček, už je ok :?

18.02.2009

:)

29.01.2009

Od 15.1. držím dietu. počáteční váha 103kg. pas 107cm, zadek 126cm, stehno 73cm.
dnes mám 95,8kg , pas 99cm, zadek 121cm, stehno 70cm

Ahojte!
Prosím vás, neblázněte! Sice je super zhubnout za 14 dní 8kg, ale to je nejlepší cesta k jojo efektu! Naše tělo je nastavené pro přežití a tak se taky snaží chovat! Během těhotenství vyživovalo 2 lidi (minimálně :-) ) a tak si udělalo zásoby, teď ví, že zase živí 2, tak si je uchovává a vzdává se jich jen pomalu a nerado! Při takhle drastické dietě můžete přijít i o mléko, nehledě na to, že sekojícím ženám nedoporučuje pít mléko ( ikdyž je v porodnicích běžně dávají ) kvůli možné potravinové alergii u mimíska - nezapomeňte, že všechno co sníme přechází do našeho mlíčka...
Mám vystudované výživové poradenství a státnici z výživy, tak vím, o čem mluvím. Navíc v době studií jsem držela dietu podle Kořínkové - abych věděla, o čem mluvím - a zhubla jsem ( ač jsem měla na 170cm 52kg ) 2kg - což by se při správném stravování dít nemělo! Je vidět, že i tahle dieta je zvolená špatně! Pokud by to byla vyvážená strava, měla jsem na své váze zůstat. Když jsem skončila, nabrala jsem během pár měsíců na 58kg!!! Takže jojo jako blázen, ale aspoň jsem měla normální váhu :-)
Tělo se snaží vás udržet při životě, a pokud mu teď živiny vezmete, bude brát ze zásob, to ano, ale až se vrátíte k normální stravě, řekne si "Hurá! Hladomor skončil, honem si udělám zásoby, než zase přijde znova!" Tohle fakt není řešení.
Pokud chcete, můžu poradit. Můžete mi poslat pár hodnot, já vám vypočítám Váš bazální metabolismus ( tj. to, kolik denně potřebujete energie jen k přežití, když budete ležet, dýchat, vylučovat atp. ) k tomu se přičte fyzická aktivita a kojení a jsme na hodnotě, kterou potřebujeme. Můžu Vám poradit i se složením stravy, ale takovéhle rychlé hubnutí je opravdu jed!
Kdo máte zájem, napište mi, něco s tím zkusíme udělat :-)
Papa a hezký nehladový den V.

Skoro 8kg za 14 dni tak to je obrovskej uspech :qu: , tak ti gratuluju a preju at ti to takhle jde dal.
Chtela jsem se te zeptat jaka je ta mlecna dieta??? :a\|: Muzes ji sem napsat..... prosim :ww: :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak jsem na tu dietku ze zvědavosti mrkla a skoro jsem se zhrozila - 1) to bych určitě nevydržela, 2) zbytečné trápení, 3) není to zdravé, 4) při vrácení se k normální stravě hrozí jojo efekt jako :pig:. Takže za mě :n: :n: Žiju jinak, nedržím žádnou dietu, jen si vybírám co sním a počítám u toho - začala jsem 6.1. s váhou 97,4 a teď v úterý jsem měla 92,5... a kromě 0,4 kila je všechno zhozené z tuku. Mě se prostě ta dieta nelíbí a mučila by mě, takže bych ji stejně za chvilku porušila.

Ale prdlajs selhání, já zhubnout to co ty tak si pískám.... Držím dietu taky od 15.1 a nezhubla jsem nic, jen v centimetrech na stehnech a to protože chodím do posilovny... jak to děláš že jsi tolik zhubla ???

29.01.2009

nevíte jestli ho nemaj někde v akci?? chtěla bych koupit aspon 5 krabic

22.01.2009

Hurá konečně je máme.dnes jsme byly na kontrole a konečně jsou tam. tak už můžem v klidu běhat :\x:

Gratuluju!!!!! Tak si to běhání užívejte :\x: Naše malá už je měla v 6týdnech, takže prej už může běhat kdyby chtěla :!k: :!k: :!k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka