FifiOnLine

21.09.2010

Tak dneska teda nářez: 2x sneckers, 15 gumi medvídků, 15 dkg eidamu, sušenky, několi polévkových lžic nutely, 3 knackebroty s máslem - během cca hodiny :-( Máte někdo zkušenost s takovýmhle "záchvatem" žravosti ? Jak to řešíte - je něco co pomáhá ? :\\:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to jsme dvě :-( špeky mámtky všude, chce se mi :sick: Nevim už co s tim. A po porodu jsem skoro 16 měsíců :r:

20.09.2010

Moc se mi líbila kočička Kitty. Dovezl mi ji tatínek v roce 1980, byla to strašná vzácnost. A šly léta a já si říkala, že až budu mít holčičku, tak bude mít spoustu "heloukitynek".

20.09.2010

A to na otázce: Kdy má dítě ukončený čtvrtý měsíc ? Řešíme totiž příkrmy. Malá je narozená 8.7. - takže ukončený čtvrtý měsíc je kdy ??? :-) Co člověk, to jiné datum a já už z toho nevím čí jsem :-) Díky a nesmějte se nám moc :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jednou jsem seděla u dr. v čekárně a přišla tam paní s velkou cedulí od Nutrilonu, kde byli veškerý druhy Nutrilonu, a od jakýho měsíce jsou. Když jsem se jí schválně zeptala, kdy bude mít malej ukončený 4. měsíc, tak mi řekla: Je narozený 4.8.2009, tzn. že ukončený čtvrtý měsíc je 4.12. protože podle ní, je ukončený první měsíc, když mu jsou dva měsíce.... :n: :n: :n: :n: nikdy jsem to podle toho nebrala, a ani řešit nemusela, ale tady vidíš, že i odborník na výživu má jiný názor.

In reply to by Jita86

Ahoj, tak mít ukončený první měsíc, až když dítěti jsou 2 měsíce, je blbost. Ale jinak paní od Nutrilonu má pravdu (možná to jen blbě vysvětlila).
Malý se ti narodil 4. 8. První ukončený měsíc měl tedy po měsíci - 4. 9., druhý měl po dvou měsících - 4. 10., třetí měl 4. 11. a čtvrtý po 4 měsících, tedy 4. 12. ;)

In reply to by femme.fatale

Jéééžíši, já to napsala blbě, tak, jak jsem to napsala, jsem si myslela, že to je, a ona mi to vyvrátila s tím, že ukončený 4. měsíc bude mít až 4.1. další rok...takže v pěti měsících.... :00: :00: :00: :00: no nic, každopádně je to jedno, měsíc sem, měsíc tam, :s:

10.09.2010

Poradíte mi prosím někdo, co s tím? Mám tam "ďouru" na tři prsty. Kdykoli se najím tam samozřejmě stěna povolí a vypadám děsně, navíc to i bolí. Dívala jsem se na netu na nějaké cviky, ale raději bych info o někoho, kdo si to zažil.Kolikrát děnně a kolik jakých cviků cvičíte popř. funguje to vůbec a za jak dlouho ?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Šikmý sklapovačky - to je bezpečný a u mě účinný cvičení. Ale asi by bylo nejlepší, pokud tě to i bolí a máš ten rozestup velkej, zajít si s tím k nějakýmu odborníkovi. Já teda nevím, kam to spadá, bavila jsem se o tom jen s gynekologem v souvislosti s plastikou.

26.07.2010

Ležela jsem na oddělení č. 7 nějakých 11 dnů a přístup sester i lékařů byl naprosto úžasný. Co, ale musím opravdu odsoudit, bylo chování některých dětských sester.

In reply to by Terez

Terez já těžká otrava krve zapoměli ve mě kus placenty ,operace a návrat domů mladá měla už měsíc. :€\€: Bolesti jsem si užila tolik že porod je procházka růž.sadem. Tak tentokrát si zaplatím kontrolu po porodu než půjdu dom. :spid: :spid:

In reply to by petra capkova

Tyyyyjo! A tentokrát jdeš k těm Miloušům, že! No to je drsný, vždyť placentu musí kontrolovat doktor po porodu, jestli je celá. Teda tak to jsi ani nekojila nebo jo? By mě pěkně nasrali být doma měsíc, nevidět ten začátek toho miminečka!
A jak se to dělá kontrola před odchodem domů? Však oni chodí na vizitu a kontrolují ne? Jako myslíš utz a detailně, jestli je to tam vše ok, ju? Kolik to stojí? Ono to asi stojí za to, známé to tam taky nechali teda, takže šla po druhé holčičce na dovýškrab...

In reply to by Terez

jj UTZ stojí asi 500kč ,ale to je zadarmo to si nedovedeš představyt těch injekcí do břicha, kapaček ,transfulze krve :€[€: :€[€: Potom už jsem nekojila po měsíci bez dítěte a 42horečkách nemáš ani čím. nejvíc mě mrzí ten první měsíc Peťky vůbec vlastně nevím jak rostla a aji ten vztah k ní jsem si musela vybudovat je to takové divné když se začneč starat až od měsíce :°O°:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka