dory

16.09.2014

Ahoj neni tu někdo kdy by měl zájem o cvičení s dětmi tak od 3a půl roku, do cca 5 let. Jeto Praha 4 modřany, cvičí se úterý od půl 4. Je nás málo tak musíme sehnat děti aby kurz nebyl zrušen. 10 lekcí stojí 1100,-

Kliknutím vložíte smajlíky:
31.01.2014

Potřebovala bych poradit v lednu 28 mi skončil rodičák měla jsem nastoupit zpět do svého zaměstnání, ale dali nesmyslnou pracovní dobu od 8 do 18 po-pá takže s dvěma dětmi nemyslitelný.
Dala jsem výpověď dohodu, ale tři dny jsem byla zaměstnána.
Ještě aby to nebylo tak jednoduchý, tak jsem si při mateřské přividělávala smlouva byla na dobu určitou a skončila teď na konci ledna.
A potřebovala bych vědět jestli mám nárok na náký peníze od pracáku, nebo sociálky díky moc za rady :)

Kliknutím vložíte smajlíky:
20.01.2014

potřebuji poradit, mám se ke konci ledna varacet do své práce kde jsem byla před RD, ale pozice mi zůstane stejná jen mně dají na jinou provozovnu. Maji obchody v nákupních centrech.
Kde jsem byla dříve tak jsem to měla cca 10minut od baráku. Teď to bude cca 45minut můžou mě takhle přeřadit pozice zůstává stejná děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Zalezi co mas ve smlouve
Pokud mas jen nazev firmy a pozici tak ano.
Pokud tam mas byvalou adresu tak ne si myslim

05.11.2013

Prosím poraďte scháním tričko ale aby bylo stejný jak pro manžela tak pro syna 5let. A když tak by bylo super i kdybi bylo i pak stejný ale pro holku 3 roky a pro mně. Pro kluky třeba v modrym, černym, a pro holky třeba růžový, ale aby třeba obrázek byl stejnej ako rát se to lišilo barvou a velikostí. Jé doufám , že jsem to napsala srozumitelně :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Takovou věc můžeš udělat tak, že si koupíš jen jednobarevná trička v různých velikostech a nažehlovací papíry do tiskárny (stojí cca 200,-), na které si v tiskárně vytiskneš cokoliv a pak to jen žehličkou zažehlíš :one: . Mam to odzkoušené a je to super, že si můžeš vyrobit tričko podle svých představ. :a:

18.10.2013

mám nastoupit zpět do práce, ale dělala jsem 12ky krátkej dlouhej týden. A teď dá se to s dvouma dětma zvládnout děláte někdo takhle, samo že manžel se o děti postará vyzvedne za školky a tak. Ale asi je to psychický, že ty děti třeba pře výkend když budu v práci uvidím jen cca 1hod ráno

Kliknutím vložíte smajlíky:

přesně takhle dělá partner, krátký a dlouhý týden...pokud jsem doma na rodičovský, tak ok, ale nedokáži si představit, že bych měla jít na 3 směny či 12-náctky také :00:

brala bych spíš to že budeš víc doma,vem si ženskou na odpolední,ta je vidí týden jen hodku ráno

Jako zdravotni sestra delam 12tky ale stridve denne a nocne smeny a volno takze se to da a to jeste dojizdim 35km do prace :a:

Ahoj moje ségra má dvě malý děti a jelikož dělala v kuchyni v hotelu, tak měla dost nepravidelnou pracovní dobu a zvládli to.

10.10.2013

prodávám stavebnice JIXIN pasuji na lego DUPLO,
skoro neroznatelné více info a foto do meilu.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no nevim, odpo jsem to hodila do placu mezi maminkama a 2 z nich mi rekly to same....fakt nevim, mozna, kdyby jsme meli vic techto stavebnic, treba mame fakt jen smulu a mame nejakou spatnou

27.09.2013

Potřebuji poradit kluk má cca 113 cm jak velké by jste mu pořidíli lyže? lyžoval tak 2x loni. jestli 90, nebo 100?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,

obecně se doporučuje začínat na co nejkratších, takže pokud už není "ostřílený" lyžař, tak bych volila ty 90ky :-) Dcera ve 2 letech začínala na 70cm lyžích, ty měla 2 sezóny. Loni jí byly 4 roky a koupily jsme 90cm lyže, které stoprocentně ještě letos a možná příští rok využije (letos měří 110cm). Lyžuje už poměrně dobře, ale přijde mi zbytečné dávat ji na delší lyže, s těmito se jí dobře manévruje.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka